>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Hook Betting

pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
System pochodzi ze Stanów Zjednoczonych a wywodzi się pierwotnie z gry na kontraktach terminowych na Giełdzie ... ......
&lt; wymazałem reguły gry &gt;
Typy na dziś wg. systemu :
Toronto
Indiana
Utah
Wszystko to handicapy ... nie ma jeszcze kursów więc nie podam przedziałów punktowych.
Co wy o tym myślicie ?
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jak dla mnie system ten to nie system. W NBA czy NHL wygrana to wygrana oni nie patrza czy wygraja 10 punktami czy 40. &quot;System&quot; nie uwzglednia braku zawodnikow, to juz wole sam typowac na spread niz kierowac sie tym co podales w pierwszym poscie. Powiesz ze osiagniesz zyski tym systemem - ja rowniez osiagne zyski grajac progresje na spread danej druzyny predzej czy pozniej. Takie moje zdanie =]
 
Y 0

yqbet

Użytkownik
Drużyna która będąc UNDERDOGIEM wygra i zmierzy się z drużyną która ostatnio przegrała będąc FAWORYTEM jest wybierana.
tabela

1. przeciwnik underdoga
7. underdog
...
16. faworyt
20. przeciwnik faworyta

mysle ze w takiej sytuacji underdog z pierwszego spotkania wciaz bedzie faworytem kolejnego (underdog-faworyt) i nie bedzie mial korzystnego kursu

ogolnie ta metoda jakas niedorobiona, moze sie zdazyc ze faktycznie wylapie dobry typ, ale bukmacher raczej tez zauwazy ta sytuacje
 
Do góry Bottom