>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa H: Stuttgart, Getafe, Odense, Youn Boys

Status
Zamknięty.
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Ta grupa jest latwa do okreslenia.
O awans bic sie beda zespoly Stuttgartu i Getafe. Pozostale dwa zespoly wydaja sie byc za slabe aby walczyc z zespolami ktore juz ograly sie na arenie miedzynarodowej. Na trzecie miejsce mysle ze wskoczy Young Boys. Chlopaki calkiem ciekawie grali w lidze i wydaja sie byc calkiem ulozona druzyna.
Co do Odense jest to dla mnie wielka niewiadoma.
Po krotkich przemysleniach grupe okreslilbym tak:
1.Getafe
2.Stuttgart
3.Young Boys
4.Odense
 
N 5

noskov

Użytkownik
A ja właśnie się nie zgadzam z przedmówcą. Po za zespołem z Hiszpanii grupa jest bardzo wyrównana. Zwycięstwo YBB w el.LM u siebie z Tottenhamem 3-2 to nie byla raczej kwestia przypadku. Stuttgart u siebie ma problemy ze Slovanem Bratysławą. Uratowało go tylko to szczęśliwe zwyciestwo na wyjezdzie. A może i duńczycy urwą jakiś punkt ?
1.Getafe
2.YBB/Stuttgart
3.YBB/Stuttgart
4.Odense
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
A ja właśnie się nie zgadzam z przedmówcą. Po za zespołem z Hiszpanii grupa jest bardzo wyrównana. Zwycięstwo YBB w el.LM u siebie z Tottenhamem 3-2 to nie byla raczej kwestia przypadku. Stuttgart u siebie ma problemy ze Slovanem Bratysławą. Uratowało go tylko to szczęśliwe zwyciestwo na wyjezdzie. A może i duńczycy urwą jakiś punkt ?
Young Boys zawsze grali na przyzwoitym poziomie i na pewno mecz z Tottenhamem nie byl dzielem przypadku, ale jednak nadal twierdze ze to VFB bedzie gora, moze i faktycznie mieli problemy ze Slovanem, ale to jest dopiero poczatek sezonu i tak na prawde zadna z druzyn nie jest w jakiejs super formie, ale wszystko i tak zweryfiuje boisko.
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
mieli problemy ze slovanem i z wczesniej z molde u siebie, gdzie tez przegrywali 0:2, no i w lidze tez nie za bardzo. dla mnie sttutgart 3 miejsce.

Pozostale dwa zespoly wydaja sie byc za slabe aby walczyc z zespolami ktore juz ograly sie na arenie miedzynarodowej.
dla mnie bardziej ograne w europie jest YB niz Getafe, ktore co prawda ma trudniejsza droge w primera division i rzadziej widzimy je w europie. po za tym YB potrafili wygrac z hiszpanskim bilbao 3:2 na wyjezdzie chyba rok temu, teraz z totenhamem, ciekawa druzyna ogolnie. odense moze namieszac jak alborg kiedys w Lm

jak to zadna druzyna nie jest w super formie? a lozanna, chelsea, mechelen, Genk???
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
dla mnie bardziej ograne w europie jest YB niz Getafe, ktore co prawda ma trudniejsza droge w primera division i rzadziej widzimy je w europie. po za tym YB potrafili wygrac z hiszpanskim bilbao 3:2 na wyjezdzie chyba rok temu, teraz z totenhamem, ciekawa druzyna ogolnie. odense moze namieszac jak alborg kiedys w Lm

jak to zadna druzyna nie jest w super formie? a lozanna, chelsea, mechelen, Genk???
Forma ma przyjsc w srodku sezonu, wiadomo sa wyjatki ale teraz forma druzyn nie jest stabilna. Sezon jest dlugi i sily trzeba rozlozyc, bo moze skonczyc sie tak jak z Arsenalem ktory w rundzie jesiennej wygrywal praktycznie wszystko, a jak przyszla wiosna to grali tragicznie.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Stuttgart - Young Boys

Typ:2
Kurs:4.75

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Stuttgartem a drużyna Young Boys Berno. Jak widać bukmacherzy widzą faworyta w dzisiejszych gospodarzach spotkania ale ja osobiście uważam całkiem inaczej. Stuttgart gra ostatnio po prostu fatalnie o czym najlepiej świadczy zerowy dorobek punktowy po trzech meczach z bardzo przeciętnymi rywalami i ostatnie miejsce w lidze również we wcześniejszej fazie tego pucharu mieli oni ogromne problemy. Natomiast goście grają dość nierówno doskonałe mecze przeplatają z beznadziejnymi ale w lidze stoją całkiem nieźle. Myślę, że goście znajdują się w dużo lepszej formie od swoich rywali i warto zaryzykować na nich postawić bo coś czuję, że sprawią Niemcą niemiłą niespodziankę a kurs jest naprawdę wysoki.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Getafe narazie wygrana i przegrana w lidze. Ostatnio pokonali wysoko Levante 4-1 i myślę że tak samo stanie się z Odense. Dodatkowym faktem jest że grają u siebie. W tym roku co prawda muszą radzić sobie bez Soldado, Pedro Leona ale inni muszą ich zastąpić. Odense powinno wrócić bez punktu.
 
arni 0

arni

Użytkownik
Spotkaniem które szczególnie przykuło moją uwagę, jest mecz hiszpańskiego Getafe z duńskim Odense. Getafe o awans do fazy grupowej LE walczyło Apoelem (1:0, 1:1). W pierwszej kolejce PD ulegli na wyjeździe Espanyolowi 3:1, jednak już w drugiej kolejce w pełni zrehabilitowali się swoim kibicom po poprzedni mecz pokonując u siebie Levante 4:1. I to właśnie mecze u siebie wydają się największym bronią Getafe, w zeszłym sezonie wygrywali tu z takimi drużynami jak Sevilla, Villareal, Mallorca, Atletico, Athletic czy Valencia. Jeżeli chodzi o Odense, ich sytuacje nie wygląda ciekawie. Dwa dni temu po porażce z Nordsjælland (1:0), zwolniono trenera, jego asystenta oraz dyrektora sportowego. Po ośmiu kolejkach (3-2-3) zajmują w lidze 4.miejsce ze stratą 9 punktów do lidera. W meczu tym nie będzie mógł wystąpić Demba-Nyrén oraz prawdopodobnie podstawowi obrońcy Ruud i Moller Christensen którzy narzekają na jakieś urazy. W Getafe nie pewny jest występ wracającego po kontuzji Casquero, oraz Manu (niepotwierdzone). Wydaje mi się że Hiszpanie nie będą mieli problemów z pokonanie będącego w trudnej sytuacji Odense.
Getafe(-1) @ 1,763 PinnacleSports ZWROT
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Getafe - Odense BK

Hiszpańskie Getafe zainauguruje rozgrywki grupowe LE meczem na własnym boisku z duńskim Odense. Getafe ma trudną grupę bowiem oprócz duńczyków znajdują się tam jeszcze Stuttgart i nieobliczalne YB Berno. Komplet punktów na własnym stadionie z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem w grupie pozwoli już na początku uzyskać przewagę nad rywalami. Do tej pory w Primera Division Getafe zdobyło 3 pkt raz wygrywając i raz przegrywając. Odense zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 11 pkt w 8 meczach. Nie jest to więc wynik powalający na kolana. Forma Odense nie jest najwyższa i Hiszpanie powinni wykorzystać to bezlitośnie.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Z punktu widzenia kibica Bundesligi cieszy mnie wysokie zwyciestwo Stuttgartu:]
Chlopaki moze w koncu zaczna grac dobra pilke. Wiadomo grali u siebie, ale tak wysokiego zwyciestwa sie nie spodziewalem.
Co do drugiego spotkania w tej grupie to Getafe nie zawiodlo i pokonalo nizej notowane Odense, chociaz tylko 2:1...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom