>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hipotetyczne pytanie o to, co zrobiłby bet365, gdyby ktoś regularnie zarabiał pieniądze.

M 0

MoniBinis

Użytkownik
Powiedzmy więc, że mój przyjaciel Robert często obstawia i jakoś udaje mu się wygrać więcej niż traci na obstawianiu. Wygrywa całkowicie uczciwie, bez nadużywania bonusów i posiadania informacji poufnych.

Robert stworzył własny system obstawiania, dzięki czemu co miesiąc zarabia mniej więcej tyle samo pieniędzy (może to być dowolna kwota, 3 tys. miesięcznie, 30 tys. miesięcznie itd.)

Czy bet365 pozwoli na to, aby to trwało, czy też spróbują powstrzymać Roberta przed zarabianiem tych pieniędzy? Co może legalnie zrobić bet365, aby go powstrzymać? Czy mogą zmienić kursy? Z https://9apps.ooo/ ablokować jego konto?

Słyszałem różne odpowiedzi na to i chciałbym uzyskać więcej informacji
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Powiedzmy więc, że mój przyjaciel Robert często obstawia i jakoś udaje mu się wygrać więcej niż traci na obstawianiu. Wygrywa całkowicie uczciwie, bez nadużywania bonusów i posiadania informacji poufnych.

Robert stworzył własny system obstawiania, dzięki czemu co miesiąc zarabia mniej więcej tyle samo pieniędzy (może to być dowolna kwota, 3 tys. miesięcznie, 30 tys. miesięcznie itd.)

Czy bet365 pozwoli na to, aby to trwało, czy też spróbują powstrzymać Roberta przed zarabianiem tych pieniędzy? Co może legalnie zrobić bet365, aby go powstrzymać? Czy mogą zmienić kursy? Zablokować jego konto?

Słyszałem różne odpowiedzi na to i chciałbym uzyskać więcej informacji
Jeśli prześledzisz temat Bet365 to dowiesz się iż konto może zostać bardzo szybko zlimitowane do stawki kilku EUR nawet na popularne zdarzenia a jeśli będzie w stanie wygrywać na takich limitach po tygodniu konto dostaje restrykcje co oznacza brak możliwości obstawiania.
Głównie zależy jakie rynki gra, znając parę botów do gry na Becie konto przez parę dni działa bez limitu przynosząc zysk po czym później jak pisałem jeszcze limitowane trochę "żyje" i koniec.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie ma znaczenia czy to bet365, Unibet, czy Sts. Kazdy bukmacher Cie limituje jak zaczynasz go ogrywac i nie ma na to sposobu. Jak tylko zlimituje to jeszcze nic. Mi ostatnio betson zamknal konto i skonfiskowal wsystkie srodki bo stwierdzili, ze uzywam oprogramowania wspomagajacego gre. I nic im nie zrobisz. Ale racje mieli z tym oprogramowaniem😁
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nie ma znaczenia czy to bet365, Unibet, czy Sts. Kazdy bukmacher Cie limituje jak zaczynasz go ogrywac i nie ma na to sposobu. Jak tylko zlimituje to jeszcze nic. Mi ostatnio betson zamknal konto i skonfiskowal wsystkie srodki bo stwierdzili, ze uzywam oprogramowania wspomagajacego gre. I nic im nie zrobisz. Ale racje mieli z tym oprogramowaniem😁
To tutaj chociaż Bet365 lepiej wypada, bo za boty nie konfiskuje tylko normalnie wypłaca nawet po "restrykcjach, które kończą możliwość obstawiania". :geek:
 
Do góry Bottom