>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F

Status
Zamknięty.
E 0

elmoro21

Użytkownik
Faworyta wskazać trudno. Na papierze awans mają Ajax, Hamburg i Aston Villa. Hamburg prowadzony przez Martina Jola jest bardzo mocny. Wskazują na to wyniki w Bundeslidze - po 7 kolejkach to piłkarze HSV są na czele tabeli. Ajax nie gra olśniewająco. Jego mocną stroną może być Huntelar, o którego w wakacje biły się czołowe drużyny Europy. The Villans bardzo dobrze radzą sobie w PL. W ostatnim sezonie za cel wyznaczyli sobie awans do UEFA. Ten cel zrealizowali. Będą bardzo groźni, dla mnie numer 1 do awansu. MKS Żlina oraz Slavia szanse mają teoretyczne, ale jak wiemy, w piłce wszystko jest możliwe.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Jak dla mnie faworyt tej grup jest tylko jeden.Mianowicie Aston Villa.Mysle ze powinni wyjsc z pierwszego miejsca.Widzialem na zywo jak graja a jakies 2 godzinki temu zamowilem bilety na mecz wlasnie z Ajaxem Amsterdam!!!!Dobry uklad gier przemawia za nimi.Pierwsze spotkanie bardzo dobrze ze z ajaxem wlasnie.Jesli wygraja potem bedzie tylko z gorki licze na 6 pkt u siebie i 1 pkt na wyjezdzie co pozwoli wygrac grupe.W Hamburgu pewnie porazka bo prawdopodobne jest to ze Hamburg wlasnie zwyciestwem z Villa u siebie zapewni sobie awans.Trzecia druzyna wszystko wskazuje ze bedzie Ajax ale nie skreslal bym Slavi Praga!
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Spotkanie : Aston Villa Birmingham vs Ajax Amsterdam

Typ : 1

Kurs : 1,80

Buk : betathome

Spotkanie w ramach pierwszej kolejki Pucharu UEFA w grupie &quot;F&quot;. Na Villa Park przyjeżdza słynny Ajax Amsterdam! To nie lada gratka dla kibicow miejscowych jak i mnie samego gdyz na mojej Aston bardzo dawno nie było europejskich pucharów.Myśle ze jutro mozemy spodziewac sie co najmniej 3 bramek z czego przynajmniej 2 dla Villi stąd tez moj typ.Aston Villa bedzie chciala sie jak najlepiej zaprezentowac w rozgrywkach grupowych i zafundowac swoim kibicom wielkie widowisko.Przeciwnik wrecz wymazony z wielka renoma w europie choc nie grajacy ostatnio dobrze.Mysle ze bramki zobaczymy juz w pierwszej polowie conajmniej dwie.Aston Villa gra ostatnio na swoim dobrym poziomie i mysle ze jutro to spotkanie wygra.Maja bardzo dobry terminarz i powaznie mysla o wyjsciu z tej grupy a wiec takie spotkania musza wygrywac.Ajax nie jest w jakiejs wysmienitej formie i jest w zasiegu trwardo grajacych The Villans.Graja u siebie bedzie komplet kibicow otwarcie rozgrywek grupowych mocniejsza kadra to argumenty przemawiajace za Villa!!!Typ jak dla mnie najbardziej pewny z czwartkowych meczy.

&quot;I ja tam będe&quot;

Jakze bym mogl ominac to spotkanie.Zaraz po losowaniu zamowilem bilety i mysle ze jutro bedzie bardzo dobry wiczór a wiec jedno- ZWYCIESTWO!!!!
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
MSK Zilina- Hamburger SV
Typ: 2
Kurs: 1,77
Bukmacher: Betsafe

Gospodarzem dzisiejszego meczu jest najsłabszy zespół w stawce drużyn rywalizujących w fazie grupowej Pucharu Uefa. Na przeciwko nich stanie lider bundesligi będący w dobrej dyspozycji zespół z Hamburga. Ekipa ze Słowacji znalazła się w tej fazie głównie dzięki temu, że we wcześniejszych rundach trafiała na bardzo przeciętne zespoły a był to Levski Sofia (1:1,1:0) oraz Slovan Liberec (2:1,2:1). Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z tak klasowym zespołem jakim jest Hamburg tym bardziej, że faza grupowa to tylko 4 kolejki bez rewanżu, trzeba więc walczyć o zwycięstwo w każdym meczu, bo na ewentualne odrabianie strat nie będzie zbyt wielu okazji. Goście powinni zagrać więc na maksimum swoich możliwości i myślę, że to w zupełności wystarczy na przeciętną ekipę ze Słowacji.
 
W 0

witoldd1

Użytkownik
Aston Villa - Ajax Amsterdam
typ:2
kurs:4,00
buk:bah
Analiza:
Witam dzisiaj znowu szukam jakiś fajny typ gdzie faworyta trudno wskazać. Myślę, że takim meczem jest właśnie Aston Villa kontra Ajax. Bukmacherzy wybrali faworyta jednego jakim jest Aston Villa, oczywiście ja wam podam zaraz takie argumenty które na pewno obalą teorie buków
.
Aston Villa - puchar Uefa traktują z przymrużeniem oka dla nich ważniejsza jest liga , w której w tym sezonie spisują się nad spodziewanie dobrze i będą walczyć o przepustkę do najlepszej ligi świata jaką jest liga mistrzów . Dzisiaj zapewne nie zagra kilku czołowych graczy, Jeżeli nawet zagrają od pierwszej minuty to i tak zapewne nie cały mecz zostaną zmienieni przez zmieników mniej doświadczony i o mniejszych umiejętnościach. Anglicy co już powoli staję się tradycją słabo się spisują w pucharze UEFA , dla nich celami głównymi jest ligi i liga mistrzów a takie podrzędne puchariki idą w niepamięć. Pucharze UEFA prym biorą takie kraje jak Rosja , hiszpania, Holandia i inne mniej znane kraje. Ajax- Jak zawsze kopalnia talentów. Takie talenty, żeby się wypromować muszą grać dobrze w pucharach Europejskich, ponieważ liga Holenderska nie jest miarodajna i żaden poważny Menadżer nie bierze dobrych występów piłkarzy tam pod uwagę. Dziś właśnie Talenty od Ajaxu mają szanse się wypromować, zagrają zapewne bez presji bo mało kto na nich stawia. Zagrają po prostu na luzie a jak Holendrzy grają na luzie to wychodzi im przeważnie wszystko. Dziś Aston villa, lekko pewnie zlekceważy Ajax , i to jest właśnie szansa dla Ajaxu. Myślę że małą sumkę można na nich zagrać, powiem tyle kurs warty ryzyka
.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Aston Villa - Ajax Amsterdam (under/over 2.5) ✅
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: O 21.15 polskiego czasu na Villa Park w Birmingham rozpocznie się spotkanie 1. kolejki fazy grupowej Pucharu UEFA, w którym naprzeciw siebie staną dwaj niekwestionowani faworyci do awansu z Grupy F - miejscowa Aston Villa i grająca dziś jako gość - drużyna Ajaksu Amsterdam.
Aston Villa prowadzona przez Martina O&#39;Neilla, która awansowała do tych rozgrywek poprzez Puchar Intertoto, mimo gry w dzisiejszym spotkaniu ze zdecydowanie bardziej utytułowanym klubem, jest, moim zdaniem, faworytem.
W obecnym sezonie Eredivisie Ajax, który prezentuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, nie wygrał jeszcze poza Amsterdam ArenA, więc czy może liczyć na komplet punktów grając na Villa Park z drużyną, która na swoim stadionie w obecnej edycji Premiership jeszcze nie przegrała?!
W drużynie Aston Villi nie będzie mógł wystąpić jedynie kontuzjowany od dłuższego czasu Wilfred Bouma.
Marco van Basten nie będzie mógł dziś skorzystać z ciągle kontuzjowanego podstawowego bramkarza Maartena Stekelenburga, a także Mitchella Donalda, Jana-Arie van der Heijdena, Ismaila Aissati&#39;ego i Kennedy&#39;ego Bakircioglu.
Mój typ: 3:1 dla Aston Villi i bramka Johna Carew.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Aston VIlla-Ajax Amserdam
Typ : 1
Kurs : 1,80 bet-at-home ✅✅WYNIK 2:1✅✅


