>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Guy C. typuje brytyjską piłkę

guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Witam wszystkich.
W tym wątku będę zbierał moje typy z Typów Dnia i Wysp Brytyjskich oraz podawał inne, które wydadzą mi się godne zagrania.
Zrobiłem krótkie podsumowanie podawanych przeze mnie typów na Forum Bukmacherskim (głównie w Typach Dnia, ale też w dziale Wyspy Brytyjskie).
Po stronie strat: Leeds ⛔, Hartlepool ⛔, Mansfield ⛔, Wimbledon ⛔
Do przodu: Motherwell (kurs 4.06) ✅, Port Vale (2.38) ✅, Exeter City (2.7) ✅, Glentoran (2.16) ✅, Doncaster (2.75) ✅, Scunthorpe (2.25) ✅, jeszcze raz Exeter (2.88) ✅, Crystal Palace (1.67) ✅, Coalville (2.41) ✅
Jeżeli ktoś grał singielki po stówce, to po wczorajszym meczu jest do przodu ponad 1000 pln. Szkoda typów z Leeds i Mansfield, bo były naprawdę blisko i zysk byłby jeszcze większy.

Mam nadzieję, że jak najwięcej osób skorzystało i życzę powodzenia w dalszej grze.
Pozdrawiam
Guy Crouchback
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 1

marcin079

Użytkownik
No cóż, Panowie, to jest piłka nożna - czasami zdarzają się rzeczy wbrew statystykom, formie, logice i zdrowemu rozsądkowi. Gdyby było inaczej, to wszyscy siedzielibyśmy na Malediwach. Ale spoko - nie chcecie typów, nie będzie. ????
Nic się nie przejmuj, tak bywa. Liczymy da dalsze typy i trzymamy kciuki.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
W związku z bardzo niemiłymi prywatnymi wiadomościami, które otrzymałem po wczorajszym nietrafionym typie, co pozwoliło mi zrozumieć parę rzeczy, postanowiłem zrezygnować, for the time being (jak mawiali starożytni Rosjanie), z zamieszczania typów na Forum Bukmacherskim.
Tym nielicznym, którzy przesłali mi słowa wsparcia jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Do zobaczenia na Malediwach. ;)
 
bleeder 0

bleeder

Użytkownik
Co za debile... Dzięki za typy grałem wszystkie, Twoje analizy były świetne fajnie się je czytało, wróć jeszcze tutaj kiedyś ????
 
P 0

pietras070

Użytkownik
Straszna szkoda, że kończysz z typowaniem, zarówno tutaj, jak i na forum Fortuny... Zawsze podobały mi się Twoje analizy okraszone zawsze dozą humoru ???? Zacząłem Cie obserwować po niezwykle dobrym trafionym pierwszym typie z Motherwell, jak zapewnie większość. Przede wszystkim moją uwagę przyciągnęły bardzo dobre analizy. Sam gram tak naprawdę z Tobą, oczywiście, że raz do przodu, raz do tyłu, ale takie to jest zajęcie, nie ma nic pewnego, sam wtopiłem z Frome, ale tak to jest przecież ???? Nie poddawaj się, rób to dalej bo są tacy jak ja, którzy potrafią kilka razy dziennie sprawdzić forum, w poszukiwaniu kolejnej Twojej analizy ????
Pozdrawiam i powodzenia dalej ! ????
 
W 2

wolas-41088

Użytkownik
Ja wtopiłem na FROME ponad 1k i niespecjalnie żałuje. Jedynie żałuje jedynie ze faktycznie nie będziesz podawał typów... Lubiłem czytać twoje analizy a jeszcze bardziej grac twoje typy ????

ps. Jeżeli chciałbyś dla tych nielicznych podawać jeszcze czasem typy gdzieś, daj znać chętnie bym je pograł
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Koledzy mają racje. Szkoda się obrażać przez jakąś gównażerie co ostatnie grosze od babci przegrała. Pozdrowienia
 
M 7

mentor13371

Użytkownik
Wielokrotnie korzystałem z Twoich analiz i to będzie ogromna strata.. Miejmy nadzieję, że zmienisz zdanie, hejterzy będą zawsze, czy przegrywasz czy wygrywasz, ale Ty masz pojęcie o tym co robisz i wielka szkoda jeśli się z nami tym nie podzielisz.
 
Do góry Bottom