>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gry przez sieć :)

Status
Zamknięty.
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
A czy nikt nie gra w WarRock&#39;a?? Ostatnio to cały czas w to gram ???? Super strzelanka przez sieć ! ????
Kolega z akademika dużo w to grywał, ale w domu, bo w akademiku nie mógł się zalogować. Możliwe, że zablokowane porty, ale ciężko stwierdzić, bo admin zapierał się, że odblokował ;/.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
:spokodfhgfh:wie co mowi, tak z ciekawosci grasz no oficjalnych servach czy darmowych?
lineage mi sie znudził, ciagle tylko exp i exp, pozniej wprowadzili te SIGy (dobrze pisze?) oraz dusk$dawn, ale dalej polegfało to głownie na expie.
Ja osobiscie gralem na allseronie
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
ja tam do Cs&#39;a wróciłem na wakacjach po rocznej przerwie... i pewnie skoncze grac we wrześniu :p a tak ogólnie to od 5-6 lat gram w to.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
lineage mi sie znudził, ciagle tylko exp i exp, pozniej wprowadzili te SIGy (dobrze pisze?) oraz dusk$dawn, ale dalej polegfało to głownie na expie.
Ja osobiscie gralem na allseronie
taaaak:/ to najwiekszy minus niestety, wszyscy nabiaja jak błuppki level dlatego juz w to nie gram:] Spedzilem troche czasu i nie zaluje bo grafika bardzo fajna, klan byl tez bardzo dobry i zamek sie miało:]
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
nio w ogame sie grało i sie nadal gra
Ps. Kto gra w cs 1.5 ? tylko jakies cw/proxy a nie dla zabawy ? ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
:spokodfhgfh:wie co mowi, tak z ciekawosci grasz no oficjalnych servach czy darmowych?
Na darmowych ????
Ale już &quot;jestem po&quot; - 3 LO + czasem buki trochę mi zabrały czasu więc i granie się skończyło.
Ale jest to na pewno najlepsza gra przez sieć ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Ja to zawsze fifa i tylko fifa ????

Jeżeli ma ktoś ochotę to mogę pyknąć NBA 08 lub NHL 09 przez sieć ????

Ktoś chętny? Pisać na PW ????
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
PRO EVOLUTION SOCCER 10 - Zdecydowanie Nr 1 jeśli chodzi o Piłkę Nożną..

I Myslę, że ten co naprawde zna się na rzeczy to przyzna mi rację...
Bardzo przyjemnie sie gra na Online choc nie raz denerwujące są lagi. .. (niestety z powodu pracy i studiow mało na to czasu...)
-----

Battlefield 2 - - Ogólnie Seria Battlefield niszczy inne strzelanki... Jedyna gra Online gdzie mapy są przeogromne a zeby dostać się na drugi koniec to bez samolotu lub samochodu ani rusz ????

------

Medal Of Honor Allied Assault - Po prostu czysty klasyk......Bezkonkurencyjny
Sieciowa gra była znakomicie grywalna ???? chyba z 5 lat się w to ograłem ????

-----

COunter Strike Source --- ŚWIETNA STRZELANKA --- Jedna z najlepszych Online&#39;nowych strzelanek obecnie...


-------

A tak to czekam z niecierpliwością na BATTLEFIELD 1943 ????

ogólnie może jak minie sesja to znajde wiecej czasu by w coś pograc ????

GRA SIECIOWA to najlepsza rzecz jaką mogli stworzyć ????

Pozdrawiam ????
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
kiedys długi czas Diablo II, teraz tylko Warcraft 3 na battle.necie
i pewna gre mmorpg ????

edit. zapomniałbym o lineage 2
Diablo II jak ja ???? chyba z 5 lat grałem, teraz czekam na d3, i odpoczywam od gier online :&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom