>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Grupa H: Arsenal Londyn, Szachtar Donieck, Sporting Braga, Partizan Belgrad

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
No tak zabrało się grono kibiców Arsenalu i już skreślają Bragę. Już kiedyś z takimi dyskutowałem jak Barca grała u siebie z Arsenalem na CN, Arsenal był z poważnymi problemami kadrowymi, no ale wiadomo jak to kibice piszą nieobiektywnie. Skończyło się 4:1 dla Barcelony. Więc zawsze przymykam oko na posty kibiców jakiejkolwiek drużyny bo z góry wiem, że 80% treści jest przesadzone ślepym obiektywizmem.
Jutro to wszystko zweryfikuje się na boisku, może ja będę miał rację może wy ;-). W każdym razie liczę na dobry mecz.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Brak Vermalena nie powinien być tak bardzo odczuwalny. Squilaci dobrze sobie poradził w pierwszym meczu. Złapał kontakt z Koscielnym (w końcu obaj to Francuzi). Koscielny nawet strzelił gola. Brak wallcotta persiego i bentnera powinien być pokryty przez chamakha. Widać że w tym zespole nie strzelaja tylko napastnicy (song, koscielny). Mysle ze w obliczu nieobecnosci tylu graczy ofensywnych z dobrej strony bedzie mogl pokazac sie znowu vela.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No tak zabrało się grono kibiców Arsenalu i już skreślają Bragę. Już kiedyś z takimi dyskutowałem jak Barca grała u siebie z Arsenalem na CN, Arsenal był z poważnymi problemami kadrowymi, no ale wiadomo jak to kibice piszą nieobiektywnie. Skończyło się 4:1 dla Barcelony. Więc zawsze przymykam oko na posty kibiców jakiejkolwiek drużyny bo z góry wiem, że 80% treści jest przesadzone ślepym obiektywizmem.
Jutro to wszystko zweryfikuje się na boisku, może ja będę miał rację może wy ;-). W każdym razie liczę na dobry mecz.
mecz nie wątpliwie się zapowiada ciekawie. Owszem Arsenal ma sporo braków kadrowych ale na własnym obiekcie są po prostu za silni dla Bragi. Braga to debiutant w LM więc stres jest podwójny. Moim zdaniem postawią pociąg , autobus , samolot . malucha czy jakie tam inne pojazdy przed bramką i będą się wyłącznie bronić , a że Arsenal praktycznie co mecz u siebie gra z takimi ultra defensywnie nastawionymi drużynami to powinien sobie bez problemu poradzić aplikując kilka bramek. Tym bardziej , że wydają się być w dobrej formie ostatnimi czasy.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
No tak zabrało się grono kibiców Arsenalu i już skreślają Bragę. Już kiedyś z takimi dyskutowałem jak Barca grała u siebie z Arsenalem na CN, Arsenal był z poważnymi problemami kadrowymi, no ale wiadomo jak to kibice piszą nieobiektywnie. Skończyło się 4:1 dla Barcelony. Więc zawsze przymykam oko na posty kibiców jakiejkolwiek drużyny bo z góry wiem, że 80% treści jest przesadzone ślepym obiektywizmem.
Jutro to wszystko zweryfikuje się na boisku, może ja będę miał rację może wy ;-). W każdym razie liczę na dobry mecz.
Ale co Ty porównujesz mecz z Barceloną na wyjezdzie do spotkania z Bragą u siebie...problem jest taki, ze prawdziwy fan danego klubu dobrze wie jak prezentuje się jego druzyna i na takiej podstawie wygłasza dane stwierdzenia (oczywiscie nie kazdy). Nie twierdze, ze Arsenal jest w najwyzszej formie, ale żeby Braga wywiozła chociaż punkt to musialby zdarzyc się cud...bo oczywiscie wszystko jest możliwe, kto by przewidział, ze Barca przegra z Herculesem na CN?
 
A 0

auer

Użytkownik
Ale co Ty porównujesz mecz z Barceloną na wyjezdzie do spotkania z Bragą u siebie...problem jest taki, ze prawdziwy fan danego klubu dobrze wie jak prezentuje się jego druzyna i na takiej podstawie wygłasza dane stwierdzenia (oczywiscie nie kazdy). Nie twierdze, ze Arsenal jest w najwyzszej formie, ale żeby Braga wywiozła chociaż punkt to musialby zdarzyc się cud...bo oczywiscie wszystko jest możliwe, kto by przewidział, ze Barca przegra z Herculesem na CN?
Momentami to forum mnie totalnie zaskakuje... Ja rozumiem, że jesteś fanem Arsenalu ale bez przesady, Braga to nie są jakieś ogórki. Ten zespół ma naprawdę ciekawy skład, podoba mi się ich gra w obronie. Potrafili wyeliminowac Sevillę, jest to zespół ograny w przyzwoitej lidze. Jak już wspominałem ich atutem jest defensywa, co w połączeniu z problemami Arsenalu w przednich formacjach - brak Van Persiego, Bendtnera i Walcotta może się odbic na ich grze. Oprócz nich nie zagrają Vermaelen i Diaby. Portugalczycy są dużo lepszym zespołem niż chocby Blackpool i jak ustawią się na własnej połowie i będą bronic remisu to Arsenal może miec spore problemy. Oczywiście Kanonierzy są zdecydowanym faworytem, jednak uważam, że pisanie że &#39;tylko cud może sprawic że Braga chociaż zremiisuje&#39; to gruba przesada... To jest w dodatku 1 kolejka i słabsze zespoły będą grac na maksa, dobry start może dac im &#39;kopa&#39; na dalszą częśc rozgrywek więc ja spodziewam się tutaj ciężkiej przeprawy... Pozdrawiam


* niektórym radzę ochłonąc, odstawic trochę PESa i FIFĘ, bo te gry strasznie potem wypaczają logiczne myślenie ;) A pózniej się opiera typowania na skillsach z tych gier :]
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wiesz co czy mozna powiedziec, ze atutem zespolu jest defensywa kiedy traci w meczu o awans do ligi mistrzow 3 bramki ?? Mozna by z tym dyskutowac...
Ja mysle, ze over 2,5 jest realny choc Arsenal nie ma takiej sily razenia, bo kontuzje...ale z 2 strony jesli Braga strzeli to Arsenal zrobi wszystko zeby strzelic, a i wygrac. W lidze graja bardzo dobrze.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bożydar Iwanow: Szachtar Donieck - Partizan Belgrad

Mistrzowie Ukrainy cały czas imponują niesamowitym składem, który uzupełnili jeszcze kolejni Brazylijczycy - ten znany Eduardo - i będący już w kadrze wiosną młodziutki Douglas Costa. Na swoim pięknym obiekcie punktów tracić nie będą, więc najsłabszy zespół grupy - Partizan - na wiele liczyć tu nie może. Będzie to za to kolejna świetna promocja dla innego piłkarza z Kraju Kawy - Cleo. Ten świetny typowy środkowy napastnik, silny, bezkompromisowy, znakomicie grający ciałem pewnie nie długo zostanie w stolicy Serbii. Niemal w pojedynkę wyeliminował Anderlecht. Najsłabszym punktem Partizana był do niedawna bramkarz, ale w ostatniej chwili sięgnięto po doświadczonego Vladimira Stojkovića, więc przegrają honorowo.
Środa, 20:45 CET. Mecz w opcji na żywo na Betfair.
Mój Typ 1: Wygra (BACK) Dokładny wynik 2-0 @7.20
Mój Typ 2: Wygra (BACK) poniżej 2.5 gola @2.10
Mój Typ 3: Wygra (BACK) Połowa/koniec spotkania; Remis/Szachtar @4.50

Kursy z Betfair
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No...i zespol z Bragi pokazal imponujaca defensywe. 6 straconych bramek z przetrzebionym kontuzjami Arsenalem. Nie wiem na jakiej podstawie mozna mowic, ze ten team ma dobra defensywe tracac 3 bramki z Sevilla w arcy waznym meczu a teraz 6...
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Braga mnie zaskoczyła mega negatywnie!
Wiedziałem, że z Arsenalem na Arsenalu trzech punktów nie ugra i chociaż jeden byłby dla nich sukcesem to nie spodziewałem się sześciu klaczy i tak słabej gry. Portugalczycy stworzyli jakąś groźniejszą sytuację? Maszynka Wengera zaprezentowała football totalny... Fabregas, Arshavin, Chamakh + Vela i młody Wilshere 6 goli szybko i przyjemnie ???? . W tym sezonie naprawdę trzeba spojrzeć na Kanonierów bardziej dokładnie ;).
Bragę w przewidywaniach stawiałem na drugiej pozycji w tej grupie... no cóż jeśli ich defensywa będzie tak wyglądała to wylecą z hukiem na 4, no ale to dopiero początek i u siebie z Szachtarem czy Partizanem są w stanie robić komplety.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Ten mecz to nie był przypadek. Arsenal od dawna prezentuje podobny poziom gry na Emirates, a Braga nie jest zespołem, który mógłby Kanonierom w jakikolwiek sposób zagrozić. Typowanie na ten mecz nie było opierane na &#39;skillsach z fify czy pesa&#39;...wystarczy obejrzeć kilka spotkań Kanonierów, a nie bezpodstawnie drwić.
Co do meczu rewanżowego, o ile sie nie myle będzie to ostatnie spotkanie Arsenalu i Bragi w grupie. Wenger pewnie wystawi młodszy, duzo mniej doświadczony skład, gdyż zapewne będzie to dla Kanonierów mecz o &#39;nic&#39;
(ponieważ już wcześniej wywalczą sobie 1 miejsce)...nie spodziewałbym się na wyjeździe podobnego wyniku, myślę ze remis jest realny.
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Po raz kolejny okazało się że debiutanci w Lm nie mają czego szukać. Kompromitująca porażka. W sumie podobna do meczu Bursaspor - Valencia. Paradoksalnie moim zdaniem najlepiej pokazało się Auxerre które dzielnie walczyło z Milanem, a której nie dawano szans na w miarę wyrównaną walkę
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Braga mnie zaskoczyła mega negatywnie!
Wiedziałem, że z Arsenalem na Arsenalu trzech punktów nie ugra i chociaż jeden byłby dla nich sukcesem to nie spodziewałem się sześciu klaczy i tak słabej gry. Portugalczycy stworzyli jakąś groźniejszą sytuację? Maszynka Wengera zaprezentowała football totalny... Fabregas, Arshavin, Chamakh + Vela i młody Wilshere 6 goli szybko i przyjemnie ???? . W tym sezonie naprawdę trzeba spojrzeć na Kanonierów bardziej dokładnie ;).
Bragę w przewidywaniach stawiałem na drugiej pozycji w tej grupie... no cóż jeśli ich defensywa będzie tak wyglądała to wylecą z hukiem na 4, no ale to dopiero początek i u siebie z Szachtarem czy Partizanem są w stanie robić komplety.
Co do tego meczu to tez z niedowierzaniem przyjalem wynik Arsenalu i Bragi.
Przeciez Portugalczycy nie sa taka zla ekipa jezeli byli w stanie wyeliminowac Celtic czy Seville. Nie wiem dlaczego zagrali tak slabo, moze po prostu chlopaki sie zestresowali, a z Arsenalem latwo sie nie gra, wiec trzeba grac na wysokim poziomie caly mecz, bo jak widac Ekipa Wengera potrafi to bezlitosnie wykorzystac:;/:
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
1. Arsenal
2. Szachtar
3. Braga
4. Partizan
Typuje po pierwszej kolejce. Pierwszy Arsenal, któremu zdecydowanie kibicuje również w całej LM. Jak zwykle chłopcy Wengera grają porywająco i mam nadzieję, że to będzie ich czas. W grupie nie widzę dla nich godnych konkurentów. Drugi Szachtar drużyna z ambicjami ale i bardzo znaczącym budżetem, myślę że na Ukraina w kontekście zbliżających się ME 2012 jest sprzyjający klimat do wygrywania. Braga mimo blamażu w pierwszym meczu w/g w ostatecznym rozrachunku będzie silniejsza od Partizana, który też nic nie pokazał w pierwszej kolejce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom