>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

High League 2: pashaBiceps vs. Owca

L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Alan „Alanik” Kwieciński vs. Denis „Bad Boy” Załęcki, Denis wygra przed czasem @1.50 FORTUNA

Warunki fizyczne i siła zdecydowanie na korzyść Denisa, psychicznie też Alan przegrał już tą walkę. Myślę, że Denis ruszy na Alana od pierwszych sekund i poszuka nokautu - nie będzie to zbyt proste w tych rękawicach, jednak dochodzą kopnięcia. Myślę, że kluczowa będzie w tym pojedynku presja, którą od początku narzuci Alanik.
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Nie interesuje się zbytnio sportami walki ale po tym łokciu na szczękę przy f2f nie wydaje mi się żeby Denis go znokautował w 1 rundzie o ile w ogóle w tych dużych rękawicach, swoją drogą śmieszą mnie takie "charakterne" typy co w kółko gadają o zasadach a 3 raz go już z przyczajki zaatakował..
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Warunki fizyczne i siła zdecydowanie na korzyść Denisa, psychicznie też Alan przegrał już tą walkę.
Nie wiem jak można napisać coś takiego że Alan już przegrał tą walkę psychicznie jak to właśnie Denis nie wytrzymuje i trzeci raz już pokazuje jak słabą ma psychikę
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Alan mówił w wywiadzie że ma, 3 nockdowny, więc taktyka prosta Denis ruszy on się położy, więc dużo będzie zależało od sędziego też, czy przerwie czy pozwoli dalej się bić
 
P 11,1K

pretendent

Użytkownik
Walka: Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Maciej „Big Jack” Jarema
Typ: Maciej „Big Jack” Jarema
Kurs: 3,21
Analiza: Walka niskorosłych to freak fight z prawdziwego zdarzenia, szanse jednego i drugiego oceniam 50/50, stąd moje zaskoczenie takim kursem na Big Jacka. Na korzyść Macieja na pewno przemawia przewaga fizyczna, będzie ona miała duże znaczenie gdy dojdzie do przepychanek w parterze, Mini Majk będzie musiał siłować się z 8kg cięższym rywalem, to pewnie coś jak u zdrowych ludzi różnica 20kg. Dodatkowo Big Jack miał już jedną walkę z niskorosłym, więc można powiedzieć że jest bardziej doświadczony.
Po takim kursie to aż szkoda nie zagrać, bo jest to na pewno świetny value bet.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Nowaczkiewicz - Dredziasty
Typ: Poniżej 2,5 rundy
Kurs 1,35
Fortuna

Takie freakowe eventy to dobra okazja, żeby się pośmiać, ale nie fachowo typować. Część walk może zakończyć się w stronę undredogów, z różnych powodów, o których oficjalnie nikt nie napisze. Dlatego bezpieczniej wybierać zakłady, których wynik nie zależy od wygranej bądź przegranej faworyta.
Mam nadzieję, że Nowaczkiewicz pokona szybko Dredziastego, czyli gościa bez jakiejkolwiek przeszłości w walkach, ale gdyby ktoś ustawiał walkę na superniespodziankę wieczoru, albo Hubertowi wyszedł cios życia to mam nadzieję, że pojedynek zakończy sie w ciągu dwóch pierwszych rund. Kurs niski, ale nadaje się do dubla.
 
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Kwieciński - Załęcki
Typ: Walka nie zakończy się w 1 rundzie
@1.61 fortuna
Najbardziej elektryzująca walka na gali. Pomiędzy tymi 'zawodnikami' widać dużo złej krwi i w tym przypadku raczej nie jest to udawany konflikt. Na papierze widać tutaj szybkie zwycięstwo przez nokaut, ale czy na pewno? Po pierwsze walka odbywa się nie w MMA, a K1. Tak więc odpada obalenie rywala i obijanie go wyczekując na przerwanie przez sędziego. Załęcki z pewnością ma dużo siły w ciosach, tylko jeśli dość szybko nie ustrzeli bardziej skocznego, chudszego o 21 kg rywala to mogą zacząć się problemy z tlenem i wtedy już może nie wyglądać to tak kolorowo. Uważam, że Kwieciński spokojnie może przetrzymać pierwszą rundę.
 
Ostatnia edycja:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Kuba Nowaczkiewicz - Hubert "Dredziasty" Węzka 1 @1,10
Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski - Michał "Owca WK" Owczarzak Koniec w 1.rundzie? Nie @ 1,10
Norbert „Dis” Gierczak - Maciej „Zony” Zoniuk Koniec w 1.rundzie? Nie @ 1,10
@1,33 Fortuna

Generalnie gala wydaje mi się, ciężka do typowania. Jedynym "pewnym" typem na zwycięstwo wydaje się Kuba Nowaczkiewicza. Kurs na do jest bardzo niski 1,10, ale wszystko przed walką daje podstawy do takiego typu. Myślę, że można szukać zakładów pobocznych, ale kursy na to też są słabe. Dwa typy dotyczą tego czy pojedynki zakończą się w pierwszej rundzie. Myślę, że pojedynki Norberta „Disa” Gierczaka z Maciejem „Zony” Zoniukiem oraz walka wieczoru potrwają minimum do drugiej rundy. Przewiduję bezpieczne podejście tych zawodników do pojedynków. Oba typy po takim samym kursie 1,10. Razem daje to 1,33. Oczywiście wiem, że kursy są śmiesznie niskie, ale w pozostałych pojedynkach ciężko coś wytypować bo jest wiele niewiadomych. Poniżej luźna propozycja po małych kursach.

1644066521692.png

W pierwszej walce zmiana rywala, więc różnie może być. Aczkolwiek typuję zwycięstwo Karwata. Załęcki - Kwieciński wiele zostało napisane w tym temacie. Walka ma wyraźnego faworyta, ale jeżeli nie potoczy się według popularnych założeń, to może być niespodzianka. Pozostałe pojedynki też mają większych, bądź mniejszych faworytów bukmacherów, ale mogą być niespodzianki, dlatego odpuszczam typy.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski - Michał "Owca WK" Owczarzak
wygra Owca
Dwóch debiutantów w MMA. Nie da się ukryć tego, że to pashaBiceps ustępuje swojemu rywalowi pod względem fizycznym. Jest o cztery lata starszy i bardzo uwydatnia się to w szybkości poruszania się i zwinności. Jest nieco lżejszy, a przy tym również i niższy. Występ każdego z nich jest zagadką zatem idę w stronę zawodnik, które ma lepsze warunki fizyczne. Tym bardziej, że dla bukmacherów jest underdogiem. Jeśli obstawiać te walkę, to moim zdaniem warto zaryzykować.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Denis Załęcki - Alan Kwieciński : Alan Kwieciński @ 3.73

Denis Załęcki to przerost formy na treścią dobrze się wkomponował w świat freaków doprowadził do konkretnego zainteresowania sowja walka przektycznie każdego kto śledzi ten rynek i większość ludzi wykupuje tylko i wyłącznie dla tej walki ppv. Jeżeli chodzi o same umiejętności nie można mu odebrać ciosu gdyż ma potężne ale tutaj będą oz12 więc to naprawdę niweluje ten cios do minimum ponadto jest on chaotyczny, niecierpliwy i kondycji praktycznie brak. Alan to średnia zaskoczyć przeciwnika raczej niema czym gdyż przewaga 21kg to sporo ale jeżeli mądrze rozegra 1 rundę pracując na nogach będzie wstanie wypunktować Denisa, a 3 nockdawny w tych szaleńczych naporach od pierwszych sekund Bad Boya powinny pomoc. Ponadto widzieliśmy wcześniejszych walkach że Denis gdy czuje że nic nie wychodzi i jest zmęczony się w pewnym sensie poddaje. Kurs warty uwagi za zwycięstwo Alana bo w grę tutaj jeszcze wchodzi również zwyciestwo przez dyskwalifikacje której był również tutaj nie wykluczał.
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
6 lub wiecej walk zakonczy sie przed czasem? [email protected] fortuna

W sumie mamy 8 walk, z czego dwie w innej formule niz MMA. Wiadomo, ze przy walce Denisa z Alanem walka w wiekszych rękawicach ciezko bedzie nokaut, bo mam nadzieje ze Alan zachowa zdrowy rozsądek i nie pojdzie w wymiany. Walka wieczoru tez jedna wielka niewiadoma, podejrzewam ze jeden i drugi nie majac doświadczenia w klatce raczej nastawia sie na decyzję. Walka niskorosłych też istnieje prawdopobienstwo, ze zakonczy sie decyzja. Oczywiscie nie znam az tak wszystkich uczestnikow tego wydarzenia, ale wydaje mi sie ze wystep Lexy w ostatniej walce takze zakonczyl sie decyzja. Czy ma na tyle sily zeby znokautować rywalke? Ogolnie mamy 8 walk, z czego przynajmniej połowa wydaje mi sie, ze zakonczy sie przez decyzję
 
Ostatnia edycja:
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Lexy - Fagata
Fagata - 3,83


Bez przesady, nie wiem skąd ten kurs. Chyba dlatego, że Lexy ostatnio walczyła ;). To są w końcu kobiety, dodatkowo które trochę przećwiczyły, wszystko może się zdarzyć. Lexy w pierwszym pojedynku przegrała z Nastu, która przez całą pierwszą rundę sobie spodenki poprawiała. Dla mnie to 50/50, dobra 55/45, dajmy trochę więcej na Lexy bo już raz walczyła. To nadal grać ją po kursie 1,22 to się nie opłaca, wrzucać do taśmy ani w singlu, ani w niczym. Bo po prostu może nam to spie**** kupon. Już lepiej poszukać "niespodzianki", w cudzysłowie bo ta niespodzianka będzie tylko przez kurs, Jak wygra Fagata to dla mnie to nie będzie żadna niespodzianka. Już na samym ważeniu i H2H widać było widać jak jedna i druga są zmotywowane :rolleyes:, więcej śmiechu tam było. Jedna i druga chce po prostu wejść, zarobić hajs i wyjść :). Proste.
 
K 14K

kubaion

Użytkownik
High League: Dis vs Zony
Zony przed czasem 2,50
Z calym szacunkiem do Disa ale ewidentnie nie jest on zbytnio ulozony psychicznie do tej walki. Biorac pod uwage jak jest emocjonalna osoba, to samo wejscie do klatki moze odcisnac pietno na jego psychice, a wejscie do klatki z gosciem ktorego gabaryty sa zdecydowanie wieksze - totalna klapa. Nie wiem jak kondycyjnie u Disa ale ten paraliz psychiczny tez moze odbic sie na wydolnosci, a co do wydolnosci u Zonego nie mam zadnych obaw. Wieloletnie treningi plywania - to mowi samo za siebie.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina
Koniec w 1 rundzie @3.50

Myślę, że jest duża szansa na finał tej walki już w pierwszej rundzie. Spodziewam się ofensywy od samego początku w wykonaniu Edzia, a Czuux wydaje się być słabo przygotowanym psychicznie. Kursy mocno faworyzują Piotra, bo jedynie 1.17 na jego wygraną, Uważam, że Czuuxa zje psychika już przy wychodzeniu do oktagonu, a Edzio wygra w pierwszej rundzie.
 
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Lexy wygra na punkty kurs 2.0 fortuna
Gala freakowa, pojedynek kobiet Lexy kontra Fagata. Lexy walczyła już raz tam pomimo lepszych warunków fizycznych nie potrafiła z tego odpowiednio korzystać i przegrała walkę przez decyzję jednak to doświadczenie powinno jej pomóc w 2 pojedynku. Fagata w odróżnieniu od pierwszej rywalki Lexy nie wydaję się aby była tak zadziorna i pewnie bedzie chowała się za podwójną gardą. 3 rundy po 3 minuty do tego żadna nie ma nokautującego ciosu więc zapowiada się decyzja a do tego nie ma między nimi konfliktu, więc to też powinno pomóc aby walka zakończyła się decyzją. Lexy dzięki większemu doświadczeniu w klatce, dłużej trenuję od swojej rywalki a także mając lepsze warunki fizyczne powinna to wygrać przez decyzję.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Mini Majk nie wygra przed czasem 1.84
Jak wiadomo im niższa kategoria wagowa tym mniejsza szansa na skończenie w walce. Big Jack 7kg cięższy co się wydaje ogromną różnicą przy tej wadze i ciosy mini majka nie powinny robić wrażenia. Walke widzę ta że Big jack będzie szedł do przodu jak czołg szukając klinczu przy siatce gdzie powinien mieć przewagę. Z gościem o tyle kg cięższym wątpie żeby mini majk szedł w parter, raczej tu powinno być punktowanie w stójce. Na samo zwycięstwo big jacka 3.21 też uważam za przesadzony, w 1 walce bardzo dobrze się pokazał pewny siebie z konretnym planem a po mini jacku tak naprawdę niewiadomo czego się spodziewać wszystko oparte na gadaniu że regularnie trenuje już 2 lata czy więcej. W oktagonie jeszcze nic nie pokazał.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
High League Denis Załęcki - Alan Kwieciński
Typ: Koniec w pierwszej rundzie TAK @ 2.15 Fortuna
Kurs już mocno zleciał ale nie ma się co oszukiwać ta walka zakończy się bardzo szybko. Zalecki 20 kg cięższy zmiecie z ringu Alana. Już myśli o mocniejszych przeciwnikach. Szybka analiza bo walka już zaraz. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
nie neguje typu ani nie przywalam się do Ciebie a bardziej do samego kursu 2.15 na koniec w 1 rundzie bo dla mnie to jakiś żart, oczywiście laikowym okiem bo nie interesuję się bardzo ale k1 duże rękawice i łokcia którego przyjął na szczękę i widać że ma mocną to aż dziwne że ten kurs jest taki niski.
 
Do góry Bottom