J 7K juanroman08 Forum VIP Grudzień 7, 2014 #1 1. Cinek7731 2. Intelowiec 3. tommy83 4. KrisBarca_92 1 kolejka Cinek7731 - Intelowiec tommy83 - KrisBarca_92
1. Cinek7731 2. Intelowiec 3. tommy83 4. KrisBarca_92 1 kolejka Cinek7731 - Intelowiec tommy83 - KrisBarca_92
833 boss6699 Użytkownik Grudzień 8, 2014 #2 Terminarz: 1 kolejka (08.12.2014) Cinek7731 - Intelowiec (2,1 - 2,84) tommy83 - KrisBarca_92 (3,73 - 9,66) 2 kolejka (09.12.2014) Cinek7731 -tommy83 (24,11 - 2,8) Intelowiec - KrisBarca_92 (3,33 - 7,31) 3 kolejka (10.12.2014) Cinek7731 - KrisBarca_92 (5,74 - 0) Intelowiec - tommy83 (5,67- 4,34) 4 kolejka (11.12.2014) Intelowiec - Cinek7731(4,71 - 4,58) bonus KrisBarca_92 - tommy83 (1,95 - 3,07) 5 kolejka (12.12.2014) tommy83 - Cinek7731 (0 - 16,4) bonus KrisBarca_92 - Intelowiec (3,68 - 4,51) 6 kolejka (13.12.2014) KrisBarca_92 - Cinek7731 (3,90 - 2,5) tommy83 - Intelowiec (7,40 - 4,61) Tabela: Regulamin Powodzenia :wink:
Terminarz: 1 kolejka (08.12.2014) Cinek7731 - Intelowiec (2,1 - 2,84) tommy83 - KrisBarca_92 (3,73 - 9,66) 2 kolejka (09.12.2014) Cinek7731 -tommy83 (24,11 - 2,8) Intelowiec - KrisBarca_92 (3,33 - 7,31) 3 kolejka (10.12.2014) Cinek7731 - KrisBarca_92 (5,74 - 0) Intelowiec - tommy83 (5,67- 4,34) 4 kolejka (11.12.2014) Intelowiec - Cinek7731(4,71 - 4,58) bonus KrisBarca_92 - tommy83 (1,95 - 3,07) 5 kolejka (12.12.2014) tommy83 - Cinek7731 (0 - 16,4) bonus KrisBarca_92 - Intelowiec (3,68 - 4,51) 6 kolejka (13.12.2014) KrisBarca_92 - Cinek7731 (3,90 - 2,5) tommy83 - Intelowiec (7,40 - 4,61) Tabela: Regulamin Powodzenia :wink:
481 krisbarca_92 Użytkownik Grudzień 8, 2014 #3 1 kolejka (08.12.2014) tommy83 - KrisBarca_92 1. 08.12.2014 17:00 Czerepowiec ₋ HC Sochi (60' 1 2,25 2. 08.12.2014 17:00 Dynama Mińsk ₋ Ufa (60' 1 2,4 3. 08.12.2014 19:30 Bratysława ₋ Omsk (60' 2 1,75 4. 08.12.2014 17:50 Zagrzeb ₋ Astana (60' 2 2,3 5. 08.12.2014 17:00 Vienna Capitals ₋ KAC Klagenfurt (60' 1 1,6 AKO: 34,78 WilliamHill AKO: 9,66
1 kolejka (08.12.2014) tommy83 - KrisBarca_92 1. 08.12.2014 17:00 Czerepowiec ₋ HC Sochi (60' 1 2,25 2. 08.12.2014 17:00 Dynama Mińsk ₋ Ufa (60' 1 2,4 3. 08.12.2014 19:30 Bratysława ₋ Omsk (60' 2 1,75 4. 08.12.2014 17:50 Zagrzeb ₋ Astana (60' 2 2,3 5. 08.12.2014 17:00 Vienna Capitals ₋ KAC Klagenfurt (60' 1 1,6 AKO: 34,78 WilliamHill AKO: 9,66
298 tommy83 Użytkownik Grudzień 8, 2014 #4 1 kolejka (8/12/2014) tommy83 - KrisBarca92 1. 8/12/2014 17:00 czerepowiec - soczi : x2 @ 1.6 2. 8/12/2014 17:00 krasnodar - orsk : 1 @ 2.05 3. 8/12/2014 17:00 ska karelia - karaganda : 2 @ 1.62 4. 8/12/2014 17:00 tver - chelyabinsk : 1 @ 1.95 5. 8/12/2014 19:00 vasteras - oskarshamn : 1 @ 1.44 Wszystkie typy regulaminowy czas gry. Ako : 14.92 Williamhill AKO: 3,73
1 kolejka (8/12/2014) tommy83 - KrisBarca92 1. 8/12/2014 17:00 czerepowiec - soczi : x2 @ 1.6 2. 8/12/2014 17:00 krasnodar - orsk : 1 @ 2.05 3. 8/12/2014 17:00 ska karelia - karaganda : 2 @ 1.62 4. 8/12/2014 17:00 tver - chelyabinsk : 1 @ 1.95 5. 8/12/2014 19:00 vasteras - oskarshamn : 1 @ 1.44 Wszystkie typy regulaminowy czas gry. Ako : 14.92 Williamhill AKO: 3,73
68,2K intelowiec Użytkownik Grudzień 8, 2014 #5 Kolejka nr 1 08.12.2014 Cinek7731 - INTELOWIEC 1. 08.12.2014 19:30 Slovan Bratyslava - Avangard Omsk 2 (60 min) 1,75 2. 08.12.2014 17:50 Vienna Capitals - KAC Klagenfurt 1 (60 min) 1,60 3. 08.12.2014 19:00 Vasteras - Oskarshamn 1 tercja 1 1,95 4. 08.12.2014 17:00 Tver - Chelmet (60 min)1 1,95 5. 08.12.2014 17:00 Karelia - Karaganda 2 (60 min) 1,62 AKO: 17,25 WilliamHill AKO: 2,84
Kolejka nr 1 08.12.2014 Cinek7731 - INTELOWIEC 1. 08.12.2014 19:30 Slovan Bratyslava - Avangard Omsk 2 (60 min) 1,75 2. 08.12.2014 17:50 Vienna Capitals - KAC Klagenfurt 1 (60 min) 1,60 3. 08.12.2014 19:00 Vasteras - Oskarshamn 1 tercja 1 1,95 4. 08.12.2014 17:00 Tver - Chelmet (60 min)1 1,95 5. 08.12.2014 17:00 Karelia - Karaganda 2 (60 min) 1,62 AKO: 17,25 WilliamHill AKO: 2,84
232 cinek7731 Użytkownik Grudzień 8, 2014 #6 Kolejka nr 1 08.12.2014 Cinek7731 - INTELOWIEC 1. 08.12.2014 19:30 Slovan - Avangard Omsk under 5,5 @ 1,5 2. 08.12.2014 19:30 Zagrzeb - Astana @ over 5,5 @ 2,1 3. 08.12.2014 19:00 Vasteras - Oskarshamn over 5,5 @ 2,3 AKO: 7,24 WilliamHill AKO: 2,1
Kolejka nr 1 08.12.2014 Cinek7731 - INTELOWIEC 1. 08.12.2014 19:30 Slovan - Avangard Omsk under 5,5 @ 1,5 2. 08.12.2014 19:30 Zagrzeb - Astana @ over 5,5 @ 2,1 3. 08.12.2014 19:00 Vasteras - Oskarshamn over 5,5 @ 2,3 AKO: 7,24 WilliamHill AKO: 2,1
68,2K intelowiec Użytkownik Grudzień 9, 2014 #7 Kolejka nr 2 09.12.2014 INTELOWIEC - KrisBarca_92 1. 09.12.2014 02:05 St.Louis Blues - Florida Panthers 1 (60 min) 1,80 2. 09.12.2014 17:30 Tappara Tampere - Pelicans Lahti 1 (60 min) 1,75 3. 09.12.2014 17:30 TPS Turku - Vaasan Sport 1 tercja 1 2,00 4. 09.12.2014 18:30 Lulea HF - Rauman Lukko 1 (60 min) 1,85 5. 09.12.2014 20:00 Skeleftea - Linkopings 1 (60 min) 1,70 AKO: 19,81 WilliamHill Trafione Ako: 3,33
Kolejka nr 2 09.12.2014 INTELOWIEC - KrisBarca_92 1. 09.12.2014 02:05 St.Louis Blues - Florida Panthers 1 (60 min) 1,80 2. 09.12.2014 17:30 Tappara Tampere - Pelicans Lahti 1 (60 min) 1,75 3. 09.12.2014 17:30 TPS Turku - Vaasan Sport 1 tercja 1 2,00 4. 09.12.2014 18:30 Lulea HF - Rauman Lukko 1 (60 min) 1,85 5. 09.12.2014 20:00 Skeleftea - Linkopings 1 (60 min) 1,70 AKO: 19,81 WilliamHill Trafione Ako: 3,33
298 tommy83 Użytkownik Grudzień 9, 2014 #8 2 kolejka (9/12/2014) Cinek7731 - tommy83 1. 9/12/2014 15:00 yekaterinburg - jokerit : 2 @ 1.85 2. 9/12/2014 15:00 nizny tagil - angarsk : 1 @ 2.2 3. 9/12/2014 16:30 olympia - reaktor : 2 @ 2.0 4. 9/12/2014 19:00 aik - timra : 1 @ 1.65 5. 9/12/2014 19:00 malmo - almtuna : 1 @ 1.4 Wszystkie typy regulaminowy czas gry. Ako : 18.8 Williamhill Trafione Ako: 2,8
2 kolejka (9/12/2014) Cinek7731 - tommy83 1. 9/12/2014 15:00 yekaterinburg - jokerit : 2 @ 1.85 2. 9/12/2014 15:00 nizny tagil - angarsk : 1 @ 2.2 3. 9/12/2014 16:30 olympia - reaktor : 2 @ 2.0 4. 9/12/2014 19:00 aik - timra : 1 @ 1.65 5. 9/12/2014 19:00 malmo - almtuna : 1 @ 1.4 Wszystkie typy regulaminowy czas gry. Ako : 18.8 Williamhill Trafione Ako: 2,8
481 krisbarca_92 Użytkownik Grudzień 9, 2014 #9 Kolejka nr 2 09.12.2014 INTELOWIEC - KrisBarca_92 1. 09.12.2014 19:00 Sodertalje SK ₋ IF Bjorkloven (60' 1 1,7 2. 09.12.2014 19:00 Karlskrona HK ₋ Mora IK (60' 1 2,05 3. 09.12.2014 19:00 AIK ₋ Timra IK (60' 1 1,65 4. 09.12.2014 19:00 HC Vita Hasten ₋ Asploven HC (60' 1 2,1 5. 09.12.2014 19:00 BIK Karlskoga ₋ Rogle BK (60' 1 2,2 AKO: 26,57 WilliamHill Trafione Ako: 7,31
Kolejka nr 2 09.12.2014 INTELOWIEC - KrisBarca_92 1. 09.12.2014 19:00 Sodertalje SK ₋ IF Bjorkloven (60' 1 1,7 2. 09.12.2014 19:00 Karlskrona HK ₋ Mora IK (60' 1 2,05 3. 09.12.2014 19:00 AIK ₋ Timra IK (60' 1 1,65 4. 09.12.2014 19:00 HC Vita Hasten ₋ Asploven HC (60' 1 2,1 5. 09.12.2014 19:00 BIK Karlskoga ₋ Rogle BK (60' 1 2,2 AKO: 26,57 WilliamHill Trafione Ako: 7,31
232 cinek7731 Użytkownik Grudzień 9, 2014 #10 2 kolejka (9/12/2014) Cinek7731 - tommy83 1. 09.12.2014 18:15 Slavia - Pilzno 2 @ 2,25 2. 09.12.2014 19:00 Sodertalje - Bjorkloven 1 @ 1,7 3. 09.12.2014 19:00 Stavanger - Valerenga 1 @ 1,5 4. 09.12.2014 18:30 Cracovia - Jastrzębie 1 @ 2,05 5. 09.12.2014 19:00 Karlskrona - Mora 1 @ 2,05 AKO: 24,11 WilliamHill Trafione Ako: 24,11 :!:
2 kolejka (9/12/2014) Cinek7731 - tommy83 1. 09.12.2014 18:15 Slavia - Pilzno 2 @ 2,25 2. 09.12.2014 19:00 Sodertalje - Bjorkloven 1 @ 1,7 3. 09.12.2014 19:00 Stavanger - Valerenga 1 @ 1,5 4. 09.12.2014 18:30 Cracovia - Jastrzębie 1 @ 2,05 5. 09.12.2014 19:00 Karlskrona - Mora 1 @ 2,05 AKO: 24,11 WilliamHill Trafione Ako: 24,11 :!:
68,2K intelowiec Użytkownik Grudzień 10, 2014 #11 Kolejka nr 3 10.12.2014 INTELOWIEC - tommy83 1. 10.12.2014 04:35 San Jose Sharks - Edmonton Oilers 1 tercja 1 2,30 2. 10.12.2014 04:35 San Jose Sharks - Edmonton Oilers 1 (60 min) 1,80 3. 10.12.2014 19:30 Kolner Haie - Augsburger Panther 1 (60 min) 1,80 4. 10.12.2014 19:30 Thomas Sabo Ice Tigers - Eisbaren Berlin 1 (60 min) 2,10 5. 10.12.2014 10:00 Sakhalinskie Akuly - MHK Spartak Moscow 2 (60 min) 1,75 AKO: 27,39 WilliamHill AKO: 5,67
Kolejka nr 3 10.12.2014 INTELOWIEC - tommy83 1. 10.12.2014 04:35 San Jose Sharks - Edmonton Oilers 1 tercja 1 2,30 2. 10.12.2014 04:35 San Jose Sharks - Edmonton Oilers 1 (60 min) 1,80 3. 10.12.2014 19:30 Kolner Haie - Augsburger Panther 1 (60 min) 1,80 4. 10.12.2014 19:30 Thomas Sabo Ice Tigers - Eisbaren Berlin 1 (60 min) 2,10 5. 10.12.2014 10:00 Sakhalinskie Akuly - MHK Spartak Moscow 2 (60 min) 1,75 AKO: 27,39 WilliamHill AKO: 5,67
232 cinek7731 Użytkownik Grudzień 10, 2014 #12 3 kolejka (10.12.2014) Cinek7731 - KrisBarca_92 1. 10.12.2014 13:00 Nowokuznieck - Czelabinsk 2 @ 2,25 2. 10.12.2014 19:30 Zagrzeb - Omsk 2 @ 1,7 3. 10.12.2014 17:30 Podolsk - CSKA 2 @ 1,5 4. 10.12.2014 19:30 Thomas Sabo Ice Tigers - Eisbaren Berlin 1 @ 2,1 5. 10.12.2014 17:30 K- Vantaa - Peliitat 1 @ 1,6 AKO:19,28 WilliamHill AKO: 5,74
3 kolejka (10.12.2014) Cinek7731 - KrisBarca_92 1. 10.12.2014 13:00 Nowokuznieck - Czelabinsk 2 @ 2,25 2. 10.12.2014 19:30 Zagrzeb - Omsk 2 @ 1,7 3. 10.12.2014 17:30 Podolsk - CSKA 2 @ 1,5 4. 10.12.2014 19:30 Thomas Sabo Ice Tigers - Eisbaren Berlin 1 @ 2,1 5. 10.12.2014 17:30 K- Vantaa - Peliitat 1 @ 1,6 AKO:19,28 WilliamHill AKO: 5,74
298 tommy83 Użytkownik Grudzień 10, 2014 #13 3 kolejka (10/12/2014) Intelowiec - tommy83 1. 10/12/2014 17:00 nizhny - sochi : x2 @ 1.7 2. 10/12/2014 17:30 atlant - salavat : 2 @ 2.0 3. 10/12/2014 17:30 podolsk - cska : 2 @ 1.5 4. 10/12/2014 19:30 zagrzeb - omsk : 2 @ 1.7 5. 10/12/2014 17:30 k-vantaa - peliitat : 1 @ 1.6 Wszystkie typy regulaminowy czas gry. Ako : 13.87 Williamhill AKO: 4,34
3 kolejka (10/12/2014) Intelowiec - tommy83 1. 10/12/2014 17:00 nizhny - sochi : x2 @ 1.7 2. 10/12/2014 17:30 atlant - salavat : 2 @ 2.0 3. 10/12/2014 17:30 podolsk - cska : 2 @ 1.5 4. 10/12/2014 19:30 zagrzeb - omsk : 2 @ 1.7 5. 10/12/2014 17:30 k-vantaa - peliitat : 1 @ 1.6 Wszystkie typy regulaminowy czas gry. Ako : 13.87 Williamhill AKO: 4,34
481 krisbarca_92 Użytkownik Grudzień 10, 2014 #14 3 kolejka (10.12.2014) Cinek7731 - KrisBarca_92 1. 10.12.2014 17:00 Niżny Nowogród ₋ HC Sochi 1 2,1 2. 10.12.2014 17:00 Czerepowiec ₋ Jarosław 2 2,4 3. 10.12.2014 17:30 Atłant Moskwa ₋ Ufa 2 2,0 4. 10.12.2014 17:30 KeuPa HT Keuruu ₋ LeKi Lempaala 2 2,05 5. 10.12.2014 17:30 TUTO Turku ₋ KooKoo Kouvola 2 2,2 AKO: 45,46 WilliamHill AKO: 0
3 kolejka (10.12.2014) Cinek7731 - KrisBarca_92 1. 10.12.2014 17:00 Niżny Nowogród ₋ HC Sochi 1 2,1 2. 10.12.2014 17:00 Czerepowiec ₋ Jarosław 2 2,4 3. 10.12.2014 17:30 Atłant Moskwa ₋ Ufa 2 2,0 4. 10.12.2014 17:30 KeuPa HT Keuruu ₋ LeKi Lempaala 2 2,05 5. 10.12.2014 17:30 TUTO Turku ₋ KooKoo Kouvola 2 2,2 AKO: 45,46 WilliamHill AKO: 0
68,2K intelowiec Użytkownik Grudzień 11, 2014 #15 Kolejka nr 4 11.12.2014 INTELOWIEC - Cinek7731 1. 11.12.2014 04:05 Anaheim Ducks - Edmonton Oilers 1 tercja 1 2,30 2. 11.12.2014 15:30 Izhstal Izhevsk - Dynamo Balashikha 1 (60 min) 1,80 3. 11.12.2014 15:00 Jekaterynburg - SKA 1 tercja 2 2,05 4. 11.12.2014 17:30 Vaasan Sport - KalPa Kuopio 2 (60 min) 1,90 5. 11.12.2014 19:00 Skeleftea - Brynas 1 tercja 1 2,05 AKO: 33,06 WilliamHill Trafione Ako: 4,71
Kolejka nr 4 11.12.2014 INTELOWIEC - Cinek7731 1. 11.12.2014 04:05 Anaheim Ducks - Edmonton Oilers 1 tercja 1 2,30 2. 11.12.2014 15:30 Izhstal Izhevsk - Dynamo Balashikha 1 (60 min) 1,80 3. 11.12.2014 15:00 Jekaterynburg - SKA 1 tercja 2 2,05 4. 11.12.2014 17:30 Vaasan Sport - KalPa Kuopio 2 (60 min) 1,90 5. 11.12.2014 19:00 Skeleftea - Brynas 1 tercja 1 2,05 AKO: 33,06 WilliamHill Trafione Ako: 4,71
232 cinek7731 Użytkownik Grudzień 11, 2014 #16 Kolejka nr 411.12.2014 INTELOWIEC - Cinek7731 1. 11.12.2014 17:30 Kazań - Jokerit 1 @ 1,91 2. 11.12.2014 17:30 Lillehammer - Frisk Asker 2 @ 2,35 3. 11.12.2014 17:30 HIFK - Karpat 1 @ 2,2 4. 11.12.2014 17:30 Saipa - Turku 1 @ 1,95 5. 11.12.2014 19:00 Linkopings - Vaxjo 1 @ 2,1 AKO: 40,41 WilliamHill Trafione Ako: 4,58
Kolejka nr 411.12.2014 INTELOWIEC - Cinek7731 1. 11.12.2014 17:30 Kazań - Jokerit 1 @ 1,91 2. 11.12.2014 17:30 Lillehammer - Frisk Asker 2 @ 2,35 3. 11.12.2014 17:30 HIFK - Karpat 1 @ 2,2 4. 11.12.2014 17:30 Saipa - Turku 1 @ 1,95 5. 11.12.2014 19:00 Linkopings - Vaxjo 1 @ 2,1 AKO: 40,41 WilliamHill Trafione Ako: 4,58
481 krisbarca_92 Użytkownik Grudzień 11, 2014 #17 Kolejka nr 4 11.12.2014 KrisBarca_92 - tommy83 1. 11.12.2014 17:30 Espoo Blues ₋ Assat Pori 1 (60' 2,1 2. 11.12.2014 17:30 HIFK Hockey ₋ Karpat Oulu 1 (60' 2,1 3. 11.12.2014 17:30 SaiPa Lappeenranta ₋ TPS Turku 1 (60' 1,95 4. 11.12.2014 17:30 Vaasan Sport ₋ KalPa Kuopio 2 (60' 1,9 5. 11.12.2014 17:30 Kazań ₋ Jokerit Helsinki 1 (60' 1,8 AKO: 29,41 WilliamHill Trafione Ako: 1,95
Kolejka nr 4 11.12.2014 KrisBarca_92 - tommy83 1. 11.12.2014 17:30 Espoo Blues ₋ Assat Pori 1 (60' 2,1 2. 11.12.2014 17:30 HIFK Hockey ₋ Karpat Oulu 1 (60' 2,1 3. 11.12.2014 17:30 SaiPa Lappeenranta ₋ TPS Turku 1 (60' 1,95 4. 11.12.2014 17:30 Vaasan Sport ₋ KalPa Kuopio 2 (60' 1,9 5. 11.12.2014 17:30 Kazań ₋ Jokerit Helsinki 1 (60' 1,8 AKO: 29,41 WilliamHill Trafione Ako: 1,95
298 tommy83 Użytkownik Grudzień 11, 2014 #18 4 kolejka 11/12/2014 KrisBarca92 - tommy83 1. 11/12/2014 19:00 skeleftea - brynas : 1 @ 1.5 2. 11/12/2014 19:00 bjorkloven - karlskrona : 2 @ 2.0 3. 11/12/2014 19:00 oskarshamn - malmo : 2 @ 1.72 4. 11/12/2014 19:00 timra - vasteras : 2 @ 2.05 5. 11/12/2014 20:30 vipiteno - valpellice : 2 @ 1.65 Wszystkie typy regulaminowy czas gry. Ako : 17.45 Williamhill Trafione Ako: 3,07
4 kolejka 11/12/2014 KrisBarca92 - tommy83 1. 11/12/2014 19:00 skeleftea - brynas : 1 @ 1.5 2. 11/12/2014 19:00 bjorkloven - karlskrona : 2 @ 2.0 3. 11/12/2014 19:00 oskarshamn - malmo : 2 @ 1.72 4. 11/12/2014 19:00 timra - vasteras : 2 @ 2.05 5. 11/12/2014 20:30 vipiteno - valpellice : 2 @ 1.65 Wszystkie typy regulaminowy czas gry. Ako : 17.45 Williamhill Trafione Ako: 3,07
68,2K intelowiec Użytkownik Grudzień 12, 2014 #19 Kolejka nr 5 12.12.2014 KrisBarca_92 - INTELOWIEC 1. 12.12.2014 01:05 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets 1 (60 min) 1,91 2. 12.12.2014 01:35 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes 1 tercja 1 2,30 3. 12.12.2014 03:05 Arizona Coyotes - Nashville Predators 2 (60 min) 2,10 4. 12.12.2014 04:35 San Jose Sharks - Minnesota Wild 1 (60 min) 2,15 5. 12.12.2014 19:45 Davos - Biel 1 tercja 1 1,83 AKO: 36,30 WilliamHill Trafione Ako: 4,51
Kolejka nr 5 12.12.2014 KrisBarca_92 - INTELOWIEC 1. 12.12.2014 01:05 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets 1 (60 min) 1,91 2. 12.12.2014 01:35 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes 1 tercja 1 2,30 3. 12.12.2014 03:05 Arizona Coyotes - Nashville Predators 2 (60 min) 2,10 4. 12.12.2014 04:35 San Jose Sharks - Minnesota Wild 1 (60 min) 2,15 5. 12.12.2014 19:45 Davos - Biel 1 tercja 1 1,83 AKO: 36,30 WilliamHill Trafione Ako: 4,51
481 krisbarca_92 Użytkownik Grudzień 12, 2014 #20 Kolejka nr 5 12.12.2014 KrisBarca_92 - INTELOWIEC 1. 12.12.2014 17:30 HC Litvinov ₋ Ocelari Trinec 1 2,4 2. 12.12.2014 17:30 HC Plzen 1929 ₋ Energie Karlovy Vary 1 1,6 3. 12.12.2014 18:00 Bili Tygri Liberec ₋ Mountfield Hradec Kralove 1 2,3 4. 12.12.2014 18:00 HC Olomouc ₋ PSG Zlin 1 2,0 5. 12.12.2014 18:00 HC Pardubice ₋ Slavia Praha 1 1,6 AKO: 28,26 WilliamHill Trafione Ako: 3,68
Kolejka nr 5 12.12.2014 KrisBarca_92 - INTELOWIEC 1. 12.12.2014 17:30 HC Litvinov ₋ Ocelari Trinec 1 2,4 2. 12.12.2014 17:30 HC Plzen 1929 ₋ Energie Karlovy Vary 1 1,6 3. 12.12.2014 18:00 Bili Tygri Liberec ₋ Mountfield Hradec Kralove 1 2,3 4. 12.12.2014 18:00 HC Olomouc ₋ PSG Zlin 1 2,0 5. 12.12.2014 18:00 HC Pardubice ₋ Slavia Praha 1 1,6 AKO: 28,26 WilliamHill Trafione Ako: 3,68