>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

HARRY HOLE value betting

harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#124 Szwecja - Rosja under 52 2.04 3/10 p i n n a c l e ⛔
28-28

Szwecja już w katarskich MŚ przed rokiem była underowa ze średnią goli na mecz 48.3 i 4 underami w 6 spotkaniach.
Tutaj w 3 spotkaniach tylko jedna overowa połówka (1 połowa z Niemcami, z 30 golami), poza tym wyraźne undery.
Duża w tym zasługa świetnego bramkarza Mattiasa Anderssona, ale i dośc niskiego tempa rozgrywania co skutkowało średnią 85.7 rzutów w meczach Szwedów.
Rosjanie grają też dobrze w defensywie. W grupie zaliczyli komplet 3 underów. Kireev w bramce robi furorę, bo nie był dotąd ceniony, a tu nagle 40% z Wegrami i 54% z Czarnogórą.
Spodziewam sie meczu na styku, z max 90 rzutami i efektywnością na poziomie niewiele wyższym niż 55%, co powinno utrzymać wynik w okolicy 49-50 goli.

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#125 Nykřbing F. Hĺndboldklub Women - Randers HK Women under 57.5 1.85 2.5/10 Parimatch ⛔
24-34 Co za żart zrobiły Dunki. Po 40 minutach linia live 50.5. Po 55 minutach 50 goli. Nagle jeb 8 bramek w 5 minut, w tym ostatnia na 15 sek przed końcem.
Duńska ręczna babek.
Fajne statsy tu mamy.
NYK dom 56.4, ale Randers away tylko 52.1.
Buki otworzyły 56.0, co jeszcze mi się jakoś strasznie mocno nie podobało, ale move na 57.5 już mnie wyraźnie skusił.
Linia w mojej ocenie zbyt mocno wywindowana pod wynik 1 meczu (31-26 dla Randers). To była 4 kolejka i bez spiny, a teraz już zaczyna się walka o playoffy i jest w tabeli straszny ścisk (4 pkt między 3, a 10), więc dzisiejszy mecz może mieć duże znaczenie. Laski powinny bronić tu mocniej niż w spotkaniu pierwszej rundy.
Poza tymi przemyśleniami/argumentami jeszcze dodatkowe statystyki działające na plus. NYK w 13 meczach 8x poniżej 57.5, Randers 11 razy poniżej i tylko 2 x powyżej.
H2H z ostatnich lat to komplet wyników ponizej dzisiejszej linii:
http://www.betexplorer.co...ers-w/4rnIdrHD/
Grałem U57.5 po 1.93 w p i n n a c l e, ale tam już spadło. W Parimatch akceptowalne 1.85.
Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Krótko, bo mecz za 25 minut.

#126 SřnderjyskE Women - Team Esbjerg Women under 57 1.91 3.5/10 p i n n a c l e ⛔
27-34

Duńska ręczna kobiet.

Kolejny raz pod staty.
Sonderjyske dom 52.6 (u/o 3-4)
Esbjerg wyjazdy 53.3 (u/o 2-4)
Z tych statystyk 53.0 prawidłowe, mamy 57.5 wystawione pod wynik pierwszego meczu (62 gole).

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#127 Holstebro - Ringkobing under 54 1.98 5.5/10 p i n n a c l e ⛔
33-28

Tutaj to już komplentie nie wiem skąd taka linia.
Holstebro dom 51.4 (under/over 4-3), Ringkobing wyjazdy 45.5 (under/over 5-0).
Nawet gdyby buki wzięły tu pod uwagę średnie obu ekip z całych rozgrywek, to 53.6 oraz 48.8 w życiu nie da linii 54.5.
Zatem kolejny przypadek, w którym wynik 1 meczu aż tak potężnie wpływa na wystawioną linię. (było 37-30).

#128 Skövde HF Women - VästerĺsIrsta HF Women under 50.5 1.90 3.5/10 p i n n a c l e ⛔
27-24

Skovde dom 47.6
Vasteras wyjazd 46.7
I znów podobna sytuacja, że buki linię ustawiają pod tendencję public do gry &quot;za wynikiem&quot; pierwszego meczu (było 28-24).
3 gole niżej bym wystawił.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#129 Jelenia Góra - Montex Lublin under 58.5 1.85 4.5/10 Bwin ✅
23-30

Dość mocno wszedłem w ten under.
W mojej ocenie linia przestrzelona o 4 gole.
Jeleniia Góra dom 56.7, ale Montex gra wyjazdy wyjątkowo underowo. Średnia 50.7 i tylko jeden over w 6 spotkaniach.
Na linię tu ewidentnie strasznie duży wpływ miał wynik z 1 rundy (40-27), ale Montex u siebie, a na wyjazdach to zupełnie inna bajka (w domu 57.13 na mecz).

HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#130 Niemcy - Rosja 2 +2.5 1.99 2/10 p i n n a c l e ✅
#131 oraz under 54.5 1.97 2/10 p i n n a c l e ⛔
30-29

Trochę ciężko stawiać przeciwko młodej niemieckiej ekipie, mającej perfekcyjne 4-0 ATS tutaj na Euro. Tylko, że Rosja również spisuje się powyżej oczekiwań bukmacherów (ATS 3-1, wypuszczony handi jedynie błędami w końcoówce z Danią). Obie drużyny nadal z szansami na awans.
Porównując grę obu ekip nie widzę tutaj różnicy na 2.5 gola.
Dużo mówi mi przeciętne bronienie rzutów z 9 metra przez Niemców (stracone 29 goli z tej pozycji), a to jest główna broń rosyjskich strzelb jak Gorbok, Shelemenko, czy Atman.
Zespoły spotkały sie przed rokiem w MŚ w Katarze i Niemcy wygrali 27-26. Do przerwy Rosja prowadziła 13-9, ale roztrwoniła przewagę w pierwszych 5 minutach po przerwie. Powinni to zapamiętać.
Co ciekawe, w tamtym meczu 53 gole padły pomimo słabej gry bramkarzy, gdyż efektywność była na bardzo wysokim poziomie 65.4%.

Podsumowując:
-dla mnie równiejszy mecz niż buki to widzą, max -1.5 bym wystawił.
-Rosjanie podrażnieni po głupim wypuszczeniu z rąk wygranej ze Szwecją
-mocni statystycznie bramkarze obu ekip co jest plusem dla undera
-tempa nie spodziewam się zabójczego (liczę na max 92 rzuty), waga spotkania może powodować dużo kar, a co za tym idzie zwalniania gry

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Fortuna

Bielecki under 5.5 1.98 ✅
M Jurecki under 5.5 1.90 ⛔

#132 dubla ako 3.76 (realne 3.31) 2/10 ⛔

#133 czwórka z Syprzak under 4.5 1.55 ✅ oraz Lijewski under 3.5 1.98 ✅
ako 11.55 (realne 10.16) 1/10 ⛔
Ech ten Dzidziuś...

Ja złapałem linie 6.5 na naszych obu liderów po 1.7 i 1.75, ale skorygowali na 5.5, podnosząc jednak kursy na undery i po takich 2/10 nadal warto w mojej ocenie dać.
W necie obaj Bielecki i Jurecki linia 4.5.
Cała czwórka pod możliwą dużą rotację przy dobrym układzie meczu.
Po meczu z Norwegią główne pretensje ekspertów do Bieglera, to granie właśnie wszystkiego pod Bieleckiego i Jureckiego.
Dziś zapewne będzie chciał pokazać szerszy repertuar (bo też ich nie można zajechać przed Chorwacją). Przy jakimś spokojnym +5 czuję dziś pogra cała ekipa, a liderzy po 30-40 minut max, dlatego nawet bez rk dałem całą czwórkę z Syprzakiem i Lijkiem (ten ostatni zresztą miał jakieś problemy zdrowotne, o których zbyt głośno się nie mówiło).
Oczywiście ewentualne powodzenie betów zależy od przebiegu meczu, ale logiczne wydaje się oszczędzanie naszych strzelb, jeśli tylko będzie ku temu okazja.

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#134

Fortuna

Łódź - Bydgoszcz 2 +16.5 2.24 ⛔
Lok Baku - Dinamo Kazań 2 +15.5 2.34 ✅

dubla 5.24 (4.61) 2/10 ⛔
trochę nie do pojęcia co się stało z Bydgoszczankami od 12-11 w 3 secie. Seria 13-2 dla Łodzi, a następnie czwarty set do 14. 38-16 run

Siatki babek, rodzima liga oraz LM.
Marathon 1.92 za Bydgoszczanki, Kazań mają +15 po 1.87.
Dubla prawie 35% value.
Nie ma co wnikać tu w osłabienia Kazania, bo są oczywiście ujęte w liniach.
Łódź pasuje, bo Pycia nie gra lub gra z kontuzją, a do tego kilka dziewuch po zatruciu.
Miazgi nie powinno być. W dodatku Bydgoszcz ładnie broni hcp punktowe (10-5 ATS).

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#135

Dania - Niemcy under 55.5 1.90 3/10 Parimatch ✅
23-25

-mecz o wysokim znaczeniu dla obu, o awans
-Dania back to back, wczoraj zeszli z parkietu po 22. Szybka gra nie powinna byc w ich interesie
-Niemcy osłabieni, przy wąskiej rotacji też nie powinni kręcić tempa
-Dania już wczoraj ze Szwecją wolny mecz, o overze zadecydowała kompromitacja bramkarzy z obu stron. Drugi dzień z rzędu takie bronienie Landina ciężko zakładać. Bramkarze Niemiec też solidna klasa.

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#136 Chorwacja winning margin 1-3 gole 4.75 b e t 3 6 5 1/10 ⛔
jednak lepiej było zagrać dwójke bez kombinowania

taki fun bet zamiast czystej dwójki po już spadniętych kursach
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#137 Hiszpania - Rosja under 55.5 1.85 3/10 Parimatch ✅
25-23

Leci w p i n n a c l e pstro w dół.
-mecz o wszystko dla obu ekip
-Hiszpanie back to back, zamiast luźnego meczu po awansie musze teraz się zabijać
-Rosja ostatnia szansa na Rio
-bramkarze obu drużyn OK

Raczej w tych warunkach 53.5 bym tu wystawił.

HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#138 Polska - Szwecja 2 2.80 2.5/10 b e t 365

Nie wierzę w bounce back tutaj.
Szwedzi zadowoleni, swoje zrobili. Podejdą na luzie i pewnie znów będziemy bezradni.
U nas lekki rozkład zespołu czuję po tej klęsce.
Pewnie nie zagra już Lijek, nie wiem czy się podniesie fizycznie zajechany Jurecki.
Karol w 2 połowie też wyglądał jakby miał dość. Co by miało tu wzbudzić sportową złość i walkę o to śmieszne 7 miejsce?

HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#139 Fortuna

Russelsheim - Netzhoppers 2 +19.5 2.40 ⛔
Piacenza - Club Italia 2 +19.5 2.21 ✅

dubla ako 5.30 (4.66) 3/10 ⛔

Netzhoppers przy tej linii w marathonie 1.92, Club Italia jest +19 po 1.77.
Dubla zatem warta w/g ruskich około 3.25, super 43% value jeśli zaufać rosyjskiemu bukowi.

HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#140 Norwegia - Chorwacja over 57 1.92 3/10 p i n n a c l e ⛔

1. grali ze sobą w 1 rundzie i Norwegia wygrała 34-31 (16-17), over przy linii 53.5, było 100 rzutów, bramkarze wtedy słabo to fakt (28 i 21%)
2. Chorwaci na otwarcie turnieju under z Białorusia, później seria 6 overów
3. bramkarze obu ekip poniżej turniejowej średniej, która wynosi 30% (Nor 27.1, Cro 28.7)
4. Chorwacja grywała regularnie w ostatnich latach w meczach o 3 miejsce i ZAWSZE padł over:
-Euro &#39;12 Cro-Spa 31-27, over przy linii 52.5
-IO &#39;12: Hun-Cro 26-33, over przy linii 50.0
-MŚ &#39;13 Slo-Cro 26-31, over przy linii 55.5
-Euro &#39;14: Cro-Spa 28-29, over przy linii 55.5

#141 Norwegia - Chorwacja HT/FT 2/1 7.50 1/10 otobet ⛔

Jeszcze taki fun bet, za wynikiem pierwszego meczu kiedy tak sie właśnie stało.

HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#141 mecz już o 12:00

Vistal Gdynia - Ruch Chorzów 2 +7.5 1.85 2.5/10 Bwin/Betsson ✅

-Vistal dziś w południe gra z Ruchem, a już jutro mecz Pucharu Polski
&quot; Jak tylko wynik pozwoli, spróbujemy dać pograć każdemu, by odpowiednio gospodarować siłami. Mamy coraz bardziej wyrównany skład i możemy liczyć na większą liczbę zawodniczek&quot; - powiedział Paweł Tetelewski
-Vistal jedna z najgorszych drużyn w lidze jeśli chodzi o pokrywanie handi w domu (home ATS 1-6)
-ciekawe porównanie wyników na tle silnego Startu Elbląg
23 stycznia Ruch - Start 24-22
27 stycznia Vistal - Start 19-28

Widzę tu dwa możliwe scenariusze.
W pierwszym jest to bardziej wyrównane spotkanie niż buki sugerują od początku do końca i trafiamy handicap w miarę spokojnie. Drugi scenariusz to odjazd Vistalu, ale później rezerwy i podgonienie wyniku przez Ruch, zakończony backdoor coverem w końcówce.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#142 Atom Trefl Sopot - Chemik Police 1 3.50 1.5/10 b e t 365 ⛔
#143 Atom +1.5 seta 2.25 2.5/10 b e t 365 ✅
#144 Atom 3-0 @14.00 0.5/10 Parimatch ⛔
#145 Atom 2-0 po 2 setach @6.50 0.5/10 b e t 365 ⛔
2-3
Idealny moment w moim odczuciu dla Atomówek żeby w końcu w tym sezonie klepnąć Chemika.
W styczniu poza porażką 0-3 w Turcji z Vakifbankiem (każdy by tam przegrał), wyniki bardzo solidne:
Bydgoszcz 3-1
Muszyna 3-0
Calcit Kamnik 3-0
Impel Gwardia 3-0 (&#39;19 &#39;17 &#39;10)
Zwłaszcza wynik z wrocławiankami robić musi wrażenie i nie istotne jest dla mnie, że podobno to Gwardia zagrała tam straszne dno.
Chemik po przerwie reprezentacyjnej dość mocno sie męczy.
Po 3-0 z Muszyną przyszła wpadka z Casalmaggiore (Chemik był favem po 1.40) oraz porażka we Wrocławiu z Gwardią 2-3 (jako fav 1.20).
Później co prawda uratowały LM wygrywając 3-0 w Prostejovie, ale w ostatni weekend znów męczarnie z Dąbrową, gdzie potrzebowały cudu żeby się wygrzebać z 8-16 w 3 secie i uniknąć tie breaka.
Chemik na samym początku sezonu wygrał z Atomem 3-0 w Superpucharze, ale wtedy Zaroślińska dopiero wracała nieśmiało po kontuzji. W lidze było 3-1 dla policzanek, ale 2 sety na przewagi.
Teraz mamy sytuacje taką, że forma na plus dla Atomu, mobilizacja w mojej opinii większa u gospodyń, po tych 2 porażkach. Dodatkowo Chemik 5 pkt przewagi, raczej nie do roztrwonienia, więc pewne rozluźnienie na wyjeździe możliwe.
Suma sumarum 40% spokojnie daję gospodyniom. Wszystko powyżej 2.50 value.
Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#146 Eskilstuna Guif - Ricoh HK over 48.5 1.93 2.5/10 p i n n a c l e ✅
29-25

Guif dom 52.7 (u/o 4-6)
Ricoh wyjazdy 49.1 (u/o 4-6)

W tym sezonie:
Guif - Ricoh 31-25, over przy linii 49.0
Ricoh - Guif 22-25, under przy linii 48.0
Ubiegły sezon w Eskilstunie 31-29, over przy linii 50.0.

Liczę na podtrzymanie tradycji łatwych overów kiedy gospodarzem jest Guif.
Z samych cyferek bym tu wystawił 51.0

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#147 Nykřbing F. Hĺndboldklub Women - Team Esbjerg Women under 59 1.92 3.5/10 p i n n a c l e ✅
23-27

Pięknie urosła linia z wyjściowej 56.5. Ja bym tu nawet chyba wystawił z 55.5, patrząc na staty:
NYK dom 56.6
Esbjerg wyjazd 54.4
Oczywiście public sypie overa, pod wynik pierwszego meczu (38-29).
Jednak na przykład w ubiegłym sezonie wyraźne undery (20-26 i 22-14).
Co mnie tu mocno przekonuje to jednak głównie waga spotkania.
Tylko 2 pierwsze zespoły zapewnią sobie od razu udział w półfinałach PO, a w tabeli jest dość ciasno:
http://www.betexplorer.co...erg-w/YLxO4NOt/
Esbjerg po stracie punktów w Silkeborg oraz u siebie z Holstebro, dziś będzie mocno zmobilizowany. Gospodynie też walczą o 6-kę i będą się bić o punkty.
Trener gości zdaje sobie sprawę, że obrona i bramka szwankowały we wspomnianych przegranych spotkaniach i dziś moim zdaniem położy nacisk na defensywę:
- Our defense and goalkeepers have lagged in recent matches, and we have taken the time to rearm, as it will be needed against Nykoebing. Defensive gets a big role in a match where there is likely to be scored many goals, says Lars Frederiksen.
Powstrzymanie Kristiansen i Gravholt powinno być priorytetem, bo NYK lubi grać w szybkim tempie.
Liczę, że Esbjerg nie wda się w szaleńcze granie, bo to przeciwko Kristiansen i spółce może im wyjść bokiem.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#148 Lotos Trefl Gdansk - Czarni Radom 2 3.25 1.5/10 b e t 365 ⛔
#149 Czarni +1.5 seta 2.10 2/10 b e t 365 ✅
3-2
Długo myślałem nad tym meczem i jednak się skusiłem. Radom musi w meczu na neutralnym terenie mieć przecież minimum z 35% szans w starciu z osłabionym i przemęczonym Treflem.
Kilkanaście % value tu widzę.
Zresztą jak poczytać między wierszami, to może nawet da się wyczuć w słowach Anastasiego pewne asekurowanie się w razie szybkiego odpadnięcia? Cytuję:
&quot;Wydaje się, że nie ma u was czasu na kontuzje i chorowanie, bo czeka was istny maraton w najbliższych tygodniach. Najpierw Puchar Polski, potem mecze z AZS Częstochową, PGE Skrą i Zenitem, a wszystko to w 12 dni.
- To będzie dramat. Ale powiedzmy, że w tym roku rozumiem tę intensywność, bo są igrzyska olimpijskie. Tylko czy w związku z tym nie wzrasta odsetek kontuzji w PlusLidze? Najlepsze drużyny mogą to jeszcze jakoś &quot;przykryć&quot;. My też mamy sporo problemów po kwalifikacjach olimpijskich w Berlinie. Kiedy ogląda się nasze mecze, widać, że dokonujemy mnóstwa zmian, także z tego powodu.
Zatem nie obawia się pan o to, czy wytrzymacie kondycyjnie ten okres?
- Nie jestem pewien, czy znajdujemy się na tyle w dobrej dyspozycji, by to wszystko wytrzymać. Czas pokaże. Mamy przecież kłopoty z naszymi ważnymi zawodnikami. Schwarz zagrał w Nowym Sadzie. W spotkaniu z Effectorem wystąpił w dwóch setach, ale zagrał na swoim poziomie.
A jak czuje się Mateusz Mika?
- Miał dużo przerwy w grze. W tym tygodniu dopiero zaczął treningi po siedemnastu dniach przerwy na regenerację. Chcemy zrobić wszystko, by był gotowy do gry we Wrocławiu.&quot;
Te 3.5 jednostki inwestuję.
Mecz za 20 minut.
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#150 Baia Mare - FTC 1 2.26 (DNB) 2.5/10 p i n n a c l e ✅
32-24

LM kobiet, ręczna.

Specjalnie nie chcę się tu rozpisywać, ale widzę kilkunastoprocentowe value.
Na własnym parkiecie Baia Mare w opcji DNB bym pewnie wystawił na równo.
Spodziewam się typowego meczu na styku, z większą siłą indywidualności (Pineau, Abbingh, Do Nascimento) jeśli dojdzie ro dozstrzygnięcia w money-time (ostatnie 4 minuty). Ungureanu w bramce tez potrafi zrobić róznicę.
Wszystko to plus oczywiście własna hala powinny dawać tu 50% z solidnymi Węgierkami.

HH
 
Do góry Bottom