>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gusto w "Chłopakach z taśmy" poniedziałek 21.09. tv4

J 19

jajo

Użytkownik
ech... Gusto
nie mogłeś wkleić info do tematu z kuponami? Śledzęgo, śledzę, a przegapiłem hicior jak czytam po komentarzach. Nie nagrałeś sobie tego na pamiątkę?
szkoda, że VIP zlotu nie wystartował. Wtedy na samej randce by się nie skończyło ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gusto mówiłem Ci, że bez Twoich galantych okularów to mizeria. Przyczepiły się do Twojego ubioru. A jakbyś miał okulary to coś by wyszło pewnie :]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Fajna ta Malwina ????
Mnie najbardziej rozbroił tekst &quot;właściwie tak szukam tutaj nie ma drzewa a pokazałbym Wam jak skaczę na główkę&quot; haha
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
ehheheh syto ????
Ten wiersz to normalnie poetycki był, rymy były itp.
Niewiem czemu wybrały tego Hokeistę on jakis nie teges wyglądał,
 
K 18

klakson

Użytkownik
Tak patrzę teraz na to i tak się zastanawiam.. Ten bartek nie dość że kluch to jeszcze włosy ma przetłuszczone a one mówią że najfajniejszy hahaha
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Nie wiem jak ten Bartosz się zaprezentował, ale 1 wrażenia za dobrego to on nie ma... Nie wiem jak one wybierały. Brawa za wiersz i kreatywność, wątpie bym ktoś w tak krótkim czasie wymyślił taki poemat. Zaintrygowałeś i zdobyłeś najlepszą dziewuchę jaka tam była:spokodfhgfh:
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
&quot;...troche romantyk...spiewal...malowal...&quot;

&quot;...szukam tutaj drzewa...pokazalbym wam jak skacze na glowke...&quot;

????????????????:gool::gool::gool:????????????????

&quot;...bylo romantycznie...swiece...ona miala na imie Monika w pokoju...&quot;

:jupisdfgdfg::jupisdfgdfg:

Gusto zostales wlasnie krolem lapu-capu, a tak ogolnie mam nadzieje ze byla fajna zabawa bo przeciez o to chodzilo tam...:spokodfhgfh:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
&quot;...troche romantyk...spiewal...malowal...&quot;

&quot;...szukam tutaj drzewa...pokazalbym wam jak skacze na glowke...&quot;

????????????????:gool::gool::gool:????????????????

&quot;...bylo romantycznie...swiece...ona miala na imie Monika w pokoju...&quot;

:jupisdfgdfg::jupisdfgdfg:

Gusto zostales wlasnie krolem lapu-capu, a tak ogolnie mam nadzieje ze byla fajna zabawa bo przeciez o to chodzilo tam...:spokodfhgfh:
Łapu capu tego w canal+?? heheh ma ktoś link może?? ;)
 
Do góry Bottom