>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Hit 9 Kolejki: Manchester United - Manchester City 23.10.2011 (Old Trafford)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Manchester City pokonał na Old Trafford Manchester United 6:1. Gospodarze od 47. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Evansa. Bohaterem meczu został Mario Balotelli, zdobywca dwóch bramek.
W doliczonym czasie gry Manchester City zdobył aż 3 bramki! Najpierw do siatki trafił Edin Dżeko, później świetnie grający David Silva, a wynik meczu ustalił Dżeko.
Po niedzielnej wygranej Manchester City z dorobkiem 25 punktów przewodzi w tabeli, drużyna United ma już pięć punktów straty.


Manchester United - Manchester City 1:6 (0:1)

Darren Fletcher 81 - Mario Balotelli 22, 60, Sergio Aguero 69, Edin Dżeko 90, 90, David Silva 90
Czerwona kartka: Johnny Evans (47, Manchester United)
Man Utd: De Gea - Ferdinand, Evra, Evans, Smalling, Young, Fletcher, Nani (66, Hernandez), Anderson (65, Jones), Rooney, Welbeck.
Man City: Hart - Kompany, Richards, Lescott, Clichy, Barry, Milner (89, Kolarov), David Silva, Yaya Toure, Aguero (75, Nasri), Balotelli (69, Dżeko).
 
D 7

dooktor

Użytkownik
Dlaczego, do cholery, ktos ciagle usuwa moje komentarze? Pisze &quot; Piekny mecz &quot; i to takze jest usuwane, chcialem wytlumaczyc sie z poprzednich postow wczoraj, rowniez usuniete, chociaz ani tu, ani tu nie bylo zadnej obrazy, prosze te osobe, ktora to robi o przestanie lub podanie powodow z racji ktorych mje posty sa usuwane, dzieki ????

PS. Piekny mecz, brawo City oraz gratulacje dla osoby, ktora postawila na te 3 zolte kartki, niezla wygrana ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
airborne 105

airborne

Użytkownik
Jako Kibic Manchesteru United pozwole sie wypowiedziec na temat derbów.
Zaczne od tego...że ekipa CITY była zdecydowanie lepszym zespołem.
Druga sprawa...strasznie dziurawa obrony Manchesteru...wyraźny brak Vidica w Obronie....Ferdinand powoli moze szykowac się na ławke....
Incydent EVANSA&gt;...głupota straszna...pierwsza rzecz....dlaczego Jones nie gral od pierwszej minuty ?... Talent Evansa dawno stanął w miejscu. Dostałby żółtą kartkę, a przez głupie wybicie piłki Man United znikneło całkowicie z boiska.....(czerwona kartka)....

Przegrana zasłużona.....Uważam, że Ferguson popelnia duzy błąd nie dając szansy Berbatovovi.....

Plusy z tego meczu są takie, że DIABŁY dostały zimny kubeł wody i może w końcu wrócą do rzeczywistosci....

Już dawno nie pamiętam, żeby United traciło tyle bramek w ostatnim czasie...... a wszystko zaczęło się od meczu z BASEL.......

Gramy dalej....sezon trwa....kryzys predzej czy poznie dopadnie rowniez ekipe CITY ???? ...

Pozdro......
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grubas 397

grubas

Użytkownik
Manchester United v Man City - City wygra @3,75 ✅
City powyżej 1,5 gola @2,62 ✅
Niewiele osób wierzyło w City, dlatego cieszę się że moje typy, na przekór, weszły. Myślę że dzisiaj zaważyła czerwona kartka dla Evansa. Co prawda Diabły się szybko pozbierały i w 50-60 min. stłamsiły City, ale padła bramka Balotelliego i już ostatecznie podłamała United. Do 60 min. myślę że można mówić, że mecz był wyrównany. Potem już była nadto widoczna przewaga zawodnika. City rozmontowało obronę Manchesteru, tak chyba można to skwitować.
Co do wyniku, to jest on nie do przyjęcia dla kibiców Manchesteru United. Musieli przełknąć gorzką pigułkę, ale był to mecz za 3 pkt. jak każdy inny, więc nic się nie rozstrzygnęło. Dla mnie Manchester United to dalej zdecydowany faworyt do mistrzostwa.

Cieszę się również, bo ten weekend mam na duży plus. Praktycznie więcej niż podwojenie stawki. Grałem wczoraj na over w meczu Wolves-Swansea i dzisiaj na Tottenham, że wygra. Za niskie stawki na City i że strzelą powyżej 1,5 gola. Jestem bardzo zadowolony.


Bo jest era debili, którzy potrafią mówić ManU a nie mają pojęcia o rozbratach na linii WBA-MU w sprawie Duncana, czy o nasileniach tego kiedy LFC zaczął to używać po katastrofie monachijskiej
Ja Linekera czy Shearera nie uważam za debili, ani nie posądzam o brak wiedzy na ten temat. Bez odbioru.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dlaczego, do cholery, ktos ciagle usuwa moje komentarze? Pisze &quot; Piekny mecz &quot; i to takze jest usuwane, chcialem wytlumaczyc sie z poprzednich postow wczoraj, rowniez usuniete, chociaz ani tu, ani tu nie bylo zadnej obrazy, prosze te osobe, ktora to robi o przestanie lub podanie powodow z racji ktorych mje posty sa usuwane, dzieki ????
PS. Piekny mecz, brawo City oraz gratulacje dla osoby, ktora postawila na te 3 zolte kartki, niezla wygrana ????
Pisanie, że mecz był piękny nic nie wnosi. Jest to temat w którym pisze się analizy i dyskutuje o danym meczu/lidze, a nie pisze się, jaki był ten mecz. Dyskusja na tematy ma być merytoryczna.
 
B 0

boczekk

Użytkownik
Chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku. Ale to pokazuje że Manchester City potrafi grać z silnymi przeciwnikami Manchester United chyba się poddał w końcówce i dali sobie wbić te 3 gole, jestem ciekaw jak by wyglądał ten mecz gdyby Evans nie dostał czerwonej kartki bo przez pierwszą połowę United grał nieźle ale ta czerwona kartka chyba ich załamała,bo w drugiej połowie wyraźnie dominował Manchester City
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
PS. Piekny mecz, brawo City oraz gratulacje dla osoby, ktora postawila na te 3 zolte kartki, niezla wygrana ????
Pierw prowokujesz a teraz gratulujesz? ale mniejsza, dzięki
Ja ze swoim charakterem poszedłbym za nimi w ogień, przy czym rywalowi nie pogratuluje nigdy niczego. Czy te zwycięstwo się należało? Jedyne co w tym meczu się musowo należało to porażka żenującej ekipy United i z tej strony na to patrze.
Brawo QPR, a szejki niech nie śpią spokojnie - do tytułu jeszcze trochę a nawet więcej :]
@Boczek
Te trzy bramki w końcówce (w zasadzie dwie, bo jedna to jeszcze przy lekkim zaangażowaniu MU) to czyste wykorzystanie olewki gospodarzy. Co rzecz jasna nie usprawiedliwia wyniku.
Evans? nieporozumienie w takich meczach. Nadal ustaje przy tym, że gdyby w pełni byli Vidic, Rafael nie wyglądałoby to tak jak wyglądało. Ale nie można się usprawiedliwiać w taki sposób.
City zmasakrowało nas w bitwie, wojnę skończymy w Maju :!:
 