Na Villa Park przyjedzie Ajax który nawet w latach świetności z van Bastenem na boisku nie radził sobie zbyt dobrze na boiskach angielskich gdzie zdołał wygrac 1 raz na 8 gier. Ajax do tej pory w lidze nei spisuje się zbyt dobrze zajmując 9 miejsce. Bolaczką zespołu sa mecze wyjazdowe w których się męczą okrutnie i w lidze mają bilans 0-1-2.
AV w lidze jest na 6 miejscu bez porażki na koncie w meczu domowym 2-2-0. Jednak najważniejszym czynnikiem który powoduje o tym że gram na AV jest obsada bramki w zespole Joden. Otóż podstawowy bramkarz który wprowadza troche spokoju w szeregi obronne Marten Stekelenburg dzisiaj nie zagra a zastąpić go ma Kenneth Vermer. Ponadto van Basten dzisiaj nie skorzysta z Mitchell Donald, Jan-Arie van der Heijden, Ismail Aissati i Kennedy Bakircioglu. Dla porównania Martin O&#39;Neill nie ma możliwości dzisiaj wystawic jedynie Boumy. Niemoc w meczach wyjazdowych w lidze, słaba postawa na boiskach angielskich i obsada bramki przemawiają zdecydowanie za postawieniem na AV więć i ja tak typuje ;)

Przewidywane składy :

ASTON VILLA: Friedel- L Young, Laursen, Davies, Shorey-Petrov, Reo-Coker, Barry- Young,Agbonlahor, Carew

AJAX: Vermeer- Silva, Oleguer, Vermaelen, Emanuelson-Gabri, Lindgren, Vertonghen-Luis Suaraz, Huntelaar, Sarpong
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
Spotkanie: MSK Zilina - Hamburg
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.15
Buk: bet365
Analiza:

Pierwsz kolejka fazy grupowej Pucharu UEFA. Do lidera słowackiej 1 ligii przyjeżdza lider Bundesligi. Zilina aby awansowac do obecnej rundy musiała przejść 3 szczeble eliminacji. W dwumeczach okazała się lepsza od MTZ-RIPO Mińsk, Slovana Liberec i Levskiego Sofia. W 12 spotkaniach strzelili 9 bramek. Hamburg miał o wiele krótszą drogę gdyż rozegrał tylko 2 mecze z rumuńskim Unirea, remisując bezbramkwo u siebie i wygrywając 2-0 w rewanżu. Obie ekipy w swoich ligach sposują się bardzo dobrze. W ich meczach pada sporo bramek. Oba zespoły nastawiają się zawsze na ofensywę. Szczególnie HSV który w Bundeslidze strzelil 15 goli tracąc 12 a mimo tego jest liderem. Gospodarze legitymują się bilansem 22-6. Myślę że w dzisiejszym meczu padną conajmniej 3 gole.Zapewnić to mogą po stronie Ziliny dwójka bramkostrzelnych napastników Adauto, Styvar. Natomiast jeśli chodzi o gości to na szczególną uwagę zasługuje z pewnością zaciąg chorwacki w osobie Olicia i Petricia. Wspólna gra w reprezentacji daje plusy gdyż świetnie się rozumieją na boisku. Nie należy również zapominać o będącym w bardzo dobrej formie Piotrze Trochowskim, który może zaskorzyc golkipera Ziliny silnym strzałem zza pola karnego. Hamburgczycy mają zdecydowanie lepszy skład ale myślę że gospodarze nie przestraszą się przeciwników i strzelą choć jedną bramkę. Myślę że podopieczni dobrze nam znanego Duszana Radolskiego oraz trenera HSV Martina Jola postarają się i zdobędą w tym spotkaniu conajmniej 3 bramki. Typuję over 2,5.
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Slavia Praga - Aston Villa
Typ:2
Kurs:2.50
Buk:Expekt
Analiza:
Pojedynek najlepszej drużyny w tej grupie z najsłabszą , oczywiście za najlepszą uważam Angielską Aston Villę .
Dla podopiecznych Martina O&#39;neila jest to już drugi mecz w fazie grupowej w pierwszym z nich uporali się na własnym stadionie z Ajaxem Amsterdam 2:1 .
Slavia gra pierwszy mecz , do tego ma niższy ranking UEFA, co świadczy o tym że jest słabszym zespołem .
Slavii wiedzie się ostatnio w lidze bardzo dobrze , mimo to skazuję ją na pożarcie gdyż poziom ligi Czeskiej i Angielskiej to jak Maluch i Porsche .
Budżety klubów też bez porównania , choćby wydatki obu klubów w letnim okienku , Anglicy wydali 40 mln funtów , a Czesi około miliona euro .
Nie mogę sobie wyobrazić by Anglicy stracili w tym meczu jakiekolwiek punkty , a zwycięstwo praktycznie zapewni im już awans do dalszych gier.
Tak więc jak dla mnie w tym meczu pewna &quot;1&quot;.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Najlepsza a Ziliną słabą przegrywa? I w ogóle dla Ciebie pewna 1? Czyli co Slavia pewnie wygra? Jak cały czas o Aston Villi piszesz? ???? popraw analizę;-) mój post do kasacji;]
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Najlepsza a Ziliną słabą przegrywa? I w ogóle dla Ciebie pewna 1? Czyli co Slavia pewnie wygra? Jak cały czas o Aston Villi piszesz? ???? popraw analizę;-) mój post do kasacji;]
Nie byles na meczu nie widziales to nie pisz bo bylem i widzialem jak do tego meczu podeszla Villa skoro trener pierwszy raz wystawil w sezonie Delfruneso który strzelil zreszta bramke a na ławce posadzil 6 z podstawowego skladu to chyba normalne bylo ze mu na meczu z Zilina nie zalezy bo w niedziele mial trudny mecz z Evertonem!i Co??Pojechali do Liverpoolu i wygrali a teraz rece daje uciac ze z Hamburgiem nie przegraja.Troche wiem co sie tam dzieje nie z prasy nie z internetu:jezora:
 
K 0

krakk

Użytkownik
Wiecie moze jakim składem ma zagrac Hamburger oraz Aston Villa??
Sądzie ze Aston Villa to wygra jeśli zagra pdst składem bo walka toczy się o 1 miejsce a widać że są w formie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W Aston Villi można spodziewać się małych rotacji w składzie, ponieważ przed nimi gorący okres świąteczno-noworoczny w Premiership gdzie trzeba bedzie grac cały czas co trzy dni, a straconych w tym okresie punktów łatwo odrobić się nie da. Dla mnie HSV - Aston Villa no bet.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Mam pytanie wiecie może jakim składem zagra Ajax ze Spartą ?? (Odp. podstawowym/rezerwowym)
Nie wiem jak to nazwac, ale na pewno nie w optymalnym :-D Rasmus Lindgren doznal w poniedzialkowym treningu kontuzji kostki i nie zagra w spotkaniu przeciwko czeskiej drużynie. Osoba, ktora moglaby go zastapic na tej pozycji jest Gabri, lecz Hiszpan nie jest jeszcze gotowy do gry. Marco van Basten powiedzial, ze nie chce podejmowac zadnego ryzyka z Gabrim. Oprocz Lindgrena i Gabriego nie zagraja rowniez: Stekelenburg, van der Heijden, Enoh, Aissati i Donald.


Ja puscilem na ten mecz under 3.5 po kursie 1.40, myslicie, ze to dobry typek??
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam - SK Slavia Praha
Typ: under 2,5
Kurs: 2.15


W grupie F wszystko juz jest jasne. Awans wywalczyly HSV, Aston Villa i Ajax. Niewiadoma jest jedna, w jakiej kolejnosci te druzyny wyjda z grupy. Wszystkie maja po 6 pkt i kazda z nich ma szanse na wyjscie z grupy z pierwszego miejsca. Ciekawie zapowiada sie mecz w Hamburgu, bo tam bezposrednio walczyc beda ze soba HSV i Aston Villa. Niemniej ciekawie zapowiada sie pojedynek na AArena, gdzie Ajax podejmie najslabsza druzyne grupy F czeska Slavie Praga. Wszystko wskazuje na to, ze w dzisiejszym meczu w druzynie gospodarzy nie wystapia kontuzjowani Lindgren Rasmus i ten, ktory moglby go zastapic w wyjscowej 11 Hiszpan Gabri, co prawda wznowil juz treningi z druzyna, ale trener Marco van Basten powiedzial, ze nie chce podejmowac zadnego ryzyka z Gabrim. Poza tym nie bedzie mogl skorzystac rowniez ze Stekelenburga, van der Heijdena, Enoha, Aissatiego i Donalda. Patrzac na tabele i wczesniejsze mecze obu druzyn w oczy odrazu rzuca sie w oczy mala liczba bramek w meczach z udzialem tych druzyn. Ajax w 3 meczach zdobyl 3 bramki, a starcil 2, natomiast Slavia plasuje sie na ostatnuim miejscu z bilansem bramkowym 0-3. Mysle, ze dorobek bramkowy tych druzyn po dziejszym meczu nie powiekszy sie znacznie, dlatego moj typek na ten mecz to under 2,5. Wydaje mi sie, ze Ajax wygra ten mecz 1- lub 2-0.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Hamburger SV - Aston Villa (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) ✅
Typ: Tak
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.45 na HSH-Nordbank-Arena w Hamburgu rozpocznie się spotkanie, w którym liderujące w tabeli Grupy F HSV podejmować będzie legitymującą się identycznym dorobkiem punktowym drużynę Aston Villi.
Obie ekipy mają już zapewniony awans do kolejnej fazy turnieju i pozostała im już tylko walka o 1. miejsce w grupie.
Hamburger SV zanotował do tej pory w meczach fazy grupowej 2 zwycięstwa (2:1 ze słowacką Ziliną i 2:0 ze Slavią Praga) i porażkę (0:1 z Ajaxem).
Z kolei drużyna z Birmingham w obecnych rozgrywkach Pucharu UEFA zanotowała wygrane z Ajaksem (2:1) i Slavią Praga (1:0) oraz niespodziewaną porażkę z Ziliną (1:2).
Zarówno piłkarze Martina Jola, jak i Martina O&#39;Neilla, w rozgrywkach ligowych spisują się bardzo dobrze, zajmując 4. lokatę. Co prawda w przypadku Hamburga oczekiwania przed sezonem były znacznie większe, ale dla zawodników O&#39;Neilla pozycja w czołówce Premiership to ogromny sukces.
W dzisiejszym spotkaniu typuję podział punktów, gdyż nie wydaje mi się, by któraś z drużyn za wszelką cenę chciała odnieść zwycięstwo. Mój typ: 1:1.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na mecz do Hamburga trener O&#39;Neill nie zabrał takich piłkarzy jak: Barry, Agbonlahor, Laursen, A.Young a na ławce ma siedziec bramkarz Friedel. Ja w takiej sytuacji postanowilem zagrac na wygraną HSV, ktore bądź co bądź ma problemy ze strzelaniem bramek w pucharach na wlasnym stadionie, ale wkoncu trzeba zagrac na ich pełne odblokowanie, zwłaszcza, ze grają o pierwsze miejsce w grupie.
Mój typ: HSV Hamburg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom