>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grzybobranie

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na pewno na forum paru maniaków się znajdzie jak i zwykłych grzybaczy ????
Gdzie w tym roku polecacie jeździć? słyszałem ze wysyp jest na Górnym Śląsku? Poleca ktoś jakieś miejsca bo jutro prawdopodobnie się wybieram a w tym roku raczej coś nowego chce niż tam gdzie zawsze jeździłem
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
U nas z dużych zakładów pracy jak KWK czy Koksowni, związki zawodowe robią wycieczki na grzybobranie do Olesna (Olesno woj. Opolskie). Tam na pewno dużo znajdziesz, tylko trochę masz daleko.
Jeśli chodzi o miejscówkę na Śląsku to sam jestem ciekawy co zaproponujecie ;)
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
u mnie w małopolsce znam dość dużo miejscówek, taki jak Krzyżówka, Obidza czy inne wsie które zapewne nic Ci nie powiedzą ;p ale grzybobranie fajna sprawa, teraz już rzadziej ale dawniej z ojcem często jeździliśmy ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Myślę że mylicie pojęcia :p Tedowi pod przykrywką &quot;jechania na grzybobranie&quot; nie chodziło o takie chodzenie po lesie i zbieranie grzybów tylko jechać na grzybobranie to jechać na takie panie ze wschodu które przy lesie sprzedają grzybki i inne choroby weneryczne^^
Na pewno paru maniaków jak i zwykłych grzybiarzy się znajdzie:p

edit Ted // ;D
nie rozmywać tematu ;p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
woj. lubelskie
ja jestem z Lubelskiego i grzybów trochę jest faktycznie. Znaczy z tego co czytałem w necie to w porównaniu z Mazurami itp to mało u mnie , ale nudzić się nie można. Grzyby fajna sprawa , zbierać lubie jeść nienawidzę ????

Myślę że mylicie pojęcia :p Tedowi pod przykrywką &quot;jechania na grzybobranie&quot; nie chodziło o takie chodzenie po lesie i zbieranie grzybów tylko jechać na grzybobranie to jechać na takie panie ze wschodu które przy lesie sprzedają grzybki i inne choroby weneryczne^^
Na pewno paru maniaków jak i zwykłych grzybiarzy się znajdzie
???? ????
 
wisienka 8

wisienka

Użytkownik
a ja lubię zbierać, frajda jest jak znajdziesz kurki w gromadce i do tego takie wielkie. pójście w fajnej ekipie jak najbardziej na tak. a do tego jak się wstaje kolo 4 to dzień taki dluuuuuuuuugi ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Chłopaki jak tam teraz z grzybami? Jest co zbierać?
Ze mnie żaden grzybiarz, ale naszła mnie ochota na wypad do lasu ;)
 
Do góry Bottom