>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja idę w spotkanie Tychy - JKH
under 5.5 (1.90)
Tychy 60&quot; (1.57)
Tychy po raz kolejny nie potrafią wbić krążka grając w przwadze 5 vs 3, no i dalej mamy 0-0 na tablicy wyników. Ale żal.
Edit: ale spotkanie, tam powinnien wejść lekko handicap, a tu tylko 2:1, no ale spoko... oba typy na plus.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pierwsze wrażenia? mecz trochę szarpany. Metallurg dobrze, ale brakuje pomysłu na wykończenie. Astana i jej szybkie kontry moga być niebezpieczne. Bardzo dobrze zastępca Koszeczkina ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To że Astana bedzie biła to było pewne, muszą wytrzymac bombardowanie, myslę ze w drugiej tercji Magnitka ją nagryzie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Metallurgowi brakuje szczęście i trochę finezji przy wykończeniu akcji. Może się zepna na trzecią tercje. Jeśli nie to mój kupon leży i kwiczy już o 14:00 ????
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Metallurgowi brakuje szczęście i trochę finezji przy wykończeniu akcji. Może się zepna na trzecią tercje. Jeśli nie to mój kupon leży i kwiczy już o 14:00 ????
Mój tak samo, to co KHL dal zarobić w zeszłym tygodniu teraz powolutku to zabiera ???? tak to już jest z tymi zakladami
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Jak na moje to dzisiaj:
Kazań
Dynamo
Jarosław
i do kasy
na Magnitkę się skusiłem bo tak wszyscy polecali, ale będzie ciężko, mam na 1 kuponie systemowo z X, a na drugim Barys under 2.5, więc może jeszcze jedno uratuję
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Miałem fajną taśmę z overami w VHL to musiałem tam over 2.5 Magnitki dołożyć i dwa kupony uwalone.
Odnośnie VHL to właśnie się zaczął mecz Riazan-Angarsk. Ja próbuję gości, którzy w tym sezonie jeszcze w RT nie wygrali. Drużyna kompletnie bez formy, ale w końcu coś trzeba wygrać. Riazan w dołku, przegrali 6 ostatnich spotkań i po cichu liczę, że ta passa się przedłuży.
Za jakąś rozsądną stawkę można spróbować:
Angarsk @4.95 fortuna live ⛔
edit. Kazań 60&#39; w tej chwili po 1.80 warty gry. Zbyt mocny atak by tego meczu nie wziąć. W ostatnim spotkaniu w bramce Czerepowca dwoił się i troił Furch, ale dziś nie gra. Zamiast niego młody Artamkin, który dużego doświadczenia w KHL nie ma.
Kazań @1.80 ✅
Kazań 1 tercja 1X@2.40 ✅
 
Do góry Bottom