>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Hit dnia (środa): Arsenal Londyn vs. Borussia Dortmund (26.11.2014)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Pojedynek dwóch, chimerycznych ekip. Borussia Dortmund w Lidze Mistrzów gra wręcz rewelacyjnie. Przewodzą w tabeli z kompletem punktów. W Bundeslidze idzie im natomiast znacznie gorzej. Arsenal Londyn ma podobną sytuację. Co prawda w LM nie grają wybitnie, ale są o krok od awansu. W Premier League idzie im słabiej. Pierwsze spotkanie obu zespołów w Dortmundzie zakończyło się wynikiem 2:0 dla ówczesnych gospodarzy. Borussia zdominowała rywala i zasłużenie wygrała. Zespół Wengera będzie chciał się zrehabilitować.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 7

makaveli7777

Użytkownik
Ja tu łapie czyste zwycięstwo Arsenalu po kursie 2.60 .
Borusia ma już pewny awans a zespół wegnera musi o niego walczyć. Borusia do meczu podejdzie na luzie ale co nie znaczy że bramki nie strzeli, arsenal podejdzie do tego meczu na 150 procent bo musi ten mecz wygrać jeśli chcę występować dalej w LM. Mój typ ARSENAL KURS : 2.60
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Ja myślę podobnie jak kolega wyżej. Fatalna gra w lidze musi kiedyś znaleźć przełożenie na LM. Dodatkowo wypada Reus czyli główna siła napędowa zółto-czarnych. Oglądałem w sobote mecz Arsenal - De Gea i byłem pod wrażeniem ich gry, niesamowita łatwość dochodzenia do sytuacji bramkowych, widać jak genialnie Sanchez wkomponował się w ten zespół. Gdyby nie heroiczna postawa de Gea to United przegrali by tam bardzo wysoko. O ile druga stracona bramka to wyrachowanie Rooneya to ta pierwsza, która ustawiła mecz to czysty przypadek tak naprawdę - zbieg złych okoliczności. BVB zawsze mobilizuje się na dobrych rywali, ale muszą mieć z tyłu głowy, że awans już mamy, więc można zagrać spokojniej. Stawiam na 2:0 lub 3:1 dla Arsenalu F.C.
Typ: Arsenal F.C
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betsson
 
furek 75

furek

Użytkownik
LIGA MISTRZÓW
Arsenal Londyn - Borusia Dortmund
Arsenal over 5,5RR @ 2,05 Betano


Patrząc po wynikach ostatnich meczy można dojść do wniosku, że Arsenal jest w dołku. Jednak rzut oka na same statystyki mówi nam już coś zupełnie innego. W meczach a Anderlechtem (tutaj jakaś niewytłumaczalna historia) zremisowanym 3:3 mimo trzy-bramkowego prowadzenia oraz dwóch ligowych porażkach 1:2 ze Swansea i MU Kanonierzy tworzyli mnóstwo sytuacji, grając bardzo ofensywnie, a liczba rzutów rożnych wywalczona w tych spotkaniach wygląda naprawdę imponująco. Cofnijmy się jeszcze o jeden mecz do spotkania z Burney (18 RR ) i kolejno Andetlecht - 8, Swansea - 10, Men U - 11. Dlatego dziś zagram taki oto typ.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Wspólnym mianownikiem dla obu drużyn może być także użyte już wcześniej słowo ‘szpital’. Arsene Wenger będzie musiał radzić sobie w środowy wieczór bez Mesuta Oezila, Mathieu Debuchy’ego, Davida Ospiny, Theo Walcotta i także, po sobotnim meczu z United, Wojeciecha Szczęsnego i Jacka Wilshere’a, który uszkodził więzadła w kostce. Do tego, przez kompletny brak wyobraźni działaczów Arsenalu, niedostępny będzie także Olivier Giroud, gdyż Francuz nie został zgłoszony do udziału w fazie grupowej rozgrywek przez odniesioną na początku sezonu długoterminową kontuzję, z którą uporał się jednak szybciej niż oczekiwano. Świetną wiadomością jest natomiast niespodziewany powrót Laurenta Koscielnego, który być może rozpocznie nawet mecz w podstawowej jedenastce.
Jurgen Klopp nie będzie mógł skorzystać z Marco Reusa, Svena Bendera, Matsa Hummelsa, Kuby Błaszczykowskiego, Nuriego Sahina i prawdopodobnie Sokratisa Papastathopoulosa.

Taka znaleziona informacja.
 
visnia17 21

visnia17

Użytkownik
Ja szukam dziś zysku w dwóch singlach
- Arsenal over 5.5 RR 2.00 bet365
- Over 2.5 i kanonierzy 3.4 bet365
Wszystko chyba zostało już powiedziane, BVB ma awans, Dziadek ze swoją drużyną muszą gryźć dziś trawę by coś ugrać. Arsenal z trzecim bramkarzem na boisku, który myślę że wpuści coś. Spodziewam się wyniku 2:1 , 3:1
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Arsenal ma 7 pkt, Anderlecht 2 pkt więc z jakiej racji Arsenal musi dziś wygrać by grać dalej w LM?Arsenalowi do awansu wystarczy 1 pkt, w najgorszym wypadku zrównają się z Anderlechtem który ma gorszy bezpośredni bilans, Galata nawet ich nie dogoni ogrywając na ich stadionie.Borussi do awansu z pierwszego miejsca też dzisiaj starczy remisik, więc tutaj podział pkt wcale nie jest wykluczony.Myślicie że Borussia będzie czekała do następnej kolejki żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik?Dla obu drużyn dzisiaj korzystny jest remis i taki jest fakt!
Liczą się bezpośrednie spotkania, potem bramki tak jest czy coś się zmieniło?
 
visnia17 21

visnia17

Użytkownik
Jasne, że racja Tommy, ale jak Arsenal wygra to zapewni sobie awans, granie na remis często źle się kończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Jasne, że racja Tommy, ale jak Arsenal wygra to zapewni sobie awans, granie na remis często źle się kończy.
&quot;Często&quot;? Wyczuwam próbę zakrzywienia przestrzeni liczbowej ????
Obstawianie remisu po kursie 3,5 w 3 przypadkach na 4 kończy się porażką. I co z tego?!?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom