>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Możesz podzielić się o jakim forum mówisz?
Kumpel, który mieszka w Omsku przetłumaczył mi rano co pisało się w Rosji o tym meczu. No ale wiadomo jak to z takimi opiniami. Nie ma się pewności, że są prawdziwe, ale zawsze warto mieć je w świadomości. Nie wiem z jakiego forum to było. Jak się dowiem, to dam znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ale jazda w Moskwie! Ovechkin na meczu :) Póki co Dynamo zasłużenie prowadzi, grają dzisiaj lepiej, a w grze CSKA czegoś mi brakuje tym razem. Zabrzmi to pewnie śmiesznie, ale wyglądają na trochę niezorganizowanych i w ataku i obronie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ale jazda w Moskwie! Ovechkin na meczu :) Póki co Dynamo zasłużenie prowadzi, grają dzisiaj lepiej, a w grze CSKA czegoś mi brakuje tym razem. Zabrzmi to pewnie śmiesznie, ale wyglądają na trochę niezorganizowanych i w ataku i obronie.
Możliwe, że obecność Ovechkina - człowieka związanego z zespołem Dynama i tak znanej postaci wpłynęła mocno na motywację biało niebesiekich. Kto wie. Może to dodało im skrzydeł :)
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
O ile Czesi mieli przewage w meczu ze Szwecja tak tutaj Rosjanie jej nie maja i mysle ze wynik meczu nadal otwarty, jestem skłonny zaryzykowac win Finlandii po kursie ponad 3
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Sybir tragiczny póki co. Dynamo mogło już luźno prowadzić nawet 3-0, a warto zaznaczyć, że minęło dopiero 10 minut meczu
*Edit*
Teraz już przegrywają 3-0 😂
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
w jakim buku mogę obstawić "kanadyjki" ? Fortuna ma tylko bramki w ofercie, chyba mieli wcześniej punkty kanadyjskie...przejrzałem kilka firm i żadna nie oferuje takich zdarzeń (n) :rolleyes:
 
Do góry Bottom