>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Horse Racing (betfair)

himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Witam
Chciałbym odnowić swoją aktywność na tym forum. Więc postanowiłem założyć bloga. Będę tu grał swoim systemem który opracowałem na podstawie gonitw z 3 lat. Dzięki nim i przesiedzenia kilka set godzin przy oglądaniu i analizowaniu gonitw koni. Stworzyłem pewien system grania za pomocą programu Betting Assistant. System polega na LAY na wszystkie konie które biegną w danym wyścigu kiedy któryś osiągnie kurs 2,50- lub mniejszy który ustawimy w programie minimum 2,00 to są moim zdanie optymalne kursy do grania. Potem usuwają się kursy które wystawiamy na inne konie i wystawia się offset 5 lub 3 zależy jak ustawimy w systemie i czekamy na greena. Co do ustawiania kursów sugerujemy się danym wyścigiem ja to najczęściej ustawiam kurs 2,00 i offset 3. Pewnie będą pytania jak dobieram wyścigi a mianowicie patrze w trakcie wyścigu jak biegną konie i czy pierwsze dwa kursy są blisko siebie. Jeśli coś chcecie więcej wiedzieć to proszę zadawać pytania na wszystkie postaram się odpowiedzieć.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czyli konkretnie, Twoimi warunkami wejścia są 2 konie o dość zbliżonych kursach i moment, w którym jeden przekroczy barierę LAY 2,00 to stawiasz na niego LAY i czekasz aż kurs wróci i zbierasz 3 ticki, tak?
Wchodzisz pre, czy in-play? Jeśli in-play, to do danego etapu wyścigu i potem już nie, czy nawet pod sam koniec?
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Czyli konkretnie, Twoimi warunkami wejścia są 2 konie o dość zbliżonych kursach i moment, w którym jeden przekroczy barierę LAY 2,00 to stawiasz na niego LAY i czekasz aż kurs wróci i zbierasz 3 ticki, tak?
Wchodzisz pre, czy in-play? Jeśli in-play, to do danego etapu wyścigu i potem już nie, czy nawet pod sam koniec?
Kurs musi być przed wyścigiem większy od 2,50 na faworyta. Nie nie dwa kursy nie muszą być zbliżone do siebie przed wyścigiem tylko jak wyścig się zaczyna to musisz obserwować kursy i oglądać wyścig i jak dwa pierwsze konie biegną koło siebie i kursy są na te konie są koło 3,60 - 2,60 to włączamy LAY FIELD... i czekamy.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Napisałeś, że nie, a potem opisałeś dokładnie to, o czym ja pisałem wyżej ????
No i nie odpowiedziales w ogole na kolejne pytania.
Nie mniej, taktyka może być fajna krótkoterminowo, ale bez stop lossa to popłyniesz prędzej niż myślisz, bo kurs nie zawsze wraca ;)
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Napisałeś, że nie, a potem opisałeś dokładnie to, o czym ja pisałem wyżej ????
No i nie odpowiedziales w ogole na kolejne pytania.
Nie mniej, taktyka może być fajna krótkoterminowo, ale bez stop lossa to popłyniesz prędzej niż myślisz, bo kurs nie zawsze wraca ;)
Kolego tu chodzi o IN PLAY wchodzę przy kursach takich jakich mówiłem... czyli etapu w którym kurs zbliża się do 2,50 dwóch koni... ok rozumiem twoje rozumowanie.... Powiem tobie że to też przeanalizowałem i to się nie sprawdza bo kurs jak leci w dół to łatwo może złapać stop loss stosowałem go i często go łapało powiem tobie np. że są takie sytuacje że łapie kurs 2,00 i leci do 1,40 a późnij wraca do 2.30 i to przez 2 sekund a wiesz dla czego one tak się zachowają? bo wpada gość który wrzuca 800 euro i łapie wszystkie kursy po drodze i nie zawsze kursy odpowiadają sytuacji na torze i dla tego trzeba obserwować kurs i oglądać wyścig. Kolego masz rację to nie jest takie łatwe ale da się tak zrobić że wraca ale trzeba wiedzieć kiedy zgrać... Zresztą po czasie zobaczysz jak będziesz obserwować mój blog... Wielkie dzięki za zainteresowanie się tematem ????
 
M 0

memo747

Użytkownik
Ja gram podobnie, też gram na 3 ticki ???? tylko robie to ręcznie w geeks toy. Warunki jakie muszą być spełnione to brak silnego,zdecydowanego faworyta, wiecej jak 5 koni w wyścigu(po wycofaniu).Będę śledził ????
 
Do góry Bottom