>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Guz na głowie

jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Witam... Mam taki problem, zastanawiam się skad pojawil sie na mojej glowie najpeirw 1 guz, który z czasem zniknął - wylała się z niego woda ... dzis mi wyskoczyly dwa kolejne jeden centralnie za uchem, a drugi troche niżej, myślicie że może być to groźne ? Jutro ide do lekarza z tym, ale nie daje mi to spać, miał ktoś coś podobnego? Ogólnie to guz ten zanim mi z niego wyleciała woda był miękki, teraz te dwa nowe co się pojawiły są twarde... Jak myślicie co to może być ? czekam na opinie.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
To nie powinno być nic złego, znaczy żaden guz złośliwy.
Miałeś w ogóle jakieś bóle głowy, nudności, było ci słabo? Czy jak dotykasz tego &quot;guza&quot; to boli?
Jutro wszystko wyjaśni lekarz, ale śpij spokojnie, nie ma co się martwić na zapas :]
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Najlepiej jak najszybciej udać się do lekarza po diagnozę.Nie wolno lekceważyc żadnych guzów ,tym bardziej na głowie!!!
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Najlepiej jak najszybciej udać się do lekarza po diagnozę.Nie wolno lekceważyc żadnych guzów ,tym bardziej na głowie!!!
podpisuje sie rekoma i nogami!
tutaj to ci moga zdiagnozowac co najwyzej pryszcza ;) (jak widziales wczesniej)
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
No jutro ide, nie nic mnie nie boli ,nie mam żadnych nudności itp, tylko wyskoczył mi jeden ( jakiś miesiąc temu ) &lt;- wczoraj z niego po naduszeniu lekkim zaczęła lecieć woda ... i się wylała całkowicie, dziś zauważyłem dwa kolejne które nie bolą, jutro ide do lekarza także mam nadzieję że wszystko sie wyjaśni pozytywnie.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
jak okolo ucha to moze byc to wezel chlonny poduszny powiekszony. ja kilka miesiecy temu to mialem, cos podobnego i w sumie na poczatku tez myslalem ze moze to byc jakis guz. to jest moja mysl, ale nie radze zebys sie moim zdaniem za bardzo przejmowal, mozliwe ze sie myle; )
 
slander 10

slander

Użytkownik
Dziś w wiadomościach było o poradach medycznych w internecie :]
Lepiej idź do lekarza, ale to raczej to co mówi legionista.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dziś w wiadomościach było o poradach medycznych w internecie :]

Lepiej idź do lekarza, ale to raczej to co mówi legionista.
Hehe też to oglądałem
Kto wie, czy on nas akurat to nie było, bo tutaj kilko &quot;lekarzy&quot; ( w tym i ja ) się wypowiedziało :]
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jezeli myslimy o tym samym to mam to samo. Tez za uchem mam takie guzki. Szczerze powiem ze mam je od bardzo dawna u lekarza nie bylem ale nie ma sie czym przejmowac. Jak cos to daj znac co Ci powiedzial lekarz ????
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Za uchem też mam taki jakby nie wiem węzeł chłonny, taka gulka .. byłem u lekarza, mówiła, że to nie groźne. Więc raczej spokojnie, ale lepiej idź i się upewnij.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Jezeli myslimy o tym samym to mam to samo. Tez za uchem mam takie guzki. Szczerze powiem ze mam je od bardzo dawna u lekarza nie bylem ale nie ma sie czym przejmowac. Jak cos to daj znac co Ci powiedzial lekarz ????
No to pewnie masz to samo jeden jest większy a drugi mniejszy, a to napewno była woda , jak to dotykałem to było miękkie, aż wkoncu znikło (woda się wylała z tego całkowicie) , napewnonie była to ropa. Jutro mam nadzieje że dostane sie do lekarza i będe wiedzaił co i jak, słyszałem wiele opinii poza tym forum również i każdy mówi że to nic groźnego, ale ja zawsze wole sie upewnić ;))
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Witam... Mam taki problem, zastanawiam się skad pojawil sie na mojej glowie najpeirw 1 guz, który z czasem zniknął - wylała się z niego woda ... dzis mi wyskoczyly dwa kolejne jeden centralnie za uchem, a drugi troche niżej, myślicie że może być to groźne ? Jutro ide do lekarza z tym, ale nie daje mi to spać, miał ktoś coś podobnego? Ogólnie to guz ten zanim mi z niego wyleciała woda był miękki, teraz te dwa nowe co się pojawiły są twarde... Jak myślicie co to może być ? czekam na opinie.
Pytasz o poradę o forum bukmacherskim???? Jeśli nie chcesz do lekarza to poszukaj chociaż info o tym w necie... Tu raczej fachowej pomocy nie znjadziesz...
 
A 2

algorytm

Użytkownik
No jutro ide, nie nic mnie nie boli ,nie mam żadnych nudności itp, tylko wyskoczył mi jeden ( jakiś miesiąc temu ) &lt;- wczoraj z niego po naduszeniu lekkim zaczęła lecieć woda ... i się wylała całkowicie, dziś zauważyłem dwa kolejne które nie bolą, jutro ide do lekarza także mam nadzieję że wszystko sie wyjaśni pozytywnie.
albo zwykly kaszak ci sie zrobil tylko bez cyst, idz do lekarza i nie daj sie zbyc ze zniknie- najlpeiej prosto do chirurga
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
No wiec lekarz powiedział, że nie są to ani powiekszone węzły chłonne, ani kaszak, tylko jakieś zakażenie włosków mechowatych , zapisał mi na to maść i tyle, mówił że napewno zejdzie..
 
Do góry Bottom