death89 84

death89

Użytkownik
jestem ciekaw jak by wyglądał ten mecz gdyby Evans nie dostał czerwonej kartki
Zupełnie inaczej by wygladał, bo przed tym zajściem nawet statystyki były na korzyść United, a cyferki nie kłamią. Mam wielką nadzieje, ze City jeszcze pokażą swoją słabość i nie ugrają nic, ani w pucharach, ani w PL. Wygrali tylko jedną potyczkę, dość szczęśliwie. Wszystko się kiedyś kończy, ropa również.
Glory, glory Man United!
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Tylko ze to nie ropa dzisiaj wygrała tylko piłkarze i co niektorzy nie potrafia przyznać ze Manchester United nie istniał dzis na tle sąsiada zza miedzy :)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tylko ze to nie ropa dzisiaj wygrała tylko piłkarze i co niektorzy nie potrafia przyznać ze Manchester United nie istniał dzis na tle sąsiada zza miedzy :)
W I połowie można rzec że to City nie istniało. MU prowadziło grę, starali się dość cierpliwie rozgrywac piłkę i dostatali kontrę. W II połówce głupota Evansa i na takim poziomie mecz nie mógł inaczej wyglądać. City wykorzystało okazję i &quot;zjadło&quot; MU. Ktoś tu fajnie napisał , że kariera Evansa stanęła w pewnym punkcie i dziś to było widać. Dużo bliżej miał do piłki niż Ballotelli a tak dał się załadować w balona. Dalej mecz już był ustawiony , nie da się grać jak równy z równym 10 na 11 przeciwko takiej pace indywidualności jakie ma City. Nie chce tłumaczyć Diabłów z przegranej . ba nawet pogratuluję City zwycięstwa ale jak to ktoś ładnie napisał. City wygrało bitwę ale wojnę skończymy w maju .
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Już nie narzekajcie na tego Evansa, Smalling jak zawsze nie zagrał nic, dawał się przechodzić każdemu... ale tradycyjnie całe zło na Evansa, czerwona kartka tak samo kontrowersyjna jak rzut karny dla QPR
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Już nie narzekajcie na tego Evansa, Smalling jak zawsze nie zagrał nic, dawał się przechodzić każdemu... ale tradycyjnie całe zło na Evansa, czerwona kartka tak samo kontrowersyjna jak rzut karny dla QPR
Ja ci powiem tak...żółta kartka nalezala sie za sam faul i ok...

Ale wybicie pilki ... po co to bylo ?? Poszła automatycznie druga wiec wyciągnął odrazu czerwoną....

Sam Faul był na żółtą....Ale Evans niestety nie wytrzymał.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Śmieszni są Ci kibice United jak czytam ich posty. United z takim środkiem pola chyba cudem awansowało do finału LM. W tym roku nic w Europie nie zwojują a i w Anglii jak widać dominować nie będą..i bardzo dobrze. I pozdrawiam fanów Evry, dla mnie on zawsze był zwykłym rzemieślnikiem i do prawdziwych bocznych obrońców typu Maicon, Lahm czy Alves sporo mu brakuje
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Śmieszni są Ci kibice United jak czytam ich posty. United z takim środkiem pola chyba cudem awansowało do finału LM. W tym roku nic w Europie nie zwojują a i w Anglii jak widać dominować nie będą..i bardzo dobrze. I pozdrawiam fanów Evry, dla mnie on zawsze był zwykłym rzemieślnikiem i do prawdziwych bocznych obrońców typu Maicon, Lahm czy Alves sporo mu brakuje
A raczej śmieszne są takie posty jak ten Twój. Nie ma to jak po jednym meczu stwierdzić, że cały sezon mają już z głowy .. Czy rozgrywki już się skończyły? Dopiero 1/4 sezonu za Nami, a tu już takie wnioski, no no szybko :spokodfhgfh:
Ciekawe skąd takie wnioski, że w tym roku dominować nie będą i że nic nie zwojują ? Bo przegrali derbowy mecz z &quot;wielkim&quot; Manchesterem City ?
Heh, zobacz wcześniej że ograli Chelsea, Arsenal, Tottenham, kolejni przeciwnicy już mogą być tylko łatwiejsi.
A zresztą co ja będę pisał, szkoda czasu na czcze gadanie z takimi osobami.
Każdy niech się skupi na swoim klubie, a nie na tym by tylko dogryźć komuś kto sympatyzuje za kimś innym.
Pozdr
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Śmieszni są Ci kibice United jak czytam ich posty. United z takim środkiem pola chyba cudem awansowało do finału LM. W tym roku nic w Europie nie zwojują a i w Anglii jak widać dominować nie będą..i bardzo dobrze. I pozdrawiam fanów Evry, dla mnie on zawsze był zwykłym rzemieślnikiem i do prawdziwych bocznych obrońców typu Maicon, Lahm czy Alves sporo mu brakuje
śmieszny to jesteś TY, mówisz,że United ma środka a doszło do finału... powiem tak kilka sezonów wstecz United miało 11 punktów straty do Chelsea, każdy ich skreślał a United co zrobiło... wygrało Mistrzostwo, taki wynik mógłby załamać City, nie United... dwa na ten wynik złożyły się wszelkie przeciwności, dość dziwna czerwona kartka, na dobrą sprawę jak Evans za coś takiego dostał czerowoną to czemu Richards nie otrzymał dwóch żółtych w pierwszej połowie za zatrzymywanie w podobny sposób Younga... zaraz po stracie Evansa, United miało dobrą akcję i gdyby Young od razu odgrywał do Welbecka to byłoby inaczej... zresztą, to United nie jakieś City śmieszne i United da radę, a teraz prawdziwy sprawdzian dla City, bo to oni są na świeczniku i zobaczymy jak będą radzić sobie z presją... przypomnę tylko,że sezon temu United miało vicemistrza mimo,że przegrało większość spotkań z ekipami Big4, to liga czyli masa spotkań i gdyby to miało miejsce na 3 kolejki przed końcem to bym się obawiał, teraz pozostaje jedynie chęć rewanżu... na odpadnięcie z półfinału FA Cup, United zrehabilitowało się podczas meczu o Tarczę a za porażkę na OT zrehabilituje się w najbliższym czasie...
MANCHESTER IS RED!
Poza tym sam jesteś śmieszny jak porównujesz Evre do Maicona,który gra na prawej stronie ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ale tradycyjnie całe zło na Evansa, czerwona kartka tak samo kontrowersyjna jak rzut karny dla QPR
tu sie nie zgodzę. Balotelli wychodził na czystą pozycję choć trochę się zaplatał. Evans złapał go za rękę i lekko pociągnął. Mario to wykorzystał i nie mogło być innej decyzji sędziego. Gupotę Evans zrobił taką , że w momencie podania mial duzo bliżej do piłki , ale jakoś się poplątał i Mario wykoczył przed niego.
Śmieszni są Ci kibice United jak czytam ich posty.
smieszna to jest Twoja prowokacja. Ale i tak nik się nie dał zbytnio na nią złapać więc to Ty wyszedłeś na ...
A zresztą co ja będę pisał, szkoda czasu na czcze gadanie z takimi osobami.
Dokładnie.
United miało dobrą akcję i gdyby Young od razu odgrywał do Welbecka to byłoby inaczej
podejrzewam , że nie było by inaczej. City i tak i tak by wygrało , brak jednego piłkarza na takim poziomie to zbyt duży ubytek. Może nie skończyło by się takim pogromem ale swój cel by osiągneli.
a teraz prawdziwy sprawdzian dla City, bo to oni są na świeczniku i zobaczymy jak będą radzić sobie z presją
tu się w pełni zgadzam. gwiazdy powoli zaczynają fikać , Tevez dobrej atmosfery nie wprowadza , Dżeko coś się focha że strzela i mało gra , Balotelli imprezuje po nocach. Zobaczymy. Manchester za tydzien gra ciężki mecz z Evertonem a później kilkanaście lżejszych rywali. Dobra okazja na odbudowanie. City w niedalekiej przyszłości wyjazdy na Anfield i Stamford , później Arsenal. Zobaczymy czy tak kolorowo będzie.
sezon temu United miało vicemistrza
vicemistrza to mieli 2 sezony temu. sezon temu było mistrzostwo. szczegół.
Poza tym sam jesteś śmieszny jak porównujesz Evre do Maicona,który gra na prawej stronie
o ile dobrze kminię to i Lahm , Maicon i Alves to prawa strona. a o dobrego prawego obeońcę dużo latwiej niż o lewego.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Evrze brakuje do Alvesa? Człowiek który gra na maksa ponad 50 meczy w każdym sezonie, obecnie jest kapitanem United, zawsze gra do końca i nigdy nie wymachuje rękoma?
Jezu, co za dureń to pisał. Choć nie, bardziej zwykłe dziecko. A Maicon to jednosezonowiec za czasów JM.
Zazdrość ci tyłek zżera, że finalista LM i najlepsza ekipa Anglii gra kompletnie bez środka pola? Przecież to w każdej drużynie najważniejszy punkt gry a my radzimy sobie bez niego.
Dominować nie będą bo? Przegrali jeden mecz? Oni już dominują i wwal to sobie w ten...łeb.
Jedni mają cierpliwość do mniej inteligentnych (choćby Robson), jedni od razu chcieliby się z takimi spotkać :]
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Postaram się o bez stronniczą ocenę spotkania, gdyż nie pałam szczególną miłością do żadnej z tych drużyn. Pierwsza połowa z przewagą ManU, jednak jedna kontra wystarczyła do zdobycia bramki przez Citizens. Do przerwy nic nie zapowiadało takiego pogromu, tym bardziej niezrozumiałe było dla mnie zachowanie Evansa, z początku drugiej połowy. Nie wiadomo co siedziało w tym momencie w głowie tego zawodnika, co prawda Balotelli wychodził na czystą pozycję, jednak w przypadku tego zawodnika nawet w takich sytuacjach nigdy nie jest pewne że trafi. Mało tego - w tym momencie było &#39;zaledwie&#39; 1:0 dla City, a znając mentalność zawodników United jak i rangę spotkania, na pewno do ostatniego gwizdka walczyli by o każdy punkt; jednak Evans wiedział lepiej co zrobić w tej sytuacji, grzebiąc praktycznie nadzieje na korzystny rezultat. Swoją drogą (jak podawał komentator c+) jeden z działaczy United (nie jestem pewien czy nie sam Sir Alex) stwierdził że Evans nigdy nie był w tak dobrej formie jak teraz.... Co prawda United jeszcze nie powiedzieli w tym momencie ostatniego słowa i próbowali odwrócić niekorzystny rezultat, jednak kolejne dwie zabójcze akcje City sprawiły, iż po 70&#39; minutach zwycięzcą tego spotkania mógł być tylko jeden zespół. Nie mogła tego zmienić nawet przedniej urody, bramka Fletchera. W ostatnich minutach zrezygnowane United zostało wręcz zmiażdżone przez rywali zza miedzy, a tylko nieskuteczność gości w końcówce spowodowała, że skończyło się &#39;tylko&#39; na 6 bramkach...jeszcze tylko kilka słów o Davidzie Silva: zawodnik jakby z innej planety, kapitalne zagrania, wie kiedy i do kogo zagrać, jak dla mnie absolutny Man of the Match.

Apropo czerwonej kartki, oto wypowiedź Jamesa Milnera w kontekście przebiegu spotkania (za serwisem anglia.goal.pl):

- Miałem okazję zagrać w wielkim meczu, wygranym na wyjeździe i to na Old Trafford! Nie zdarza się to często! Czerwona kartka zmieniła obraz gry i pozwoliła stworzyć ogrom sytuacji do zdobycia bramek. Jesteśmy wielkim rywalem United, więc zwycięstwo jest fantastyczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom