>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F - Włochy, Paragwaj, Nowa Zelandia, Słowacja

Status
Zamknięty.
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Skąd ta pewność faworyta? Wcześniejsze mecze już pokazały, że football jest nieobliczalny. Skoro Słowakom już nawet wygrana nie pomoże to będą starać się chociaż wyjść z twarzą i nie stracić bramki. Zamurują swoje pole karne i makaroniarze będą bezradni jak w poprzednich meczach, gdzie przeciwne drużyny chociaż atakowały. Mam nadzieje, że ten scenariusz się nie sprawdzi, bo też mimo wszystko postawiłem na Włochów :p
Jak Słowacja by wygrała(takie cuda sa realne) to by wyszła bo nowa zelandia musiala by wygrac z paragwajem ze by wyjsc w tym wypadku
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Pisałem tutaj z tydzie temu z Włosi nadaja sie na zbiór pomidorów a nie na mistrzostwa świata.totalny antyfutbol a gdyby nie zagraniczne gwiazdy w lidze Włoskiej to ta liga była by poziomem jak na sza ekstraklasa ???? bardzo sie ciesze że mistrzostwa sie dla nich skonczyly i dla tak samo daremnych Francuzików.Teraz pewnie w 1/8 Holendrzy zagrają ze Słowakami a więc moje kochane Oranje sa w ćwiercfinale ???? a co dalej zobaczymy
 
S 1

splot

Użytkownik
Holandia trafi na Brazylię i to będzie przed wczesny Finał tych rozgrywek. Miejmy nadziej że wygrana której;s z tych drużyn nie wykorzysta ich sił na maxsa i nie polegną w półfinale : ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom