>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

HIT 27 Kolejki: Tottenham - Manchester United 04.03.2012 - (White Hart Lane)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


kursy - Unibet
I drugi ze szlagierów tej serii gier. Tottenham miał przez pewien czas, sporą szansę na mistrzostwo Anglii. Teraz strata do prowadzących Manchesterów wydaje się już zbyt duża. Zwycięstwo w niedzielę mogłoby zmniejszyć ją do pięciu punktów do United. Po przekonującej wygranej nad Newcastle, &quot;Koguty&quot; poległy na Emirates Stadium. To po raz kolejny pokazuje jak nieprzewidywalna jest Premier League. Pierwszy mecz wygrali gracze z Old Trafford, w stosunku 3:0. Jak będzie tym razem? Zachęcam do dyskusji.​
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Patrząc na minimalizm United na wyjazd i h2h na WHL moim zdaniem warto spróbować gry na remis.
16-01-2011 Spurs - United 0-0
12-09-2009 Spurs - United 1-3
13-12-2008 Spurs - United 0-0
02-02-2008 Spurs - United 1-1
04-02-2007 Spurs - United 0-4
17-04-2006 Spurs - United 1-2
25-09-2004 Spurs - United 0-1
21-12-2003 Spurs - United 1-2
27-04-2003 Spurs - United 1-2
29-09-2001 Spurs - United 3-5
19-05-2001 Spurs - United 3-1
Jak widać Spurs na WHL nie takie groźne ;) Ostatnio United przegrało tam w 2001 roku, padły 3 remisy a to wszystko w 11 spotkaniach!
Moje propozycje to
United DNB 1.77 Tobet
United over 1.5 gola 2.25 Tobet
i dla bardziej odważnych Spurs-United (H 1-0) X za 4.50 od Tobet, wierzę,że United wygra a jak wygra to tradycyjnie 1 bramką ????
Nie wiem jak jest z obsadą sędziowską i linią na kartki ale śmialo można przejrzeć tą ofertę.
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Trudno podejść do tego meczu , bo MU jak teraz nie wygra , to szanse na mistrzostwo bardzo zmaleją ( gdzie mecz away z MC ) a przez pryzmat tego co zrobił Tottenham w meczu przeciwko Arsenalowi , trudno stawiać ich faworytem.
Najlepszym rozwiązaniem będzie live.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szlagiery w tym sezonie w Anglii to coś co nie wiadomo co się wydarzy. O ile w tamtym sezonie 0:0 po nudnym meczu to była to norma tak w tym 8:2 , 1:6 , 3:5, 3:3 czy 5:2 jest to norma na porządku dziennym ;) NA szybko ;) Tottenham porażką w derbach Londynu mocno oddalił się od walki o tytuł. Dostali bęcki (twierdzę to póki co po wyniku bo meczu jeszcze nei widziałem , ale zobacze ;) ) morale na pewno ucierpiały. United natomiast trzyma kroku City. Z Norwich dość szczęśliwie wygrali 1:2 po bramce Giggsa w 92minucie. Spodziewałem się trudnej przeprawy i tak było. Aczkolwiek Diabły stworzyli sobie sporo klarownych sytuacji. Kanarki również ale świetnie w bramce bronił de Gea. Chyba Hiszpan powoli zaczyna czuć Premier League bo to już kolejny świetny mecz z rzędu. Na co jeszcze chciałem zwrócić uwagę. W tym sezonie Diały grają świetnie z czołowymi drużynami. O ile w poprzednich sezonach Big4 to był problem tak w tym idzie nadspodziewanie dobrze. 6 pkt z Arsenalem , 4 z Liverpoolem, 4 pkt z Chelsea i wygrana z Tottenhamem w pierwszej fazie sezonu. Mnie akurat napawa to optymizmem i wierzę w dobry wynik na WHL. Pewne jest , że szykuje się kapitalne widowisko bo w meczach Totte rzadko kiedy wieje nudą ;)
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
To, że mają tak pozytywną zdobycz punktową z Chelsea czy Pool to nie jakieś wielkie osiągnięcie, bo oba kluby bardzo rozczarowują i grają nierówno. 6 punktów z Arsenalem? Z tego co kojarzę, to Koguty mają solidnie podcięte skrzydła po bolesnej przeprawie w niedzielnych derbach... Wg. mnie, max co mogą ugrać to remis, ale MU powinno sięgnąć po komplet, ale do poniedziałku sporo czasu. 2 DNB, 2, to tak na wstępie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
6 punktów z Arsenalem?
Akurat w tym sezonie MU ograło Arsenal 2 razy więc 6 pkt ;)
To, że mają tak pozytywną zdobycz punktową z Chelsea czy Pool to nie jakieś wielkie osiągnięcie
Jest osiągnięcie i to duże. Raz , że tak jak pisałem z nimi zawsze ciężko się grało a dwa , że dodaje mocnego pozytywnego kopa.
Wg. mnie, max co mogą ugrać to remis
max to oni mogą nawet wbić 5 bramek nie tracąc żadnej ( odpukać ???? ) 1x2 to czysta loteria i forma dnia.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
wybacz, nie doczytałem uważnie, wkręciłem sobie, że piszesz o Kogutach, za długo dzisiaj na kompie i mnie &quot;ogłupiło&quot; .
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Tribal podaje,że Bale naderwał miesień w meczu towarzyskim i rzekomo ma nie zagrać w niedziele... United musi wygrać bo City gra tylko z Boltonem a więc aby do derbów nie było dużej przewagi City, United nie może przegrać... wiem,że to brzmi bardziej jak pobożne życzenie ale cóż... Londyn jest dla United szczęśliwym miastem w ostatnim czasie, United grało tam na 5 ostatnich meczy wyjazdowych aż 3 razy:
QPR 0-2
Fulham 0-5
Arsenal 1-2
Chelsea 3-3
Odpuszczam system na remis United po tym jak utopiłem tam dość dużo, dużo poprzez niekonsekwencje ???? Teraz czas odrabiać straty w normalny sposób... Moje propozycje to wygrana United, wraca Rooney, Nani zaprezentował się pozytywnie w meczu z Polską ale jak nie będzie używał mózgu przeciwko Spurs to go rozerwę... swoją drogą pamiętam,że Nani lubi strzelać Spurs ;)
Sędzią jest Pan Atkinson i daje propozycje na ten mecz:
United win 2.40
United musi wygrać, liczę na nich bo nie zniosę mistrzostwa dla niebieskiej strony miasta
United DNB 1.72
Takie zabezpieczenie w razie wpadki, ale wraca Roo, Young strzela dla reprezentacji, De Gea zaczyna łapać rytm gry na Wyspach
United over 1.5 gola 2.10
Over 1.5 bramki pokryty z QPR, Fulham, Chelsea i Arsenalem więc czemu nie ze Spurs?!
Wariaty:
Luis Nani gol TAK 3.00

Różnica zwycięstwa United 1 bramką 4.33
Typ może i zwariowany ale czy nie realny?! United wygrywało na wyjeździe w tym sezonie 9 razy (mowa tylko o lidze) w tym aż 6 razy 1 bramką! Moim zdaniem kurs adekwatny do ryzyka!
To mój Typ Dnia na niedzielę ;)
 
grubybob 7

grubybob

Użytkownik
Może i nie będę obiektywny jako kibic Chelsea (marzy mi się wygrana United) ale nie widzę w tym meczu większych szans Kogutów. Po tym jak Bale wypadł podobno na 3 tygodnie i nie zagra Parker za czerwo z Arsenalem, Tottenham traci bardzo dużo. Za to United cały czas stara się dotrzymać kroku City i myślę, że zrobi wszystko by nie powiększyć do nich straty (zakładam, że City wygra z Boltonem). Myślę, że United DNB jest dobrym wyjściem ;) ✅
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gareth Bale nie zagra w niedziele!
Gareth Bale z Tottenhamu Hotspur z powodu kontuzji nie zagra w szlagierowym pojedynku z Manchesterem United. Walijczyk doznał urazu ścięgna podczas wtorkowego treningu swojej reprezentacji.
Całe zdarzenie miało miejsce podczas zajęć przed środkowym spotkaniem przeciwko Kostaryce, w którym 22-latek ostatecznie nie wystąpił. Co więcej, późniejsze badania wykazały, że jego przerwa w grze może potrwać znacznie dłużej. Bale na pewno nie będzie zdolny do gry w niedzielnym hicie Premier League, kiedy Tottenham podejmie na własnym stadionie Manchester United.
Według najczarniejszych scenariuszy, Gareth Bale będzie pauzował nawet trzy tygodnie. Oznaczałoby to, iż walijski gwiazdor opuściłby również starcia z Stevenage oraz Evertonem.
Niedzielny PO United może odetchnąć :)
na jednym skrzydle z Lennonem daleko nie zajadą, będą musieli skupić się na grze środkiem, a to najmocniejszy punkt układanki Fergusona.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Skłaniałbym się ku typowaniu w kierunku Manchesteru, ale pewnie tego nie zrobię. Premier League jest w tym sezonie niezwykle nieprzewidywalna.
&quot;Czerwone Diabły&quot; są według mnie faworytami do sięgnięcia po trofeum. Sezon wkracza w decydującą fazę i tutaj powinno liczyć się doświadczenie, syndrom zwycięzcy. Do tej pory, City jakoś sobie radzi, ale czuję, że za parę kolejek zmieni się lider.
Manchester świetnie radzi sobie w szlagierach w tym sezonie. Nie 8:2 z Arsenalem i 3:1 na Old Trafford z Chelsea jest tego najlepszych przykładem, a raczej 3:3 na Stamford. To tam piłkarze Fergusona pokazali ogromną wolę walki. Sięgam pamięcią nawet 8-9 lat wstecz i nie przypominam sobie, aby Chelsea u siebie roztrwoniła taką przewagę. Mogę się mylić...
Tottenham stracił szansę na mistrzostwo, a też nie może być pewny zajęcia miejsca w top3. Arsenal i spółka walcząca o Ligę Mistrzów naciska i ich strata do &quot;Kogutów&quot; też powinna stopniowo maleć. Przed tygodniem, większość stawiała w roli faworytów graczy z White Hart Lane, a tymczasem rozbity ostatnimi dniami Arsenal nie dał im większych szans. Uznawana na kiepską defensywa potrafiła zatrzymywać Bale&#39;a (nie licząc wpadki przy karnym), a także zupełnie ograniczyć wyczyny van der Vaarta. Teraz dodatkowo ten pierwszy nie zagra.
Nie będę typował, ale IMO to Manchester United osiągnie lepszy wynik. Remis takim dobrym wynikiem pewnie nie będzie, więc wychodzi na to, że wygrają.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Obie drużyny chcą coś udowodnić. Tottenham po dwóch bramkach z Arsenalem zagrał dno. Zgadzam się z Kanonierem, że Koguty już raczej straciły szanse na majstra, ale wciąż mają szanse na zajęcie miejsca premiującego do LM bez eliminacji. Czerwone Diabły chcą pokazać, że jak najbardziej liczą się w walce o trofeum i depczą po piętach Obywatelom. Ostatnio trochę słaby mecz przeciwko Norwich, ale całe szczęście, że szczęśliwie się skończyło. Wayne Rooney wrócił do treningów, ale nie wiadomo tak naprawdę czy zagra czy nie. Ostatnio świetne zawody rozgrywa David De Gea, który zgarnął w krótkim czasie kilka razy miano najlepszego piłkarza meczu. Niestety, nie zagra Bale. Mecz trochę straci na uroku, ale Koguty mają w swoim składzie zanadrzu kilku zawodniku, którzy godnie zastąpią Walijczyka. Mam nadzieję, że ten klasyk będzie jednym z tych w tym sezonie, w których działo się wiele.
Zapinamy pasy !
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik

Spotkanie: Tottenham Lodnyn - Manchester United
Miejsce, Data: Londyn, White Hart Line, 04.03.2012, 17:10
Wynik: 1:3 ✅
W Londynie będzie miało miejsce szlagierowe spotkanie, jedno z dwóch co prawda w tej kolejce, bo jutro gra jeszcze u siebie Liverpool z Arsenalem. Miejsca w tabeli pomiędzy drużynami dzieli tylko jedna pozycja. United z dorobkiem 61 oczek ma przewagę 8 punktów właśnie nad Spurs, sezon wkracza w decydującą fazę i żadna z drużyn nie może się potykać. Spurs już chyba tylko z teoretycznymi szansami na mistrzostwo kraju, raczej będzie starało się utrzymać tą 3 pozcyję, bo za nimi Arsenal oraz rywal za miedzy Cheslea FC. Ostatnie mecze czy to United czy Spurs nie były udane. Tottenham przegrał z Arsenalem 5:2, a wygrywał po paru minutach 2:0. Manchester w tragicznym stylu pokonał Norwich na wyjezdzie po bramkach bądź,co badź emerytów Giggsa oraz Schols&#39;a. Ciekawą wiadomością może być to, że gracze Redknapp&#39;a nie wygrali z United od 2001. Składy: obydwie drużyny na pewno osłabione w United szpital jednak na ten mecz piłkarze z mniejszymi dolegliwoścami powinni zagrać np. Rooney, Valencia chociaż czy zagrają to już zdecyduje Fegruson. W Tottenhamie nie zagra na pewno: Bale, Van Der Vart czy Walker oraz ważne ogniwo Scott Parker najbardziej wartościowy piłkarz w PL wybrany w poprzednim sezonie. Tottenham mimo tego na pewno zagra mega ofensywnie jak zawsze zresztą, fantastycznie ogląda się ich mecze, szybka wymiana piłek, uderzenia z daleka np. Modrica. W środku pola United zobaczymy na pewno doświadczoną ekpię: Giggs&#39;a, Carricka. Patrząc na dyspozycję United postawił bym jednak w tym meczu na remis, jednak przy większych brakach kadrowych Tottenhamu pokuszę się o zagranie na United, na bramkach też ciekawe postacie. Fridel 41 letni bramkarz, oglądając jego niektóre mecze w tym sezonie nie można uwierzyć, że ma takie interwencje, broni bardzo dobrze. Po drugiej stronie Hiszpan De Gea, bo dość słabych występach na początku sezonu powoli się rozkręca, parda przy uderzeniu Maty z Cheslea cudowna, ostatni mecz z Norwich Hiszpan czuł się bardzo pewnie wychodził do piłek z dośrodkowań, pewnie na lini, został wybrany jednym z najlepszych piłkarzy meczu. Spodziewam się otwartego meczu, jednak na pewno nie spodziewam się wyniku jak z meczu z Arsenalem. Typy poniżej:
- Wygrana United [2.45] expekt ✅
- Under 2,5g [1.95] expekt ⛔
 
S 0

spirit_wizard

Użytkownik
Jak ktoś wyżej wspomniał 1x2 to czysta loteria.
@UP
- Under 2,5g [1.95] Expekt
To ja tego nie widzę ???? To będzie mecz ciągłych akcji + Tottenham bez Parkera, defensywa z Arsenalem grała zagubiona, Bale jednak chyba zagra dzisiaj Harry powiedział, ze to nic poważnego i raczej będzie grał. Do United wraca Rooney, także z nim to już nie będzie to same słabe United z Norwich, myślę, że bramki będą i to na pewno więcej niż 2, także zdecydowanie Over 2,5g
Poza tym remis tutaj nikogo nie zadowala, także jak jeszcze padnie bramka na 1-0 dla kogoś to rywal od razu zacznie ryzykować i kolejne bramki polecą. Sam się zastanawiam czy większej kasy nie postawić na over 2.5, a nawet 3.5 chociaż to już bardziej ryzykowne i ku 2.5 się kłaniam.
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Tottenham - Manchester United
Różnica zwycięstwa - United 1 bramką
4.50
Bet365
Dziś dojedzie do kolejnego szlagieru w Anglii, zresztą w w Anglii średnio co 2 kolejki są jakieś szlagiery. Ja myślę,że wygra dziś United, który gra z Kogutami leży o czym świadczy h2h, United ostatnio polegli w 2001 kiedy przegrali 3-1. Od tamtego czasu na WHL United wygrało 7 razy i zremisowali 3 razy. Tak więc DNB jest pewną opcją ale nie o tym chce mowić, United w obecnym sezonie prezentuje się bardzo dobrze na wyjazdach. Fakt grają minimalistycznie i stąd mój typ,że wygrają 1 bramką.
United na wyjazdach w tym sezonie:
9 zwycięstw
3 remisy
1 porażka
Bardzo ciekawie wyglądają wyjazdy United do Londynu:
QPR 0-2
Fulham 0-5
Arsenal 1-2
Chelsea 3-3
Patrząc na wyjazdy United pod kątem wygranych to United w 9 wyjazdowych zwycięstwach aż 6 razy wygrywało 1 bramką!
I taka ciekawa statystyka z Opta ...
Koguty nie wygrały żadnego z ostatnich 21 meczów Premier League przeciwko United (5 remisów i 16 porażek). Warto wspomnieć, że aż w 13 z tych spotkań Tottenham nie potrafił również zdobyć bramki.
Typy poboczne:
United powyżej 1.5 gola 2.00 Bet365
United w tym sezonie kiedy wyjeżdżało do Londynu zawsze strzelało powyżej 1.5 gola
United DNB 1.72 Bet365
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Poza tym remis tutaj nikogo nie zadowala
no, ten - czy aby na pewno?
aby się nie oszukiwać, a na pewno nie robi tego taki człowiek jak Harry - Tottenham nie ma już szans na mistrza, a 3 pozycja to najlepsze wyjście dla nich. Także gdyby w blisko 80-85 minucie utrzymywał się remis, defensywa dla Kogutów będzie priorytetem.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Tottenham - Manchester Utd
Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 10
Kurs: 1.85 [Expekt]

W tym spotkaniu powinny paść przynajmniej 2 gole, a spodziewam się więcej. Gospodarze przystąpią do niedzielnego meczu chcąc za wszelką cenę zmazać plamę po porażce z Arsenalem. Ale Tottenham nie wygrał z United od 11 lat więc wyniku typować nie będę. Wielkim osłabieniem Tottenhamu będzie bez wątpienia absencja kapitana reprezentacji Anglii - Scotta Parkera, ale też może nie być van der Vaarta, Bale&#39;a i Kinga. Ja liczę na otwarty mecz. Portale typerskie podają, że w tym spotkaniu powinno być sporo goli (typowane jest 2:2). Według mnie gospodarze na pewno postawią na atak. To zespół bardzo kreatywny. Tottenham wygrał 10 z 13 meczów Premier League, które rozegrano w tym sezonie na White Hart Lane. U siebie strzelili 29 goli, goście 26 na wyjazdach. Według mnie 10 celnych strzałów nie powinno być problemem, tym bardziej, że w ostatnich 10 meczach jednego jak i drugiego zespołu było over 10 celnych strzałów. Ostatni mecz gspodarzy z 10 celnymi strzałami był ostatnio w listopadzie, 20 spotkań temu z AV (celne strzały 9:1), pozostałe od dzisiaj wstecz kończyły się z kilkunastoma celnymi strzałami. ManU ostatni mecz, w którym było mniej niż 10 celnych strzałów zanotował 3 grudnia, też a AV, tj. 17 gier temu. W pierwszym meczu Tottenhamu i United było 3:0 i aż 33 celne strzały. Spodziewam się całkiem otwartego meczu i przynajmniej 10 celnych strzałów.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Man Utd
Typ: Man Utd wygra obydwie połowy✅
Kurs: 7,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czerwone Diabły przyjeżdżają na White Hart Lane na mecz ze stołecznym Tottenhamem. W zespole gospodarzy nie zagra ich najlepszy zawodnik, Walijczyk G.Bale. Tydzień temu w derbach północnego Londynu gospodarze dzisiejszego meczu doznali bolesnej porażki z największym rywalem - Arsenalem. Pomimo, że prowadzili 0:2 to przegrali 5:2. Goście tydzień temu dosłownie rzutem na taśmę zapewnili sobie wygraną w Norwich 1:2, dzięki R.Gigsowi. Koguty nie potrafią pokonać u siebie ekipy Fergusona od 2001r. Wczoraj wygrał swój mecz Manchester City i jeżeli United nie chcą stracić kontaktu to dziś muszą wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edyp 186

edyp

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA ANGLIA
Tottenham - Manchester United
typ: Man Utd wygra 1 bramką
kurs: 4,50
Bet365

Jutro bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Ligi Angielskiej. Tottenham podejmie u siebie aktualnego Mistrza Anglii, czyli Manchester United. Wg bukmacherów minimalnym faworytem tego meczu jest ekipa United. Moim zdaniem właśnie oni wygrają to spotkanie. Dzisiaj City wygrało swój mecz i United musi wygrać, aby utrzymać dystans 2 pkt straty do lidera. United do tej pory zgromadzili 61 pkt i mają bilans bramek 63-26. Natomiast Tottenham ma 53 pkt i bilans bramek 51-30. Tak statystyki wskazują minimalnie na ekipę Czerwonych Diabłów. Tottenham ma bardzo dobrą pozycję w lidze, zajmuje 3 miejsce, jednak gdy przychodzi do starć z najmocniejszymi to nie punktuje. Spurs punkty zdobywają w meczach ze słabszymi rywalami. Przez ostatnie 3 tygodnie Tottenham przegrał z City, zremisował z Liverpoolem i przegrał z Arsenalem. Więc widać, że Totteham jest mocny i gra bardzo dobrze, ale do najlepszych im jeszcze brakuje. Dlatego jutro w starciu z United spodziewam się wygranej Diabłów. W pierwszym starciu obu tych drużyn na Old Trafford na początku sezonu United pokonali Tottenham 3-0. Jednak United byli chyba wtedy w lepszej formie. Jednak teraz zdają się wracać na właściwe tory. De Gea w końcu zaczął grać na najwyższym poziomie. Scholes przeżywa drugą młodość. Giggs uwiecznił swój 900 mecz dla United bramką dla United. Young wraca do formy. Ostatnio asysta z Norwich, a w tygodniu gol dla reprezentacji Anglii. Podsumowując spodziewam się bardzo dobrego wyrównanego meczu, jednak ze wskazaniem na United. Przewiduję ich zwycięstwo, pewne, ale jednak skromne. Typuję 2-1 lub 1-0 dla United po bardzo ciekawym meczu. Kursik na wygraną United różnicą 1 bramki bardzo atrakcyjny, a uważam to zdarzanie za bardzo prawdopodobne.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tottenham: Friedel - Walker, King, Kaboul, Assou-Ekotto - Lennon, Sandro, Modrić, Livermore - Saha, Adebayor.
Ławka rezerwowych:
Cudicini, Giovani, Defoe, Dawson, Kranjcar, Rose, Nelsen.
Man Utd: De Gea - Jones, Evans, Ferdinand, Evra - Young, Carrick, Scholes, Nani - Rooney, Welbeck.
Ławka rezerwowych:
Amos, Anderson, Giggs, Park, Hernandez, Fabio, Rafael.
Koguty bez Bale i Van der Vaarta. Diabły z wypoczętym Rooneyem. H2H z ostatnich 25 spotkań to 6 remisów i 19 wygranych United. Niby dużo wskazuje na MU ale łatwo nie bedzie. Dobry mecz się szykuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom