>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa [24.11-02.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ghana - Urugwaj
Typ: Ghana wygra i będzie powyżej 0.5 gola w 2. połowie
@5.50 Superbet

Widzę, że dzisiaj w sporej mierze typuje się niespodziankę i ja jestem tego samego zdania. A przynajmniej - że kurs na Ghanę jest zbyt wysoki. Przed mundialem Urugwaj typowany był - obok Portugalii - do pewniaka przy wyjściu z grupy, ale ich gra w dwóch pierwszych meczach pokazała, że zapały na sukces należy mocno ostudzić. Nie zdołali strzeli ani jednej bramki i w meczu z Koreą Południową nie oddali nawet jednego celnego strzału. Przeciwko Portugalczykom pojawiły się już trzy celne strzały, ale każdy z nich został wybroniony przez Diogo Costę. Wygrana z Ghaną przyniosłaby im awans, chyba że Korea wygrałaby z Portugalią, a taki scenariusz nie jest wykluczony, choć wg mnie mniej prawdopodobny niż zwycięstwo Ghany. Przemawia do mnie wesoły futbol Afrykanów. Bilans bramek 5-5 w dwóch meczach dowodzi, że szykuje się ciekawe spotkanie z dużą ilością okazji. W meczu z Portugalczykami oddali osiem strzałów. Jak się nie spalą, to są w stanie wygrać dzisiejszy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Urugwaj 1,70

Urugwaj z taką paczką powinien wygrać z Ghana, która jest groźna, ale jak mądrze podejdą do tego spotkania, to doswiadczeni Urugwajczycy powinni przechylić szale na swoją korzyść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Korea Południowa : Portugalia
Typ: poniżej 25.5 fauli
Kurs: 1.6
Fortuna
Skupiam się tu na faulach. Korea w swoich meczach na mundialu suma fauli- 22,17. Portugalia 26,33. Portugalczycy już pewni awansu praktycznie przy porażce mają pierwszy plac.. Korea walczy i będzie szukała swoich szans.. nie wykluczam tu nawet skromnej wygranej zespołu z Azji.. Myślę że ta linią jest bardzo fajna na under Portugalia powinna już nie spinać się tak i nie grac agresywnie ryzykując kartki czy kontuzje.. Korea jak widać w swoich meczach też nie pokrywała tej linii.. także warto iść w to. W innych bukach linie niższe. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Korea - Portugalia

Delikatnie w tym meczu poszukam niespodzianki, bo Portugalia kilku graczom daje jednak odpocząć, wydaje sie, że nie będzie ciśnienia na wygraną, choć wiadomo że nie ma tak jak wczoraj z Hiszpanią, że to puszczą, bo 2 miejsce wepchnie ich na brazylię. Jeśli jednak w drugim meczu wynik będzie korzystny to na pewno nie będą się spinać o wygraną. Natomiast każda zdobyta bramka będzie dla nich cenna w kontekście ewentualnego liczenia bramek przy porażce i wygranej Ghany, ale tego się nie spodziewam, bo myślę że Urugwaj to dziś weźmie, w końcu z tych swoich sytuacji będą potrafili coś wykorzystać. Pogram więc BTS i delikatnie w stronę Korei, bo wydaje mi się, że granie Portugali w tym kursie nie ma sensu, do tego może under kartek jak w meczu Tunezja - Francja

Korea @4,5
1x @2,1
BTS 1,81
obie drużyny strzelą w obu połowach @15,5
Korea i BTS @8,5
Korea 1 bramką @6,2

Portugalia -1,5 kartki @2,46
-2,5 kartki w meczu @3,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1533
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Ghana : Urugwaj
Typ: Ghana powyżej 1.5 kartek
Kurs 1.4 STS
Z racji że jest to bezpośrednie starcie o awans idę tutaj w kartki.. a dokładnie powyżej 1.5 dla Ghany. Jest to chyba najbardziej overowa ekipa na mundialu pod względem kartek ujrzeli ich dwie z Koreą i cztery z Portugalia. Dziś w starciu o awans mam nadzieję że również nie zawiodą. Sędziuje Niemiec Siebert. 38 latek pokazał w starciu Tunezja Australia trzy kartoniki. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Ghana - Urugwaj
Ghana +2.5 kartek 2.10

Tak jak kolega wyżej idę w kartki Ghany.
Kolega już przytoczył ile kartek dostała Ghana na turnieju i w pełni się zgadzam, że są bardzo overovi . Sędzia do kartek też fajny, a wydaje mi się też że i mecz się idealnie pod kartki Ghany ułoży. Urugwaj będzie atakował aż strzeli a Ghana bronić się za wszelką cenę.

Korea Południowa - Portugalia
Korea +3.5 rzutów rożnych 1.55

Co tu dużo pisać. Portugalia być może wyjdzie drugim składem tak gdzieś słyszałem . Korea gra a o awans. Azjaci są uparci i wytrwali w dążeniu do celu.
Bodajże 12 rogów albo 14 mieli z Ghana
. Uważam że niezależnie od wyniku jaki będzie będą próbowali ataków cały mecz a ta linia śmiało wejdzie

Superbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom