>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa H - Belgia, Algeria, Rosja, Korea Południowa

arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Algieria - Rosja 2 @ 2,10
Unibet

Ładnie wszyscy podbili mi kurs na Rosję zapominając, że Algieria to mimo wszystko niepoukładany zespół i taktycznie nie grają nic. Do tej pory grało im się dobrze, bo w każdym meczu zaczynali od prowadzenia, ale kiedy Belgia i Korea przycisnęła to ich obrona wyglądała beznadziejnie...Rosja gra mądrze, ostatni mecz z Belgią przegrali dość pechowo, no ale cóż, mecz o wszystko i na pewno Rosja jest w lepszej sytuacji. Mają znacznie lepszych piłkarzy, którzy stanowią kolektyw i moim zdaniem dziś pokażą Afrykanom ich miejsce prowadząc grę od początku do końca. Nie mówię, że będzie to jakiś pogrom, ale po takim kursie to grzech nie zagrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majin33 211

majin33

Użytkownik
Panowie a ja za prawde powiadam wam, uwazajcie z ta Algeria. Nie zapominajcie, ze na lawce Ruskich siedzi niejaki Fabio Capello a zycie nauczylo mnie, ze ten gburowaty okularnik zawsze wyjmuje asa z rekawa w najmniej oczekiwanym momencie. Ja uwazam, ze Algeria bedzie miala baaaardzo ciezki mecz z Ruskimi. Algierczycy z Belgia zagrali dla mnie dno, zwlaszcza w 2 polowie. Korea to najslabszy zespol po Hondurasie. Rosjanie z kolei sa niesamowicie solidni w defensywie, graja twardo i na pewno Capello przygotuje kilka sztuczek taktycznych. To bedzie zapewne partia szachow, Rosjanie beda miec pilke i spokojnie atakowac i uwazam, ze broniaca sie Algieria tak jak i z Belgami w koncu cos straci a to bedzie woda na plyn dla Rosjan. Opieram sie troche na intuicji i uwazam, ze Rosjanie nie beda wogole Algierczykom pasowac. Za niewielka stawke probuje cos takiego:
Algeria - Rosja 2 2.00 Sportingbet 5/10 ⛔
Algeria - Rosja (-1) 2 4.00 Sportingbet 2/10 ⛔
oprocz tego:
Korea - Belgia 2 1.75 STS 6/10 w dublu z Kildemandem (zuzel elite league opisane w odpowiednim dziale) ✅✅
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Patrząc na aktualną tabelę można by pomyśleć, że Belgowie jak do tej pory spokojnie wygrywają swoje mecze i pewnie zmierzają do 1/8 finału. Jednak kto je ogląda ten wie, że strasznie się męczą i dopiero mocne końcówki dają zwycięstwa. W taki sposób wygrali oba spotkania, gdzie gole strzelali rezerwowi. Dziś awans mają już zapewniony, pytanie tylko z którego miejsca. Jeśli przegrają to może ich wyprzedzić Algieria. Nie wydaje mi się zresztą, żeby trener Wilmots dał swoim piłkarzom podejść do tego meczu na luzie, zbyt słabo grali by nie wykorzystać tego meczu jako okazji do dalszego rozegrania się.
Koreańczycy w meczu z Algierią zagrali najsłabszą pierwszą połowę jaką widziałem na tych mistrzostwach. Strasznie przestraszeni, nie wiedzieli co robić, piłki wykopywali bezmyślnie do przodu. W drugiej już grali lepiej, co zaowocowało dwoma bramkami. Dziś mają jeszcze jakieś szanse na awans a to jest naród, który nie odpuszcza, czego pokaz widzieliśmy w ich ostatnim meczu. Nie sądzę jednak, by mieli wygrać z Belgami, którzy co prawda nie grają wielkiej piłki ale są na tyle skuteczni, by wygrywać kolejne spotkania. Jako że awans mają już zapewniony nie wydaje mi się, by mieli grać jakoś agresywnie. Koreańczycy w dwóch spotkaniach ujrzeli aż 5 żółtych kartek, co jak na te mistrzostwa jest wynikiem wysokim. Waleczności im nie powinno zabraknąć i z tego mogą się zrodzić indywidualne kary. Sędziuje Williams, który w spotkaniu Honduras – Ekwador pokazał, że nie ma problemów z sięganiem do kieszeni po kartkę.

Moje typy:
Belgia wygra 1,80 WilliamHill ✅
Korea więcej punktów za kartki 1,91 WilliamHill ⛔

VS.

Algieria – Rosja
Algierczykom wystarczy remis, aby odprawić Rosję i Koreę Południową do domu, a samemu awansować do dalszej fazy gier. Trochę zdziwiły mnie kursy na wygraną w tym spotkaniu, bo jak dla mnie to faworytem jest tu zespół Algierii.
Lisy Pustyni w obu meczach zagrali dobrze. Z Belgią sprawili dużo problemów ale nie potrafili utrzymać prowadzenia i w końcowym rozrachunku z Belo Horizonte wyjechali bez punktów. Kolejnym meczem było spotkanie z Koreą, która już do przerwy została rozbita 3-0, a wynik końcowy to 4-2. Co ciekawe, do tej pory w tej drużynie każdą bramkę strzelał inny zawodnik, co pokazuje wyrównany skład graczy z Afryki. Trener Halihodzić preferuje ofensywny styl gry i raczej nie powinno się dziś nic zmienić, bo raczej obrona to nie jest ich najmocniejsza strona.
Rosjanie po słabym początku z Koreą zagrali dość dobrze z Belgią. Przegrali co prawda ale wyglądało to lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Szczególnie w pamięć mi zapadł prawy obrońca Kozlov, który pokazał się z dobrej strony w akcjach ofensywnych. Wyczytałem jednak, że jego występ stoi pod znakiem zapytania. W ataku ma w dalszym ciągu grać Kokorin – ulubieniec Capello. Moim zdaniem to błąd bo Kerzhakov co prawda na 4 sytuację strzeli jednego gola ale przynajmniej te akcje potrafi sobie wypracować. Na bramce zagra Akinfejev, który na tym turnieju jest bardzo niepewny. Już pomijając tą bramkę z Koreą ale strasznie dużo piłek łapie na raty lub wybija przed siebie. Jeśli dziś będzie w podobnej dyspozycji to wątpię, żeby Algierczycy mieli tego nie wykorzystać.
Moje typy:
Algieria wygra lub remis 1,72 Betsson ✅
Over 2,5 1,91 Betsson ⛔
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Algeria vs Rosja

Kursy na Algerie poszły bardzo mocno w dół bo ludzie podniecają się ich wygraną z jedną z najsłabszych drużyn na tym mundialu czyli Koreą. Nie ulega jednak wątpliwośći że podobnie jak Korea to Algeria jest tutaj jednym ze słabszych zespołów na tym turnieju. Trudno inaczej nazwać ten zespół jeśli nie znaczą jakiejś większej siły na swoim kontynencie bo przecież dwa lata temu nawet nie zakwalifikowali się nawet do PNA. Rok póxniej odpadli w fazie grupowej i jeden dobry mecz nic nie zmieni. Oczywiście, Rosja na tym turnieju nic nie pokazała szczególnego ale na pewno wyżej stawiam średniaka europejskiego nad afrykańskim. Gwiazd w obu zespołach brak, jednak na pewno solidniej wyglądają Rosjanie którzy prawie urwali w ostatnim meczu tak faworyzowanej Belgii. Remis z Koreą to dla mnie po prostu wpadka i o życie wygrają bo wygrać muszą żeby dalej grać w Brazylii a Algeria mimo że ma już cztery punkty i remis wystarczy im do awansu to jednak jest to ciągle bardzo słaba drużyna więc myślę że Rosja z nożem na gardle nie będzie miała problemów.

Rosja @ PaddyPower 2,05
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Algieria - Rosja
over 2.5 gola @2.20 WH
Spotkanie o wyjście z grupy, Rosja jest zmuszona to wygrac aby grac w 1/8. Sborna jest zdecydowanie underową drużyną i tak też buki oszacowały kursy. Moim zdaniem Rosjanie nie będa czekać na ostatnie 30 min aby strzelić tego wygrywającego gola tylko zaatakuja od pierwszych minut. Ta strategia pozwoli na pokazanie umiejętności strzeleckich zawodników z Algierii. Slimani, Soudani, Ghilas, Feghouli z pewnością coś ustrzelą, mecz sie otworzy i zaczną padać bramki. Typowanie wyniku jest zdecydowanie ciężkie ale over za 2.2 jak najbardziej godny uwagi
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Korea over 0,5 + Rosja over 0,5
AKO : 1,72
Betclick

Dla mnie połączenie konieczne do zagrania na wieczór.
Rosja gra kiepsko, nie pokazała w sumie nic na tych miestrzostwach, ale jakoś nie wierze, że temat odpuscili i zabukowali bilety do domu. Jestem zdania, że dziś możemy zobaczyć inną Rosję niż do tej pory, która jeszcze wyjdzie z grupy. Typowanie win jak dla mnie zbyt trudne, bo przeciwnik arcy nieprzewidywalny, ale bramkę tutaj widzę jak nic dla Rosjan.
Drugi mecz to Korea. Niby grają tragicznie, Algiera ich powiozła, ale co z tego.
Belgowie grają okropny dla oka football. Ja uważam, że w takim meczu jak ten, gdzie wydaje się, że Korea już jest na straconej pozycji może własnie zawalczyć najmocniej jak umie i ustrzelić gola Belgom bez większego kłopotu.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Rosja - Algieria
powyżej 2.5 kartki ✅✅✅
kurs: 1.61

bet365
stawka 5/10

Jak w meczu o awans do 1/8 ma nie być trzech kartek????????? Nie ważne kto sędziuje, a sędziuje Turek Cuneyt Cakir, który wprawdzie nie szasta kartkami jak Hiszpan Mallenco, ale jednak gdy trzeba ukarać zawodnika za faul to kartkę da. Turek prowadził jak dotychczas na tych Mistrzostwach mecz Brazylia - Meksyk (0-0). Było to spotkanie ostre, w którym arbiter czterokrotnie sięgał po żółty kartonik, a nic by się nie stało gdyby tych kartek pokazał sześć, czy nawet siedem, ponieważ okazje ku temu były.

Ja tradycyjnie poczekam 10-15 min żeby kurs podskoczył do 1.8 lub chociaż 1.72
Sędziowie rzadko dają kartki już na samym początku, najpierw są ostrzeżenia. Inna sprawa, że spodziewam się spokojnego wejścia w mecz obu ekip. Akcje powinny być wolne i rozważne. Rosja musi po prostu wygrać, choćby i 1-0, z kolei Algieria jeżeli chce awansować dalej, nie może przegrać. Nikt raczej nie ruszy od początku do huraganowych ataków. Kartki jednak będą - jak nie w pierwszych 20-30 minutach to w drugiej połowie - tego jestem pewien.

-----
izzi :]
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Algeria - Rosja
Typ: Rosja |2.05|
Bet365 !
Wynik: 1:1 ⛔

No nie powiem kurs dla mnie bardzo dobry i nie ukrywam biorę i gram. Algierczykom wystarczy remis do wyjścia z grupy co by było mega niespodzianką , a w to nie chce mi się wierzyć. Rosja pomimo , że w pierwszym meczu jej nie wyszło to już w drugim z Belgami pokazała , że jest w stanie ugrać z nimi punkty , ale ostatecznie bramka na koniec im to pokrzyżowała. Dziś Rosjanie powinni wygrać i awansować dalej , a Algieria szczerze nic wielkiego nie pokazała nawet wygrywając wysoko z ... Koreą i oglądając dwa ich mecze nic fajnego o ich stylu gry napisać nie mogę. Rosja z takim trenerem na ławce jakim jest Fabio Capello poukłada sobie grę i pewnie zwycięży awansując dalej.
 
R 12

radzius12345

Użytkownik
Moją uwagę przykuł jeden typ w meczu Korea Płd.-Belgia. Ilość goli do przerwy powyżej 0,5. Z tego co widzę Bet365 płaci za ten typ 1,36⛔. Belgia nie wychodzi w składzie ze swoją &quot;największą&quot; armatą czyli Hazard&#39;em lecz zagra Mertens który w poprzednich meczach robił &quot;różnice&quot; w grze Belgów. Był aktywny i pod grą zarówno po wejściu z ławki w meczu z Algierią czy w meczu z Rosją. Z drugiej strony Korea, która mecz z Algierią &quot;przegrała po 30 min&quot;. Koreańczycy nie stanowią monolitu jako drużyna a tym bardziej jako obrona. Dziś wyjdą pewnie bardziej zmotywowani gdyż mają szansę na awans, lecz żeby awansować to muszą strzelać bramki. I tu właśnie liczę na odkrycie się Koreańczyków i ich brak koncentracji na początku co spowoduje kontrę Belgii. Zabezpieczam się grając jednak stawiając że padnie gol a nie kto dokładnie strzeli do przerwy.
Do tego dokładam zakład że Algieria nie zachowa czystego konta po 1,25 co daje kurs 1,70⛔. Rosjanie nie powali swoją grą do tej pory ale jak ktoś już wcześniej napisał Capello to &quot;szczwany lis&quot;. Algieria straciła do tej pory 4 gole - dziś Rosja ma mecz, który musi wygrać żeby awansować. Stawiam, że gra na duet Kokorin-Kierżaków✅ i ewentualne wejście Dzagojew&#39;a spowoduje zdobycie choć jednego gola.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Korea Południowa - Belgia
Korea Południowa (DNB) kurs: 3,11 buk: bah ⛔ (nawet grając przeciwko osłabionej Belgii nic nie wpakowali, szkoda słów jaka padaka)
Belgia(2x) kurs: 1,20 buk: bah (do dubelka jak by co) ✅
Remis kurs: 3,50 buk: bah ⛔ (było blisko, generalnie wszystkie undery weszły jak w przypadku Niemiec, Francji)

Myślę, że granie dzisiaj na czystą Belgię to samobójstwo. Jak pokazują mecze z innych grup w tej kolejce jak się ma zapewniony awans to się odpoczywa. Belgia to może nawet przegrać i tak awansuje tylko z 2 miejsca. 7 graczy wymienionych - już widać, że szykuje się under i granie na 0. Jak Korea coś strzeli może zacznie się coś dziać. dobry typ ma Nole, Korea powinna coś wpakować. Jeśli Korea nie strzeli albo zupełnie oleje defensywę może ci zmiennicy coś zrobią, ale jeśli przyjmą taktykę defensywną będziemy mieli znowu nudny mecz.
 
G 965

gugu

Użytkownik
Algieria - Rosja

Mała analiza tego meczu z mojej strony.

Gram trzy typy, po pierwsze BTS, dlatego, że Algieria w ostatnich 14 meczach z bramką i grają dziś o historyczny sukces, w dodatku są mocniejsi z przodu, niż z tyłu, co pokazali chociażby w meczu z Koreą. Tyły Algierii w ogóle nie przekonują, a Ruscy swoją spokojną, dokładną grą powinni coś wcisnąć, tymbardziej, że także biją się o awans i są teoretycznymi faworytami. Podejrzewam, że pierwsza drużyna, która strzeli bramkę, cofnie się, bo będzie miała dobrą sytuację i wpadnie też bramka dla drugich.

Po drugie gram też skromnie remis po dobrym kursie, sugerując się tym, że Algieria wygrać nie musi, więc będzie grać na remis, a Rosja w ogóle nie przekonuje w ataku i raczej nie rozstrzelają rywali, ostatnio w większości grają undery. Ogólnie podejrzewam, że najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 1-1.

I po trzecie gram na remis w zakładzie 2-drożnym (Rosja - zwrot), bo tak jak już wyżej napisałem, Algieria wygrać nie musi, więc nie będzie też siliła się na ataki przy dobrym wyniku. Jedynym zagrożeniem dla tego typu jest jakaś konterka w wypadku gdy Rosja cisnęła by pod koniec meczu..

Podsumowując.
bet-at-home
Algieria - Rosja BTS 1.70 stawka 8/10 ✅
Algieria - Rosja (2-drożny, Rosja = zwrot) X 1.80 stawka 7/10 ✅
Algieria - Rosja X 3.40 stawka 3/10 ✅
ewentualnie do przemyślenia Algieria - Rosja (dokładny wynik) 1:1 6.00 ✅

weszło ładnie :cool:
 
Do góry Bottom