>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokej hokej hokej

roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 20
Stan konta: 387,02j

Toruń - Cracovia - 2 - 2,05   
JKH - GKS - 02 - 1,61  - mecz przełożony
Lotos - Tychy 02 - 1,16   

AKO: 3,83 fortuna       
Stawka: 45j

Dzisiaj biorę pod lupę nasze rodzime rozgrywki. Mecz w Gdańsku, wiadomo jeden faworyt, ale kurs na nich mnie nie przekonuje. Lotos u siebie może być bardzo groźny, prowadzony przez dobrego trenera Marka Ziętare. Hokeiści GKSu mogą pamiętać walkę choćby z ostatnich playoffów, gdzie męczyli się aż w 7 meczach. Dlatego kurs na Tyszan za niski jak dla mnie, nie wart ryzyka, chociaż myślę, że wygrają. GKS stracił jednego zawodnika Szmatułę, który miał być gwiazdą ligi, jednak musiał odejść ze względów zdrowotnych.

Meczu Sosnowiec - Janów nie tykam, wiadomo, Zagłębie wygra, ale w jakich rozmiarach to ciężko przewidywać.

Toruń - Cracovia. Fajny kurs na Pasy, wiadomo zaczęli słabo, jest kilka kontuzji u ważnych graczy (Vachovec, Kruczek czy Jachym). Mimo to uważam, że jest to zdecydowanie mocniejsza drużyna od Torunian. Gospodarze są wprawdzie wyżej w tabeli, ale zwycięstwa z PZHLem czy Janowem nie robią wrażenia. Cracovia grała z samą czołówką do tej pory, wyniki kiepskie, ale siła drużyny jest duża więc liczę, że dziś wygrają. Sam Damian Kapica jest w stanie ich pociągnąć
Cracovia - 2,05 fortuna

No i hit tej kolejki czyli Jastrzębie - Katowice. Obie ekipy bardzo dobrze rozpoczęły sezon, obie mają w składzie wielu bardzo dobrych hokeistów jak na PLH. Mecz na pewno będzie wyrównany, pewnie zakręci się w okolicach remisu. Ja idę w stronę Katowic. Brązowy medalista poprzedniego sezonu musiał dość mocno przemeblować skład, ale nadal wygląda on bardzo mocno. Kolusz, Pasiut czy da Costa to czołowe nazwiska tej ligi. Wygrali dotychczas wszystko, tylko w Krakowie stracili jeden pkt wygrywając w karnych. W środę wygrali w Pucharze Wyszegradzkim ze słowackim extraligowcem Detvą. Forma jest. Gospodarze też wyglądają bardzo dobrze, ale dzisiaj stawiam na Katowice z podpórką.
GKS x2 - 1,61
 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Podsumowanie września:
Było grane praktycznie tylko KHL i kilka kuponów z ligi polskiej. Od października na pewno dojdzie jeszcze NHL, tylko odpuszczam kilka pierwszych kolejek, żeby mieć rozeznanie.
WRZESIEŃ
Ilość kuponów: 16
Ilość wygranych kuponów: 6
Skuteczność: 37,5%

Ilość typów: 34
Ilość trafionych typów: 20
Skuteczność: 58,82%

Bilans:+172,33j       
Yield: 90,81%       ​
Początek przerósł moje oczekiwania, wygląda bardzo dobrze, prawie potrojenie początkowego bankrolla. Jak widać gram progresją, jeśli kupon nie wchodzi to zwiększam stawkę, dzięki temu zyski są jakie są. Stawkowanie jest osobne dla każdej z lig. Oczywiście wiąże się to z ryzykiem utraty kapitału przy serii nietrafionych kuponów, ale jeśli utrzymam skuteczność typów to nie powinno mieć miejsca. Jeśli ktoś to czyta, lajkuje, daje reputację to dzięki, jest to duża motywacja do kontynuowania pisania :) Październik zaczął się też nieźle więc nie spuszczamy z tonu i jedziemy dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 21
Stan konta: 342,02j

Władywostok - Kunlun - 1x - 1,52   
Magnitogorsk - Torpedo - 2ML - 2,45   

AKO: 3,72 fortuna       
Stawka: 30j
Wygrana: 98,21j 

Admiral - Kunlun

Jeszcze raz przeciwko Kunlunowi, który gra 8 mecz z rzędu na wyjeździe. Władywostok ma całkiem niezły sezon jak na swoje możliwości, zwłaszcza u siebie. Mają na rozkładzie w swojej hali Barysa i Traktor czyli bardzo solidne drużyny. Dowodzeni przez doświadczonego kapitana Glazacheva, który ma już na swoim koncie 5 goli. Myślę, że nie przegrają w regulaminowym czasie. O Chińczykach pisałem poprzednio, wiele tej ekipie brakuje, aby coś znaczyć w KHLu

Władywostok 1x - 1,52 fortuna

Magnitogorsk - Torpedo

Poprzednio grałem na Magnitkę, udało się wygrali z Lokomotivem. Oglądałem jednak tamten mecz i mam kilka spostrzeżeń. Poza pierwszą tercją mecz był pod dyktando gości. Metallurg ciągle wygląda kiepsko, długie momenty chaosu i niedokładności w ofensywie i w sumie szczęśliwe zwycięstwo. Teraz przed nimi mecz z Torpedo i bukmacherzy stawiają ich w roli faworyta. Cóż mam inne zdanie. Goście wprawdzie przegrali ostatnie dwa spotkania w delegacji, ale grają całkiem dobry hokej. Fajnie wkomponowały się amerykańsko- kanadyjskie nabytki czyli Schroeder i obrońca Genoway. Jeśli zagrają na swoim poziomie to z tak grającą Magnitką na pewno mają szansę wygrać. A kurs zachęcający

Torpedo ML - 2,45
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 22
Stan konta: 410,23

Barys - Severstal - 1 - 1,7   
Soczi - Amur - 1 - 1,83   

AKO: 3,11 fortuna       
Stawka: 30j


Kupon 23
Stan konta: 380,23

Katowice - Toruń - Katowice over 4,5 gola - 2,49   
Podhale - JKH - JKH over 2.5 gola - 1,6   

AKO: 3,98       
Stawka:60j
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 24
Stan konta: 320,23j

Ufa - Magnitogorsk - 1ML - 1,62   
Ryga - Podolsk - 2ML - 1,39   
SKA - Spartak over 4,5 - 1,88   

AKO: 4,23 fortuna       
Stawka: 45j
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 25
Stan konta: 275,23j

Kunlun - Niznekamsk - x2 - 1,67   
Ufa - Barys - x2 - 1,7   
Czerepowiec - Spartak - over 3,5 - 1,4   

AKO: 3,97 - fortuna       
Stawka: 60j

jest lekki kryzys, ale jeszcze trochę w budżecie zostało :)

Kunlun - Niżnekamsk

Gospodarze wracają do siebie po bardzo długiej serii meczów wyjazdowych, która poszła przeciętnie. Zdarzyły się niezłe mecze jak zwycięstwo z Kazachstanie czy wygrana z jutrzejszym rywalem. Ale też porażki z Amurem z Admiralem. Kilka razy już o nich pisałem, drużyna lekko odstająca wg mnie od innych drużyn KHL. Co do gości, po niezłym początku mocno dołują, teraz są w trakcie tripa po wschodzie, dwie porażki z Admiralem i Sibirem. Zwróciłem uwagę na liczbę strzałów jakie oddali w tych meczach i było to ponad 30. Także Wilki całkiem nieźle stwarzają sobie sytuację, tylko brakuje skuteczności. Liczę na to, że jutro się z tym poprawią i pokonają Chińczyków. Niznekamsk przegrał 4 ostatnie mecze, długa seria jak na KHL, myślę, że jutro się skończy

Niznekamsk x2 - 1,67

Ufa - Barys

Ufa ma naprawdę mocny i solidny skład, jednak często zdarzają się jej wpadki (np. 0-3 z Magnitką czy porażka z Czerepowcem). Czegoś brakuje w tym sezonie, żeby być w ścisłej czołówce, mimo świetnej pary napastników Omark - Hartikainen. Jutro przyjeżdża Barys, który ostatnio w świetnej formie. Jeśli gospodarze zagrają tak jak ostatnio z Magnitogorskiem to nie ma szans, żeby wygrali ten mecz. Idę w stronę Kazachów, którzy imponują swoją postawą w ostatnich meczach.

Barys x2 - 1,7

Czerepowiec - Spartak

Tutaj lekko podbijam kurs do kuponu, dwie overowe drużyny z tego sezonu, obie tracą dużo goli. Czerepowiec 44 - tylko Dynamo Ryga traci więcej, Spartak 42. Ekipa z Moskwy ostatnio trochę się poprawiła w tym elemencie, ale jutro liczę na otwarty mecz i trochę goli. Niska linia powyżej 3,5 - Severstal na 15 meczów pokrywał ją w 14. Spartak w 11/16.

over 3,5 - 1,4
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 26
Stan konta: 215,23j

Magnitogorsk - Admiral - MGT over 2,5 gola - 1,54   
Omsk - Amur - 1 -1,42   
SKA - Jekaterynburg (+1,5) - 2 - 1,49   

AKO: 3,26       
Stawka: 90j
Wygrana: 258,19j
 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 27
Stan konta: 383,42j

Torpedo - Ufa over 4,5 - 1,65   
Kazań - CSKA - 2 - 2,02   

AKO: 3,33 fortuna       
Stawka: 30j


Kupon 28
Stan konta: 353,42j

Katowice - Unia (+2,5) - 2 -1,56   
JKH - Toruń - 1,37   
Podhale - Lotos - Lotos over 2,5 gola - 1,52   

AKO: 3,46 fortuna       
Stawka: 90j

GKS Katowice - Unia

GieKSa świetnie zaczęła sezon wygrywają z każdym po kolei. Jednak można zauważyć, że poziom ligi się wyrównał. Poza Tychami, Katowicami i Cracovią (oni akurat zaczęli katastrofalnie, ale to inny temat) również Jastrzębie, Unia czy Lotos Gdańsk stworzyły bardzo ciekawe drużyny. I właśnie liczę jutro na Unię, że nie sprzeda łatwo skóry w Katowicach. Podbudowani rozgromieniem Cracovii 9-1 mają bardzo wysokie morale. W składzie mają Andreja Themara, który ma coś do udowodnienia GKSowi. Przewiduję zacięty mecz, a kursy na Unię ciekawe.

Unia handi + 2,5 - 1,56 fortuna

JKH - Toruń

Tutaj bez zbędnego gadania gram na Jastrzębie. Bardzo dobrze prowadzona drużyna przez trenera Kalabera, mimo niewielkich nakładów finansowych od lat potrafi być ciężkim rywalem dla faworytów ligi. W tym sezonie spokojnie widzę nawet medal na ich szyjach, bardzo wyrównany mocny skład. Jutro przyjeżdza Toruń, który ma problemy w defensywie i ogólnie znacznie słabszą drużynę. Dla odważniejszych jakieś handi w stronę JKH jak najbardziej do gry

JKH - 1,37 fortuna

Podhale - Gdańsk

Podhale ma spore problemy finansowe i niejasną przyszłość. W składzie nadal kilku dobrych, doświadczonych zawodników, ale nie grają za dobrze. Co innego Gdańsk prowadzony przez dobrego fachowca trenera Ziętarę. Górale tracą mnóstwo bramek, w ostatnich 3 meczach stracili ich aż 14. Stąd mój pomysł na typ, być może Lotos tutaj wygra, ale ja idę w bramki gośći

Lotos over 2,5 gola - 1,62 fortuna
 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Kupon 29
Stan konta: 263,43j

Podolsk - Mińsk - 1ML - 1,42
Torpedo - SKA - 1ML - 2,76

AKO: 3,92
Stawka: 45j

Podolsk - Mińsk

Rewelacja sezonu gra jutro z Dynamem Mińsk. Podolsk ciągle dobrze się prezentuje chociaż mówiło się, że ten początek sezonu przypadkowy itp. Mimo to dalej są w czołówce i grają fajny hokej. Na swoim lodzie stracili tylko jeden pkt ostatnio ze Spartakiem. Białorusini na 8 meczów wyjazdowych przegrali 7. Ostatnio 3 porażki z rzędu, są też w trakcie serii wyjazdowej na razie dwie porażki. Myślę, że jutro gospodarze jutro zgarną 2 pkt.

Podolsk ML - 1,42

Torpedo - SKA

Tutaj przewiduję małą niespodziankę jutro. Nie przekonuje mnie gra SKA w tym sezonie, wiadomo są w czołówce, ale kilka wtop już zaliczonych. Jutro ciężki wyjazd do Nowogrodu, Torpedo u siebie świetnie punktuje, polegli tu już Omsk, CSKA, Jokerit czy Podolsk. Bukmacherzy już tak chyba bardziej tradycyjnie stawiają SKA w roli faworyta, ale ja uważam inaczej. I korzystam z fajnego kursu :)

Torpedo ML - 2,76


Kupon 30
Stan konta: 218,43j

Sosnowiec - GKS - 2 - 1,45
Unia - Podhale - 1 - 1,5
Gdańsk - JKH - Gdańsk under 2,5 - 1,78

AKO: 3,87
Stawka: 120j
 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Oj kończę z ligą polską... Same straty, nie czytam jej dobrze. Lecimy dalej tylko z KHL i dzisiaj chyba już zacznę NHL

Kupon 31
Stan konta: 98,43j

Barys - Admiral - 1ML - 1,31
Kazań - Jekaterynburg - 1 ML - 1,46
Dynamo - Magnitogorsk - 1ML - 1,87

AKO: 3,58
Stawka:60j 
 
Do góry Bottom