>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

High League 2: pashaBiceps vs. Owca

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
High League 2: pashaBiceps vs. Owca

271708502_300873745405615_7078597068228084071_n.jpg

Data: sobota, 5. lutego 2022, 20:00
Miejsce: TAURON Arena - Kraków, Polska
Transmisja: Pay-per-View na highlive.tv


Walka wieczoru

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Michał „Owca” Owczarzak
(boks w małych rękawicach)

Co-Main Event
Lexy Chaplin vs. Agata „Fagata” Fąk

Karta główna
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Maciej „Big Jack” Jarema
Norbert „Dis” Gierczak vs. Maciej „Zony” Zoniuk
Piotr „czuuX” Czupryn vs. Piotr „Edzio” Bylina
Alan „Alanik” Kwieciński vs. Denis „Bad Boy” Załęcki (K1)
Jakub Nowaczkiewicz vs. Hubert „Dredziasty” Węzka
Konrad Karwat vs. Mariusz „Super Mario” Sobczak

źródło: HighLeague.pl

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x100.jpg
 
Ostatnia edycja:
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
High League Denis Załęcki - Alan Kwieciński
Typ: Koniec w pierwszej rundzie TAK @ 3.0
eFortuna

Osobiście pograłem jak kurs był jeszcze 3.5, ale wciąż wydaje się bardzo atrakcyjny.
Nie ma co tutaj się za bardzo rozpisywać na temat przygotowań, technik, umiejętności, motywacji itp. Denisa można nie lubić, bo jest to typowy chuligan, kibol, ale bić się potrafi. Gość jest cholernie silny. Nie boi się wchodzić na przeciwników, skraca dystans od samego początku walk. Sama waga będzie robiła tutaj ogromne znaczenie, bo różnica będzie wynosiła około 30 kg jak sądzę.
Kwieciński niby coś tam potrafi i w walce z Pająkiem było to widać, ale tutaj nie będzie to miało żadnego znaczenia, jak zobaczy napalonego ponad 100 kg zawodnika, który rzuci się na niego od samego początku i który ma ochotę już teraz urwać mu głowę.

Walka odbędzie się w formule K1, w której Załęcki jest wielokrotnym mistrzem Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +333
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
High League Denis Załęcki - Alan Kwieciński
Typ: Koniec w pierwszej rundzie TAK @ 3.0
eFortuna

Osobiście pograłem jak kurs był jeszcze 3.5, ale wciąż wydaje się bardzo atrakcyjny.
Nie ma co tutaj się za bardzo rozpisywać na temat przygotowań, technik, umiejętności, motywacji itp. Denisa można nie lubić, bo jest to typowy chuligan, kibol, ale bić się potrafi. Gość jest cholernie silny. Nie boi się wchodzić na przeciwników, skraca dystans od samego początku walk. Sama waga będzie robiła tutaj ogromne znaczenie, bo różnica będzie wynosiła około 30 kg jak sądzę.
Kwieciński niby coś tam potrafi i w walce z Pająkiem było to widać, ale tutaj nie będzie to miało żadnego znaczenia, jak zobaczy napalonego ponad 100 kg zawodnika, który rzuci się na niego od samego początku i który ma ochotę już teraz urwać mu głowę.

Walka odbędzie się w formule K1, w której Załęcki jest wielokrotnym mistrzem Polski.
co za kompleta bzdura ten typ- Przecież walczą w formule K1 i szanse na nokaut są iluzoryczne i kurs na koniec w pierwszej rundzie powinien być ok 6 więc kursy powyżej 8 uważałbym za lekkie value ,a kurs 3 z podatkiem to dla frajerów i januszy nie obrażając nikgo
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Dobra więc tak, nigdy Alan nie bil się z taką siła, rękawice duże wiadomo Garda się zasłoni ale jak go dopadnie Denis to bez jaj, Alan leżał po ciosach tego podróżnika to jak Denis jebnie lub kopnie to koniec, moje zdanie, zresztą Alan jest osrany na konferencji widać, on będzie się cofał i uciekał jednak 3 min to dużo
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dobra więc tak, nigdy Alan nie bil się z taką siła, rękawice duże wiadomo Garda się zasłoni ale jak go dopadnie Denis to bez jaj, Alan leżał po ciosach tego podróżnika to jak Denis jebnie lub kopnie to koniec, moje zdanie, zresztą Alan jest osrany na konferencji widać, on będzie się cofał i uciekał jednak 3 min to dużo
pewnie ,że jakieś szanse są ale nie za duże
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dobra więc tak, nigdy Alan nie bil się z taką siła, rękawice duże wiadomo Garda się zasłoni ale jak go dopadnie Denis to bez jaj, Alan leżał po ciosach tego podróżnika to jak Denis jebnie lub kopnie to koniec, moje zdanie, zresztą Alan jest osrany na konferencji widać, on będzie się cofał i uciekał jednak 3 min to dużo
Alan nigdy nie bił się z taką siłą to prawda a czy Denis bił się kiedyś z tak szybkim zawodnikiem w inny sposób niż na gołe pięści? Jeśli on tego nie skończy w przeciągu minuty max dwóch a Alan jak wszyscy się pewnie domyślają będzie uciekał na początku (a walka toczyć się będzie w oktagonie więc miejsca na to będzie bardzo dużo) to Denis zwyczajnie spuchnie kondycyjnie. Wiem ze swoich źródeł że po 45 sekundach tarczowania padł na matę bardzo wycieńczony, a tutaj dochodzą dodatkowe aspekty jak np. publiczność i stres z tym związany co jeszcze bardziej wpływa na wydolność.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zainteresowanie High League 2 jest spore, bilety zostały wyprzedane już 10 dni przed galą. Wyłączność na zakłady ma Fortuna,

750x30002.jpg

która oprócz standardowej oferty przygotowała także zakłady specjalne na High League 2, które można znaleźć w linku poniżej, warto tam zaglądać, ponieważ im bliżej gali tym zakładów ma przybywać.


Natomiast my wraz z Fortuną przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest 250 PLN oraz punkty reputacji!


Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
750x300_03 (1).jpg

 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Mówicie o tym denisie jakby to był niewiadomo kto... Nie mówię że na pewno Alana nie sprzątnie od razu Ale szanse na to nie są za duże w duzych rekawicach. To nie jest żaden klasowy bokser ktory potrafi sprzatnac ciosem w duzych rekawicach na tyle zeby przeciwnik nie wstal
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mówicie o tym denisie jakby to był niewiadomo kto... Nie mówię że na pewno Alana nie sprzątnie od razu Ale szanse na to nie są za duże w duzych rekawicach. To nie jest żaden klasowy bokser ktory potrafi sprzatnac ciosem w duzych rekawicach na tyle zeby przeciwnik nie wstal
To nie chodzi o to że to nie jest klasowy bokser, bo to nawet bokser nie jest. Technika coś w stylu wczesnego Pudziana, czyli na kraula. Krótkie, ale dynamiczne parcie do przodu głową i machanie sierpami jak przy stylu dowolnym w pływaniu, trafić można czasem, ale o mierzeniu mowy nie ma. Myślę, że typującym koniec w 1 rundzie bardziej chodzi o te 20kg róznicy no i że pierwsza runda to jego jedyna szansa, bo potem nie będzie już miał czym oddychać. A moze też wejść jakaś dyskwalifikacja, jak mu coś odwali, bo to chyba nie jest wymyślony konflikt, a takie zakończenie walki też chyba obejmuje typ.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Cała gala średnio interesująca dla przeciętnego widza (jak np ja) który lubi tego typu 'freakowe gale' ale u mnie podobnie jak zresztą sugerują powyższe posty- zainteresowanie wzbudza walka Kwiecińskiego z Załęckim gdzie (nie śledze konferencji, tych 'rundek' itp) wszystko wskazuje na to że złej krwi jest aż nadto. Ogólnie zgadzam się z tym że wobec tego że K1 to wcale nie musi się skończyc błyskawicznie bo to jednak inne zasady i kurs ponad 3,00 był jak dla mnie prawidłowy. Natomiast ja tutaj widzę spore szanse na rozwiązanie nieszablonowe- i nie zdziwi mnie jeśli jeśli bedzie dyskwalifikacja a wówczas raczej otrzyma ją Załęcki. Tak jak ktoś trafnie wspomniał wyżej- Kwieciński musi mieć oczywistą taktykę na zmęczenie Denisa. A on takiej presji może nie wytrzymac i nie zdziwie sie jak będzie coś w stylu 'Najmana' czyli zejście do parteru, albo np samo kopnięcie już lężacego może wystarczyć do dyskwalifikacji. Przypominam że to chuligan z krwi i kości. To tylko moje spostrzeżenia, może to być czysto sportowa walka ale jeśli nie to widzę szansę na dyskwalifikację i to całkiem spora.

