>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Hajs sie musi zgadzać -czyli szybki zarobek dzięki piłce!

P 6

polimer

Użytkownik
Witam ????
Będę tutaj podawał swoje typy, z których mam nadzieję będziecie korzystać.
Postanowiłem założyć tutaj konto, żeby ustabilizować swoją grę, która jak dotąd przynosi spore przychody ????
Początkowy stan konta : 500zł
Kupony będą raczej pozbawione super ryzyka, a co za tym idzie super wysokich kursów ????
Let&#39;s start the party!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 6

polimer

Użytkownik
KUPON #1


Legia Warszawa - Lechia Gdańsk typ:1 ✅✅✅
Barcelona - Betis typ:1 ✅✅✅
Nancy - Lyon gol dla gości: tak ✅✅✅
stawka : 300zł
kurs: 2,14
EW: 642zł
Zysk/Strata: ✅342zł
 
P 6

polimer

Użytkownik
Wszystko idzie zgodnie z planem ????
teraz tylko czekamy na pewne zwycięstwo Barcy, i haaaaajsik będzie nasz ????
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Barcelona musi się zrehabilitować za LM , sam dałem z handi -1 , jak wejdzie gratuluje 1 wygranej i zapraszam do mnie ;)
 
P 6

polimer

Użytkownik
Tak jak myślalem Barca wygrala swoj mecz, mimo ze nie obyło sie bez nerwów. Wszystko przez najwiekszego sprzymierzeńca Betisu - Davida Ville. W drugiej połówce wszedł jednak Leo i zwycięstwo Blaugrany stało sie formalnością ???? piękny mecz i piękna nagroda - ponad 300zl!
 
P 6

polimer

Użytkownik
KUPON #2


Ruch Chorzów - Piast Gliwice gol dla gości: tak ✅✅✅
stawka : 342zł
kurs: 1,42
EW: 485,64zł
Zysk/Strata: ✅ 485,64 zł
 
P 6

polimer

Użytkownik
drugi kuponik wszedł równie pięknie jak pierwszy, zwiększając nasz zysk do do 480zł! teraz tylko trzeba pomyśleć o jakimś pewnym typie w meczu Sociedad, który pewnie zaraz wstawie ;)
 
P 6

polimer

Użytkownik
KUPON #3




Getafe - Real Sociedad gol dla gości: tak ✅✅✅
stawka : 485,64zł
kurs: 1,16
EW: 563,34zł

Zysk/Strata: ✅563,34zł
 
P 6

polimer

Użytkownik
Przeglądając ofertę na dziś, znalazłem tylko jeden zakład, który wejdzie na 100%. Ma on jednak niski kurs, więc musimy puścić większą stawkę, żeby znowu coś zarobić ????

KUPON #4




Wigan - Swansea gol dla gospodarzy: tak ✅✅✅
stawka : 1063,34zł
kurs: 1,15
EW: 1222,84zł
Zysk/Strata: ✅ 722,84 zł
 
P 6

polimer

Użytkownik
Jak jak myślałem - kurs pewniaczek wszedł już w 45min ???? dzięki temu w dwa dni z 500zł mamy 1222zł ???? ponad 700zł zysku ^^
 
tunczyk 5

tunczyk

Użytkownik
Koleś co kantuje, miał w kuponie nr3 benfice i oczywiście wtopa bo był remis 1-1, ale po edycji juz benfiki nie ma.... bez komentarza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 6

polimer

Użytkownik
Koleś co kantuje, miał w kuponie nr3 benfice i oczywiście wtopa bo był remis 1-1, ale po edycji juz benfiki nie ma.... bez komentarza
Nie wiem po co siejesz zamęt, skoro widzisz, że dwa ostatnie kupony to pojedyncze zakłady na strzelenie gola po małym kursie. Nic nie zmieniałem, bo nie miałbym po co, przegrać rzecz ludzka, więc gdy to się stanie to nie będę miał powodów by coś kombinować i zmieniać. Nie wierzysz moim typom to ich nie graj. Tyle
 
P 6

polimer

Użytkownik
KUPON #5



Varvara Lepchenko - Julia Goerges typ:1
stawka: 722,84zł
kurs: 1,72
EW: 1243,28zł :;/::;/::;/:
KUPON ANULOWANY Z POWODU WALKOWERA ZE STRONY GOERGES!
 
P 6

polimer

Użytkownik
KUPON #6




Hass - Robredo typ:1 ✅✅✅
stawka: 722,84zł
kurs: 1,45
EW: 1048,12zł
Zysk/Strata: ✅ 1048,12zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 6

polimer

Użytkownik
Kolejny mądry, mówię Wam, że musiało coś się Wam pomylić, i że Wasze oskarżenia są bezpodstawne. Jeśli jesteście tacy bystrzy i spostrzegawczy to przeczytajcie mój post poprzedzający, który NIGDY NIE BYŁ EDYTOWANY!

drugi kuponik wszedł równie pięknie jak pierwszy, zwiększając nasz zysk do do 480zł! teraz tylko trzeba pomyśleć o jakimś pewnym typie w meczu Sociedad, który pewnie zaraz wstawie ;)
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Sorki, ja tylko z zapytaniem: które buki mają w ofercie, że drużyna strzeli bramkę? Albo słabo patrzę, albo bet365 u którego gram, raczej nie ma takiego typu zdarzenia. U któego ty to grałeś?


EDIT:
-aha, dzięki - ciekawy typ oferty ????
 
E 0

erwin134

Użytkownik
Sorki, ja tylko z zapytaniem: które buki mają w ofercie, że drużyna strzeli bramkę? Albo słabo patrzę, albo bet365 u którego gram, raczej nie ma takiego typu zdarzenia. U któego ty to grałeś?
na bet365 też jest, ale na odwrót: patrz - CZYSTE KONTO
 
P 6

polimer

Użytkownik
Sorki, ja tylko z zapytaniem: które buki mają w ofercie, że drużyna strzeli bramkę? Albo słabo patrzę, albo bet365 u którego gram, raczej nie ma takiego typu zdarzenia. U któego ty to grałeś?
Wszystkie zdarzenia obstawiam w Betclicu ;)
 
Do góry Bottom