>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Hit 32. Kolejki: Borussia Dortmund - Bayern Monachium 04.05.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Borussia Dortmund - Bayern Monachium


Nikt nie musi, ale każdy może. Nic się nie zmieni, mistrza znamy, wicemistrza też. Zapraszamy na przedwczesny finał Ligi Mistrzów, gdzie dwie najlepsze w tym sezonie drużyny pokażą, na co je stać gdy nie ma presji wyniku i na nikim nie wisi pasmo niepowodzeń.
Lewan(gol)ski, ponownie katem Bayer n u?

Etatowy pogromca Bayernu ostatnio za cel obrał sobie Real Madryt, ale myślę że nie zapomniał jak się strzela najgroźniejszemu krajowemu rywalowi. W perspektywie bardzo możliwe, że Lewy zagra w czerwonej koszulce, ale do finału na Wembley powinniśmy o Robercie mówić tylko w kontekście BVB, bo ileż można. Sukces zwykle ma wielu ojców, na pewni za obraz Borussii w równym stopniu odpowiada Lewandowski, Gotze, Reus, Klopp. Urodziła się nowa europejska marka, drużyna która powinna na stałe zagościć na salonach – chyba (!) bo niech przypomnę Leverkusen, które też tłukło Real. No i ta właśnie drużyna wg bukmacherów nie jest faworytem najbliższego spotkania, dziwny osąd, moim zdaniem jest ;). Czekam na wasze spostrzeżenia.​
Bayern to Jupp Heynckes i reszta drużyny...
Jeśli można kogoś wyróżnić w zespole Bayernu to tylko trenera. Heynckes zbudował rok temu podstawy, teraz zbiera owoce. Pokonał tiki-takę, miał pomysł na zespół bez gwiazd , na kolektyw, zbudował hegemona. Bundesliga skapitulował już po rundzie jesienne, samotny mistrz jednak maił chrapkę na LM i tam też nie pozostawił złudzeń, jeżdżąc po Barcelonie. Nieoczekiwanie najgroźniejszy rywal wyrósł mu na własnym podwórku. W sobotnim, meczu to w Bayernie upatruje się faworyta, jest nim na papierze. Choć spotkanie na Signal Iduna Park przy 80-tyięcznej publice to nie jest i nigdy nie będzie prosta sprawa. Nie zmienia to faktu, że ekipa z Monachium podniesie rękawice.
Ergo zapraszam do dyskusji, choć zdaje sobie sprawę z ciężaru gatunkowego, nie jest to łatwy mecz ani dla nas - nie przyniesie zapewne pewnych typów. Ciężko też porównać oba zespoły, oba prezentują różną piłkę, oba potrafią zaskoczyć. Widowisko zapowiada się przednie, smaczku dodaje trójka Polaków na boisku, stąd mam nadzieje na duże zainteresowanie tematem.
Zapraszam do dyskusji.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Preludium do niemieckiego Traumfinale. Po zmiażdżeniu w półfinałach drużyn hiszpańskich (11-3 w bramkach) napewno Bundesliga zyska wielu nowych sympatyków, którzy będą śledzić jej poczynania. Na parę dni przed meczem trudno prorokować, w jakich składach wyjdą obie drużyny w sobotnie popołudnie. Niemieckie media spekulują, że mozemy zobaczyć Borussie B przeciwko Bayernowi B, no ciekawe pewnie w piątek na konferencjach przedmeczowych dowiemy się, jak trenerzy podejdą do tego meczu.
Na dzisiaj co można powiedzieć o tym meczu to tak:
Bayern

  • walczy o strzelenie w jednym sezonie BL 100 bramek,
  • wygranie wszystkich 17 meczy w rundzie rewanżowej
  • ostatnie 3 mecze Don Juppa w roli trenera Bayeru w BL
  • uzyskanie psychologicznej przewagi przed finałem CL
  • chęć rewanżu za poprzednie dwa sezony gdzie Borussia w H2H wygrywała oraz za DFB Pokal


Borussia


  • Lewandowski walczy o koronę króla strzelców
  • Lewy i Hummels przez dobry występ przeciwko Bayernowi mogą sobie zrobić najlepsza reklamę dla w bezpośrednim meczu z zainteresowanym
  • jak wyże uzyskanie przewagi psychologicznej przed finałem CL
  • własny stadion oraz 80 tys. kibiców, którzy po transferze Gotze jeszcze bardziej nienawidzą monachijczyków, atmosfera na pewno będzie gorąca


Na dzień dzisiejszy to takie pierwsze przemyślenia. Trzeba czekać do podania kadry zespołów i konferencji prasowych jak trenerzy podejdą do tego meczu, a i Gotze napewno wypada z tego meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
darius, uprzejmie proszę o poprawienie literówki w głównym temacie:
&quot;Lewan(gol)ski, ponownie katem Bayeru?&quot;

A co do samego meczu, to tak jak nakładka uważam, że warto poczekać na oficjalne składy albo chociaż konferencję, bo nie wiadomo jak trenerzy podejdą do tego meczu... Chociaż dla mnie każdy kurs powyżej 2 na Bayern jest po prostu czymś czego nie można pominąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 178

becks-59091

Użytkownik
A co do samego meczu, to tak jak nakładka uważam, że warto poczekać na oficjalne składy albo chociaż konferencję, bo nie wiadomo jak trenerzy podejdą do tego meczu... Chociaż dla mnie każdy kurs powyżej 2 na Bayern jest po prostu czymś czego nie można pominąć.
A wg Ciebie jak te drużyny mogą do tego meczu podejść?
Przecież do finału jeszcze mnóstwo czasu. Bayern ma mistrza, Borussi już drugiego placu nikt raczej nie odbierze, przewaga jest - nawet gdyby ten mecz z Bayernem przegrali.

W obliczu tego co się dzieje obecnie - te dwie drużyny w finale LM, grają świetną piłkę, Bayern niesamowita seria, chęć wykręcenia jeszcze lepszego wyniku skłania chyba zarówno gospodarzy jak i gości do grania na maxa w najbliższym spotkaniu.
Przynajmniej ja tak to widzę, bo że niby ktoś ma tutaj odpuścić? W imię czego?
Przewaga psychologiczna też może zrobić swoje jak już wyżej zostało wspomniane.

Osobiście pewnie nic z tego meczu nie zagram, jeśli będzie czas to może obejrzę ten pojedynek .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Może zabrzmi to kontrowersyjnie, ale ja uważam że Borussia wygra ten mecz i to jest dla mnie dobry zakład. Nie twierdze, że wygrają w Londynie. Teraz, tu u siebie 80 tysięcy, gorąca atmosfera, brak presji, naprawdę optymistyczne nastawienie w BVB, wszystko wskazuje że Dortmund zagra na pełnym luzie, gdzie jest wówczas najgroźniejszy, bo większość zawodników po prostu kocha grać w piłkę. Bayern chyba się wystawi, najprawdopodobniej zagra tak jak zwykle, czyli Hiszpański styl podrasowany o wzrost i kondycje – Kloppa stać, żeby wygrać te szachy, ma zresztą u siebie podobne pionki. W FCB do przodu biegnie w kontrze Robben, tam Reus, w środku Schweinsteiger gra to samo co Gundogan, Dante – Hummels, Lahm – Piszczek. Skopiowane drużyny . Co więcej uważam, że Mandzukic to na dziś zły pomysł w ataku FCB, faktycznie gra w defensywie, jest pierwszym obrońcą, jednak to chyba napastnik miał być? Zdecydowanie bardziej cenię Lewandowskiego i uważam, że bez trudu wywalczy miejsce w podstawowym składzie Bawarczyków jeśli znajdzie się w ich kadrze. Teraz najlepszy w Bayernie napastnik siądzie na ławce, Gomez gwarantuje mnóstwo bramek zawsze. Mandzukic seria z bramkami, seria bez bramek - teraz jest w tej serii bez. Jeśli Borussia Dortmund zagra swoje to 3-1, 2-1 wygra. Gdyż ma tą świeżość, a Bayern przyzwyczajony do wygrywanie czasem potrafi zanudzić i grać zbyt schematycznie. Teraz wszyscy hura Bayern, zobaczycie że wcale nie taki wilk straszny. Nie kieruje się ani sympatią, ani antypatię lubię, cenię oba zespoły i mówię jak według mnie jest.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Nie zapominajcie, że ze składu wypadł Götze, prawdopodobnie również Bender (i wg mnie to jest największa strata BVB) i nie wiadomo czy wystąpi Piszczek, który cały czas ma odkładany termin operacji.

&quot;- Wierzę, że nie rozsypię się do finału i będę fizycznie gotowy do występu. Liczę, że mi się nie pogorszy - powiedział Piszczek.
- Po finale czeka mnie operacja, ale teraz o tym nie myślę. Mecze wyzwalają tyle adrenaliny, że nie zastanawiam się nad bólem. Gorzej jest następnego dnia, gdy trudno wstać z łóżka - dodał polski obrońca Borussii, który jest wdzięczny fizjoterapeutom klubu za cierpliwość i pomoc.&quot;

Borussia ma już niemal zapewnione 2 miejsce w lidze. 8pkt przewagi nad Leverkusen na trzy kolejki przed końcem... Wg mnie Klopp może oszczędzić Piszczka, zwłaszcza, że grali w środku tygodnia. Oczywiście, jest aspekt przewagi psychologicznej, ale zdrowie piłkarzy jest ważniejsze.

Bayern raczej się zepnie. Mają o wiele szerszą kadrę i czy w ataku wystąpi Mandzukic czy Gomez, to tak naprawdę nie będzie miało żadnego znaczenia. Tak jak pisali przedmówcy, Bayern ciągle gra o jakieś rekordy. Wygrana z BVB zwiększy przewagę do 23pkt.

W FCB do przodu biegnie w kontrze Robben, tam Reus, w środku Schweinsteiger gra to samo co Gundogan, Dante – Hummels, Lahm – Piszczek. Skopiowane drużyny .
Robben / Reus OK
Schweinsteiger wg mnie o klasę lepszy od Gundogana.
Hummels bez formy. Co najmniej kilka bardzo niepewnych zagrań po powrocie z kontuzji. W tym o ile mnie pamięć nie myli to on zawalił bramkę na 1-1 z Realem.
Piszczek kontuzja i wg mnie nie zagra.

Nie ma co opisywać gry obu zespołów bo każdy dobrze ją zna. Po postu Bayern wydaje mi się zespołem silniejszym, aktualnie w mega gazie i na euforii po wyeliminowaniu Barcelony 0-7 przejadą się po BVB. Pytanie jest tylko czy będzie im się chciało, bo kilka meczów w tym sezonie pokazało, że jak im się nie chce to gra może wyglądać różnie.

Ja z czystym sumieniem pograłem:
Bayern po 2,25 w BAH.
Bayern -1 po 4,2 też w BAH (za drobne).
 
R 75

richi

Użytkownik
Mi sie wydaje ze za duze halo z tym Lewym jak pojdzie do Bayernu,albo MU to raczej lawka ze strzeli 4 Realowi trafilo sie slepej kurze ziarnko kiedys Urban strzelil 3 i co i nic nie zostal gwiazda europejskiego formatu.Lewy trafil na odpowiednich ludzi,atmosfere,trenera w Dortmundzie i ma swoje piec minut,a klase pokazuje w kadrze,to samo bedzie w innym klubie z gornej polki bedzie gral to co na reprezentacji nidgy dwa razy takie szczescie sie nie trafia.Tyle o nim co do samego meczu to jesli Bayern podejdzie w 100% zmotywowany(W finale LM tak Bedzie) to zetrze Dortmund w proch.Kurs jest(Fortuna)2.4 a handi 1-0 4.3 i to zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 4

merkun

Użytkownik
w kadrze to nie ma z kim grać ;) taka prawda. tutaj jakie piłki dostaje w bvb? kto prowadzi w klas na króla strzelców? milik? ;) kto Zetrze w proch? porównaj 1 skład bvb i bayernu a później ławkę, która jest na poziomie 1 składu.
 
R 75

richi

Użytkownik
Roznica w tabeli pomiedzy BM a BVB oddaje roznice klas.
A co do tych pilek jakie Lewy ma dogrywane to wlasnie o tym pisalem pojdzie gdzie indziej i wtedy niech pokaze klase.
Teraz to nie wiem jak Bayern podejdzie(to sa minimalisci)ale raczej motywacji im nie braknie ale w finale LM z Dortmundem zrobi to co z Barcą.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
przejadą się po BVB.
to zetrze Dortmund w proch.
ale w finale LM z Dortmundem zrobi to co z Barcą.
Jak przed każdym meczem Bayernu z BVB .. Po meczu będzie znowu płacz i lament, fachowcy .. ????
Prawda jest taka, że jutrzejszy mecz nic nie będzie znaczył w kontekście finałowego meczu LM w Londynie. Obaj trenerzy podchodzą do niego na pełnym luzie i w okrojonych składach. Kloppo powiedział, że na pewno nie oleją tego meczu, bo w końcu nie po to na SIP przychodzi 80 tyś fanów. Jednak w drużynie nie ma żadnego ogromnego ciśnienia na to spotkanie, więc jest pełen luz, a to może tylko korzystnie wpłynąć na poczynania BVB, jak już zresztą napisał @darius. Ale grajcie handicapy na gości, co mi do tego. A na mecz finałowy radzę zagrać już teraz dokładny wynik 0:10 dla Bayernu, bo kursy polecą na łeb do 25. maja .. ;-).
Lewy i Hummels przez dobry występ przeciwko Bayernowi mogą sobie zrobić najlepsza reklamę dla w bezpośrednim meczu z zainteresowanym
Hummels nie wróci do Bayernu, więc nie wiem o jakiej reklamie mówisz ..
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Hummels nie wróci do Bayernu, więc nie wiem o jakiej reklamie mówisz ..
gdybyś choc troche poczytał niemieckie media to może byś wiedział. To, że sobie zrobi reklame nie jest równoznaczne z tym, że ma tam oddejśc. Nie wiesz to ja Ci powiem, juz będac w Barcelonie Guardiola myślał o sprowadzeniu Hummelsa do Barcy, a jak wiesz teraz bedzie trenerem Bayernu. Poza tym Hummels jest wychowankiem Bayernu, a Bayern lubi sciągac byłych zawodników spowrotem. Dodtakowo moge zacytować wypowiedz Paula Breitnera z sobotniej wizyty w ZDF sport studio &quot; my jestesmy Bayern Munchen i wiadomo, że chcemy najlepszych zawodników, przede wszsytkim najlepszych reprezantantów Niemiec&quot;. Jeśli dalej nie wiesz o czym mówie to słucham Twoich argumentów ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Biorąc pod uwagę fakt, że w ubiegłym roku Borussia przedłużyła kontrakty z czołówką swojej kadry i w przypadku większości nie wpisała klauzuli odstępnego (Gotze i Santana wyjątki) to Borussia musiałaby dostać, za któregokolwiek piłkarza ofertę nie do odrzucenia żeby go sprzedać. Dortmund kalkuluje 80 mln € za LM, plus 40 za Gotze, 30 za Lewego, 30 zysku z ubiegłego roku. Mając takie pieniądze, na pewno już nikogo poza ów dwoma wyjątkami nie sprzedadzą, bo wydaje mi się że kluby takie jak BVB nie są do zarabiania pieniędzy, a do odnoszenia sukcesów sportowych. Gilewicz w studiu nSportu też twierdził, że już nikt z wicemistrza Niemiec nie odejdzie. Więc nie martwcie się transferami, Borussia Dortmund się nie rozpadnie, zapewne w przyszłym sezonie będzie jeszcze mocniejsza.
Bayern bez Robbena, Ribery&#39;ego, Schweinsteigera i Lahma. http://www.wprost.pl/ar/398345/Robbe...ja-z-Borussia/
Coraz śmielej sądzę, że Bayern się wystawi i nie zagra na serio, bo im nie zależy. Może sądzę, zresztą całkiem słusznie, że BVB po przegranej byłaby groźniejsza w finale LM. To jednak teoria spiskowa chyba za bardzo.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Coraz śmielej sądzę, że Bayern się wystawi i nie zagra na serio, bo im nie zależy. Może sądzę, zresztą całkiem słusznie, że BVB po przegranej byłaby groźniejsza w finale LM. To jednak teoria spiskowa chyba za bardzo.
Tyle, że pojawiły się newsy, że trio ma nie zagrać, do tego Bender, Goetze... jak się potwierdzi że Polacy nie zagrają to Bayern ich zje
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Ostatni jestem od twierdzenia, że Borussia się rozpadnie, a zaintresowanie danym zawdonikiem, nie oznacza przecież jego odejścia. Od poprzednich 2 sezonów gdzie Borussia uzyskiwała sukcesy co sezon odchodził tylko jeden zawodnik tzw. Leistungsträger. (sahin poniej Kagawa, teraz Gotze) Borussia czeka do 15 maja na poważna oferte za Lewgo jeśli nie dostaną koło 30 mln za Lewego to go do Bayernu w tym roku nie pusczą tylko odejdzie za rok za darmo. 60 mln z CL + 37 za Gotze to już astronomiczna kwota, jak sobie BVB przekalkuluje czy bardziej opłaca im się oddać Lewgo za 20 mln czy oddac go za rok za darmo, a Lewy swoim bramkami znowu zagwarantuje LM i co za tym idzie sporo pieniądze to wiadomo jaki wariant wybiorą. Santana prawdopodobnie też odejdzie do Schalke ale z podstawowej jedynastki nie był. De Bruyne z Chelsea za 15 juz dogadany, a napewno nie bedzie to jedyny nowy nabytek. Także jak mówie, że ktoś się interesuje zawodnikiem Dortmundu a on sobie może zrobić reklame nie twierdze, że odejdzie ;) Juve też zainteresowane Piszczkiem jak City które chce dać za Reusa koło 40 mln w to lato a wiadomo, że żaden z nic nie odejdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 246

