>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa H: Arsenal Londyn, Szachtar Donieck, Sporting Braga, Partizan Belgrad

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grupa H
-Arsenal Londyn

-Szachtar Donieck

-Sporting Braga

-Partizan Belgrad

Zapraszam do analizy oraz komentarzy grupy H.
Kursy od Bwin na pierwszą kolejkę:
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Grupa ciekawa geograficznie. Mamy kogoś z Wysp Brytyjskich, mamy Europę Wschodnią, mamy przedstawiciela Bałkanów, i mamy Latynosów z Portugalii. Piłkarsko Arsenal miał szczęście w losowaniu. Żadna drużyna nie powinna zatrzymać sprawnej maszynki Wengera. Walka o drugie miejsce może być bardzo ciekawa, zagrają trzy wyrównane drużyny. Na papierze najmocniej wypada Szachtar, i to na tą drużynę bym stawiał.
1.Arsenal
2.Szachtar
3.Partizan
4.Braga
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Rowniez ciekawa grupa. Na faworyta wyrasta nie bez podstawnie Arsenal. Walka o drugie miejsce bedzie bardzo ciekawa, ktora moim zdaniem rozegra sie miedzy Braga a Szachtarem, z ktorej w mojej ocenie gora wyjda Portugalczycy. Ukraincow widze na trzecim miejscu, a dla Partizana nie widze wiekszych szans.
1.Arsenal
2.
Braga
3.Szachtar
4.Partizan
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1.Arsenal
2.Braga

3.Szachtar
4.Partizan

Też tak myśle że to własnie tak sie powinno skonczyc,Braga welminowała nie byle kogo tylko samą Seville więc jednak kopac piłke potrafią także nie jest z nimi asz tak żle ,Szachtar zawsze prawie co roku goscił z LM ,Partizan raczej zagrożenie może jedynie stworzyć na własnym boisku.
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
jako nieobliczalna druzyne w tej grupie typuje Sporting. pokazali to w meczach z Celtikiem i Sewilla, a jeszcze rok temu odpadli z elfsborgiem w LE... atutem beda mecze na estadi municipal, na ktorym braga przegrala 2 mecze o stawke w ciagu ostatnich 13 miesiecy. szachtar i partizan w zasięgu portugalczyków. 3 drużyny powalcza o 2m.
 
M 0

maleczks

Użytkownik

1. Arsenal Londyn FC
2. Sporting Braga
3. Partizan Belgrad
4. Szachtar Donieck

O ile z &quot;zarezerwowaniem&quot; pierwszego miejsca graczom z Emirates nie miałem problemu, o tyle 2 pozycja w tej grupie jest bardzo równo obsadzona, ponieważ:
Braga: Jak ktoś już pisał Celtic Glasgow, Sewilla to są bardzo dobre zespoły, a klub, który Hiszpanie mieli szybko odprawić z kwitkiem pokazał, że w piłkę potrafi grać! W końcu wbił im 5 goli z tego... 4 na wyjeździe! Liczę na Portugalczyków i życzę im awansu z drugiego miejsca, co jest bardzo realne.
Partizan: Serbowie z pewnością będą bardzo silni u siebie ze względu na przeraźliwi doping Grobari ???? Punkty mogą urywać...
Szachtar: Stały bywalec europejskich pucharów, ale ja subiektywnie nie widzę ich w tej edycji stąd 4 pozycja. Szczurek pisze, iż na papierze najlepiej wypadają, no właśnie - na papierze. ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Szczurek pisze, iż na papierze najlepiej wypadają, no właśnie
nie wiem czy w Schaktarze,grają jeszcze Jadson i Motzart ale to grozny przeciwnik zwłaszcza u siebie i teraz mają szanse po raz pierwszy wyjsc z grupy na Schaktar Stedium przyjdzie na spotkanie około 50 tys widzów ,jest to porównywalne do meczów Ligi Angielskiej ,Arsenal jest po za zasięgiem to nie ulega wątpliwosci co do reszty co sprawa otwarta ,wystarczy wygrac dwa mecze u siebie(Parizan,Braga remis z Arsenalem) uciułac cos na wyjezdzie i można z 9 punktami spokojnie wyjsc.Także nie ma co Ukrainców przekreślac,budżet Schaktaru jest raz większy nisz wszystkich zespołów z naszej Ekstrakalasy.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Także nie ma co Ukrainców przekreślac,budżet Schaktaru jest raz większy nisz wszystkich zespołów z naszej Ekstrakalasy.
Ja Ukraińców nie przekreślam ;) BROŃ BOŻE!
Tylko tak, jak napisałem subiektywnie &quot;życzę&quot; im czwartej pozycji.
Co do budżetu... tyle, że nasze zespoły marzą o fazie grupowej ligi mistrzów od kilkunastu lat.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co do budżetu... tyle, że nasze zespoły marzą o fazie grupowej ligi mistrzów od kilkunastu lat.
Ale żeby tam sie dostac to muszą, zdecydowanie popracować głowami i nie sprzedawac kluczowych piłkarzy przed el.Ligi Mistrzów.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
na pewno Arsenal wyjdzie z grupy, a dwie drużyny czyli Szachtar i Sporting Braga będą walczyły o zajęcie miejsca premiowanego awansem. Myślę, że Partizan odstaje od reszty i będzie tylko dostarczycielem punktów. Owszem na swoim stadionie jest ciężko go pokonać, wspaniali kibice będą wspierać swój ukochany zespół ale różnica jest zbyt duża by w tej grupie zająć chociażby 3 miejsce. Pamiętajmy również o tym, że Braga to nie jest słaby zespół, może zwykłemu kibicowi ta nazwa nic nie mówi, ale to oni Hiszpańską Seville wyeliminowali mogę stwierdzić, że bez problemu. Jednak stawiam na awans Arsenalu i Szachtara który w tej &quot;rundzie zimowej&quot; będzie miał zdecydowaną przewagę na własnym podwórku...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Ważne, żeby drużynę Kanonierów znów nie naszła plaga kontuzji. Co prawda mają w swoich szeregach wiele dobrych zawodników ale jak wiemy Fabregas, Nasri , Song, Arshavin czy Walcott a nawet Sagna to zdecydowanie kluczowi zawodnicy na chwilę obecną. Arsenal gra znakomicie i to nie ulega wątpliwości. Inna sprawa dotyczy Bragi, czy jest to zespół na tyle silny by mógł zagrozić Arsenalowi w walce o 1 miejsce. Można żałowac tego, że w poprzednim sezonie Arsenal odpadł w ćwierćfinale ale no niestety w ataku musiał radzić sobie bezradny Bendtner bo wszyscy kluczowi zawodnicy - szpital-.
Jeżeli w tym sezonei cięzko będzie w walce o zwycięstwo w Premiership to w LM na pewno powalczą ze wszystkich sił. W końcu trzeba jakiś puchar zdobyć.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Arsenal Londyn
Wcale nie taki mocny jak każdy o nim pisze. Faktem jest że powinni wygrac swoją grupę, ale dużych sukcesów im nie wróżę. Podopieczni Arsena Wengera początek ligi angielskiej mają na plus, ale w tych najważnieszych spotkaniach zawsze im czegoś brakuje. Rywale w grupie raczj im nie powinni zagrozić, jednak z kompletem zwycięstw raczej nie wyjdą z grupy. Porażka z bardzo silną Bragą i zwycięstwa z pozostałymi drużynami. Takiego bilansu sie spodziewam.
przewidywane miejsce: pierwsze

Szachtar Donieck
Jak kolega wcześniej napisał że Szachtar stały bywalec europejskich pucharów, nie trudno się z tym nie zgodzić. Na własnym podwórku walczą dość ambitnie, gorzej jak muszą wyjechać gdzieś poza Ukrainę, tutaj zaczynają się schody. Czy stać ich na awas? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Uważam że ekipa Arsenalu i Bragi jest na dzień dzisiejszy zdecydowanie mocniejsza. Nad Partizanem jedynie mają przewagę.
przewidywane miejsce: trzecie

Sporting Braga
Gdy się postarają moga nawet zająć pierwsze miejsce! Ha to nie żart. Ułożona taktycznie drużyna z Portugalii może mieć problemy tylko z Arsenalem. Pozostali rywale jak najbardziej w jej zasięgu. Pewniak do awansu z grupy. Na własnym terenie nie przegrają żadnego meczu. Tego jestem więcej niz pewien. Duże nadzieje, mobilizacja w drużynie Bragi i nie zdziwię się gdy dojdą do ćwierćfinału.
przewidywane miejsce: drugie

Partizan Belgrad
Skazywany na porażkę i tak zapewne będzie. Zero atutów po stronie stronie Serbskiej drużyny. Ambicja to nie wszystko. Liczą się również umiejętności i ogranie w Lidze Mistrzów. A takiego brakuje im. Występy w pucharze UEFA to jednak nie to samo co Liga Mistrzów. Każdy zdobyty punkt będzie dla nich dużą niespodzianką. Powiedziałem punkt. Bo na trzy punkty ich nie stać w starciu z żadną powyższą ekipą.
przewidywane miejsce: ostatnie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ha, ciekawe czy jutro znajdzie się jakiś śmiałek grając Arsenal z Bragą po kursie 1,20. Dla mnie ten kurs to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Kto śledzi LM to wie, że Bragga ograła na wyjeździe Sevillę 3:4 i mogło by być 2:4 gdyby nie nonszalancja i odpuszczenie gry w końcowych minutach gry. Do tego wygrali 1:0 u siebie. Ostatnio z FC Porto prawie zremisowali na wyjeździe, no ale ostatecznie skończyło się 3:2. Arsenal to nadal nie jest ekipa jak Barca, Manchester United czy Chelsea Londyn. Braga budowana od lat, wpompowane miliony w ten klub i są efekty, grają w Lidze Mistrzów i mają szansę na awans. Bo Partizan szczęśliwie wygrał w karnych z Anderlechtem, a Szachtar miał jeden fenomenalny sezon i przygodę z LE.
Jak dla mnie mecz no bet, a jak miałbym już obstawiać to grałbym x2.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Też tak myślę że Arsenal rozgromi Bragę. W tamtym roku jak Porto jechało do Londynu też pełno ludzi
&quot;Jak dla mnie mecz no bet, a jak miałbym już obstawiać to grałbym x2.&quot;
a mecz skończył się 4:0 jak dobrze pamiętam, a wspomniane FC Porto moim zdaniem jest lepszym zespołem od Bragi.
 
matek_afc 0

matek_afc

Użytkownik
Też tak myślę że Arsenal rozgromi Bragę. W tamtym roku jak Porto jechało do Londynu też pełno ludzi
&quot;Jak dla mnie mecz no bet, a jak miałbym już obstawiać to grałbym x2.&quot;
a mecz skończył się 4:0 jak dobrze pamiętam, a wspomniane FC Porto moim zdaniem jest lepszym zespołem od Bragi.
Arsenal na luzie to wygra Fabregas w ostatnim meczu miał 3 asysty a powinien miec z 6 przy nim to nawet Tshibamba by bramki strzelał
PS: rok temu skonczyło się 5:0 :d
 
