>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokejowa Liga Mistrzów - Champions Hockey League 2023/2024

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja idę w dubel faworytów, tylko na ten moment spadły kursy. Vitki grają z pewnością lepiej niż miało to miejsce na początku sezonu, CHL to dla nich rozgrywki nr 1 w tym sezonie, skład dużo silniejszy niż to wskazuje lokata w czeskiej EHL ale narazie to się nie przekłada na wyniki. V-ce mistrz Szwecji w najsilniejszym możliwym składzie jednak bez srebrnych medalistów U20. Mimo obcej hali to Szwedzi są faworytem i to oni mają wszystkie atuty po swojej stronie.
W drugiej parze długo myślałem co zrobić, Lukko grać potrafi a kurs 1,68 to przesada, Szwajcarzy mają pake ale kursy poszły w las. Mimo tego gram Genewe bo mysle że u siebie będą groźni.

Skelleftea RT + Genewa RT KURS ako 3,01 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +279
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie\Liga Mistrzów
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lukko vs Servette
Typ: Gol do pustej bramki
Kurs: 2.50🟥
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza
:

Gospodarze w ostatnim czasie mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Dwie wygrane po regulaminowym czasie gry z dwoma kubami z Tampere robią wrażenie i są spore nadzieje, aby sięgnąć po triumf w hokejowej Lidze Mistrzów. Coraz lepiej pomiędzy słupkami prezentuje się Christopher Gibson, ale przede wszystkim defensywa nie dopuszcza rywali do wielu groźnych strzałów. To powoduje, że i wyniki znacznie się poprawiły. Dodatkowo wreszcie zaczęli grać inny zawodnicy, jak Gabriel Fontaine, czy też Brayden Burke. Nie wolno jednak odpuszczać i kolejne wyzwania czekają na Lukko. Czy Sebastian Repo i spółka wykorzystają atut własnego obiektu?

Servette przeżywa mały kryzys. Widoczne jest to przede wszystkim w lidze, gdzie dwie porażki rzędu stały się faktem. Dodatkowo 0 strzelonych goli nie przystoi takiemu zespołowi jak Mistrzowi National League. Są sytuacje, ale worek z bramkami cały czas jest zawiązany. Wydaje się, że lepszej okazji na przełamanie nie będzie, jak spotkanie rewanżowe w Finlandii. Jest tutaj przecież sporo jakości i fińska kolonia będzie starać się ciągnąć swój zespół. Wiele par oczu będzie skierowanych na Sakari Manninena, który w przeszłości dawał ważne trafienia dla Servette. Czy dzisiaj tak też się stanie?

Zdaję sobie sprawę z tego, że Lukko znajduje się w lepszej dyspozycji od Servette, ale to jest hokej i często decyduje dyspozycja dnia. Uważam, że goście tym razem nie zagrają na 0 z przodu i tym samym ujrzymy wyrównane starcie o awans do finału. W jednym spotkaniu mamy wyraźnego faworyta do awansu, a w drugim sytuacja jest już bardziej klarowna, ale nie lekceważę Vitkovic. Myślę, że wyniki w obu dwumeczach mogą być do siebie zbliżone i tym samym pojawia się szansa na trafienie do pustej bramki. Tutaj nie ma co kalkulować. Nawet jak jeden z zespołów będzie potrzebował 3-4 trafień do awansu to i tak wycofa bramkarza nawet 5 min przed końcem. Nie raz były takie sytuacje, szczególnie, gdy przytrafia się PP w połowie 3. tercji. Oczywiście w Finlandii są większe szanse na gola do pustaka i tak też stawiam.
Post automatycznie złączony:

Do tego można drugi mecz pod kątem gola do pustej bramki spróbować, myślę, że Czesi powalczą.

Skelleftea vs Vitkovice: gol do pustej bramki @2.50 BETFAN🟥

Z AKO z meczem w Finlandii wychodzi @6.25 BETFAN🟥


Dodatkowo dubel:
Lukko vs Servette: Sakari Manninen punkt ✅
Skelleftea vs Vitkovice: powyżej 4.5 gola🟥
AKO @2.50 Fortuna🟥


Skupiłem się na Sakari Manninenie. Tak jak wspomniałem wyżej jest to zawodnik, który kolokwialnie mówiąc, nie pęka i nie zawodzi w kluczowych momentach. Tak było przecież w starciach z Vaxjo, czy z Monachium. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie. Jako ciekawostkę można napisać, że drużyny te mierzyły się w fazie grupowej tej edycji hokejowej Ligi Mistrzów i tam padł wynik 3:2 dla Lukko.

Przenosimy się do Skelleftea i tutaj gospodarze podejmą Vitkovice. Faworyt w tej parze od początku był tylko jeden i potwierdziło się to w Ostrawie. Ekipa ze Szwecji nie dała większych szans rywalom, chociaż pojawiały się przestoje. Niemniej jednak jakość zwyciężyła i tym samym ważna wygrana stała się faktem. Teraz na swojej tafli należy potwierdzić dominację i tym samym awansować do wielkiego finału. W lidze Skelleftea radzi sobie w ostatnim czasie świetnie i 4 triumfy na krajowym podwórku robią wrażenie. Czy faworyci postawia kropkę nad i?

Vitkovice do jakiegoś momentu byli równym przeciwnikiem dla klubu ze Szwecji, ale potem widoczna była różnica poziomów. Szkoda, bo kopciuszek daje radę w tej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów i postara się zaskoczyć gospodarzy w dzisiejszym rewanżowym starciu. Wiele będzie zależeć od postawy defensywy i bramkarza Lukasa Klimesa, który w czeskich rozgrywkach broni na przyzwoitym poziomie, ale już w Europie jest nieco gorzej. Ciekawy jestem postawy topscorera gości Dominika Lakatosa. Czy ujrzymy niespodziankę?

Uważam, że możemy spodziewać się tutaj goli, dlatego stawiam na minimum 5 bramek. Vitkovice nie mają nic do stracenia i zapewne od samego początku postarają się odrobić straty. Ofensywa Skelleftea prezentuje się znakomicie w ostatnim czasie i uważam, że linia 4.5 trafień jest jak najbardziej do pokrycia. Dodatkowo może pojawić się spory okres gry z pustą bramką, a to zawsze zwiększa szanse na over.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko na dziś. Oba zespoły ze Skandynawii w lepszej formie, Skelle nie pozwoli sobie grac na remis i ryzykować przypadkowo utrate gola, mysle ze oni to pewnie wygraja i wg mnie roznica conajmniej dwóch goli . Lukko niedoceniłem ostatnio ( choc pierwsza mysl to był ich kierunek) a bardziej przeceniłem Genewe, gdzie chyba momentum maja za soba i ten top formy był na mecz z Vaxio, teraz lekki odwrót ale to wciąż mocna ekipa , wystarczy spojrzec na roster. Tydzien tez mieli ciezki grali mecz po meczu, z Biel jakby na pół gwizdka. Mysle jednak ze lepszy kolektyw tworzy Lukko, Liamsa zna doskonale kilku grajków Genewy i mysle ze da rade znow ich zatrzymac. Moze i ciekawszy byłby finał Szwedzko-szwajcarski ale wg mnie bedzie to finał skandynawski
kilka typów

Skelleftea RT + Lukko z x kurs ako 1,94 fortuna
Skelleftea handi minus 1,5 kurs 1,71
Lukko RT kurs 2,33
 
Otrzymane punkty reputacji: +1444
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dominik Lakatos gol @2.90🟥
Sebastian Repo gol @2.60🟥
AKO @7.54🟥
Fortuna


Ostatnia propozycja na dzisiaj to już na ryzyku strzelcy. Nikogo nie namawiam. Jeżeli Vitkovice mają powalczyc ze Skellą to muszą liczyć na swój dobry PP i tutaj wyłania się postać Lakatosa. Tydzień temu grałem jego gola i nie zawiódł już przy pierwszej okazji w grze z przewagą jednego zawodnika. Sensacji się tutaj nie spodziewam, ale fakty są takie, że Dominik to najlepszy strzelec tej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów i cała Ostrawa na niego liczy, również i ja dołączę się do mieszkańców jednej ze stolic tegorocznych Mistrzostw Świata Elity.

Richarda dzisiaj sobie odpuszczę, więc pewnie strzeli gola lub zanotuje asystę, a idę w Repo. Kapitan Lukko odpoczywał w ostatnim meczu z Tapparą, myślę, że będzie miał swoje okazje na trafienie. Bardzo inteligentny zawodnik, który gra zespołowo i 9 punktów w 10 meczach Hokejowej LM to pokazują. Groźny szczególnie w PP, ale też po przechwycie we własnej tercji obronnej.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Servette vs Skelleftea: 2 RT @2.46 Fortuna❤

Dzisiaj finał hokejowej LM i stawiam na Skelle. Jak dla mnie bardziej wyrównana drużyna od Servette i pomimo tego, że grają na wyjeździe to mają przewagę w bramce i w defensywie, a to się liczy w finale. Nie będę tak długo się rozpisywał, bo zaraz początek.
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
głupi faul w końcówce i Skelfa miała jeszcze jakieś szanse, kibicowsko fajnei ze finał w Genevie , ciekawe jak będzie w kolejnym sezonie i czy będą kolejne sezony, bo moje Eisbaren może tam zagra to bym się wkońcu wybrał;)
 
Do góry Bottom