>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gwarantuję stały, regularny zysk.

W 7

wamosss

Użytkownik
Na żywo :
kto osiągnie lepsze miejsce w 1 serii :
Stoch - Kofler , typ 2 ✅✅✅
Sklett - Amman , typ 1 ✅✅✅

ako: 2,4
stawka: 300zł


Zakład ze Stochem to jest wogóle jakieś nieporozumienie, żeby buk dawał na Koflera kurs 1,30, samo to można grać śmiało za maksymalną stawkę. Sklett też będzie lepszy niż Amman który jest bez formy.
 
E 0

expert1981

Użytkownik
Skoki jest bardzo ciężko przewidzieć już bardziej można przewidzieć biegi narciarskie niż skoki ponieważ w skokach bardzo duże znaczenie ma wiatr i nawet nie pomogą zawodnikowi te punkty dodatnie przykład tego Schlierenzauer gdyby nie anulowali serii to by Schlierenzauer nie wygrał by konkursu ale w skokach na szczęście też liczą się umiejętności chociaż jak warunki pogodowe są bardzo złe to nawet umiejętności za dużo nie pomogą Schlierenzauer na początku o tym sie przekonał ale na szczęście jego anulowali serie i pokazał klasę . Życzę powodzenia w dalszej grze.
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Zgadzam się, w tamtych kuponach kierowałem się głównie aktualną formą zawodników, a Schlierenzauer nie przekonywał zarówno w kwalifikacjach jak i ostatnich występach, był nierówny. Po jego nieudanym skoku jak i Zaunera, byłem pewien że wejdą mi minimum 2 na 3 kupony, ponieważ trudno było liczyć że Bardal czy Kofler którzy są w formie skoczą gorzej. Tymczasem serię odwołano, austriacy się pozbierali, Sclirenzauer ustabilizował formę. Tym samym wyszedłem na niewielki minus w tych 3 kuponach. Skoki chyba na razie odpuszczę;)
 
W 7

wamosss

Użytkownik
No, myślę że dobre występy FC Barcelony pozwolą mi się zrehabilitować za skoki ???? jeśli ktoś chce zagrać z tego singla, to pewniejszy 2 typ. Ale i tak wejdą oba ???? ????


Barcelona - Osasuna hc(0:2), typ 1 ✅✅✅ 4:0
Espanyol - Barcelona hc(1:0), typ 2


ako: 3,46
stawka: 282 zł
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Kuponik na dzisiaj, mam nadzieję okaże się szczęśliwy ;)

Cordoba-Espanyol , typ x1 ✅✅✅ 2:1
Valencia-Sevilla , typ x2 ⛔⛔⛔ 0:1


ako: 3,36
stawka: 200zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3

daroo911

Użytkownik
Najpierw wziąłem te typy jako typ na zwycięzce, a jest to chyba podwójna szansa? Ale i wtedy ako wyszłoby 7,3. Więc sam już nie wiem.
 
lucash90 7

lucash90

Użytkownik
Bo mecz Cordoby już trwa i Cordoba przegrywa z Espanyolem i kurs Live na Cordobę jest w tym momencie ok 13.00 na czysty win i 3.70 na 1X, co po złożeniu z X2 na Seville daje ponad 7 ako ????
 
D 3

daroo911

Użytkownik
Tak tak,właśnie też to zauważyłem i chciałem szybko postawić, a tu karny i kursy zablokowane.
Więc sorki za wprowadzanie w błąd ????
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Singielek, po mocnym kursie :

Murray-Baghdatis , typ set 1 wygra 2


kurs: 2,90
stawka: 500zł


I do tego jeszcze ta Barca która będzie już na trzecim kuponie ???? :


Espanyol-Barcelona, typ hc(1:0), typ 2
Murray-Baghdatis, typ zwyciezca 1 seta 2

ako: 4,86
stawka: 300zł
 
Do góry Bottom