>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Holandia - gdzie da sie grac?

L 0

lucas27

Użytkownik
Witam jestem od niedawna w Holandii. Chciałbym sobie pograć albo w punktach fizycznych (jeśli są) albo przez neta.
Problem jest taki że nie mam nic na siebie rachunku czy coś. Mam jedynie dowod, umowę z pracodawca (agencja) Solaris(paski płacowe) i tyle. Da rade się zarejestrowac u buka jakiegoś?
Bet365 nie działa w nl?
Może ktoś ogarnia temat i napisze będę wdzięczny
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Na bukzaplac com jest o tym więcej. Jak masz solaris to musisz mieć konto. A na konto walutowe ci płacą? Może wypłacisz do portfeli?
Ups. Znalazłem na tym forum:

"Od 1 pazdziernika Holandia wzorem polski zalegalizowala zaklady bukmacherskie i mozna grac tam legalnie u zarejestrowanych bukow (poki co jest caly 1 ). W zwiazku z tym klienci bukow typu Betson, Unibet, Bwin, Bet at home itp zstali zablokowani. Lipa"
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Od 1 października weszło nowe prawo hazardowe w Holandii. Póki co można grać jedynie na toto.nl, ale tam nic wielkiego nie zagrasz (można też online), no ale od 15.10 ma wejść bet365, bo dostali licencję, więc.. Czekamy ;)


Ale musisz mieć jakiś dowód miejsca zamieszkania. Jak pracujesz, to masz na pewno jakiś adres zamieszkania, najlepiej meldunek. Na toto,nl nie pamiętam czy trzeba było dawać jakieś dokumenty, chyba nie, bo weryfikuje Cię bank jak dodajesz opcję wpłaty/wypłaty.
 
Ostatnia edycja:
L 0

lucas27

Użytkownik
cos sie zmienilo? wiem ze mozna obstawiac przez toto winkel utworzyc kupon i zagrac np na stacji czy w sklepie. Plusy takie ze nie ma podatku ale wolalbym chyba na necie grac ale bez meldunku i konta raczej odpada...
 
Do góry Bottom