>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Holandia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

lukas88 283,8K

lukas88

Forum VIP
Poprzednia kolejka Eredivisie nieco nie po mojej myśli, ale coś już tam wiemy o paru zespołach.
Tak jak przewidywałem PSV bedzie w tym sezonie piekielnie mocne na krajowej arenie, zresztą w tygodniu pokonali Monaco i są w kolejnej fazie eliminacji LM, gdzie czeka ich pojedynek z Rangersami jeśli dobrze pamiętam. Wracając do poprzedniej kolejki to bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił zespół Sittard, który postawił się do przerwy Ajaxowi, dlatego też zamierzam nieco typować w ich kierunku w najbliższych kolejkach a mianowicie na ich bramki. Dlaczego? Dlatego że dosyć łatwo dochodzą do sytuacji bramkowych (z Ajaxem 13 sytuacji przy 15 sytuacjach Ajaxu!!!). Do tego zakontraktowali leciwego Buraka Yilmaza, który mimo wieku może sporo dać zespołowi na poziomie Eredivisie, zresztą strzelił świetnego gola Ajaxowi z rzutu wolnego.
W niedzielę Sittard zagra na wyjeździe z Twente, które jest po meczu w eliminacjach europejskich pucharów, gdzie grali z Serbski Cukaricki i w obu meczach stracili po bramce, Twente w meczach przedsezonowych tylko w jednym nie straciło gola, z kolei Sittard w każdym meczu coś strzelił, w tym 3 bramki Szachtarowi i 2 bramki we wspomnianym meczu z Ajaxem. W ostatnich 3 sezonach zespoły spotykały się 5- krotnie, Sittard strzelił aż 9 bramek i 3 ostatnie spotkanie wygrał.

Zatem moje propozycje wyglądają następująco:
Sittard strzeli do 72 minuty @ 1,85 7/10
BTS @ 1,70 6/10
Sittard over 1,5 gola @ 3,80 4/10
Sitrard X2 @ 2,60 3/10
Sittard wygra @ 6,00 1/10
Fortuna
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Lucas Ocampos przenosi z Sevilli do Ajaxu Amsterdam w ramach wypożyczenia ważnego do 30 czerwca 2023 roku z opcją kupna.
Czasowy transfer kosztował cztery miliony euro, a potencjalny stały transfer może wynieść 16 milionów.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Twente Enschede - Go Ahead Eagles
Typ: X2
@2.81 Fortuna

Naprzód Orły! Takie hasło będzie mi przyświecać podczas losów Go Ahead Eagles w kontekście trudnej rywalizacji w Enschede. O tyle trudnej, że Twente tracą w tym sezonie bardzo niewiele goli. Dość powiedzieć, że utrata siedmiu bramek w 12 spotkaniach ligowych to rezultat wyraźnie lepszy chociażby od Ajaxu, Alkmaar czy Feyenoordu. Piłkarze Twente plasuje się na czwartym miejscu w Eredivisie, a w sześciu domowych spotkaniach nie stracili punktu, a ponadto tylko raz wyjmowali piłkę z siatki. Wręcz wybitna statystyka i zespół, który zwyczajowo nie odgrywał pierwszych skrzypiec w holenderskim odpowiedniku Ekstraklasy, moim zdaniem w końcu tę passę przełamie. Dlaczego sądzę, że będzie to dzisiaj? Otóż G.A. Eagles zawsze byli trudnym rywalem dla Twente. Na przestrzeni ostatnich sześciu lat czterokrotnie zdarzyło się, że Orły zagrały mecz w Enschede i ani razu takiego spotkania nie przegrali. Ostatnio miało to miejsce w lutym, kiedy mecz zakończył się wysokim remisem 2:2. Co ciekawe, rywalizację obydwu zespołów cechuje ciekawa zależność - otóż gospodarz rzadko wygrywa. We wszystkich ostatnich bezpośrednich meczach prawie zawsze wygrywał gość, a raz był wspomniany właśnie remis. Po raz ostatni gospodarz tej rywalizacji wygrał we wrześniu 2014 roku. Pójdę za kontynuacją tego trendu licząc, że Orły znów naprzykrzą się dobrze dysponowanemu rywalowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1535
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Twente
Typ: Sparta Rotterdam
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przyznaję, że jestem pod wrażeniem formy jaką obecnie prezentuje zespół z Rotterdamu. Nie weszli w sezon tak jakby sobie tego życzyli, a pierwszy mecz wygrali dopiero w czwartej kolejce. Potem jednak konsekwentnie pięli się do góry, by obecnie znaleźć się na szóstym miejscu, z aspiracjami na top 4. To naprawdę duży progres poczyniony przez tę ekipę i będę śledził ich losy w dalszej części sezonu. Są obecnie trzecią ekipą w lidze jeśli chodzi o bilans spotkań domowych, już za PSV oraz... Twente, czyli dzisiejszym rywalem. To mówi samo za siebie. Za przeciwnika mają bardzo solidne Twente, które jest obecnie na czwartej pozycji,ale zawdzięczają ją spotkaniom domowym. Na wyjazdach radzą sobie przeciętnie. Strzelili 4 gole w 6 meczach wyjazdowych co jest najgorszym wynikiem w lidze. Myślę, że nie zatrzymają rozpędzonej Sparty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +620
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Almere - Dordrecht
Typ 1 @ 1.47 //STS
Typ over 2.5 @ 1.59 //STS

