>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Holandia w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zwolle-Feyenoord
Typ-10
Kurs-2,45
Dzisiaj sprubóje zagrać odważniej i poszukam niespodzienki w Holandii.
A że tak się składa że z godzinkę wybieram się do Zwolle,nie na mecz tylko w interesach,to tak trochę patriotycznie zagram na gospodarzy,być może jak czas pozwoli to się wybiore na ten mecz z pewnym zatwardziałym holenderskim fanem drużyny Zwolle.
Ale do rzeczy,popatrzyłem na tabele i staty,fakt gospodarze mizeria u siebie 1-2-7,ale gośc ie na wyjazdach szału nie robią 3-3-2.
Ostani mecz Zwolle przegrało 3-4,a wcześniejsze potrafili wygrać,ok to nie ta sama drużyna itd,ale ja sobie pogram w stronę gospodarzy,no i ten kurs który Buki proponują na gości 1,5 coś mi tu śmierdzi.
Nikogo nie namawiam i nie wiem czy ktoś to wogóle będzie czytał,bo zainteresowanie tą ligą jest delikatnie mówiąc słabe.
Idź pod prąd ... ???? Idź pod prąd ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zwolle-Feyenoord
Typ-10
Kurs-2,45+++
Dzisiaj sprubóje zagrać odważniej i poszukam niespodzienki w Holandii.
A że tak się składa że z godzinkę wybieram się do Zwolle,nie na mecz tylko w interesach,to tak trochę patriotycznie zagram na gospodarzy,być może jak czas pozwoli to się wybiore na ten mecz z pewnym zatwardziałym holenderskim fanem drużyny Zwolle.
Ale do rzeczy,popatrzyłem na tabele i staty,fakt gospodarze mizeria u siebie 1-2-7,ale gośc ie na wyjazdach szału nie robią 3-3-2.
Ostani mecz Zwolle przegrało 3-4,a wcześniejsze potrafili wygrać,ok to nie ta sama drużyna itd,ale ja sobie pogram w stronę gospodarzy,no i ten kurs który Buki proponują na gości 1,5 coś mi tu śmierdzi.
Nikogo nie namawiam i nie wiem czy ktoś to wogóle będzie czytał,bo zainteresowanie tą ligą jest delikatnie mówiąc słabe.
Kto pograł to zarobił a kto nie to nie zarobił.
A tak poważnie to dobry mecz no i dobry wynik.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dobra Chryste, człowieku przestań cytować swoje posty. Jest od tego opcja edytuj.
Cieszymy się twoim szczęściem ale nie spamuj.
Dziękuje za podpowiedz,nie wiedziałem że nie można cytować swoich postów.
Teraz już wiem i też się cieszę Twoim szczęściem.
Skoro idzie w tej lidze holenderskiej to lecimy dalej,bardziej odważnie.
Graafschap-Sittard
Typ-h-1 dla gospodarzy
Kurs-5,1+++ Jaki kurs taki wynik
Jutro zagram na zwycięstwo gospodarzy,więcej niż 1 golem.w tej lidze często dzieją się dziwne rzeczy a co za tym idzie to wyniki są trudne do zrozumienia,logicznie myśląc.
Gospodarze okupują ostatnie miejsce,bilans u siebie średni 3-1-5,goście na wyjazdach 2-2-4 a więc szału nie robią,ale to co mnie pcha w taki typ to historia bezposrednich meczy. 11 zwycięstw,3 remisy i 1 porażka.
Widać że Fortuna jakoś leży gospodarzom, a ostatnie wyniki to 2-0.3-0.5-1.3-1 na korzyść gospodarzy.
Wydaje się że jutro powalczą i wygrają w sposób przekonowujący,tak jak dzisiaj wygrało Zwolle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Jong Psv-Maastricht
Typ-under 2.5
Kurs-2.45
Dziś 1 mecz w 2 lidze holenderskiej.
Na to spotkanie wybrałem bardzo ryzykowny typ,jak wiadomo to gospodarze są bardzo ofensywną ekipą i w ich meczach pada zazwyczaj dużo goli,ja jednak idę pod prąd i gram na under.
Opieram się na statystyce,4 ostatnie ich mecze to 4 undery,poza tym jedni jak i drudzy od 5 meczy nie remisowali,Buki wystawili kurs na Psv 1.7,coś mi tu nie pasuje,liga holenderska jest nie przewidywalna,choćby mój wcześniejszy typ albo wczorajszy wynik Ajaxu.
Uważam że w tym meczu padnie 0-0 lub 1-1. Remis mi tu najbardziej pasuje,tym bardziej że te drużyny grają na przemian od kilku meczy, i tak Psv u siebie to takie wyniki 3-2,0-0,2-0,1-1,1-0 no i wypada teraz na remis.
Tak myślę i jako drugi typ poboczny gram REMIS.
Powodzenia i przypominam że mimo iż ostatnio ta liga idzie mi dobrze to jednak każda passa się kiedyś kończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divizie
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Oss - NEC Nijmegen
Typ: 1
Kurs: 2,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek jak zawsze:

FC Oss w meczach u siebie zanotował 4 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach ma bilans 4 zwycięstw i 6 porażek. Z tych statystyk wychodzi zatem, że najmniej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest remis i albo wygrają gospodarze albo goście. Ja przychylam się ku zespołowi FC Oss i w tym spotkaniu bardzo dziwi mnie tak wysoki kurs na ich wygraną. W ligowej tabeli są w końcu wyżej, dobra lepiej grają wyjazdowe spotkania niż u siebie ale żeby aż 2,84 wynosił kurs na ich wygraną, to mnie mocno tutaj szokło ale przyjrzyjmy się bliżej. Po przerwie zimowej oba zespoły rozegrały już 2 spotkania i FC Oss oba przegrał najpierw u siebie z RKC Waalwijk 1-2 a następnie na wyjeździe z FC Den Bosch 0-3. NEC Nijmegen z kolei w pierwszym spotkaniu przegrał na wyjeździe z FC Eindhoven 2-3 a następnie u siebie zremisował z Telstar 1-1. Oba zespoły zatem w lidze w nowym roku bez wygranej i jest to dla obu ekip szansa na przełamanie. Jak wygląda sprawa absencji u obu drużyn na to spotkanie ? Gospodarze bez większych problemów, jedynie pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy der Sluysa (19 występów w tym sezonie) i to czy ostatecznie wybiegnie w podstawowym składzie będzie wiadomo przed samym meczem. Dużo gorzej wygląda to w drużynie przyjezdnej i tutaj jest już kilka bardzo ważnych nieobecności o czym niżej:
Absencje w NEC Nijmegen:
bramkarz Alblas (5 występów w tym sezonie), obrońcy van Eijden (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie, kapitan drużyny) i Sturing (4 występy w tym sezonie) i napastnicy Achahbar (20 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w zespole), Braken (19 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie, przeniósł się w przerwie zimowej do FC Emmen), Darri (15 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, trzeci najlepszy strzelec w drużynie) i Wolters (bez występu)
Jak więc widać goście zagrają bez swojego kapitana obrońcy van Eijden i najlepszych strzelców. Tym bardziej właśnie dziwią mnie kursy jakie tutaj wystawiły buki. Owszem w ostatnim meczu ligowym z Telstar, NEC Nijmegen również musiał sobie radzić bez tych graczy ale byli w stanie tylko zremisować. Myślę, że jednak FC Oss jest zespołem lepszym niż ostatni rywal NEC Nijmegen i na własnym stadionie są w stanie zwyciężyć po tak dużym kursie. W meczu z Eindhoven po stronie NEC Nijmegen grał zarówno van Eijden, Achahbar jak i Darri i mimo tego ulegli 2-3 więc myślę, że tutaj bez tych graczy będzie dużo trudniej. W pierwszym meczu tych zespołów NEC Nijmegen przegrał u siebie z FC Oss aż 1-5 i z pewnością będzie chciał pomścić ten wynik ale nie wiem czy będzie w stanie. W rewanżu nie liczyłbym na podobny pogrom ale myślę, że o tę jedną bramkę FC Oss będzie lepszy.
⛔ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - 2 Holandia
Godzina : 20:00
Spotkanie : Roda - AZ II
Typ : Roda - 1
Kurs : 2,28
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Witam serdecznie! 22 kolejka Eerste Divisie. Zapraszam do Limburgii, gdzie w mieście Kerkrade, swoją siedzibę ma Roda JC. &quot;De Koemples&quot; (Górnicy), to taki polski Gks Katowice. W latach 90-tych i na początku XXI wieku, oba kluby zdobywały wicemistrzostwo kraju i kilkakrotnie puchar. Barwy klubowe? Jasne, że tak. Żółto - Czarne. Troszkę historii i geografii nie zaszkodzi. Do meczu. Otóż Roda całkiem przyzwoicie weszła w Nowy Rok. Najpierw u siebie pokonała trzecie, Go Ahead Eagels (3:1), a przed tygodniem remis w Rotterdamie, z czwartą Spartą (2:2). Zeszłoroczny spadkowicz jest obecnie na piątym miejscu i pewnie zmierza do baraży o Eredivisie. Natomiast młode Kalmary, ostanie miejsce w lidze, choć bilans wyjazdów nie najgorszy(1-4-5, 12-22). Dlatego ostrożnie z handicapem. Miałem pograć bramkę Mario Engelsa, który to jako lider strzelców nie zwalnia tempa i w obu tegorocznych meczach strzelał po dwie bramki, ale buk wystawił głodowy kurs (1,61). Typ z gatunku &quot;Powinien siąść&quot;. Jak będzie, przekonamy się przed 22-gą.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅✅✅ Zabili mecz po 21 minutach, strzelając na 3:0, a i Engels &quot;pyknął&quot;. 6:2!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Almere - Twente @2,0 fortuna
Witam, po wczorajszej demolce Rody(dzięki za reputy!) i niespodziewanej porażce lidera z Den Bosch, czas na ekipę z Enschede. Co robią Tukkers (czerwoni), na zapleczu Eredivisie? Mistrz Holandii z 2010, kilkukrotny wicemistrz i zdobywca pucharu i superpucharu. Pamiętacie potyczki z Wisłą w LE? Spadek w zeszłym sezonie i walka o awans w obecnym. To klub, który wyraźnie odstaje pod względem sportowym, od reszty ekip z Eerste. Choćby średnia widownia powyżej 25 tysięcy (druga Sparta 9 tys). Jak wspomniałem, lider przegrywa i Twente z realną szansą na pierwsze miejsce. To najlepiej punktująca ekipa na wyjazdach(7-2-1, bramki 22-9). Kilka słów o Almere. Grudzień i styczeń bez punktu, bramki 6-18, w pięciu meczach, ale mimo to, bezpieczne 13 miejsce. Postawiłbym z handicapem, ale tak jak i wczoraj gram asekuracyjnie. Tukkers, tylko raz na ostatnie 4 wyjazdowe mecze, pokryli hc.
Powodzenia!
✅ Poszło,ale bez fajerwerków. 1:3. Hc by wszedł, ale gra pozostawia wiele do życzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Heracles-Zwolle
Typ-2
Kurs-3.1 +++
Patriotycznie znowu gram na Zwolle,po ostatniej wygranej,myślę że goście złapią wiatr w żagle i pójdą za ciosem.
Heracles 8 miejsce w tabeli z bilansem 6-0-2 u siebie,goście na wyjezdzie nie najgorzej bo 3-1-4.
Bilans meczy między sobą zdecydowanie po stronie gospodarzy,niby są faworytem,ale kurs 2.1 na nich jest wysoce podejrzany,więc ja stawiam na gości,bo remisu jakoś się nie spodziewam,bo te drużyny grają bardzo bezkomprowisowo i tu podziału punktów się nie spodziewam.
Powodzenia.
I jeszcze 1 typ z ligi holenderskiej,typ bardziej na nosa,niż poparty konkretnymi argumentami,jedynie co przemawia za moim typem to,to że w ostatmich 5 meczech PSV u siebie notowało takie wyniki z Groningen,0-0,0-0,2-0,2-1,2-3,a więc gramy tak....
Psv-Groningen
Typ-H 0-2 dla gości.
Kurs-2.5 +++
Gospodarze pewnie wygrają ale czy dwoma golami? Stawiam że nie.
Coś ta holenderska mi służy,szkoda że zainteresowanie takie słabe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,na dzisiaj zdiagnozowałem 3 mecze,typy są powiedziałbym lużne,nie mam jakiegoś wielkiego czuja,po prostu tak mi się wydaje że tak może być.Granie poniższych typów tylko na swoją odpowiedzialność.
Sittard - Vitesse
Typ-under 2.5 2-1 , gol na 2-1 w 92 min,trochę pechowo
Kurs-2.2
Heerenveen - Alkmaar
Typ-over3.5
Kurs-2.1
Utrecht - Willem II
Typ-under 2.5 0-1 +++
brak bts-2.05
Vitesse powinno wygrać,ale liczę tu na zacięty mecz i nie wiele goli,grają w same południe,komu będzie się chciało zapierdzielać po sobocie.
Heerenveen to wesoła ekipa,lubią sobie postrzelać a i tracić też potrafią,miedzy sobą mecze to zawsze min 3 bramki,myślę że i dzisiaj coś zakręci ok 4-5 goli.
Utrecht zdecydowany faworyt,według Buka,choć ja uważam że łatwo nie będzie,widzi misię co najwyżej 1-0,2-0 a może nawet jakaś niespodzianka i remisik wejdzie.
Pomogłem,zostaw ...co masz..
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie
Jong Ajax - FC Volendam
Typ-2 1-3 +++
Kurs-5.3
Witam i zapraszam do 2 ligi holenderskiej.
Jest to dziwna liga i padają tu dziwne wyniki i jak gdzieś szukac niespodzianek to lepszej nie ma.
Ajax to uznana marka,ale w tym sezonie nie cisną juz tak jak w poprzednim gdzie byli na samej górze.
Teraz są na 8 miejscu z bilansem 10-2-9,jak widać grają bez
komprowisowo i i tu też szału nie ma,mało remisują,goście 15 miejsce z bilansem 7-6-8 ale,no właśnie zawsze jest jakies tam ALE.
W bezpośrednich spotkaniach są na remis 2-1-2,goście są w niezłej formie i mogą się pokusić o wygraną.
Z Ajaxem jest tak że oni co jakiś czas lubią przegrać wydawoło by się pewny mecz,może też obstawiają u buka i tak sobie dorabiają,bo awansować nie mogą,spaść nie spadną bo to za silny klub,więc trochę dorobić młodym piłkarzom potrzeba.
Powodzenia.
Aha dla odważnych mam taką propozycję,żeby do tdo dodać wygraną Barnet co opisałem w odpowiednim dziale.
5.3 i 9 daje nam ako 47.7
Myślę że te 10e można postawić.
Mam nadzieje że ktoś skorzystał i zostawi tu reputę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zauważyłem u swojego buka spore zmiany kursów,teraz na Volendam jest 4.9.
Ale czy to dobrze czy nie to juz sam nie wiem,nie lubię takich spadków.
Można też zagra na gości do przerwy,czasami wychodzi się na tym lepiej,np wczoraj Celta w hiszpanskiej.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Dordrecht - Jong PSV Eindhoven ✅
Typ: 2 DNB (zakład bez remisu - remis=zwrot)
Kurs: 1.80 (STS)
Wynik: 1:3


Druga liga holenderska zapowiada się dziś bardzo interesująco. Zaplecze kadrowe drużyny PSV ma za sobą całkiem dobrą serię zwycięstw i spotkań bez porażki. Na uwagę zasługuje zwłaszcza pewne i wysokie grudniowe zwycięstwo z wyżej notowanymi Go Ahead Eagles (5:1) ale także styczniowy remis z bezpośrednim i bardzo groźnym rywalem jakim jest ekipa Jong Ajax. Ekipie Dordrechtu niestety już tak dobrze nie idzie. Porażki w końcówce roku na wyjeździe z Jong FC Utrecht (4:1) i następne 2 porażki u siebie z Top Oss i FC Den Bosh(aż 2:6) sprawiają, że nawet ostatnia, skromna wygrana z Jong AZ raczej nie daje kibicom gospodarzy powodów do zadowolenia. Dlaczego więc gram 2 DNB nie dałem &quot;czystej&quot; 2 po zacnym kursie 2.40(STS)? Dlatego, że mimo iż dokonałem dość surowego podsumowania gry gospodarzy i wierzę w zwycięstwo Jong PSV to biorę pod uwagę fakt, że w tego typu spotkaniach, często zdarza się, że drużyna teoretycznie słabsza &quot;spina się&quot; i motywuje aby pokazać, że chociaż różnica w tabeli i poziomie piłkarskim jest znaczna to i tzw. &quot;underdog&quot; jest w stanie postawić się faworytowi. Dlatego gram &quot;bezpiecznie&quot; 2 DNB.
Edit: No i gitara :cool: :beer:. Gratulacje dla odważnych co postawili &quot;czystą&quot; 2.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie
Nijmegen - Jong Utrecht
Typ-02
Kurs-3.8 ---
No to próbujemy znowu cos ukłuć,szukając czegos dobrego rzuciło mi się w oczy ten kurs.
Gospodarz,15 miejsce z bilansem 7-6-9 a u siebie ostatnie 5 meczy to 0-2-3 gra z 19 drużyną która ma bilans 3-5-14 a 5 ostatnich meczy 1-0-5,
Niby wszysko ok ale kurs na gospodarzy 1.23 to już coś mi tu śmierdzi,gram z podpórką,choć kusi mnie goła 2 za 10.
Mam też 2 typ z tej ligi,kursy identyczne,tyle że gra 1 drużyna z 17.Twente jest w formie 5 ostnich meczy to same zwycięstwa.Helmond cienizna,ale za względu że kiedyś pracowałem w Helmond to tak patriotycznie zgram na nich z podpórką.
Twente - Helmond
Typ-02
Kurs-3.8 ---
2 liga holenderska jest trudna do okiełznania i wszystko jest możliwe.
Aha jeszcze taki 1 typ
Dordrecht - Jong Ajax
Typ+4.5
Kurs-3 +++
Gram tak duży over,ze względu że goście ostatnia 2 mecze to dotkliwe porażki i dzisiaj powinni pewnie zgarnąć 3 pkt, a że w ich bezposrednich meczach padało ostatnio dużo goli to myślę że z 5 goli zobaczymy w tym spotkaniu.Ajax na wyjazdach to 4-1,2-3,2-5,4-3.Liczę że gospodarze też coś strzelą i typ wejdzie.
Jeszcze nie koniec ale to juz wiadomo że nie wejdzie. jest ryzyko jest zabawa.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA: Eredivisie

