>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Guy C. typuje brytyjską piłkę

guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Witam wszystkich.
W tym wątku będę zbierał moje typy z Typów Dnia i Wysp Brytyjskich oraz podawał inne, które wydadzą mi się godne zagrania.
Zrobiłem krótkie podsumowanie podawanych przeze mnie typów na Forum Bukmacherskim (głównie w Typach Dnia, ale też w dziale Wyspy Brytyjskie).
Po stronie strat: Leeds ⛔, Hartlepool ⛔, Mansfield ⛔, Wimbledon ⛔
Do przodu: Motherwell (kurs 4.06) ✅, Port Vale (2.38) ✅, Exeter City (2.7) ✅, Glentoran (2.16) ✅, Doncaster (2.75) ✅, Scunthorpe (2.25) ✅, jeszcze raz Exeter (2.88) ✅, Crystal Palace (1.67) ✅, Coalville (2.41) ✅
Jeżeli ktoś grał singielki po stówce, to po wczorajszym meczu jest do przodu ponad 1000 pln. Szkoda typów z Leeds i Mansfield, bo były naprawdę blisko i zysk byłby jeszcze większy.

Mam nadzieję, że jak najwięcej osób skorzystało i życzę powodzenia w dalszej grze.
Pozdrawiam
Guy Crouchback
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 1

marcin079

Użytkownik
No cóż, Panowie, to jest piłka nożna - czasami zdarzają się rzeczy wbrew statystykom, formie, logice i zdrowemu rozsądkowi. Gdyby było inaczej, to wszyscy siedzielibyśmy na Malediwach. Ale spoko - nie chcecie typów, nie będzie. ????
Nic się nie przejmuj, tak bywa. Liczymy da dalsze typy i trzymamy kciuki.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
W związku z bardzo niemiłymi prywatnymi wiadomościami, które otrzymałem po wczorajszym nietrafionym typie, co pozwoliło mi zrozumieć parę rzeczy, postanowiłem zrezygnować, for the time being (jak mawiali starożytni Rosjanie), z zamieszczania typów na Forum Bukmacherskim.
Tym nielicznym, którzy przesłali mi słowa wsparcia jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Do zobaczenia na Malediwach. ;)
 
bleeder 0

bleeder

Użytkownik
Co za debile... Dzięki za typy grałem wszystkie, Twoje analizy były świetne fajnie się je czytało, wróć jeszcze tutaj kiedyś ????
 
P 0

pietras070

Użytkownik
Straszna szkoda, że kończysz z typowaniem, zarówno tutaj, jak i na forum Fortuny... Zawsze podobały mi się Twoje analizy okraszone zawsze dozą humoru ???? Zacząłem Cie obserwować po niezwykle dobrym trafionym pierwszym typie z Motherwell, jak zapewnie większość. Przede wszystkim moją uwagę przyciągnęły bardzo dobre analizy. Sam gram tak naprawdę z Tobą, oczywiście, że raz do przodu, raz do tyłu, ale takie to jest zajęcie, nie ma nic pewnego, sam wtopiłem z Frome, ale tak to jest przecież ???? Nie poddawaj się, rób to dalej bo są tacy jak ja, którzy potrafią kilka razy dziennie sprawdzić forum, w poszukiwaniu kolejnej Twojej analizy ????
Pozdrawiam i powodzenia dalej ! ????
 
W 2

wolas-41088

Użytkownik
Ja wtopiłem na FROME ponad 1k i niespecjalnie żałuje. Jedynie żałuje jedynie ze faktycznie nie będziesz podawał typów... Lubiłem czytać twoje analizy a jeszcze bardziej grac twoje typy ????

ps. Jeżeli chciałbyś dla tych nielicznych podawać jeszcze czasem typy gdzieś, daj znać chętnie bym je pograł
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Koledzy mają racje. Szkoda się obrażać przez jakąś gównażerie co ostatnie grosze od babci przegrała. Pozdrowienia
 
M 7

mentor13371

Użytkownik
Wielokrotnie korzystałem z Twoich analiz i to będzie ogromna strata.. Miejmy nadzieję, że zmienisz zdanie, hejterzy będą zawsze, czy przegrywasz czy wygrywasz, ale Ty masz pojęcie o tym co robisz i wielka szkoda jeśli się z nami tym nie podzielisz.
 
Do góry Bottom