Spotkanie dwóch ekip, które dzieli ogromna przepaść. Gospodarze na pewno będą walczyć o awans do najwyżej fazy rozgrywek w lidze. Nastroje w ekipie są n pewno bardzo dobre po dwóch wygranych, a w szczególności udało im ograć lidera - Heralcesa. Przyjezdni w ostatnich tygodniach spisują się fatalnie. Nie wygrali żadnego z trzech spotkań, gdzie to w dodatku zaprezentowali się bardzo słabo w defensywie: dziewięć goli straconych w trzech meczach i to z przeciętnymi zespołami, jak Breda, czy Telstar nie wróżą dobrego rezultatu na te spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kozakken Boys - Den Haag
Typ: 1 połowa Kozakken Boys strzeli gola (nie strzelili karnego)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Superbet


Stawianie gości w roli faworyta w tym spotkaniu przez bukmacherów jest dla mnie lekką przesadą i uważam, że gospodarze mogą coś w tym spotkaniu ugrać, a ja obstawiam, że strzelą bramkę w 1 połowie. Piłkarze z Hagi przyjeżdżają do niżej notowanego rywala i rywala z niższej ligi od nich, ale jak to puchary rządzą się one swoimi prawami i można tu spodziewać się każdego wyniku, ja spodziewam się otwartego spotkania w którym zobaczymy bramki. Zespół gości ma swoje problemy, a w lidze jakoś wybitnie nie grają w ostatnim meczu pucharowym ledwo co wygrali z drużyną o 2 klasy niżej, dlatego ja tu próbuję na bramkę w 1 połowie dla gospodarzy. Gospodarze ostatni swój mecz w pucharze wygrali, co prawda po karnych, ale grali z drużyna z Eredevisie dokładnie z drużyną Vitesse. Dlatego to mnie przekonuję do tego by ten typ obstawić. W lidze gospodarze zdecydowanie więcej bramek zdobywają na swoim stadionie, a goście grając na wyjazdach dużo tracą. Stawianie na obie strzelą również jest dobrym pomysłem, ale kurs mały bo tylko 1.50, dlatego ja decyduję się na bramkę gospodarzy już w 1 połowie.
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik

Normalnie miałbym gdzieś postawione 2k. Nie raz człowiek przegrywa, ale jak widzi się takie jawne błędy sędziów, tym bardziej w erze VARu to można dostać gorączki, żeby nie napisać bardziej dosadnie.
Kto ma ochotę może sobie przewinąć do 1:30 i zweryfikować po jakiej akcji Sittard otrzymuje karnego. To są skandale, po których sędziowie powinni być od razu odsuwani od danego poziomu rozgrywek.
 
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord - Ajax
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs: 5.00

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Dzis w Holandii czeka nas wielki szlagier.
Liderujący Feyenoord powalczy z 4 Ajaxem. Goście na ten moment tracą 5 punktów do gospodarzy i w tym meczu zwyciężając moga zniwelować stratę . Generalnie jest bardzo duży ścisk u góry tabeli bo o mistrza walczą jeszcze PSV, Alkmaar, Twente i Sparta Rotterdam.
Liczę na ostry pojedynek, bo kto wie czy ten mecz nie będzie miał znaczenia dla końcowego układu tabeli.
Historia bezpośrednich pojedynków tych drużyn pokazuje że bywało między nimi ostro. I tak ostatnie pojedynki to : 3 kartki (w tym jedna czerwień ), 8 żółtych, 6 kartek ( w tym 2 czerwienie) .
Zerkałem też wczoraj na osobę sędziego i statystyki, nie pamiętam już ich dokładnie a nie bardzo mam czas sprawdzać. W każdym razie sędzia z tego co pamiętam że średnia ponad 5 nie wahający się z pokazywaniem kartek.
Podsumowując: historia bezpośrednich spotkań, osoba arbitra, a szczególnie stawka tego spotkania sprawia że będzie ostro. Tu powinny trzeszczeć kości tyle powiem .
Dodatkowo polecam po fajnym kursie 13 za symboliczną kwotę
Ajax wygra, Ajax więcej rożnych , a Feyeenord więcej kartek 13.00 ( Superbets ) Superbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +314
act 8,6K

act

Użytkownik
Typ wygląda ok, ale sędzia w ostatnich meczach ma średnia kartek ok 3 na mecz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord - Ajax
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs: 5.00

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Dzis w Holandii czeka nas wielki szlagier.
Liderujący Feyenoord powalczy z 4 Ajaxem. Goście na ten moment tracą 5 punktów do gospodarzy i w tym meczu zwyciężając moga zniwelować stratę . Generalnie jest bardzo duży ścisk u góry tabeli bo o mistrza walczą jeszcze PSV, Alkmaar, Twente i Sparta Rotterdam.
Liczę na ostry pojedynek, bo kto wie czy ten mecz nie będzie miał znaczenia dla końcowego układu tabeli.
Historia bezpośrednich pojedynków tych drużyn pokazuje że bywało między nimi ostro. I tak ostatnie pojedynki to : 3 kartki (w tym jedna czerwień ), 8 żółtych, 6 kartek ( w tym 2 czerwienie) .
Zerkałem też wczoraj na osobę sędziego i statystyki, nie pamiętam już ich dokładnie a nie bardzo mam czas sprawdzać. W każdym razie sędzia z tego co pamiętam że średnia ponad 5 nie wahający się z pokazywaniem kartek.
Podsumowując: historia bezpośrednich spotkań, osoba arbitra, a szczególnie stawka tego spotkania sprawia że będzie ostro. Tu powinny trzeszczeć kości tyle powiem .
Dodatkowo polecam po fajnym kursie 13 za symboliczną kwotę
Ajax wygra, Ajax więcej rożnych , a Feyeenord więcej kartek 13.00 ( Superbets ) Superbet.
Sędzia w ostatnich 10 meczach ma średnia kartek ok 3 na mecz, więc nie jest tak kolorowo.
Edit: jednak sędzia nie miał znaczenia :D
Graty typu
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Godzina: 18:45
Spotkanie: Emmen - PSV Eidhoven
Typ: Superbets: PSV powyżej 2.5 gola i powyżej 6.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:


W niedzielę Holandia ładnie weszła to lecimy z kolejnym typem z ligi holenderskiej.
Na początku o gospodarzach parę zdań. Nie można o nich napisać zbyt wiele dobrego. Są na 16 miejscu w tabeli na pozycji spadkowej i tak pewnie będzie do końca sezonu. Bramek tracą sporo bo 32 do tej pory w 17 spotkaniach. Z Feyenoordem stracili aż 5 bramek, z ajaxem 3 ( o dziwo zremisowali ten mecz 3:3 i to jedyne co ostatnio dobrego można o nich napisać ) .
PSV natomiast ma w tym meczu okazję punktowo choć na chwilę zrownac się z liderem i myślę, że mimo tego że ostatnio grali bez fajerwerków to takiej okazji nie zmarnują. Od 1 do ostatniej minuty powinniśmy oglądać ich pełna determinację w tym meczu. Powinni stwarzać sobie sytuację i przeważać większość meczu, dlatego liczę na rożne. Uważam że ataków gości będzie bardzo dużo i piłka te minimum 7 razy bedxie umieszczona na rzucie rożnym dla PSV. Przy słabej obronie gospodarzy 3 bramki nie powinny być wyczynem dla gości . W końcu po ajaxie mają ich strzelonych najwięcej w lidze.
Post automatycznie złączony:

Typ wygląda ok, ale sędzia w ostatnich meczach ma średnia kartek ok 3 na mecz

Sędzia w ostatnich 10 meczach ma średnia kartek ok 3 na mecz, więc nie jest tak kolorowo.
Edit: jednak sędzia nie miał znaczenia :D
Graty typu
Ja chyba patrzyłem na sędziowanie z całego sezonu, ale może i coś pomyliłem bo analizowałem w pracy na szybko.
Dzięki
 
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:45
Spotkanie: G.A Eagles- Alkmaar
Typ: Alkmaar powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.60
Bukmacher:
Superbet

Dziś będzie trochę inna analiza niż zawsze gdyż nie będę jej opierał na statystykach. Nie mają dziś one dla mnie znaczenia.
Znaczenie dla mnie dziś ma motywacja gości, a tej nie powinno zabraknąć. Przed Alkmaar niepowtarzalna okazja żeby choć na chwilę wskoczyć na fotel lidera tabeli. Po ostatnim remisie Feyenoordu z Ajaxem goście zbliżyli się do lidera na dwa oczka i dziś pierwsi rozgrywają swój mecz .
Taka okazja żeby wskoczyć na fotel lidera szybko może się nie przydarzyć. Spodziewam się ataków gości przez cały mecz od 1 do 90 minuty . Jeśli tak będzie to te rożne powinny padać i to dość często.
Najlepiej dla typu byłoby gdyby długo dla gości utrzymywał się wynik niekorzystny, choć myślę, że nawet przy skromnym prowadzeniu gości ataki nie ustaną . Myślę że od 1 minuty to oni przejmą inicjatywę i nie oddadzą jej już do końca meczu. Spodziewam się gry po skrzydłach która będzie sprzyjała rzutom rożnym, a także tego, że przy zmasowanych atakach gości obrona gospodarzy będzie desperacko się broniła i często wybijała piłkę na oślep .

jeden róg....
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Holandia, Eredivisie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax- Volendam
Typ: Ajax przedział goli w każdej połowie : 2-3
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


W coś takiego się jeszcze nie bawiłem i dziś spróbuję po raz pierwszy.
Ajax nie może sobie pozwolić na żadną stratę punktów bo ścisk w czołowce jest niesamowity. Nie po to remisowali ostatnio z liderem Feyenoordem żeby dziś gubić punkty na słabym Volendamie.
Nie potrzeba tu dużo argumentów żeby pograć taki typ jaki proponuje, wystarczą tylko dwa: ofensywa ajaxu to najlepsza ofensywa ligi . 46 strzelonych bramek robi wrażenie. Natomiast defensywa Volendam to najgorsza defensywa ligi . Stracone 42 bramki co też robi wrażenie tyle że negatywne. Dla mnie tu będzie pogrom i mocno mnie dziwi taki kurs duży na to zdarzenie. Mam tylko nadzieję że Ajax nie przekroczy tej linii i nie strzeli np 4 bramek w jednej połowie .
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Excelsior - Ajax
Typ 2 @ 1.30 // STS
Typ Ajax -1.5 @ 1.60 // STS

Czas najwyższy chyba na przełamanie drużyny Ajaxu. Strata do drugiego zespołu wynosi już sześć punktów, a w dalszym ciągu zespół Ajaxu jest bez zwycięstwa. Podczas ostatniego spotkania z Volandam zremisowali 1-1. Chociaż w tamtej rywalizacji grała tylko jedna drużyna, czyli podopieczni Schreudera. Mieli ogromne okazji bramkowych, bo trzydzieści jeden! Rywale oddali jeden celny strzał, który zamienili na bramkę.

Podczas dzisiejszego starcia również powinni przeważać od samego początku. Trudno spodziewać się tego, aby drużyna Exclesior mógłby sprawić ogromne problemy dla swoich rywali. Trzeba zaznaczyć i to wyraźnie, że obecnie jedynie Volendam straconych ma więcej goli od rywali. Natomiast dla porównania Ajax jest najskuteczniejszym zespołem w całej lidze. Wszystkie aspekty przyjezdni mają po swojej stronie. Pozostaje im tylko to potwierdzić na boisku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 14:30
Spotkanie : Feyenoord : PSV
Typ : czerwona kartka w meczu - TAK
Kurs : 5..00
Bukmacher : Superbet

Miałem kilka typów na ten mecz, ale po przemyśleniu decyduje się na takowy.
Była już analiza na kartki w tym spotkaniu. Też widzę tutaj ostra grę, jednak jak popatrzyłem na średnią sędziego który pokazuje niespełna 4 kartki na mecz bezpieczniejsza od najwyższego overu 6.5 kartek wydaje mi się czerwień.
Ten mecz ma ogromne znaczenie dla jednych jak i drugich, o czym pisał już kolega Stanley . PSV wygrywając dziś zbliża się na punkt do feyenordu, a Feyenoordu wygrywając może powiększyć przewagę nad nimi do 7 punktów. Śmiało można powiedzieć że 3 punkty w tym meczu mogę mieć znaczenie na koniec sezonu i rozstrzygnąć kto wygra eredivisie.
Kości powinny tu trzeszczeć .
Grałem już mecz Feyenoordu z Ajaxem na kartki nie tak dawno i weszła najwyższą linia . Jednak tym razem proponuje czerwień . Uważam, że w tym meczu może dojść nawet i do rękoczynów . Nie zdziwię się jak któryś zawodnik przy niekorzystnym wyniku da się ponieść emocjom i wyłapie czerwień . PSV już wyłapali czerwień dwie kolejki temu co jest dobrym prognostykiem.

Dodatkowo proponuje linie kartkowe overy od 4.5 wzwyż ale te większe ostrożnie że stawkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +373
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Jong Ajax-Zwolle TYP BTS/2 kurs 2,20 5/10 g.20.00 0:0 BOX

PS: Statystyki, statystyki...młodzież z Amsterdamu prawie zawsze strzela gola u siebie. Dość napisać że na ostatnich 25 meczów u siebie, Ajax nie strzelił tylko..raz. Może ich tych spotkań jest więcej, po prostu tyle pozycji pokazały mi statystyki.
Z drugiej strony lider Zwolle który idzie jak burza. Kurs na ich zwycięstwo 1,45 czyli bez wartości bo to jednak wyjazd.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +648
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jong Ajax-Zwolle TYP BTS/2 kurs 2,20 5/10 g.20.00 0:0 BOX

PS: Statystyki, statystyki...młodzież z Amsterdamu prawie zawsze strzela gola u siebie. Dość napisać że na ostatnich 25 meczów u siebie, Ajax nie strzelił tylko..raz. Może ich tych spotkań jest więcej, po prostu tyle pozycji pokazały mi statystyki.
Z drugiej strony lider Zwolle który idzie jak burza. Kurs na ich zwycięstwo 1,45 czyli bez wartości bo to jednak wyjazd.

Pzdr/Psycho.
ten mecz był strasznie dziwny wynik z kosmosu 0:0 przy tylu sytacjach zwolle i nietrafiony karny przez ajax kurs na bramke 1.01 :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +267
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Alkmaar - Excelsior
Typ AZ -1.5 @ 1.62 // STS
Typ over 2.5 @ 1.45 // STS

Po dwóch meczach bez zwycięstwa ekipa AZ będzie miała idealną okazję w piątek, gdzie to przyjdzie im zmierzyć się z zespołem Excelsior. Trudno spodziewać się, aby przyjezdni postali trudne warunki. Od początku sezonu prezentują się dosyć przeciętnie. Dodatkowo mają ogromne problemy w defensywie, a dowodem tego jest to, iż jedynie zespół Volednam stracił od nich mniej bramek!

A na pewno defensywa gości będzie nie raz wystawiona tutaj na próbę. Ekipa AZ posiada ogromny potencjał, ale i też możliwości. Pokazali to chociażby w rywalizacji z Uterchtem, gdzie to udało im się strzelić pięć bramek. Gospodarze nie maja najmniejszych problemów z kreowaniem okazji bramkowych. Nie ma sie czemu dziwić, ponieważ w swoim zespole mają dobrych piłkarzy ofensywnych, jak m.in. Pavlidis, Odgaard, de Wit, Sugawana, czy też Mijans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +268
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Holandia / KNVB Beker
Godzina: 21 : 00
Spotkanie: Graafschap - Ajax
Typ: Graafschap powyżej 1.5 bramki
Kurs: 5.25
Bukmacher: superbet
Analiza:

Kolejny raz szukam kursu dużego, ale z szansą na trafienie go.
Liczę tu na mocno rezerwowy skład Ajaxu. Grali na 3 frontach, dopiero ostatnio odpadli z LE. Myślę, że trener da odpocząć podstawowym zawodnikom i zaczną mecz na ławce, gdyż walka w lidze będzie do końca i to liga jest priorytetem.
Gospodarze u siebie strzelają dużo bramek . Liczę na to, że stworzą sobie kilka sytuacji, a minimum dwie zamienia na bramki. Nie mówię, że tu wygrają bo rezerwowi Ajaxu też mają dużą jakość, ale 2 bramki po takim kursie to dla mnie bajka.
 
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Eredivisie
Godzina: 18:45
Spotkanie: FC Emmen- FC Volendam
Typ: powyżej 5.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Wczorajsza egzotyka i granie kartek w lidze australijskiej nie popłacilo prawdopodobnie ( do przerwy zero kartek i 3 faule więc cienko to wygląda ) dlatego dziś przenoszę się do Europy. Miałem na tapecie też mecz ligi niemieckiej Bochum- Schalke w którym też widzę kartki, ale słusznie czy nie słusznie decyduje się jednak na ten mecz .
W Holandii pada mało kartek zazwyczaj dlatego te linie są takie niskie. Parę statystyk przytoczę .
Sędzia który sędziuje ten mecz pokazał jak na razie 68 kartek w 20 meczach co daje nam średnia bliska 3.5 .
Volendam łapał tylko 6 kartek w 5 ostatnich meczach, Emmen lepiej- 10 kartek .
Statystyki nie sprzyjają, ale sprzyja typowo sytuacja a tabeli. Jest to pojedynek w dolnej części tabeli. Volendam zajmuje 14 miejsce, czyli jeszcze bezpieczne ( niezagrażające spadkiem), a Emmen jest na miejscu spadkowym 16 i ma tylko 2 punkty straty do gości. Do końca ligi coraz bliżej, także powinno być gorąco. Emmen wygrywając może wyjść ze strefy spadkowej choć na chwilę. Volendam też będzie tu grał o 3 punkty, bo w następnej kolejce starcie z Feyenoordem walczącym o mistrza. Nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Mimo tego, że to Holandia, pada mało kartek i sędzia underowy to ja w to wchodzę po takim kursie. Czerwień też jest do gry . Widzę ten mecz tak, że będzie tu sporo walki z obu stron, sporo fauli i sporo kartek. Stawka dla jednych i drugich duża, kości powinny trzeszczeć.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Excelsior vs Sparta
Typ over 2.5 żółte kartki w meczu
Kurs 1.70 fortuna

Widzę tutaj spore value w kursie na bądź co bądź niską linię na żółte kartki w meczu. Wiem, że w Holandii pozwala się na sporo, sędzia też ze średnią bliżej 2 na mecz, ale...
1. są to derby
2. Miejscowi w ostatnich 5 meczach mają bilans bramkowy 1:15. W klubie nie ma atmosfery i wszyscy liczą, że ten mecz odwróci nieco trend. Myślę, że piłkarze zdają sobie sprawę, że nie moga odstawić tutaj nogi i po prostu muszą wyszarpać dobry wynik. Spodziewam się sporej ilości walki i tym samym fauli.
 
Do góry Bottom