Alan Kwieciński przed czasem @6,00 Efortuna
(typ uwzględnia dyskwalifikację)
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Lexy - Fagata
Typ: Lexy zwycięży (1.24)
Nowaczkiewicz - Dredziasty
Typ: Nowaczkiewicz przed czasem (1.35)

Widzę, że wszyscy skupili się na walce Załęckiego, ja idę w moim zdaniem dość pewnego dubelka, który daje nam łączny kurs 1.67. Bardzo nie lubię faworytki pojedynku pań ale niestety nie ma chyba opcji, żeby tym razem przegrała. Na pierwszej gali poległa jako faworytka, jednak przeciwniczka postawiła dość mocny opór czego chyba nikt się nie spodziewał. Na 2 galę dostała od Malika już dużo łatwiejszą rywalkę, prawdopodobnie na przetarcie i pierwszą wygraną, bo federacja na pewno wiąże z nią nadzieje na dłużej. Lexy trenuje, z tego co mówiła to nawet po 10 razy w tygodniu, ma już jakieś doświadczenie i bardziej doświadczonych trenerów. Agata to jest już totalny freak, dla niej jest to czysty zabieg finansowy i pogrubienia portfela, w wywiadach mówi że to dla niej tylko zabawa i pytana o to czy wygra, odpowiada że wie że nie jest faworytem, także super motywacja. Ewidentnie podchodzi do walki bez większych przygotowań i chyba niezbyt obchodzi ją wygrana na poważnie. Do tego 7cm wzrostu mniej może być dużo bardziej widoczne niż w przypadku walki z Natsu. Wszystkie argumenty po stronie Lexy, wygrana rywalki będzie bardzo mocnym zaskoczeniem, choć nie ukrywam (poza kuponem) chciałbym żeby do tego doszło.
Druga walka to bardzo pewnie wyglądający Nowaczkiewicz z totalnym underdogiem Dredziastym, chłopakiem z rocznika 2001, który jedyne co ze sportem ma wspólnego to epizodyczna przeszłość z lekkoatletyką. Dla Nowaczkiewicza będzie to już druga walka na HL, w pierwszej wygrał z Kolarem, pojedynek trwał jedną rundę, która była toczona w stójce. Dużo częściej trafiał Nowaczkiewicz, szczególnie kopnięciami pod koniec rundy, które wyeliminowały Kolara przez kontuzję kolana i drugiej rundy już nie widzieliśmy. Przewaga fizyczna, doświadczenie, siła - wszystko na korzyść faworyta. Kurs na wygraną słabizna bo 1.11, więc szukam czegoś lepszego. Nie sądzę że panowie dolecą do decyzji. Gram że Nowaczkiewicz wygra przed czasem.


Typy poboczne:

Załęcki zwycięży (1.31)
Mini Majk - BigJack: Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję (1.65)
Czuux - Edzio: powyżej 1.5 rozpoczętych rund (1.46)

Tu skłaniam się jak większość ku Załęckiemu, pojedynek powyżej opisany już na tyle dokładnie, że nie będę dublował, również uważam że waga zrobi swoje i potężne ciosy położą Alana do snu. Ja tam nawet nie wykluczam dotrwania do końca walki i decyzji. Myślę, że tu bez niespodzianki ale powyższe dwa uważam po prostu za pewniejsze.
Dotrwanie do końca w walce karłów chyba nikogo nie dziwi, wątpię że tu któryś któregoś położy uderzeniem, może jakieś poddanie, chociaż tego też sobie nie wyobrażam. Będzie to raczej okładanie się wzajemne i zdecydowana stójka. Radzę też ostrożnie ze stawianiem na Majkela, leci masówka a Jarema może go wypunktować, pierwszą swoją walkę wygrał i presja może Majka trochę zjeść. Jak dla mnie nobet do gry 1/2.
Na koniec drobna wiara w Czuuxa, Edzio dużo więcej ma wspólnego ze sportem, kondycyjnie i atletycznie także dużo lepszy, ale jednak 14cm niższy od Czuuxa, wierzę że ten nie da się za szybko pokonać i trochę powalczy, wykorzystując przewagę wzrostu. Edzio nie wiadomo jak się zachowa po swoim ostatnim ośmieszeniu w postaci wypuszczenia love songa do byłej, gdzie został zlinczowany przez cały internet, może da mu to kopa żeby pokazać siłę, a może też trochę go to spaliło i zestresowało, przez co braknie zawzięcia do wygrania w pierwszej rundzie. Wygra Edzio, ale myślę że będzie to 2/3 runda, żaden z niego wojownik żeby stawiać jego wygraną w 1 rundzie.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Konrad Karwat - Mariusz "Super Mario" Sobczak
Koniec w 1.rundzie: Tak @ 2.15
Fortuna

Myślę, że w tej walce strongmana z trenerem na siłowni jest większa szansa na zakończenie walki w pierwszej rundzie niż w walce Kwiecińskiego z Załęckim. Głównie przez to że walczą w MMA a nie K1, czyli w grę wchodzi obalenie i ubicie rywala ground&pound. Obaj kondycji mają tyle co zawodnicy sportów siłowych, czyli niewiele, bo nie potrzebują. Krótkie, dynamiczne wyzwolenie energii i potem odpoczynek. I tak powinna wyglądać ta walka, dynamiczne natarcie na przeciwnika, próba trafienia ciosem, albo lowkickiem żeby naruszyć równowagę i dokończyć sprawę na ziemi. Karwat dużo wyższy (178-168) i chyba mniej otłuszczony, dlatego to jego bym widział w roli dominującej w tej walce. I lepiej dla nich żeby to się skończyło w pierwszych 3 minutach, bo inaczej może się to skończyć komedią nawet na pełnym dystansie, w której drepczące klocki nie mają siły podnieść rąk a co dopiero zadawać ciosy. A to nie będzie miłe, ani dla nich, ani tym bardziej dla oglądających.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Dis - Zony
Zony win
@1.5
Fortuna
Nie jest to gala, przy której będę w stanie powiedzieć wiele, bo większości zawodników nie znam, ale moim zdaniem w piątej walce wieczoru Zony ma w tej walce dużo większe szanse, ponieważ jego obycie ze sportem jest zdecydowanie większe niż w przypadku Disa, dla którego będzie to debiut w klatce. Na korzyść Zonyego przemawia zarówno wiek, jak i przygotowanie kondycyjne, które jako zawodnik znany ze startów pływackich musi mieć na wysokim poziomie.
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Karwat zesrany troche , Tarzan stoczył już walke i trenuje szedłbym w jego strone , widziałem dziś film jak karwat mówi , że wysoki nowy rywal , że nie wie czy brać walke i że kasa sie musi zgadzac wiec , 2.85 ja to biore pozdrawiam
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Denis na media treningu szybko zmęczony ale siła i szybkośc jest mega, czy Alan przetrwa to według mnie nie, także podtrzymuje 1 runda denis, powodzenia
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Denis na media treningu szybko zmęczony ale siła i szybkośc jest mega, czy Alan przetrwa to według mnie nie, także podtrzymuje 1 runda denis, powodzenia
Weź też pod uwagę to że walczą w oktagonie a nie w małym ringu (czyli takim w jakim zawsze walczył Denis) a oktagon jest na tyle duży że Alan da rade spokojnie go obskakiwać
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
High League 2

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski - Michał "Owca WK" Owczarzak

Typ: 1

Kurs: 1,58

Fortuna

Już jutro w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się druga edycja High League. Gala określana jest jako freekfightowa jednak walka wieczora to moim zdaniem czysto sportowe starcie. Co prawda obaj zawodnicy debiutują w sportach walki, jednak można ich określać mianem sportowców. Pasha wywodzi się z e-sportu, a dokładniej z CS:GO, gdzie uchodzi za legendę popularnej "strzelanki". Jarząbkowski od dziecka powtarza, że lubi sport. Śledząc jego facebooka lub inne media społecznościowe można zobaczyć dużą aktywność fizyczną. Owca znany jest z filmików ekipy WK, która udziela się w dziedzinie sportów siłowych. Na Youtubie można zobaczyć filmiki z jego występów w zawodach kulturystycznych, w których osiągał godne uwagi wyniki. Podsumowując obaj Panowie to sportowcy z krwi i kości. Z opisem wstrzymywałem się do momentu, aż obejrzę media trening oraz ważenie. Jak to w takich galach często się zdarza, lepiej wstrzymać się z typem do "ostatniego gwizdka". Mój typ przemawia ze zawodnikiem wywodzącym się z e-sportu. Jak wspomniałem wyżej czekałem na media trening, aby zobaczyć jak obaj sportowcy poruszają się na macie i się rozczarowałem. Obaj ukrywali swoje przygotowanie do walki, jednak zawsze można coś "podpatrzeć". Moje zdanie jest takie, że Owczarzak jest za mocno zbudowany do sportów walki. Widać, że mięśnie go ograniczają. Sporty walki nie raz zweryfikowały osoby pochodzące z kulturyski, że sama siła nie wystarczy. Pasha wydaje się bardziej elastyczny, a do tego szybszy. Nie biorę pod uwagę media treningu, tylko filmiki jakie lądowały w ostatnim czasie w internecie. Waga po stronie Owcy, elastyczność po stronie Pashy. Takie jest moje zdanie. Owczarzakowi może być ciężko dotlenić tak dużą ilość mięśni. Jarząbkowski to też duży facet, ale już od pewnego czasu interesuje się kolarstwem i wiadomo jak ten sport wpływa na kondycję fizyczną oraz wydolność. Oczywiście to są sporty walki. Dwóch dużych facetów. Może wydarzyć się wszystko. Obu Panów darzę sympatią, ponieważ fajnie podeszli do walki bez jakiś nie potrzebnych konfliktów nakręcających gale, ale stricte sportowo stawiam na Pashę. Uważam, że kurs jest godny do zagrania za jakieś drobne do kuponu AKO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Do góry Bottom