krysti24

Użytkownik
@nakładka,
Uwierz mi, że czytam niemieckie media i to regularnie, ba nawet tłumaczę artykuły z niemieckich stron na polskie. Teraz przejdźmy do sprawy Hummelsa. Zacznijmy od tego, że Hummels już nic nie czuję do Bawarii (o ile w ogóle kiedyś coś czuł ..), teraz w pełni identyfikuje się z czarno-żółtymi barwami, co podkreślał niejednokrotnie w wielu wypowiedziach - szczególnie właśnie przed bezpośrednimi pojedynkami obydwu drużyn. Przejdźmy teraz jednak do czynów. Może to Ty jesteś niedoinformowany, ale Mats miał wcześniej w swoim kontrakcie taką opcję/klauzulę, że Bayern mógł go ściągnąć do siebie z powrotem za śmieszną w jego przypadku kwotę (jak się mylę, było to 8 mln euro). Co zrobił jednak Hummels ? A no ze wdzięczności do BVB zgodził się na przedwczesne przedłużenie kontraktu z Borussią, usuwając ten zapis umożliwiający mu przenosiny do Monachium (nie ukrywajmy, że Bayern chciał go sprowadzić z powrotem, dlatego też nowy kontrakt Matsa z BVB został podpisany tak szybko). Ba, Hummels zrobił nawet jeszcze większy ukłon w stronę klubu z Dortmundu, nie żądając w swoim nowym kontrakcie wpisania żadnej klauzuli, która za określoną sumę pozwoliłaby mu opuścić BVB. Tak więc już wtedy Hummels odrzucił powrót do Bayernu, jak do tej pory nic się nie zmieniło w tej kwestii i też zmienić się w przyszłości nie powinno. A argument, że chciał go Guardiola to wiesz .. Nie każdy jest jak Goetze, który poleci na pierwsze lepsze skinienie i wypnie się na klub, który go ukształtował jako piłkarza. Mats pomimo tego, że nie jest wychowankiem jak miało to miejsce u Maria, to dużo bardziej identyfikuje się z klubem, niż wspomniany już wcześniej Goetze. Przywołać tutaj też można ostatnie wypowiedzi Hummelsa, gdzie Mats dziwił się strasznie temu co zrobił Goetze jako wychowanek BVB i powiedział, że jest to bardzo przykre. A teraz pozwolę sobie zacytować piękne słowa Matsa z jego niedawnej wypowiedzi: Uważam, że to po prostu piękne, kiedy grasz w zespole, o którym możesz powiedzieć: To jest mój zespół. Wiele tutaj przeszedłem. Przyszedłem tu nie po to, by zdobyć szybko trzy tytuły w dobrze funkcjonującej drużynie. Dla mnie osobiście nie jest najważniejsze, by po zakończeniu kariery mieć na koncie 8 mistrzostw i 7 pucharów, ale by zdobywać wyjątkowe tytuły, jak my w ostatnich dwóch latach. To jest coś.
Jeszcze co do ewentualnego transferu do Bayernu, o którym pisałeś, to dziwne, że tak świetnie poinformowanej w mediach osobie jak Tobie umknęła niedawna wypowiedź Zorca, który powiedział, że Hummels definitywnie zostaje w BVB na kolejny sezon.
Owszem nie mówię, że Hummels skończy karierę w BVB. Mats jest łączony chociażby z Barceloną, jednak w jego transfer do Bayernu nigdy nie uwierzę, nie Mats (chłopak jest wierniejszy niż niejeden wychowanek co pokazał ostatni transfer Goetzego; Mats wie również ile zawdzięcza Borussii, zostając w Bayernie pewnie po dziś dzień by kopał w rezerwach ..).
Co do Breitnera, to wiesz ile mnie obchodzą słowa tego typa i całego zadufanego zarządu Bayernu ? Delikatnie mówiąc niewiele .. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Nie każdy jest takim sprzedawczykiem jak Goetze, czy Neuer .. ;-)
Pisanie w przypadku Matsa, że będzie chciał sobie zrobić reklamę przed Bayernem jest po prostu nie w porządku i to mnie najbardziej ruszyło. Sam piszesz, że Mats pewnie nie odejdzie, więc nie wiem po co tamten na siłę szukany argument ..
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Juve też zainteresowane Piszczkiem jak City które chce dać za Reusa koło 40 mln w to lato a wiadomo, że żaden z nic nie odejdzie
Coś Ty chłopino taki pewien wszystkiego ? masz wgląd w papiery klubowe :razz:
Nie napinaj się tak spokojnie .... to wszystko spekulacje prasowe gdzie kto pójdzie ,a osobiście wcale taki pewien nie jestem ze z BVB odejdzie tylko Gotze i Lewy sądzę ze jedna niespodzianka jeszcze bedzie zarówno w odejściu jak i przyjściu nowego gracza .
I nie ma się tu co dusić i wykładać &quot;moje na wierzchu &quot; ze ten czy ten odejdzie.
spokojnie ... jedno jest pewne letnie okienko transferowe może być najciekawszym od wielu lat ????
Barca wykłada grubą kasę na transfery ,Chelsea daje 100 baniek na transfery , Juve gruba kasa itp itd . Jak choć 50% tych zapowiedzi okaże się faktem to będzie ciekawie .

Dobra teraz coś o meczu .
Tak jak myślałem Bayern wychodzi rezerwami nie ma się czemu dziwić
BVB zapewne też wyjdzie rezerwami ,sądzę ze nasza trójka na ławce a nawet po za kadrą meczową .
Zadna drużyna nie bedzie ryzykować kontuzji czołowych graczy ,mecz o pietruszkę .
Niestety rezerwy BVB w porównaniu z rezerwami Bayernu wyglądają dość blado .Mimo wszystko liczę na mecz pod publiczkę .
Mój typ :
X @3.40 /bet365
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Krysti napewno nie jestem tak doinformowany w mediach jak Ty skoro tak regularnie tłumaczysz teksty z stron niemieckich - brawo. Tylko pokaż mi gdzie ja pisałem o transferze Hummelsa do Bayernu, bo jeśli chodzi Ci o zacytowany tekst, gdzie pisze o dobrym występie w kontekście reklamy to chyba jest róznica. Super, że nakreśliłeś sprawe klauzuli i możliwości powrotu. Pewnie jak tak tłumczszyc teksty to sobie przetłumaczyłeś, że jak Gotze podpisywał nowy kontrakt to mówił, że nie wyobraża sobie gry w zadnym innym zespole niż BVB, po czym po roku przechodzi do największego rywala. Rozumiem, że Breitner to dla Ciebie zadufany koleś, jednak wiele do powiedzenia w Bayernie ma, a to co mówi to nie mów tego tak sobie.
Coś Ty chłopino taki pewien wszystkiego ? masz wgląd w papiery klubowe Nie napinaj się tak spokojnie
nie napinam się, ani nie krytykuje nikogo na forum, pisze tu w tym celu w jakim jest założone to forum, by dzielić sie informacjami z innym. Do każdej kolejki staram sie pisać co wiem i tak też czynie i w tym temacie, a że ktos podważył moje słowe do czego ma jak najbairdziej prawo to ja mu odpowiedziałem
 
K 246

krysti24

Użytkownik
@nakładka,
Nie robię z siebie żadnej alfy i omegi, broń Boże. Jednak napisałeś wcześniej tak jakbyś tylko Ty miał dostęp do niemieckich mediów.
Jeśli nie pisałeś tamtego fragmentu w kontekście transferu Hummelsa do Bayernu, to trochę bezsensu to jest. Równie dobrze można by wymienić cały skład Borussii i napisać, że graja, żeby sobie zrobić reklamę przed innymi klubami ..
Co do słów Goetzego to brzmiały one troszkę inaczej. Mario mówił, że w najbliższej przyszłości nigdzie się z Dortmundu nie rusza, jednak plan jego kariery przewiduje przenosiny do innej ligi i do takich klubów jak Barca, Real czy MU. A to, że te słowa były nic niewarte, co pokazały ostatnie dni, to już druga sprawa ;-).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Absolutnie nie miałem intencji Cię w jakikolwiek umniejszyć. Poprostu jak śledzisz niemieckie media to byłem przekonany, że wiadomo Ci o tym, że w ostatnich dniach się mówiło o zaintesesowaniu przez Bayern Hummelsemi tyle, nic o transferze nie powiedziałem jak sam zauwazyłes ;) Także zakonczmy juz tą kwestie bo nic nie wnosi do tematu. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom