>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Grupa G: AC Milan, Real Madryt, Ajax Amsterdam, AJ Auxerre

Status
Zamknięty.
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Fakt ,real nie jest ostatnio w najwyższej formie. Ale jak znam Mourinho wynik z Milanem na Bernabeu na pewno nie będzie zły. Mou wielokrotnie udowadniał że potrafi zorganizowac drużynę tak aby piekielnie ciężko było stworzyć przeciw niej jakąkolwiek sytuacje bramkową. Obstawiam że Real wygra z Milanem u siebie 1:0. CZy mam rację zobaczymy wkrótce ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Nie nie potrafi tylko nie potrafili, jak będzie to zobaczymy, po tych kilku meczach Realu chyba można stwierdzić, że Mourinho jak na razie nie pasuje do Realu, CR7 to już nie ten sam piłkarz co za czasów gry w MU i chyba można powiedzieć że stał się trochę ciężarem, bo Real niema wyjście muszą trzymać go na boisku, a sądzę że gdyby mieli teraz kupować piłkarza na jego pozycje to zdecydowali by się na kogo innego. Jak dla mnie znowu będzie szopka i wielki Real odpadnie jak poprzednio i poprzednio i poprzednio ... :razz:. A teraz nawet jak wyjdą z grupy z pierwszego miejsca to co im to daje ?/ nic bo i tak są za słabi na Chelsea, MU, Barcelonę, Inter, Bayern i jeszcze kilka zespołów
Real w tej chwili moze i nie graja efektownie ale graja efektywnie a to jest wazniejsze.
Maja 6 pkt w LM w lidze tez graja swoje, ale jak zwykle znajda sie tacy ktorym i tak bedzie zle.
Osobiscie nie jestem wielbicielem Realu i mam nadzieje ze Perez bedzie sie zachowywal tak jak kibice ktorzy juz narzekaja i zdecyduje sie zrezygnowac z uslug Mourinho, albo moze byc tez taka sytuacja ze fala krytyki sie nasili a Portugalczyk nie pozwoli sobie na takie traktowanie i sam odejdzie.
Takie rozwiazanie cieszyloby mnie bo gdyby Mourinho pobyl na dluzej w Realu to zrobilby z nich ekipe kompletna, a ja tego nie chce;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Real w tej chwili moze i nie graja efektownie ale graja efektywnie a to jest wazniejsze.
Maja 6 pkt w LM w lidze tez graja swoje, ale jak zwykle znajda sie tacy ktorym i tak bedzie zle.
Osobiscie nie jestem wielbicielem Realu i mam nadzieje ze Perez bedzie sie zachowywal tak jak kibice ktorzy juz narzekaja i zdecyduje sie zrezygnowac z uslug Mourinho, albo moze byc tez taka sytuacja ze fala krytyki sie nasili a Portugalczyk nie pozwoli sobie na takie traktowanie i sam odejdzie.
Takie rozwiazanie cieszyloby mnie bo gdyby Mourinho pobyl na dluzej w Realu to zrobilby z nich ekipe kompletna, a ja tego nie chce;)
Czy ja wiem czy efektywnie, raczej Real z poprzednich lat też by tyle punktów zdobył i w lidze też by sobie dobrze radził. Na pewno zmieniło się podejść, kiedyś można było śmiał liczyć overy w spotkaniach Realu bo i oni strzelali i dali sobie strzelać, a teraz no cóż może w Hiszpańskiej im nie strzelają, ale jeśli chodzi o LM to już tu Milan czy kolejni rywale uwydatnią problemy obrońców z Madrytu, oczywiści nie mówię tu o tych dwóch drużynach z grupy bo jednak obie te ekipy są rodem z LE. A Mourinho chyba będzie potrzebował z 2;3 lata żeby poukładać Real. Ja mam nadzieją że Real wzorem lat poprzednich odpadnie dość szybko, bo w tedy można pośmiać się z kibiców/ zwolenników Realu :grin:.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
A Milan jest w tak wyśmienitej formie, że stanowi nie lada wyzwanie, jak dla mnie Ajax z Suarezem jest lepszym zespołem na dziś niż Milan, przynajmniej wiedzą, o co im chodzi na boisku. Milan to drużyna nie dość, że bez pomysłu, to jeszcze bez większych perspektyw. Trochę nie rozumiem podejścia, że Auxerre i Ajax to zespoły &#39;rodem&#39; z LE. Liczy się poziom sportowy, nie dotychczasowe osiągnięcia. Real może nie zachwyca, jednak mi osobiście podobają się niektóre zmiany wprowadzone przez Mourinho. Mam też nadzieję, że Real sprawi Mediolańczykom lanie, aby ci zastanowili się na czym futbol polega, bo ich gra momentami dowodzi, że o tym zapomnieli.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No i po pierwszym spotkaniu gigantów ;) tej grupy trochę już wiadomo Real jest pierwszy w tej grupie już na 100%. Co do samego spotkania to real mógł wygrać to spotkanie 5-0, a wygrał po 2-0 strzelając obie bramki dzięki szczęściu :razz: pierwszą CR7 strzela wolnego piłka leci prosto w mur, a w murze dziura i gol ???? druga tu się odbiło tam się odbiło i bramkarz w końcu bez szans :? . Co do Milanu to Ronaldinho powinien siedzieć na ławce a Robinho grać od pierwszej minuty i zmiana Pato za Inzaghi - nieporozumienie.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Jeśli już mówisz, że tych nie powinien strzelić to na pewno były takie okazje z których powinien strzelić. Tak więc gdyby mecz ułożył się inaczej, tzn. nie było 2:0 po 15min, to zapewne zawodnicy Realu bardziej przyłożyli by się do tych pozostałych stworzonych przez siebie okazji. Nie wiem czemu ale niektórzy nie chcą z jakiegoś powodu uznać zdecydowanej wyższości Królewskich nad Milanem w tym meczu. I patrząc na to obiektywnie wynik mógł a nawet powinien być wyższy.
P.S
Jeśli byśmy tak analizowali wszystkie zdobywane bramki to pewnie koło 70% było by zdobywane &quot;szczęśliwie&quot;, tzn. po błędach rywali (tak jak miało to miejsce w tym meczu). Szczęście jest jak najbardziej potrzebne, nie tylko w piłce nożnej ale i ogólnie w sporcie i ja się cieszę że tego wieczoru było ono przy zawodnikach Los Blancos. ????
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Real byl lepszy dlatego wygral .... Milan w przekroju calego spotkania nie zasluzyl na remis .. wynik oczywiscie moglbyc inny ... co nie zmienia faktu ze Real naprawde zaczyna grac tak jak powinien .. mam nadzieje ze to poczatek WIELKIEGO REALU !!
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
A ja mam na dzieje że nie ???? Ale jak juz mówiłem przed startem sezonu że na Real trzeba będzie uważac to po słbym meczu z Mallorcą wielu mówiło że Mou to tylko cien i tak naprawde nic z tego nie będzie ale ja mówiłem co innego Jose to wielki trener a tak naprawde mecz z Milanem to był jego pierwszy tak poważny test w roli szkoleniowca Real,kolejne to z Seviila,Valencią,Barceloną i kolejny mecz Milanem oraz derby Madrytu.oczywiscie kolejnosc meczy nie jest taka jako powinna byc bo tak naprawde mecz Milanem grają po meczu z Herculesem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom