>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

HockeyArena - Typy

A 96

AntyGol

Użytkownik
Siemka. Postanowiłem otworzyć tutaj swój dział gdzie będę wrzucał typy z hokeja. Mam nadzieje ze pod koniec miesiaca bedzie fajny zysk.
Post automatycznie złączony:

Sport : Hokej
Spotkanie : Olomouc vs Dynamo Pardubice
Typ : Goście powyżej 2.5 gola
Kurs : 1.82
Buk : Fortuna
Start : 17;00

Bardzo ciekawe spotkanie w ramach Czeskiego Turnieju Towarzyskiego. Można powiedzieć, że dla obu to spotkanie decydujące bo wygrany wyjdzie do kolejnej fazy z drugiego miejsca. Patrząc na ostatnie spotkania faworytem wydają się być gospodarze którzy trzy ostatnie mecze wygrali. Dynamo nieco w formie cofającej jednak mimo to uważam że dziś się to zmieni i zagrają na swoim poziomie. Jakościowo według mnie są dużo lepsi i to powinno sie przełożyć na ich grę. Myślę że problemów ze strzeleniem trzeh goli tu nie będzie.

Sport ; Hokej
Spotkanie : Zhlobin vs Soligorsk
Typ : wygrana Soligorsk
Kurs : 1.75
Buk : Fortuna
Start : 17:00

Drugim typem który dokładam do doubla jest mecz w ramach Pucharu na Białorusi. Faworytem moim zdaniem i to zdecydowanym są goście. Po fatalnym poczatku i przegranym meczu z Novopoloskiem kolejna wpadka nie może mieć miejsca co pokazali wygrywając kolwjne swoje spotkanie 1-7. Dziś może być podobnie bo Zhlobin na pewno jakościowo mocno od nich odstaje. Przede wszystkim jeśli chodzi o pierwsze dwie piątki. W ostatnim czasie w lidze to Soligorsk górował i nyśle że dziś też wygra.

Kurs łączny : 3.19
Buk : Fortuna
Stawka : 2/10 j
Pot.wygrana : 5.61j ✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
A 96

AntyGol

Użytkownik
Sport : Piłka nożna
Spotkanie : Nacional vs Montevideo City
Typ : Nacional wygra
Kurs : 1.55
Buk : Fortuna
Start : 22:30

Moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie z fajnym kursem na gospodarzy. Kadrowo Nacional to zdecydowanie top3 ekipa w całej lidze. Specyfika tych rozgrywek jest taka że na wyjazdach gra się każdemu dużo gorzej. Na własnym boisku grają bardzo solidnie i myślę że uda przełożyć się to na wynik. Po falstarcie o slabym początku dziś liczę na dobry mecz i koniec końców bardzo ważne trzy punkty.

Sport : Tenis
Spotkanie : Sousa vs Majchrzak
Typ : Majchrzak wygra
Kurs : 1.87
Buk : Fortuna
Start :23:00

Do dubelka dorzucam nasxego rodaka. Na pewno nie będzie to dla niego łatwy mecz bo gra przeciwko turniejowej ósemce jednak woadomo nie od dziś że na kortach twardych Portugalczyk dużo traci na jakości. Gdyby mecz był na clayu to grałbym przeciwko Polakowi jednak na hardzie to on ma wiecej atutow. Bardzo poprawił Kamil serwis i gre z głębi kortu i myślę że będzie wstanie zdominować rywala.


Kurs łączny : 2.90
stawka : 2/10
Pot.wygrana : 5.10j✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 96

AntyGol

Użytkownik
Sport : Piłka nożna
Spotkanie : Ordabasy vs Kaspiy
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1.60
Buk : Fortuna
Start : 13:00

Szósta seria spotkań w Kazachskiej lidze i moim zdaniem przed nami bardzo jednostronny pojedynek. Ordabasy na.własnym boisku podejmują jednego z outsiderów i moim zdaniem głównego kandydata do spadku. Kursy na gospodarzy sa za niskie jednak ta linia na bramki przy takim kursie to duża promocja. Różnica poziomów między tymi zespołami jest bardzo duża i myślę że zobaczymy jednostronne widowisko. Gospodarze przyzwyczaili że tworza w spotkaniah bardzo dużo sytuacji i nie inaczej będzie tym razem.

Sport : Tenis
Spotkanie : Rune vs Bourgue
Typ : Bourgue wygra
Kurs : 1.66
Buk : Fortuna
Start : 12:30

Drugim typem jest tenis i jeden z półfinałowych meczy turnieju ITF. Moim zdaniem tutaj faworytem i to zdecydwanym jest Francuz. Oczywiscie Rune gra turniej życia jak na razie.i te wyniki ma świetne jednak myślę że na tym meczu jego przygoda się skończy. Bourgue ma wszystkie argumenty po swojej stronie - doświadczenie, ogranie o wachlarz zagrań. Według mnie zobaczymy tutaj szybkie spotkanie i awans do finału Francuza. Rune nie ma argumentów żeby to wygrać.

Kurs łączny : 2.66
Stawka : 2/10j
Pot.wygrana : 4.68j
 
Do góry Bottom