Alkmaar - FC Emmen
Typ-02
Kurs-3.6 ---
Dzisiaj z tej ligi wybrałem tylko ten mecz,faworyt jest znany i powinien wygrać,choć ja uważam że dzisiaj mogą tego nie wygrać.Obie drużyny lubiące i osiągające lepsze wyniki na wyjazdach niż w domu.
Alkmaar u siebie 4-3-2 ,goście na wyjazdach to 4-2-3,ostatnie mecze Emmen to wygrana z Venlo,wygrana z Groningen i remis z Vitesse,całkiem dobrze jak na nich,myślę że dzisiaj podtrzymają dobrą passę i nie przegrają w Alkmaar.
No niestety ale poszło w drugą stronę.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zwolle - Utrecht
Typ-1
Kurs-2.6
Tak na szybko bo zaraz mecz.gram na gospodarzy mimo że bezposrednie pojedynki nie napawają optymizmem,po cichu liczę że Zwolle podtrzyma dobrą passę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie

Jong PSV - FC Oss
Typ-2
Kurs-2.75
Dziś 2 mecze z ligi która póki co daje zarobić,pokrótce opisze co myślę o tych spotkaniach.Tu spotykają się sasiedzi w tabeli,6 PSV z 7 Oss.
Podobny mają bilans 10-7-5 a goście 10-5-7,to co mi rzuciło mi się w oczy to to że grają 3 za 3,tak mi wychodzi z histori spotkań.
02.04.18 EER Jong PSV FC Oss 5 : 1
28.11.16 EER Jong PSV FC Oss 2 : 4
04.04.16 EER Jong PSV FC Oss 3 : 1
23.02.15 EER Jong PSV FC Oss 1 : 3
19.08.13 EER Jong PSV FC Oss 4 : 0
Jakby mało tego było to jak już ktoś wygrywa to min 2 golami,na osobnym kuponie zagram za 4.7 handi na Oss,bo jeżeli dobrze kombinuje to goście powinni wygrać więcej jak 1 bramką.

Jong AZ - Cambuur
Typ-2
Kurs-2.05
Typ drugi na ten mecz to under 2.5
Kurs-2.3
W tym meczu typuje wygraną gości 1-0 może 2-0,gospodarze ostatnie miejsce 5 porażek pod rząd u siebie,bilans 1-3-7,wyraznie widać że są pod formą,co innego goście na wyjazdach 4-3-4 z czego 3 ostatnie mecze to 3 wygrane,dokładając do tego wyniki między sobą,ostatnio 0-1,to skłaniam się ku wygranej Cambuur z małą ilością goli.
A jak będzie to zobaczymy ok 22.
Powodzenia
Reputki??? pomagają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
natas 8,1K

natas

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie

Jong PSV - FC Oss
Typ-2
Kurs-2.75
Dziś 2 mecze z ligi która póki co daje zarobić,pokrótce opisze co myślę o tych spotkaniach.Tu spotykają się sasiedzi w tabeli,6 PSV z 7 Oss.
Podobny mają bilans 10-7-5 a goście 10-5-7,to co mi rzuciło mi się w oczy to to że grają 3 za 3,tak mi wychodzi z histori spotkań.
02.04.18 EER Jong PSV FC Oss 5 : 1
28.11.16 EER Jong PSV FC Oss 2 : 4
04.04.16 EER Jong PSV FC Oss 3 : 1
23.02.15 EER Jong PSV FC Oss 1 : 3
19.08.13 EER Jong PSV FC Oss 4 : 0
Jakby mało tego było to jak już ktoś wygrywa to min 2 golami,na osobnym kuponie zagram za 4.7 handi na Oss,bo jeżeli dobrze kombinuje to goście powinni wygrać więcej jak 1 bramką.
Jeżeli jednak spojrzymy na całe H2H z 6 sezonów to dziś do zamknięcia układu brakuje remisu. Więc zagram za wyższą stawkę:
FC Oss+1 @1,63 TOTO.nl
ALE!
Jeżeli zagramy pod tabelę i przyjmiemy, że Jong PSV nie może awansować, w bezpośrednich pojedynkach padało zawsze dużo goli, natomiast FC Oss przydadzą się punkty, żeby być w górnej części tabeli, to wtedy:
FC Oss wygra i powyżej 3,5 gola @5,35 TOTO.nl

Postanowiłem jeszcze spróbować zagrać tak za drobne:
FC Oss-1 @4,90 TOTO.nl
Cambuur Leeuwarden wygra i poniżej 2,5 gola @6,30 TOTO.nl
AKO @30,87


Na pewno warto spróbować! Powodzenia!
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Jeżeli jednak spojrzymy na całe H2H z 6 sezonów to dziś do zamknięcia układu brakuje remisu. Więc zagram za wyższą stawkę:
FC Oss+1 @1,63 TOTO.nl
ALE!
Jeżeli zagramy pod tabelę i przyjmiemy, że Jong PSV nie może awansować, w bezpośrednich pojedynkach padało zawsze dużo goli, natomiast FC Oss przydadzą się punkty, żeby być w górnej części tabeli, to wtedy:
FC Oss wygra i powyżej 3,5 gola @5,35 TOTO.nl

Postanowiłem jeszcze spróbować zagrać tak za drobne:
FC Oss-1 @4,90 TOTO.nl
Cambuur Leeuwarden wygra i poniżej 2,5 gola @6,30 TOTO.nl
AKO @30,87

Na pewno warto spróbować! Powodzenia!
Pewnie że warto,aczkolwiek trzeba pamiętać że tylko sport,wszystkie układy masz dobre,bo i over powinien paść i under też,tylko trzeba z umiarem,bo każda passa się kiedyś konczy,oby nie dziś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom