>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Bity to jedyna dobra rzecz na tej płycie, do nich nie mam zastrzeżeń, a wręcz napisze Ostry producent &gt; Ostry MC.
Chcesz konstruktywnie pogadac o HH zapraszam na PW.!
Wolę tu, przy publiczności lepiej mi idzie.
dobra płytka z funkowo/jazzowym klimatem.
To, że płyta ma w nazwie jazz, nie znaczy, że chodzi o muzykę ???? Słuchałem tej płyty jednym uchem, ale ani jazzu, ani funku tam nie ma, typku.
Mówi się o studencikach bez wiedzy, którzy jarają się jego najnowszymi płytami nie wiedząc nic na temat tych starszych, ale lepiej chyba jak studenciki słuchają Adama niż jakiejś Firmy czy innego Mezo?
Jak byłbym fanem OSTR&#39;a to wolałbym, żeby sie właśnie jarali tymi wykonawcami których wymieniłeś, bo chociaż nie byłbym z nimi kojarzony.
Ta szczegolnie kazdy kij ma dwa konce Tobie tez FAbiku moge zarzucic , ze plyta jakas wychodzi na poczatku roku a ty mowisz ze to &#39; plyta roku&#39; jak to nazwiesz?
Hiperbolizacją, wygogluj.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ta , spoko stary podaj jakies argumenty, wiem niesamowicie jara cie MES ale to , że wyrwiesz po kolei moje zdania z wypowiedzi i odpowiesz mi nie wystarcza. OSTR hipokryta ? Dlaczego? Monotematyczny?
Zróbmy lepiej oprócz Mesa i VNema kogo wielbisz? Chociaz w sumie nie wiem czy mamy o czym dyskutowac bo mamy odmienne gusta. Obecnie bardziej siedze w Hip Hopie ze Stanów niż naszego, u nas raczej podziemie obecnie przez moje sluchawki przechodzi i rozne ziomkowe produkcje.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
OSTR hipokryta ? Dlaczego?
kawałek 6 bodajże:
&quot;Nienawidzę raperów za hipokryzję w wersach , za to, że nie są tacy jacy są w tekstach&quot;
kawałek ?, ale ta sama płyta:
&quot;Nienawidze drogich ubran i to chyba od dziecka, nienawidze ich bo stale mnie na nie nie stac&quot;
????
Gościa który sprzedaje najwięcej płyt w PL nie stac na drogie ubrania ????
I nie wydaje ich raz na kilka lat, tylko NON STOP.
Przykładów byłoby więcej ale nie bede marnował swego cennego czasu.
Monotematyczny?
Można być nie monotematycznym nagrywając co kilka miesięcy płyte ? NIE.
&quot;Historie o Bałutach już słyszeliśmy, opowieści o sąsiadach też, o rodzinie także, o miłości do rapu, kobiet, dziecka (...) również. To ten sam schemat, tylko opowiedziany innymi słowami.&quot;
Zróbmy lepiej oprócz Mesa i VNema kogo wielbisz?
Nie wielbie ich, jaram się ich rapem.
Mes, W.E.N.A. i VNM to trzej moi ULUBIENI raperzy OBECNIE, ulubieni, nie najlepsi.
rozne ziomkowe produkcje.
Pewnie przez to rap Ostrego Cię zadowala.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
To, że płyta ma w nazwie jazz, nie znaczy, że chodzi o muzykę ???? Słuchałem tej płyty jednym uchem, ale ani jazzu, ani funku tam nie ma, typku.
Funk chyba się charakteryzuje takimi instrumentami jak saksofon, trąbka, puzon itp. Czyli instrumenty, które dodają rytm. Jeżeli Twoje jedno ucho ich nie wyłapało w tym albumie, to proponuję posłuchać tym drugim uchem, albo dam Ci lepszą radę; użyj dwóch ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tak przez to , że mam ludzi w branzy , którzy nota bene sa cenieni a ty ironizujesz , że &#39; przez to pewnie rap OSTRego cie zadowala&#39; , spoko! Chccesz moge ci podeslac , moze i Ciebie zainteresuje cokolwiek podobnego i &#39; zadowoli&#39;.
A przywołany przez Ciebie tekst to raczej ironia niż kłamstwo ???? Rozbawiłeś mnie ????
Spoko ja MESa tez szanuje podobnie VNMa czy Małpe i tak dalej. Tego samego oczekuje od Ciebie do OSTRego i nie szufladkuj.
Poza tym nie napisalem ci poza tym , ze na pierwszy odsluch podobaja mi sie bity wiec nie wiem o co halo. Raczej plyta nie zapisze sie w mojej pamieci jako gatunek wybitny ale nie jestem tym zbytnio zaskoczony, wiec nie wkladaj mi czegos , czego nie napisalem.
Polecam , tez nie szufladkowac ludzi tym bardziej jesli malo sie o nich wie . To , ze OSTRego sluchaja takze ludzie nie ogarnieci slepo zapatrzeni w niego nie znaczy ze wiekszosc taka jest, ale sytuacja jest takowa z wieloma innymi wykonawcami .
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Moim zdaniem kombinacja nowego albumu wprowadza trochę nowości. Co do samych tekstów to może jest w tym racja, było o Łodzi o miłości o komercyjnych raperach itp itd, czyli pod względem tekstowym nie ma nowości. Ale trzeba też zwrócić uwagę na inne aspekty. Mix dobrych bitów, świetnej perkusji (ogólnie żywych instrumentów) daje nam coś czego jeszcze nie było, a na pewno ja się z tym jeszcze nie spotkałem. Dla mnie jest to bardzo pozytywny album i uważam, że przesłuchanie go jednym uchem nie wyłapie tego wszystkiego, co Adam chciał właśnie w nim zaprezentować.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A przywołany przez Ciebie tekst to raczej ironia niż kłamstwo Rozbawiłeś mnie
To nie jest ironia, porozmawiaj z Adamem jeszcze raz to może Cię uświadomi.
Spoko ja MESa tez szanuje podobnie VNMa czy Małpe i tak dalej. Tego samego oczekuje od Ciebie do OSTRego i nie szufladkuj.
damn, to, że nie lubie jego rapu, nie znaczy, że go nie szanuje, propsy za wkład i rozwój PL HH.
Tak przez to , że mam ludzi w branzy , którzy nota bene sa cenieni
Czekam na ksywki, najlepiej w tym temacie.
@up: no bity doceniłem, jakby zaniast je marnować, dawał je innym raperom to byłoby cudownie.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
To nie jest ironia, porozmawiaj z Adamem jeszcze raz to może Cię uświadomi.
Błyskotliwe naprawdę.

Czekam na ksywki, najlepiej w tym temacie.
Wątpie jednak , żeby ktoś z podziemia cie zadowolił.

damn, to, że nie lubie jego rapu, nie znaczy, że go nie szanuje, propsy za wkład i rozwój PL HH.
No i piona mam to samo.


Tylko bez zbednej napinki, szufladkowania i sarkazmu w kazdym zdaniu i bedzie git.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Czemu gadasz takie glupoty jak ci na PW wyslalem?
Jakies dwa typy co remixuja kawałki i wrzucaja je na jutuba to cenione postacie w branży ?
Myślałem, że mówisz o raperach których zna więcej osób niż twoja dzielnica w KRK.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co do tekstu o ubraniach to mozna rozumiec dwojako . Poza tym jak ma nie nosic ciuchów Mass o , które zapewne moze ci miedzy innymi chodzic jak ma ja za darmo ????
A Gucciego czy inne to moze i jego nie stac . Przeciez by sobie typie sam w stope nie strzelał , nie sadzisz?


Pogrążyłeś sie. Polecam troche poczytac, lub chociaz wyslic sie wpisac sobie owe pseudonimy i poczytac, czy ktoś ich zna. Jeden z nich to uznnany producent , ktory byl opisywany jako 9 czy 10 plyta roku, no ale zna go tylko dzielnica moja.
Drugi , to juz tak znany gosciu , ktory robi nieziemiskie produkcje no ale fakt tylko ja go znam.
Jeden z nich robil produkcje Flintowi, Pihowi teraz byc moze wrzuci na Prosto cos albo z Tetrisem, no ale zna go tylko moje podwórko.

Peace


moze kogos ten ziom zainteresuje ????

http://www.youtube.com/watch?v=h1HXXBQ1ofI
 
Do góry Bottom