>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hajs ma się zgadzać na koncie - by nas

nas 78

nas

Użytkownik
Na forum siedzie od 2007 ale nigdy nie zdecydowałem się na prowadzenie tematu ponieważ po prostu nie czułem do tego powołania ani jakiejkolwiek potrzeby. (kiedyś była jakąs próba ale zatrzymałem się na 1szym poście)

Wiedza, którą zdobyłem na przestrzeni lat opiera się głownie w szerokorozumianej dziedzinie sztuk walki - choć takowe typy będą stosunkowo rzadko z wiadomych przyczyn. Prócz tego w temacie pojawią się typy:

-BPL - Piłki nie będę grał za wyjątkiem angielskiej ligi, którą pasjonuje się na codzień

-Speedway (interesuję się tylko od dwóch lat, lecz jest to dziedzina, którą polubiłem dzięki forum)

-Darts - Bam swojego czasu wciągnął pół forum, w tym i mnie. Jak tylko mogę zawsze coś obejrze.

Do tego sporadycznie siatkówka jak i coś ze sportów amerykańskich (to co polecą znawcy z tych dziedzin)

Co tydzień będzie podsumowanie

Bukmacherzy:

Marathon, sportingbet, bet365 + czasami betcity bo ładne babole można tam znaleźć.

Stawki:

Bazowa stawka to 100-200 zł. Jeżeli jestem czegoś bardziej pewien to stawiam do 500 zł.


PROSZĘ O NIEPISANE W TEAMCIE. JEŻELI MASZ DO MNIE JAKĄKOLWIEK SPRAWE TO NAPISZ PM
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
nas 78

nas

Użytkownik
Wes Newton v. Jamie Caven - 2 @ 2,00 SB

100 zł / ew. wygrana 200 zł✅

Caven wygląda dla mnie zdecydowanie lepiej. Jedynie martwi mnie to co odwalił w meczu z Whitlock&#39;iem ale uznaje to jako chwilową blokade.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Peter Karlsson v. Troy Batchelor - 2 @2.3 bet365 ⛔

100 zł / ew. wygrana 230 zł

Karlsson latał jak chciał :razz:
 
nas 78

nas

Użytkownik
Bazylia u19 v. Australia u19 - 2 @1.2
Van Barneveld v. Pipe - 1 @1.29

aku @1,548 paddypower
700 zł / ew. wygrana 1083,6 zł

Powinno byc easy. Australijki to poziom wyżej od Brazylijek. Wczoraj zmiotły Rosjanki
 
nas 78

nas

Użytkownik
Bazylia u19 v. Australia u19 - 2 @1.2 ✅
Van Barneveld v. Pipe - 1 @1.29 ⛔

⛔

Powinno byc easy. Australijki to poziom wyżej od Brazylijek. Wczoraj zmiotły Rosjanki

A na dziś wg mnie lokata. Hiro fajnie opisał w dziale obu panów:

Taylor v. Lewis Australia u19 - 1 @1.41 Marathonbet

1000 / ew. wygrana 1410 zł✅
 
nas 78

nas

Użytkownik
Slask Wroclaw v. Club Brugge - 2 @2.1 Paddypower

400 / ew. wygrana 820 zł
Jak dla mnie będzie na prawde dużym sukcesem jak sląsk to zremisuje.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Sock J. v. Nishikori - 1 +4,5 gema @ 1.53 Pinnacle
1000 / ew. wygrana 1530
Błagam...jak dla mnie to spotkanie 50/50. Z takim handi wchodze jak cygan w cudze portfele.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Valencia - Barcelona (basket) -1 @1.94 marathonbet
Duma Kataloni po pierwszych dwóch przyzwoitych spotkaniach w następnych na własnym parkiecie zagrała tragicznie w szczególnie najważniejszych momentach. Na swoim poziomie zagrał jedynie Navarro, który zdobył bagatela 18 punktów (srednia koło 10 z tego co pamietam).
Barcelona nie potrafiła opanować zbiórek w obronie - przyczyniało się to do łatwych punktów pomarańczowych
Trener Valenci Perasovic wczoraj powiedział:
&quot;Mamy ogromną szanse, której nikt się nie spodziewał. Ostatnie dwa mecze zagraliśmy na najwyższym Europejskim poziomie i zróbimy wszystko co w naszej mocy aby to powtórzyć&quot;. Dodatkowo wspomniał o tym, że kibicie zgotują jutro Barcelonie piekło. hala ma być wypełniona do ostatniego miejsca - jak nigdy wcześniej

Pomarańczowi są obecnie na fali. Ostatnia wygrana 18 punktami nie była przypadkiem. Każdy kto ogladał mecz widział, że podopieczni Perasovica są lepiej przygotowani do tej batalii. Gdyby nie Navarro to mecz spokojnie zakończył by sie wieksza różnicą. Ale czy Hiszpanowi w pojedynke znowu uda się pociagnąc gre ?
Liczę na równa forme Dollemana i Sato, którzy zdobyli kolejno 17 i 15 pkt.

W Finale na zwyciezce czeka juz drużyna Realu Madryt, która wydaje się byc pewniakiem do zgarnięcia tytułu.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Francja - 1,5 @1.92 oddsring✅

Ogladalem trzy ostatnie spotkania trójklorowych. Bez wiekszej spiny ogrywali swoich przeciwników. Typ wydaje mi sie stounkowo pewnyu na tle słabego Hondurasu
 
nas 78

nas

Użytkownik
W najbliższych meczach danych panów gram, że zostaną MVP:
-Ronaldo @3 Betsson (200 zł)
-Dżagojeb @ 13.5 (100 zł)
-Lukaku i Hazard @5,5 i @6 (po 100 zł)
-Karim Ansarifard i Reuben Gabriel @15 i @15 (po 100 zł) ale tego nie grajcie. Mój błąd. Choc wiadomo - wszystko moze sie zdażyc
 
nas 78

nas

Użytkownik
Ukraina lub remis @3.6 marathon
Hiszpania jak i Ukraina maja obecnie po 9 punktów przed dzisiejszym starciem. Wszystko na to wskazuje, że ten pojedynek da jednej z druzyn drugie miejsce ponieważ Słowacja powinna bez problemu rozprawić się ze outsiderem tej grupy - Luksemburgiem.
Ukraina posiada zabójcze skrzydła w postaci Jewhena Konopljanki i Andrija Jarmołenko i jestem przekonany, że sa spokonie ukuć Hiszpanów po kontrze - a z tego sa najlepsi o czym przekonała się chociaż by nasza reprezentacja.
 
Do góry Bottom