travism 190

travism

Forum VIP
Ha, ciekawe czy jutro znajdzie się jakiś śmiałek grając Arsenal z Bragą po kursie 1,20. Dla mnie ten kurs to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Kto śledzi LM to wie, że Bragga ograła na wyjeździe Sevillę 3:4 i mogło by być 2:4 gdyby nie nonszalancja i odpuszczenie gry w końcowych minutach gry. Do tego wygrali 1:0 u siebie. Ostatnio z FC Porto prawie zremisowali na wyjeździe, no ale ostatecznie skończyło się 3:2. Arsenal to nadal nie jest ekipa jak Barca, Manchester United czy Chelsea Londyn. Braga budowana od lat, wpompowane miliony w ten klub i są efekty, grają w Lidze Mistrzów i mają szansę na awans. Bo Partizan szczęśliwie wygrał w karnych z Anderlechtem, a Szachtar miał jeden fenomenalny sezon i przygodę z LE.
Jak dla mnie mecz no bet, a jak miałbym już obstawiać to grałbym x2.
Ja będe tym śmiałkiem i zagram nawet handicap po 1.80 ???? Jeżeli porównujesz Seville która gra/grała straszna padaczke, szczególnie w el. LM do Arsenalu to chyba nie znasz sie na futbolu, a tym bardziej w życiu nie widziałeś w akcji Arsenalu na The Emirates. Arsenal w tym sezonie strzelil u siebie już 10 bramek tracąc tylko jedna przy dwóch rozegranych spotkaniach, a nie wiem czy Braga ma się czym chwalić jeżeli chodzi o dokanania wyjazdowe nie wliczając tych czterech bramek które strzelili praktycznie miesiąc temu. Dla mnie to trzeba mieć nierówno pod sufitem zeby zagrac x2 lub mieć za dużo pieniędzy. Chyba że stanie sie jakiś cud i Arsenal zacznie sobie sam strzelac bramki lub Almunia walnie jakiegos babola. Jak dla mnie 1.80 na hcp to prezent ;)
 
matek_afc 0

matek_afc

Użytkownik
AKA SHAKAL rzeczywiście bardzo mocny argument &quot;prawie zremisowali z Porto&quot; przekonałeś mnie tym chyba postawie czystą 2. Arsenal to świetny zespół tylko ma kłopot z kontuzjami ciekawe jak by grała np. Barca gdy ponad połowę sezonu kontuzje miał Messi a gdy już wróci kontuzji nabawił by się Xavi. Arsenal jest u siebie mocny i nie ma takiej opcji zęby ten mecz skończył sie inaczej niż wysokim zwycięstwem Arsenalu
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Jak widać po avatarze jestem kibicem Chelsea (Travis Arsenalu ???? wiec moze się wydawać ze nie patrzy realnie ) ale w zupełności zgadzam się z przedmówcą. Kurs na handicap Arsenalu jest dobrym typem. J. Portugalczykom jeszcze daleko do Arsenalu. Na Emirates Braga ma marne szanse. Przy nieobecności króla strzelców Arsnealu (Wallcotta) powinien poszaleć Chamakh. Myślę że ukuje ze dwa gole. Jego mega zaletą są główki. Przeciwnicy nie mają z nim szans w powietrzu. Nie zdziwie się jak strzeli jakś po rzucie rożnym czy wrzutce z boku boiska. Braga to nie ten sam zespół co rok temu. W tym roku Porto znów zawojuje ligę. Braga zejmie jakieś 4-5 miejsce. Kurs na samo zwycięstwo Arsenalu jest raczej pewne. Do kuponu można dodać na podbicie kursu. Za to handicap w sam raz aby stworzyć jakiś dubel
edit: w czasie mojego pisania wszedł jeszcze jeden post i z nim też się zgadzam. ????
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
AKA SHAKAL rzeczywiście bardzo mocny argument &quot;prawie zremisowali z Porto&quot; przekonałeś mnie tym chyba postawie czystą 2. Arsenal to świetny zespół tylko ma kłopot z kontuzjami ciekawe jak by grała np. Barca gdy ponad połowę sezonu kontuzje miał Messi a gdy już wróci kontuzji nabawił by się Xavi. Arsenal jest u siebie mocny i nie ma takiej opcji zęby ten mecz skończył sie inaczej niż wysokim zwycięstwem Arsenalu
Heh no Arsenal w tamtym roku też prawie zremisował z Porto;] (na wyjezdzie)
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Arsenal z Braga wystapi bez Walcotta, Van Persie, Bendtnera,Ramseya, Vermaelena i Diaby,także myślę,że po takim kursie nie warto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom