>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W 1 tercji lepiej wyglądał Omsk, ale ja bym Avto nie skreślał. 2 bramki przewagi w hokeju to nie jest dużo, a Kierowcy to nieobliczalna ekipa.
Teraz Avto OT stoi po 7 i grzechem byłoby tego nie pograć.
Ja nie skreślam, ale nie zainwestuje dzisiaj więcej swoich pieniędzy w Avto ????
 
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Aplikacja padła. Standardowo zresztą.
Mail z fortuny:
Dobry wieczór! To chwilowa usterka, błąd leży po naszej stronie i właśnie jest usuwany, przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeszcze nad tym nie myslałem, ale czuję koniec zielonej serii Buffalo na Florydzie i szczęśliwe zwycięstwo Canucks z Rycerzykami z Vegas ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Często fajne wchodzą bo w NHL są same fajne kursy ???? tylko, że tam nie dość że trzeba przemyśleć spotkanie to i szczęścia sporo trzeba.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z Bostonem różnie może być. Nie strzelają za dużo, chociaż Isles ostatnio przegrali z Caps. Tego bym nie ruszał. Właśnie liczę na przerwanie dobrej passy Buffalo przez Bolts tylko kurs trochę niski i tego też nie gram, bo może to jeszcze nie dzisiaj ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Możesz spróbować sam napisać swoje przemyślenia co do dzisiejszych spotkań w temacie Rosyjskim. Może okaza się trafne? Jak to mówią &quot;praktyka czyni mistrza&quot; ????
 
Do góry Bottom