>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hej Hej Hej tu NBA! (I czasem coś innego)

matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hokej pięknie wchodzi chociaż emocje były do końca! Na szczęście Zagłębie strzeliło na 4 min przed końcem na 4:5 chociaż już wcześniej prowadzili 0:2 i 1:3. Dobra lecimy na noc coś z NBA:

Portland over 109,5 pkt kurs: 1,85 (Unibet) ⛔ (104)
Portland po ciężkim boju na wyjeździe z Indianą. Dobrze się pokazali chociaż skuteczność nie było dobra. Teraz lecą do Houston i faktycznie mogą być trochę zmęczeni bo grają dzień po dniu. Tyle, że przyjdzie im zagrać mecz z Houston. Każdy im wrzuca aż miło i dalej uważam że ten mecz będzie overowy. Portland jest mocne i dalej ma szansę nawet to wygrać. Houston nic nie gra w obronie, dalej będą bez Hardena i Ennisa. Czyli trzeba liczyć na Paula i Carmelo. Obrony tam nie ma i wydaje mi się że Portland nawet będąc podmęczone spokojnie jest w stanie przekroczyć 110 pkt. Póki co Houston u siebie traci średnio 118 pkt i mają bilans 0:3. Teraz mieli 3 dni odpoczynku, ale to wcale nie musi być ich atut. Niekiedy lepiej z marszu startować bo jest się w rytmie. Mecz według moich przewidywań znowu overowy, Houston mamy problem.

Nicola Vucevic over 17,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ⛔ (15)
Dobry początek sezonu w jego wykonaniu w Orlando. Średnio zdobywa 19 pkt i ma 10 zbiórek. Ostatnie zawody w Milwaukee mu nie wyszły, teraz dobry moment na przełamanie. Sacramento stoczyło ciężko bój z Miami, wygrany na wyjeździe. Orlando na Florydzie, więc daleko nie mają, ale wypadło im dwóch grajków. Fox może nie zagrać i poza grą będą również Bogdanovic i Shumpert. Z racji tego że Sacramento zagrało bardzo dobrze tej nocy to teraz pewnie będą mieli spore problemy. Orlando może i powinno sobie tutaj postrzelać i liczę że Vucevic się dołączy do tego.
Jason Tatum over 1,5 trójki kurs: 2,55 (Unibet) ⛔ (1/4)
Cały czas mnie kusi ten Tatum. Ostatnie dwa mecz bardzo słabo jak na niego. Bodajże 6 i 9 pkt. A jego średnio to przecież prawie 17 pkt na mecz. Z tymi trójkami jest różnie. Generalnie trafia około 1 trójki na mecz przy 29% skuteczności, więc szału nie ma. Ja tutaj idę bardziej na wyczucie, więc bez szaleństw. Daje mu znowu szansę na przełamanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze taki typ:
Oklahoma vs Clippers
Typ: Westbrook over 11,5 zbiórki
Kurs: 2 (Etoto) ⛔ (4)


Dobra na dzisiejszą noc wybieram Russela z Oklahomy i jego zbiórki. Kieruje się tym, że w OKC mogą nie zagrać Adams oraz Noel. Są to wysocy zawodnicy, dobrze zbierający. Adamsa zabrakło ostatnio, jakieś problemy z łydką, a teraz Noel podkręcił kostkę. Ich występ jest wątpliwy, ale to pewnie decyzja zapadnie przed samym meczem. Westbrook to jest gość od wszystkiego i w tak ważnym momencie musi mocno się starać żeby jego drużyna w końcu wygrała. Póki co mają bilans 0:5 najgorszy jeżeli chodzi o początek rozgrywek. Wszędzie go będzie pełno i myślę, że wiele linijek w nocy przekroczy. Musi bo wie że nie wygląda to za dobrze, a to bardzo ambicjonalny zawodnik. Według mnie są spore szanse na przekroczenie takiej linijki w tym meczu, a przy absencji tych dwóch panów nawet bardzo duże prawdopodobieństwo. Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
W tym drugim tygodniu już tak różowo nie było bo na 24 typy 10 trafione. Tak to jest z NBA no ale postaram się to inaczej teraz przeanalizować i być może ograniczyć, może dorzucę stawki do typów, chociaż tak jak pisałem ja gram za mniejsze kwoty. Będę pisał być może 1 bet dnia o ile taki będzie, czyli najbardziej prawdopodobny i reszta pobocznych za mniejsze stawki oraz coś za drobne na ryzyku. Może jakoś tak to ujednolice. Będę robił podsumowanie co tydzień i potem na koniec miesiąca.
Generalnie na 61 typów 33 trafione, co daje 54 % co nie jest takie złe, chociaż wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra na dzisiejszą noc nie widzę nic ciekawego z &quot;pewniaczków&quot; więc sobie zaryzykuje:
Chicago vs Denver
Typ: Denver -12,5 ⛔ (107:108 :cwl ????
Kurs: 2,6 (Unibet)

Nie ma co za dużo opisywać, Chicago to ekipa do bicia i to mocnego, póki kontuzjowani się nie wyleczą. Powinni zbierać bęcki, a Denver dobrze rozpoczęło sezon z bilansem 5:1. Mają kim straszyć i Chicago powinno być mocno pogubione w obronie, o ile w ogóle wiedzą co to jest. Over też możliwy. Z tymi punktami przewagi to jest tak że jak będzie dużo na plusie to mogą już sobie odpuszczać. No ale myślę, że Denver tutaj zdecydowanie zwycięży, takie mecze trzeba odbębnić i jechać dalej.

NYK vs Indiana
Typ: over 210,5 pkt ⛔ (101:107)
Kurs: 2,23 (Unibet)

Tutaj bardziej na czuja lece. Medison Square Garden przyciąga i w tej hali wiele się dzieje. Generalnie H2H to raczej underowe mecze pomiędzy tymi ekipami, dlatego idę w over. Linia ustawiona bardzo nisko, a Indiana powinna zrobić swoje i ten mecz wygrać. NYK u siebie, więc też swoje powinni dorzucić. Płaskie stawki, bez szaleństw.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam D Rose over 17,5 pkt kurs: 2 (Unibet) ✅ (50 :O)
Tak jakoś jeszcze spojrzałem na Rose. Według mnie powinien mieć ponad 20 pkt w tym meczu. W meczu zabraknie Butlera i Teague. Czyli dwóch zawodników z podstawy, automatycznie do pierwszej piątki wchodzi Rose i to on powinien odpowiadać za rozgrywanie, a raczej wchodzenie pod kosz. Chłopak ambitny, pomimo tylu kontuzji daje radę. Utah będzie miało z nim problemy i to spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra dzisiaj lecimy tak na noc:
Atlanta vs Sacramento
Typ: Sacramento -5,5 ✅
Kurs: 2,33 (Unibet)


Sacramento fajnie się prezentuje, młode chłopaki a grają bez kompleksów. Szybki atak, do tego fajna skuteczność. Jest tam nawet jakiś pomysł w końcu, mają trochę ciekawych zawodników. Jak do tej pory mają bilans 5:3 i zanotowali teraz 4 zwycięstwa z rzędu. W tym na wyjeździe z Miami, którzy nie potrafili ich dogonić przez cały mecz. Później back to back i znowu wygrana z Orlando. Idę z prawem serii, a ponieważ teraz grają z Atlantą to widzę spore szanse znowu na zwycięstwo. Atlanta nie ma takiego potencjały i myślę, że nie będą w stanie dotrzymać tempa szybkim zawodnikom Sacramento. Gospodarze na przeciwnym biegunie i mają teraz 3 porażki z rzędu, w tym u siebie z przeciętnym Chicago oraz na wyjeździe z równie słabymi kawalerzystami. Myślę, że Sacramento potraktuje poważnie ten mecz i wyjdą z nastawieniem rozstrzelania przeciwnika. Pobieram większy over, trochę ryzykownie bo to dwie tankujące ekipy, ale jedna jest zdecydowanie lepsza, przynajmniej teraz. Powodzenia!
Do tego dorzucę asysty Trea Younga over 6,5 kurs: 2,15 ✅

Charlotte vs OKC
Typ: OKC ✅
Kurs: 2,02 (Unibet)

Dobra tutaj stawiam na gości. Ostatnio zrobili niesamowity come back u siebie z Clippers gdzie do połowy przegrywali 14 pkt a 3 kwarte wygrali 39:10. Skoro są w stanie na takim poziomie zagrać, to mam nadzieję że ta wygrana im doda skrzydeł i zaczną grać na miarę możliwości. Hornets będą groźni dla każdego, w dodatku są u siebie. Idę w stronę gości bo teraz może pójść seria, Russel nie pozwoli żeby tak tragicznie to wyglądało.
Dokładam do tego over punktowy Westbrooka over 26,5 pkt kurs: 1,72 ✅
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze over 1,5 asysty Nurkica kurs: 2,5 (Unibet) ✅
Zachęcił mnie ten kurs. Nurkic generalnie mało podaje, ale w tym sezonie na 7 meczów w 4 miał po 2 asysty. Linia tak na styku, ale myślę że dostanie sporo minut i ze dwie piłki rozrzuci po bokach na trójki. Ostatnie 2 mecze miał po 2 asysty. Skoro szansę są to trzeba próbować.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Testowo dodaje kilka typow na noc bez analizy:
MLS
DC United vs Columbus Crew typ: DC win kurs: 2,3 (Etoto) ⛔
NHL
Montreal vs Washington typ: Washington kurs: 2,3 (Etoto) ⛔
Anaheim vs Rangers typ: over 5,5 kurs: 1,89 (Etoto) ⛔
Toronto vs Dallas typ: Toronto win kurs: 2,1 (Etoto) ⛔
Testy oficjalnie oblane ???? mam nadzieje ze korzystaliscie z NBA tylko bo tam wszystko na plus ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra po udanej nocce z NBA teraz pora na polski hokej, ja to to widzę tak, bo już kursy zaczynają lecieć:
Automatyka Gdańsk vs Polonia typ: Automatyka i over 5,5 kurs 2,37 (efortuna) ⛔ (3:3:facepalm ????
To z efortuna bo tam mają takie opcje, forbet też takie coś oferuje. Kursy na Etoto już poleciały w dół, więc idę w trochę bardziej ryzykowną opcje. Polonia jak już nieraz pisałem, z mocnymi problemami finansowo kadrowymi. Ostatnio im zabrakło sił z Toruniem u siebie, dostali ostatnią tercje 1:4 i w meczu 3:6. Teraz jadą na daleki wyjazd do Gdańska, który ma serie 4 porażek z rzędu i idealn okazja się nadarza do przełamania. Ja liczę na sporo bramek i zwycięstwo gospodarzy, myślę że ten mecz po prostu już muszą wygrać.
Torun vs Orlik typ: Torun i over 5,5 kurs: 2,19 (efortuna) ⛔ (2:4:facepalm ????
Tutaj podobny typ. Toruń znowu w gazie, 3 zwycięstwa z rzędu z drużynami podobnymi do Orlika albo nawet lepszymi. Wygrywali dosyć pewnie, w dwóch meczach overek spokojnie pokryty. Teraz przyjeżdża do nich rozbity Orlik 6 porażek z rzędu, w 5 meczach pokryty over 5,5. Widzę tutaj spore szanse na te typy.
Dorzucam jeszcze Unie Oświęcim, grają na wyjeździe z Sosnowcem, kurs w efortunie 2,25 ⛔ (2:two:facepalm ????
Unia gra ostatnio dobrze, chociaż czegoś brakuje. To jest bardzo ważny mecz w konteksćie walki o 8. Zagłębie ich wyprzedza o 4 punkty. Według mnie Unia ma dużo lepszy skład i to tylko kwestia czasu zanim będą się pieli w górę tabeli. Sosnowiec dziwna porażka ostatnio z Smsa dosyć podejrzana...pewnie będą chcieli się odkuć. Ja po takim kursie liczę na gości że w końcu staną na wysokości zadania i pewnie wygrają.
Ładnie szedł ten polski hokej ale do dzisiejszej kolejki...wyniki zupełnie nieprzewidywalne. No cóż w końcu to hokej i nawet Polonia oraz Orlik mogą powalczyć na dalekim wyjeździe.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na dzisiejszą nocke coś takiego:
Rubio over 13,5 pkt kurs: 1,86 (Etoto) ✅ (22)
Ingles over 14,5 pkt kurs: 2,08 (Unibet) ✅ (19)

Hmm Michell jest out w tym meczu, teraz przeczytałem, problemy ze ścięgnem udowym. Jest to ich najlepszy strzelec i często bierze grę na siebie. Burks też jest out. Crowder i Favors powinni grać, chociaż też mieli swoje problemy. Exum dostanie spore minuty w tym meczu. Ciekawe bo na Unibecie dalej jest linijka na Mitchella wystawiona. Myślę że można iść w stronę Inglesa i Rubio na ten mecz i chyba jednak handi dodatnie dla Memphis. Powinien być underowy mecz i pod nieobecność gwiazdy zespołu, który rzuca średnio ok 22pkt na mecz, to się musi jakoś rozłożyć na drużynę.
Chris Paul over 9,5 asysty kurs: 2,25 (Unibet) ✅ (11)
Houston idzie fatalnie w tym sezonie. Bilans 1-5 i bardzo kiepski styl gry. Dalej niepewny jest występ Hardena w tym meczu. Ja tutaj widzę wzięcie gry na siebie przez Paula w tym meczu i obdzielanie kolegów. Kto jak kto, ale Paul powinien pociągnąć swój zespół. Łatwo nie będzie, ale mam nadzieję że przynajmniej wróci jako taka skuteczność i CP3 przekroczy 10 asyst, pomimo tego że ostatnio mu nie szło.
Wendall Carter JR over 11,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (11)
Rookie z Chicago ostatnie 2 mecze zupełnie jakby odżył i od razu 18 pkt i 25 pkt. Zagrał dużo odważnie i więcej próbował. Przy tylu kontuzjach jakie ma Chicago chłopak musi pokazać swój potencjał, a stać go na wiele. Z Indianą tak łatwo nie będzie, ale myślę że jest spokojnie w stanie te 12 pkt rzucić. Ostatnio nawet dobrze mu szło z dystansu, więc to też jest jego silna broń.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GSW vs Minnesota
Typ: Curry pkt, zb i as over 40,5 ✅ (28,9,7)
Kurs: 1,8 (Unibet)

Dorzucam jeszcze coś teoretycznie pewniejszego, czyli over Currego w meczu z Minnesotą. Linijka na to spotkanie ustawiona jest na 243 pkt i myślę, że i tak zostanie przekroczona. Wilki to ekipa bez obrony, ale w ataku zdobywają bardzo dużo punktów. Mecz może być podobny do tego z Pelikanami sprzed 2 dni dla Warriors. Tam było 131:121 i Curry miał 37 pkt 9 asyst i 2 zbiórki. Dzisiejszej nocy Warriors znowu powinni się zakręcić w okolicy 130 pkt, bo Minnesota nie wie co to obrona, tylko imitują takie zagrania. Poza tym Warriors u siebie, więc mało która ekipa jest się w stanie przeciwwstawić takim strzelbom. Średna pkt Currego to prawie 33 na mecz, do tego rzuca na niesamowitym procencie ok 55% z gry i 53% za 3! Myślę, że znowu gospodarze się zabawią i zrobią show, ale Minnesota tanio skóry nie powinna sprzedać. Liczę na dużo punktów i instynt zabójcy Currego. Do tego dołoży trochę asyst i kilka zbiórek i linijka 40,5 powinna zostać przekroczona. Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie mam zbyt dużo czasu więc tak na szybko:
Chicago vs Houston
Typ: Houston i over 223,5
Kurs: 2,5 (Unibet) ⛔ (88:96)

Wypada Gordon w Houston, ale za to wraca Harden. Patrząc na ich obronę, nawet takie Chicago back to back jest im w stanie rzucić sporo punktów. Zakładam jednak, że ich rozstrzelają, no bo trzeba nadrobić te straty z początku sezonu. Póki co bilans 2:5 to trochę wstyd. Houston nie gra za dobrze, ale takie mecze muszą wygrywać. Myślę, że obie drużyny zdobędą sporo punktów bo ani tu ani tu nie widać defensywy. Chicago wcale nie gra tak źle, jakby się wydawało. Biorąc pod uwagę skład jakim dysponują, jak dla mnie i tak fajnie walczą. Liczę na skuteczność obu ekip.
Carmelo Anthony over 17,5 pkt kurs 2,15 (Unibet) ⛔ (17)
Niby wraca Harden, ale Gordon poza grą. Myślę, że pączek dalej może swoje wrzucić. Obstawiam dobrą skuteczność Houston, więc jakieś trójeczki powinien sypać. Fajny kurs, można spróbować delikatnie.
Ricky Rubio over 7,5 asysty kurs: 2,25 (Unibet) ⛔ (6)

Ostatniej nocy miał 11 asyst. Wiadomo teraz dzień po dniu, ale wraca Mitchell także będzie komu podawać. Zastanawiałem się nad Utah, ale z racji tego że w tych pojedynkach wygrywają gospodarze to odpuściłem. Utah tutaj przyciśnie i liczę, że Rubio odegra swoją rolę.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Willie Cauley-Stein będzie miał double double TAK kurs: 3 (Unibet) ⛔ (6,4)

Na ostatnie 5 meczów 4 razy Willy zanotował double double. Przeciwko Memphis 15-10 przeciwko Wizards 17-11 przeciwko Miami 26-13 przeciwko Orlando 14-11. Nie byli to wcale tacy łatwi rywale, może poza Orlando. Na deskach dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z najlepszą ekipą NBA pod tym względem. Bucks nie są aż tacy groźni w ofensywnych zbiórkach, dopiero 21 miejsce. W defensywnych mocno reszte odstawili 44 zbiórki średnio. Sacramento do ułomków nie należy, a Willie jest tam najlepszym zbierającym, ponad 8 zbiórek na mecz. Mam nadzieję, że mecz będzie w miarę wyrównany, zobaczymy na tle porządnego rywala co jest warte to Sacramento. Po takim kursie spróbuję coś takiego zagrać.
Nemanja Bjelica pkt i zb over 22,5 kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (4,4)
Nemanja rozgrywa bardzo dobry początek sezonu, zresztą jak całe Sacramento. Trochę pewnie narobili nadzieję i powygrywali co można była, a zaraz może być zjazd do bazy, ale mam nadzieję że jeszcze trochę pociągną w takim stylu. Serb bardzo dobrze rozciąga grę i razem z Hieldem straszy za 3 pkt na bardzo dobrej skuteczności. Bucks ma w miarę niezłą obronę, więc to też będzie dla nich sprawdzian.
Malcolm Brogdon over 13,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (13)
Malcolm to mój stały zestaw do gry, jeden z moich ulubionych graczy, podobnie jak DiViancenzo czy jak on tam się nazywa z Bucks ???? zawsze robi swoje i zdobywa ostatnio ok 16 pkt na mecz. Do tego zawsze jakaś trójka wpadnie i kilka wejść pod kosz. Bardzo mądry i ułożony gracz. Myślę, że znowu powinien taką linijkę ogarnąć. Ostatnie 3 mecz to 16, 17 i 16 pkt.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ostatnie dwie nocki kiepskie, więc spróbuję teraz tak:
W meczu Detroi vs Miami myślę, że Griffin poszaleje:
Blake Griffin over 8,5 zbiórki kurs: 1,95 ✅ (15)
oraz over 2,5 trójki kurs: 2 (Unibet) ⛔ (2/8)

Whiteside oficjalnie out na ten mecz, więc Miami trochę zmuszone będzie do gry niższymi. Powinien wrócić Dragic, do podstawy może wskoczyć Adebayo, w końcu ktoś musi walczyć z Drummondem. Ze względu na brak typowego centra po stronie Miami, stawiam że w Detroit też jakoś specjalnie długo Drummond nie pogra. Jak przejdą na small ball to chłop nie będzie miał kogo kryć. Griffin właściwie potrafi wiele i wygląda bardzo dobrze w tym sezonie. Ostatnie 5 meczów to 4 razy przekroczona linijka 8,5 zbiórki, tylko gdy dostali od Bostonu to miał 6 zbiórek. Ostatnio miał 13, 9(tu nawet przy Drummondzie który miał 23), 15, 10. Poza tym Griffin ma średnią zbiórek prawie 11 na mecz! Zabraknie Whitesida, więc i w ofensywie będzie mógł coś wyłapać, a że dostaje sporo minut i przy walczakach z Miami, myślę że taka linijka jak najbardziej do pokrycia. Podobnie jak trójki, chociaż tutaj jest problem z regularnością, ale trochę będą rozciągać tą grę. W Detroit nie ma za bardzo komu rzucać, więc Griffin może sobie pofolgować w ofensywie a to lubi. No i dodam tylko, że Miami traci bardzo dużo punktów i ta ich obrona wygląda kiepsko dosyć. Na wyjazdach 3 porażki z Orlando, Hornets i Atlantą.
Oladipo więcej pkt niż Paul kurs: 1,65 (Unibet) ✅ (28 do 9)
Oladipo ponad 6,5 zbiórki kurs: 2 (Unibet) ⛔ (6)

Kurs trochę niski na pojedynek bezpośredni, ale wydaje się to bardzo prawdopodobna opcja. Victor ostatnie 5 spotkań w każdym ponad 20 pkt i bardzo dobra forma Indiany. Dodatkowo grają u siebie z drużyną która ostatnio nie specjalnie im leżała i ich notorycznie ogrywali, więc jest okazja do rewanżu. Ostatnie mecze Oladipo to 24pkt przeciwko Boston 25 przeciwko Chicago, 24 przeciwko NYK, 21 przeciwko Portland, 24 przeciwko Clevland. Gra bardzo równo i dodaje dużo zbiórek. Paul wiadomo swoje dodaje, ale przy dobrze broniącej Indianie może trochę się schować w cień. W meczach bezpośrednich nigdy jakoś specjalnie nie był rozrzutny. Tutaj też myślę, że warto zwrócić uwagę na zbiórki Oladipo. Średnia ponad 7 zbiórki na mecz. Ostatnio pod tym względem bardzo dobrze. Ostatnie mecz to 12, 14, 6, 9, 3. Indiana jest na szarym końcu pod względem zbiórek, 28 miejsce też dlatego Victor ma ich sporo. Wcześniej Sabonis dobrze sobie radził czy Young, ale z tym jest różnie. Turner nigdy nie był dobrym zbierającym. Oladipo jest wszędzie na parkiecie, więc są spore szanse że przy wyrównanym wyniku i sporej ilości minut przynajmniej te 7 zbierze.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze Clippers -6,5 kurs 2,05 (Unibet) ✅ (120:109)
Clippers u siebie podejmują grającą dzień po dniu Minnesotę. Wilki zebrały tej nocki od Portland mocne bęcki. Teraz niby wraca Butler, ale raczej nie zagrają Rose i dalej Teague. Nawet jeżeli goście się jakoś zbiorą do tego meczu to gospodarze nie powinni im pozwolić na wiele. Ostatnie 3 mecze Clippers u siebie to 3 zwycięstwa z niezłymi ekipami. Powoli się zgrywają i zaczyna to nieźle wyglądać. Według mnie nie powinni mieć problemów w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Charlotte vs Atlanta
Typ: Charlotte -12,5⛔ (113:102)
Kurs: 2,06 (Unibet)

Hornets podejmują u siebie słabiutką Atlantę. W dodatku z gry wypada Prince, jeden z nielicznych wartościowych zawodników. Był ciekawy kurs double double na Trea Younga z Atlanty, ale zdjęli z oferty. Myślę, że Charlotte u siebie pokona zdecydowanie słabiutką Atlantę. Ponieśli 4 porażki na wyjeździe i tylko raz Atlanta wygrała ze słabym Clevland. Te 4 porażki to różnica minimum 14 pkt, a tak to dostawali 22 od Clevland, 21 Od Phily czy 19 od NYK. Hornets u siebie bilans 3:2, ale dwie porażki z mocniejszymi rywalami Bucks czy OKC. Wygrywali dosyć pewnie z Clevland +32, z Miami +12 czy z Chicago 31. Myślę, że tutaj będzie zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Do tego można dorzucić over punktowy na gospodarzy. Goście na 5 wyjazdów 3 razy tracili ponad 121,5 pkt i to nie z jakimiś tuzami ofensywnymi (Memphis, Clevland, NYK) W pojedynkach bezpośrednich ostatnie 5 meczów u siebie to zwycięstwa zdecydowane Hornets nad Atlantą.
Charlotte powyżej 121,5 pkt kurs: 1,89 ⛔ (113)
Malcolm Brodgon over 11,5 pkt kurs: 1,7 ⛔ (4 :facepalm ????
over 1,5 trójki kurs: 2,3 ⛔

Znowu idę w kierunku Brodgona. Ostatnie 5 meczów minimum 13 pkt zdobywa. Bardzo regularny zawodnik, gra duże minuty i zawsze się przydaje po obu stronach parkietu. Nie ma co się rozpisywać, over 11,5 trzeba brać, a ja dorzucam bardziej ryzykowną opcję na over 1,5 trójki. Na ostatnie 5 meczów 3 razy miał minimum 2 trójki. W nocy czeka ich ciężki pojedynek z Portland, ale myślę że zobaczymy bardzo otwartą grę i sporo punktów. Obie drużyny dobrze dysponowane, Bucks to 2 ofensywa w lidze a Portland 7. Milwaukee oddaje bardzo dużo prób za 3 pkt, więc Malcolm też swoje szanse dostanie. Kurs zachęca do ryzyka.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Krótko podsumowując ten tydzień, poszło słabo i mamy 13 trafionych na 34 typy. Skuteczność spada, więc trzeba trochę przystopować i wybierać mądrzej. Chociaż dalej będę się starał coś ciekawego wyhaczyć, pomimo tego że człowiek długo analizuje to niekiedy mecz się tak potoczy że to wszystko nie ma racji bytu. Zaraz wrzucę coś na nockę.
Atlanta vs NYK
Typ: NYK ✅ (107:112)
Kurs: 1,83 (Unibet)

Krótko mówiąc Atlanta gra mecz dzień po dniu, fakt wraca Prince, ale myślę że to za dużo nie pomoże. Większe minuty w NYK powinien dostać Knox, wraca po kontuzji. NY prezentuje się nieźle i myślę że ze słabą Atlantą powinni sobie poradzić. Do składu Knick wraca równiez Hardaway więc będzie komu rzucać. Mają ciekawszą paczkę i czuje że dzisiaj dadzą radę.
Miami vs San Antonio
Typ: Under 216,5 pkt ✅ (95:88)
Kurs: 1,87 (Unibet)

Obie drużyny osłabione i z problemami. W Miami wraca Whiteside, ale wypada Wade i niepewny występ jest Dragicia. Po stronie San Antonio nie zagra Gasol i Gay. Miami jest dosyć overową drużyną, ale z San Antonio już nie będzie tak łatwo nawrzucać pkt. Myślę, że po słabym meczu z orlando SAS będą chcieli się pokazać z dobrej strony i poprawią się w defensywie. Ostatnia nocka to 4 mecze i 4 undery, myślę że niektóre linijki są zbyt optymistycznie ustawione.
Do tego meczu dorzucam Patty Mills over 11,5 pkt kurs: 2,08 myślę że warto. ✅ (20)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja idę w undery znowu:
OKC vs Houston
Typ: Under 214,5 pkt ✅ (98:80)
Kurs: 1,87 (Unibet)

Russel raczej out na ten mecz, chociaż decyzja pewnie będzie podjęta przed meczem bo ma status Questionable źródło na https://basketballmonster.com/playernews.aspx. Myślę, że mecz nie będzie obfitował w punkty. OKC gra mecz dzień po dniu gdzie ograli Clevland, chociaż sam mecz nie stał pewnie na wysokim poziomie. Grają u siebie więc będą chcieli powalczyć. Liderzy zagrali sporo minut przeciwko Clevland. Houston mieli dzień więcej odpoczynku i zaczęli w końcu wygrywać. Chociaż ich styl pozostawia wiele do życzenia. Trójeczki póki co nie siadają Houston, nie wydaje mi się żeby póki co to się jakoś poprawiło. Ja tu liczę na mecz walki i niezbyt dobrą skuteczność. OKC bez Russella ma problemy w ofensywie. Oklahoma jest na ostatnim miejscu jeżeli chodzi o oddane rzuty za 3 pkt w sezonie, tylko 89, gdzie Bucks mają 156 oraz ostatnie miejsce pod względem skuteczności jedyne 29% Jedyna opcja tutaj na walkę przeciwko Houston to utrudnianie im w obronie. Zobaczymy na ile starczy sił, Houston to powinno wygrać, ale ja tutaj nie widzę zbyt wielu punktów.
GSW vs Bucks
Typ: Under 240,5 pkt ⛔ (111:134...)
Kurs: 1,83 (Unibet)

No tutaj linijka ustawiona bardzo wysoko, ale to też takie ekipy co najwięcej rzucają. Wiadomo jak to wygląda u nich w tym sezonie, GSW leje każdego jak chce a Bucks straszą trójkami i Antkiem. Na dzisiajejszy mecz wypada Green, więc pewnie do podstawy wskoczy Iguadala. Livingston też jest out, czyli rotacja mocno zawężona. Bez Greena nie będzie już takiego ruchu w ataku, ostatnio notował bardzo dużo asyst to się pewnie rozłoży na całą drużynę. Milwaukee póki co Henson jest Q. Mecz może się różnie potoczyć, według mnie GSW to wygra i tak. Myślę, że po niesamowitym początku sezonu ekipy trochę zwalniają, nie będą na maksymalnych obrotach grać cały czas. W takim meczu będzie trzeba trochę uszczelnić obronę, każdy będzie się chciał pokazać. Defensive rating Bucks na poziomie 102 pkt, są na trzecim miejscu. W meczzach bezpośrednich w ostatnich latach w hali w Oakland takie linijki nie padały, chociaż Bucks to jest zupełnie inna drużyna, więc głupio to brać pod uwagę. Ja tam liczę na undery i tak myślę że są spore szanse.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Do tego dorzucę coś ryzykowniejszego na noc, bez analizy. Coś za drobne.
NHL
Florida vs Edmonton typ: Edmonton win kurs: 3 ⛔ (4:1)

NBA:
Portland -8,5 kurs 2,33 ✅ (116:105)
Portland win i under 224,5 pkt kurs: 2,8 ✅

GSW -9,5 kurs 2,6 ⛔
 
Do góry Bottom