>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gta 4

unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
Wlasnie ukazalo sie gta 4 pirackie gta 4... gral juz ktos ? wogole ma ktos xboxa 360 albo playstation 3 ? :d tak dluogo na to czekalem :p wkoncu jest zamowilem orygnalna ale chyba sie skusze pobrac z rapida premium pirata ???? Co sadzicie o tej serii ;P
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Wogule każda gra z serii GTA jest świetna. Z tego co czytałem to GTA 4 ma bić na łep poprzednie odsłony. Jeśli masz możliwosć ściągnięcia to ściągaj, ale czy jest wersja na PC?? albo czy są takie emulatory żeby poszło na kompie ...
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Po pierwsze, nikt nie ma prawa tu publikowac żadnych linków do pirata.
Po drugie, moim zdaniem ten kto sciagnie tą zacną grę będzie ostatnim ścierwem.
Po trzecie, jakie emulatory kolego? Nie istnieje cos takiego, do starusienkiej juz PS2 nie ma dobrego emulatora który odpaliłby np. takie Gran Turismo 4. Poza tym, jesli nawet istniałby taki emulator, to po co byłyby konsole?
Po czwarte, na PC najprawdopodobniej gierki nie będzie... a juz na pewno nie w tym roku.
Po piąte, jesli ktos ma zamiar inwestować w kompa i kupować jakieś 4rdzeniowe procki i karty graficzne z 1gb ramu to gratuluje. Nie wiem jak inni, ale ja wole zakupić X360/PS3 i pograć bez przeszkód w GTA, zamiast inwestować krocie w PC i czekać z jęzorem na wierzchu zapowiedzi wersji na PC, której i tak pewnie nie bedzie.
Ja przenosze sie na X360 juz w lipcu, a pierwsza gra jaką kupie to bedzie GTA IV. Mam dosc inwestowania w PC, na którą nie wychodzą juz te gry które mnie interesują.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Po pierwsze, nikt nie ma prawa tu publikowac żadnych linków do pirata.
Po drugie, moim zdaniem ten kto sciagnie tą zacną grę będzie ostatnim ścierwem.
Po trzecie, jakie emulatory kolego? Nie istnieje cos takiego, do starusienkiej juz PS2 nie ma dobrego emulatora który odpaliłby np. takie Gran Turismo 4. Poza tym, jesli nawet istniałby taki emulator, to po co byłyby konsole?
Po czwarte, na PC najprawdopodobniej gierki nie będzie... a juz na pewno nie w tym roku.
Po piąte, jesli ktos ma zamiar inwestować w kompa i kupować jakieś 4rdzeniowe procki i karty graficzne z 1gb ramu to gratuluje. Nie wiem jak inni, ale ja wole zakupić X360/PS3 i pograć bez przeszkód w GTA, zamiast inwestować krocie w PC i czekać z jęzorem na wierzchu zapowiedzi wersji na PC, której i tak pewnie nie bedzie.
Ja przenosze sie na X360 juz w lipcu, a pierwsza gra jaką kupie to bedzie GTA IV. Mam dosc inwestowania w PC, na którą nie wychodzą juz te gry które mnie interesują.
wjdzie na PC prosze poczytac:http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=47068&amp;amp;hl=gta+4
po drugie co nagle wsykoczyles z piratami jak jest nawet temat na forum &quot;szukam filmu muzyki itp&quot; to niby nie sa piraty?! ???? ????
zgadzam sie ze bardziej sie oplaca kupic konsole
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
heh, a nawet niech sobie wychodzi. Gry to moje hobby, a ja nie mam zamiaru inwestować w platformę, która jest na kazdym kroku dyskyiminowana (chodzi tu o te tytuły, które wychodzą tylko na konsole, jak chociazby Forza Motorsport, jak i te które wychodzą na PC z mega opóźnieniem, jak GTA chociazby). Kiedy inni będą patrzyć w niebo w oczekiwaniu na gre, ja bede sie zagrywał na konsoli...
tyle ;)
 
unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
Na kompa napewno teraz nie wyjdzie... moze pod koniec przyszlego roku..
co do wypowiedzi panmv uwazasz ze jestem scierwem dlatego ze chcialbym pograc sobie przed premiera ? chociaz zakupilem juz swoja kopie ? Moglem sobie lajtowo ja sciagnac i nie kupowac..ale jednak wole podziekowac za tak znakomita prace - moimi marnymi zlociszczami - jaka wkladaja w serie GTA. Jestem scierwem?
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
oj UncleVictor, jesli juz kupiles swoją kopię to oczywiscie ze nie... aczkolwiek nie rozumiem po co sobie zabawe truc. Widac zle zrozumiales.
Mowie tu o zwyklych piratach grających za darmo.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Sorry ze nie na temat, ale ten wątek pobudził we mnie chęc zainwestowania w X360 :]
tylko mam takie pytanie - czy opłaca się go kupowac jezeli mam zwykły TV, a nie HD ? dodam, ze mało cali ale nie pamiętam ile ;)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
no niby tak, ale niezbyt dobrze graficznie gry sie prezentuja na starym telewizorze.
Masz monitor LCD? Bo jesli tak to byłby to duzo lepszy wybór.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
monitor CRT to równiez duzo lepsze rozwiązanie niz telewizor kineskopowy.
Wiele osób w ten sposób gra i chwalą takie rozwiazanie, jesli ktos nie ma pieniędzy na dobry telewizor. Poszukaj, poczytaj.
 
Do góry Bottom