>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa F: Turcja, Gruzja, Portugalia, Czechy [18.06-26.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Czechy - Turcja
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Czechów
Kurs: 1.33


Czesi udowodniły w meczu z Gruzją, że potrafią grać ofensywną piłkę i oddać aż 20 strzałów na bramkę niżej notowanych Gruzinów - ostatecznie maksem który udało się wyciągnąc był tylko remis. W meczu z Turcją grają zatem obie ekipy, które stać na ofensywną i otwartą grę, ale wydaje mi się, że bardziej ustabilizowanym zespołem są po prostu Czechy, które były bardzo blisko zarówno remisu z Portugalią, jak i wygranej z Gruzją.

Spotkanie: Gruzja - Portugalia
Bukmacher: Superbet
Typ: Ronaldo over 3.5 strzały
Kurs: 1.53


Ronaldo z koleżeńską asystą, ale nadal bez gola na tym turnieju, a taki zawodnik jest po prostu uzalezniony od zdobyczy bramkowej, szczególnie na takich imprezach. Ostatnia proba ataku na ten typ to trafienie, chociaz wiekszosc sytuacji pokryta juz w 1. polowie. Tym razem scenariusz może być bardzo podobny, ale rywal prostszy niż Turcja. Myślę, że ROnaldo będzie bardzo zdeterminowany do strzelania i odda min. 4 strzały na bramkę Gruzinów
 
S 7,3K

SingleBet

Użytkownik
Czechy - Turcja
Typ: Powyżej 5,5 kartki ✅ (żółta kartka = 1, czerwona kartka = 2, czerwona kartka za dwie żółte = 3)
Kurs: 2.19
Bukmacher: Betfan

Kolejny dobry materiał na 'brudny' mecz. Czesi muszą to spotkanie wygrać, by pozostać w turnieju. Schick leczy aktualnie uraz łydki i nie wiadomo czy zdąży z rekonwalescencją na jutrzejsze spotkanie. Mecze w tej grupie:

1 kolejka
Turcja - Gruzja 3 żółte kartki
Portugalia - Czechy 3 żółte kartki

2 kolejka
Gruzja - Czechy 9 żółtych kartek
Turcja - Portugalia 5 żółtych kartek

Sędzia spotkania będzie István Kovács, który na arenie międzynarodowej chętnie sięga po kartki. Ostatnie mecze:

20.06.2024 Słowenia - Serbia 6 żółtych kartek
22.05.2024 Atalanta - Bayer Leverkusen 7 żółtych kartek
16.04.2024 Barcelona - PSG 9 żółtych + 1 czerwona kartka
21.03.2024 Walia - Finlandia 7 żółtych kartek
14.03.2024 Villareal - Olympique Marsylia 8 żółtych kartek
20.02.2024 Inter Mediolan - Atletico Madryt 6 żółtych kartek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1854
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czechy - Turcja

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 kartek @2,19 etoto
w meczu będzie powyżej 6,5 kartek @3,30 etoto
w meczu będzie czerwona kartka @4,40 Superbet

Żeby wyjść z trzeciego miejsca to trzeba mieć minimum trzy punkty. Dokładnie tyle ma obecnie Turcja, a Czechy mają zaledwie jeden punkt. Wobec tego naszych sąsiadów interesuje tylko i wyłącznie zwycięstwo. Obie drużyny grają na tym turnieju dość ostro. W pamięci mam mecz Gruzja - Czechy, gdzie sędzia co chwilę pokazywał żółtą kartkę. Teraz stawka meczu jest jeszcze większa, tu już nie ma co kalkulować w przypadku Czech, muszą walczyć o trzy punkty. Najwyższy czas też na drugą czerwoną kartkę na tym turnieju i myślę, że jest to dobry mecz do tego, by ta czerwona kartka została pokazana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3346
paga 38,7K

paga

Użytkownik
Oczywiście przy sędziach może być różnie, dostanie wylewu jak to często bywa i nie wyciągnie kartki, ale ktoś kto przygląda się spotkaniom, które prowadzi Kovács ten wie, że trudno o lepszego arbitra do grania overów kartkowych. Gość się strasznie podpala.
 
Pablito91 695,2K

Pablito91

Użytkownik
Czechy Turcja powyżej 24.5 fauli @1.95 betfan 16:9

Zapowiada się ostry mecz pomiędzy Czechami a Turkami. 1 miejsce zarezerwowane jest dla Poertugalii. 2 pozostałe zostają jeszcze otwarte. I to raczej między tymi ekipami rozegra się walka o awans. Czechów interesuje tylko wygrana. Turcji wystarczy remis. Obie drużyny grają ostro, nie odstawiają nóg. Szczególnie w drugiej kolejce Turcy i Czesi nie oszczędzali swoich rywali popełniając odpowiednio 16 i 17 przewinien. Myślę, że w meczu o taką stawkę i patrząc na charakternosc obu drużyn Idę w faule.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3550
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/EURO 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Czechy vs Turcja
Typ: powyżej 6.5 kartek
Kurs: 3.15
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza:


Nieco później rozpocznie się spotkanie Czechów z Turcją. Nasi południowi sąsiedzi po przegranej z Portugalią oraz remisie z Gruzją znajdują się w bardzo trudnym położeniu. Jedynie zwycięstwo w środowej batalii da awans tej nacji. Zadanie jest ciężkie, ale fani mogą budować swój optymizm po niedawnej potyczce w sobotę. Naprawdę przyjemnie oglądało się poczynania Czechów, którzy stworzyli sobie masę szans, ale na posterunku stał Giorgi Mamardashvili. Bramkarz Gruzji to na ten moment najlepszy goalkeeper na turnieju i nie ma co się dziwić, wszak obronił 10/11 celnych strzałów dokonanych przez naszych południowych sąsiadów. Zabrakło szczęścia i Czesi potrzebują poprawić swoje celowniki, aby przedłużyć przygodę w Niemczech. W jakiej formie tym razem ujrzymy formalnych gości?

Zwycięstwo Turcji nad Gruzją było bardzo ważne, aby tak naprawdę zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Nie wolno jednak pozwolić sobie na wysoką porażkę z Czechami, aby nie spaść w rankingu 3. miejsc za plecy Węgrów. Przegrana z Portugalią była zasłużona i kibiców najbardziej zdenerwował fakt, że wschodząca gwiazda piłki nożnej Arda Güler rozpoczął tamtą rywalizację na ławce rezerwowych. Włoski selekcjoner Vincenzo Montella usłyszał wiele słów krytyki pod swoim adresem i zawodnik Realu Madryt powinien dzisiaj być w pierwszej 11. Jeżeli Turcja chce na spokojnie awansować do kolejnej rundy, potrzebuje zagrać tak z polotem, jak w meczu z Czechami. Czy to się powiedzie?

Tutaj zwiększę linię kartek, wszak zarówno Czechy, jak i Turcja to nacje, które otrzymują masę upomnień na tym turnieju. Formalni gospodarze byli karani do tej pory 6-krtonie a goście 5-krotnie. Pobieram próg 6.5 upomnień. Sędzia István Kovács w pierwszym swoim spotkaniu na EURO był zmuszony sięgnąć do kieszonki 6 razy. Mam nadzieję na ciekawe widowisko z walką po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3506
Emdojot 326,3K

Emdojot

Użytkownik
Czechy vs Turcja

Over 39.5 pkt za kartki
Over 6.5 rr
@1.56

Każdy idzie w stronę wielu kartek w meczu, Ja jednak będę bardziej ostrożny i dodam over rożnych.
Zgodzę się z głosami, że i sędzia jest hojny jak i same drużyny są mocno overowe w aspekcie upomnien od sędziego. Oba zespoły zgromadziły po 5 kartonikow na tym turnieju.
Druga statystyka gdzie mamy spore liczby jest rubryka z rogalami.
Czesi nabili z Gruzja 11, a z Portugalią nie potrafili na tyle powazne zagrozić rywalom aby zdobyć ten stały fragment gry.
Turcy z Portugalią zgromadzili aż 9 kornerow, a z Gruzja 5.
Średnia naprawdę dająca podstawy do zagrania overa.
Czesi potrzebują wygranej aby wyjść z grupy, natomiast graczom Montelli wystarczy remis, by na spokojnie czekać na rozstrzygnięcia innych spotkań.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2092
typerskoki 479,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Czechy - Turcja @ więcej strzałów celnych Czechy @ 1,87 @ Betters
Sytuacja w grupach ułożyła się tak, że remis Czechom nic nie daje. Czesi muszą wygrać i będą cisnąć, a Turcja będzie nasłuchiwać drugiego meczu bo w przypadku braku wygranej Gruzji - to wystarczy im po prostu nie przegrać specjalnie wysoko. Zatem spodziewam się, że Czesi tu będą od początku cisnąć co da przewagę w rogach. Będą dużo ryzykować więc mogą po kontrze stracić, a w skutek tego będą starać się odrobić i dalej nabijać rogi. Gdyby pierwsi szybko strzelili to w teorii wtedy faworytem do rogów będą Turcy, ale myślę, że Czesi bedą groźnie kontrować starając się powiększyć przewagę, więc wtedy też rogi wpadną.


Gruzja - Portugalia @ Portugalia over 1,5 gola @ 1,47 @ Betters
Typowo do dubla. Kuszą tu overy bramkowe, ale widząc mecz Albania - Hiszpania i pierwsze dwa mecze Portugalii wycofuje się z pomysłu. Portugalia stara się przejsć suchą nogą przez tą fazę, nie męcząc się, więc możliwe że tu będzie jakieś wymęczone 2-0, a Gruzja wcale się nie otworzy bo będzie się bała szybkiego 3-0 do przerwy. Tak samo jak ALbania do końca nie zaryzykowała w meczu z Hiszpanią, albo po prostu nie była w stanie - tak tutaj może być podobnie i może skończyć się bez over 2,5 w meczu. Jednak te 2 gole Portugalia powinna strzelić. Szczególnie Ronaldo poluje na pierwszą bramkę na turnieju i sądzę że pod te 2-0 powinno wystarczyć.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Gruzja - Portugalia
Typ: Ronaldo strzeli
@1.70 Fortuna

Portugalia ma dziś relatywnie najłatwiejsze zadanie - wygrać z najsłabszą ekipą z grupy F, Gruzją i wychodzą z pierwszego miejsca. Cristiano Ronaldo mimo swojego wieku wciąż jest głodny sukcesów i widać to na boisku. Zanotował już dwie asysty na tych mistrzostwach, ale sam wciąż jest jeszcze bez bramki. Myślę, że ta sztuka uda mu się właśnie dzisiaj. Gruzja od początku typowana była do porażki w swojej grupie i niewielu było takich, którzy obstawiali jej awans. Portugalia jest silna - ma bilans bramek 5:1 i trudno spodziewać się, by wynik ten nie miałby zostać powiększony po zakończeniu dzisiejszego spotkania. Ronaldo z czternastoma bramkami jest samodzielnym liderem strzelców w historii Mistrzostw Europy i w moim przekonaniu na tym turnieju jeszcze wyśrubuje ten rezultat.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czechy - Turcja 1:2

Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn, o ile Turcja ma bardzo duże szanse na awans nawet z 3 miejsca oczywiście przy braku wygranej Gruzji z Portugalią. O ile dobrze wyliczyłem nawet porażka 2 bramkami daje im awans z 3 miejsca ( mogę się mylić ale chyba dobrze popatrzyłem) wtedy wyprzedzają Chorwacją i Węgry ponieważ będą mieć bilans taki sam czyli -3 bramki ale mają więcej strzelonych goli).
Czesi natomiast muszą walczyć o wygraną. Remis nie daje im nic.
Obie drużyny dość dużo stwarzają sobie sytuacji podbramkowych, Czesi mieli aż 26 w tym 11 celnych oddanych strzałów ale zaledwie remis z Gruzją. Natomiast z Portugalią strzelili również gola ale tam oddali tych strzałów zdecydowanie mniej.
Turcja strzeliła 3 bramki Gruzji ale na pewno nie był to tak łatwy mecz dla nich patrząc na wygraną 3:1. Gruzja miała swoje szanse nawet na remis, przypomnę, że bramka 3 to już bramka strzelona w ostatniej minucie do pustej bramki. Z Portugalią co prawda wysoka porażka 0:3 ale tam też Turcja swoje sytuacje miała, mieli bardzo dużo rożnych w obu meczach. Z Portugalią aż 9 natomiast z Gruzją 5. Czesi natomiast z Gruzją mieli aż 11 rożnych natomiast z Portugalią 0 tyle, że Portugalia nabiła im aż 12 rożnych więc teoretycznie uważam, że rożne w tym meczu powinny wpadać czy to z jednej czy to z drugiej strony.

obie strzela + powyżej 7,5 rzutów rożnych 2,25 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1603
chamberlain 473,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Czechy - Turcja
Czechy over 51.5% posiadania piłki @ 1.70 Fortuna

Czesi w najtrudniejszej sytuacji, głównie przez wpadkę z Gruzją, gdzie tylko zremisowali, dzisiaj potrzebują zwycięstwa, bo nawet remis nic im nie da. Po innej stronie Turcja, której wystarczy remis, żeby awansować z drugiego miejsca, dlatego dzisiaj w mojej opinii powinniśmy częściej przy piłce oglądać Czechów. Linia na posiadanie to raptem 51.5%, i ją pobieram, ciężko coś powiedzieć o posiadaniu piłki na tym turnieju przez jednych czy drugich, bo obie drużyny zagrały do tej pory z Portugalią, która mocno dominowała po tym względem, oraz odwrotnością Portugalii, czyli Gruzją, która częściej grała bez piłki. Wygląda na to, że obie drużyny prezentują podobny potencjał, z tą różnicą, że Czesi muszą się otworzyć i atakować, stąd mój typ na ich posiadanie.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 473,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Gruzja - Portugalia
Cristiano Ronaldo trafi bramkę i Portugalia wygra @ 2.05
Cristiano Ronaldo trafi dwie bramki @ 3.90
Fortuna

Portugalia pewna pierwszego miejsca w grupie i teoretycznie mogą przejść obok tego spotkania, ale z drugiej strony jest okazja, żeby sobie postrzelać, a na dodatek Ronaldo wciąż bez bramki w zespole, dlatego dzisiaj drużyna może zagrać pod niego, nawet nie wynik, żeby Cristiano pobił kolejne rekordy. Dlatego proponuje bramkę Ronaldo, ale z dodatkowym zwycięstwem Portugalii, bo nie wydaje mi się, żeby Gruzja mogła tu jednak zagrozić. Portugalczycy nawet jeśli wyjdą w pozmienianym składzie, to dalej jakościowo będą odstawać od rywali, no może oprócz Khvichy. W każdym razie jak dla mnie Cristiano dzisiaj z dużymi szansami na bramkę, czy z gry, czy może po rzucie karnym.
 
Ostatnia edycja:
N 415,5K

niewierny-janek

Użytkownik
Czechy - Turcja
Czechy powyżej 12,5 fauli i Czechy powyżej 2,5 kartek @2,75
Betfan


Czechów interesuje tylko zwycięstwo, remis im niczego nie daje. Powinni podejść do tego meczu odpowiednio zmotywowani i zagrać odważnie i twardo. W tym meczu należy się spodziewać prowadzenia gry po stronie naszych południowych sąsiadów, Turcy zapewne nieco się cofną i będą czekać na kontrataki. Wszyscy spodziewamy się sporej ilości kartek oraz fauli, ja skupię się na tych statystykach po stronie Czechów, którzy pokazali już swój charakter w meczu przeciwko Gruzji notując 5 kartek i 17 fauli. W meczu przeciwko Portugali te statystyki były skromniejsze - 1 kartka i 9 fauli - jednak był to mecz, gdzie przez większość spotkania prowadzili a Portugalczycy oblegali ich bramkę i starali się odrobić straty. Mecz z Turcją powinien bardziej przypominać ten przeciwko Gruzji, Czesi chcąc wygrać, będą musieli ten mecz wyszarpać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3493
maarcin14 886,6K

maarcin14

Użytkownik
Czechy - Turcja
1X
@1.47 Fortuna

Ciekawy mecz w grupie F, o wyjście z grupy z drugiego miejsca zagrają Czechy i Turcja, osobiście lepsze wrażenie na mnie sprawiła reprezentacja Czech i dlatego w tym meczu typuję 1X. Turcja już w meczu towarzyskim z Polską zagrała bardzo przeciętnie, w pierwszym meczu EURO pokonali Gruzję 3:1 ale już w kolejnym z Portugalią przegrali 0:3 i nie mieli w tym meczu nic do powiedzenia, byli zdecydowanie słabsi, nie mieli pomysłu i popełniali proste błędy, na tle Portugalii znacznie lepiej wyglądali Czesi i to właśnie ich typuję jako faworyta w dzisiejszym meczu, typuję 1X.

Gruzja - Portugalia
BTTS
@2.07 Fortuna

Ostatnie mecze fazy grupowej, w grupie F Gruzja zmierzy się z Portugalią. Portugalia ma 6 punktów i pewne 1 miejsce w grupie, dziś może zagrać nieco bardziej rozluźniona i porobić rotacje w składzie, Gruzja mimo że była słabo notowana przed turniejem pozostawia po sobie dobre wrażenie, dalej są w grze mimo że zadanie arcytrudne by pokonać Portugalię, ale nie mają nic do stracenia. Gruzja dotychczas potrafiła pokonać bramkarza Turcji czy Czech, więc liczę że dziś też będą dążyć do strzelenia bramki, zawodnicy Gruzji są odważni, nie boją się pójść 1 na 1, wejść w mocniejszy drybling, szukają miejsca do strzału, myślę że to będzie ciekawe widowisko, typuję że obie drużyny strzelą.
 
B 136,1K

bukibuk

Użytkownik
Gruzja - Portugalia

Gruzja @9,5
Oczywiście jesli to spotkanie byloby dla Portugalczyków o coś, to oczywiście spokojnie by dziś wygrali. Dalej utrzymuje, że są faworytami całego turnieju, ale mają już pierwsze miejsce i grają dziś o nic. Wychodzą takim zmieszanym składem, natomiast nie można przejśc obojętnie obok takiego kursu na Gruzinów, którzy mogą zrobić tutaj wielkie rzeczy jeśli wygrają. Portugalia nic nie traci jak przegra, a Gruzini dziś będą wypruwali żyły, by coś ugrać. W MŚ kilka takich fajnych wysokich kursów udało się w 3 kolejce złapać, między innymi pamietamy spotkanie Japończyków z Hiszpanami i Koreańczyków z... Portugalczykami właśnie. Kurs jest taki, że trzeba próbować to pograć.

Turcja - Czechy

over 5,5 kartki @2,1
BTS @1,77

Spotkanie o awans i tutaj próbuję pograć kartki. Nie wiem kompletnie czego się spodziewać jesli chodzi o wynik, więc nie typuje. Natomiast liczę na gorący mecz, sędzia sprzyja kartkom. Turcy gorące głowy, Czesi muszą atakować, powinno być ostro, powinny być kary indywidualne, kurs na 6 kartek sensowny. Do tego dorzucam BTS, liczę że Czesi pójdą do ataku i otworzą to spotkanie, a jak strzelą to znowu Turcy będą próbowali ugrać coś, by zostać na 2 miejscu by zagrać z Austrią a uniknąć Hiszpanów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3996
R 878,8K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Gruzja - portugalia
Typ Ronaldo liczba strzałów 4+
Kurs 1,63
Liczba celnych strzałów 2+
Kurs 1,73
Betfan

Typ trochę dla zabawy i na obserwowanie meczu. Ronaldo wychodzi w pierwszym składzie, więc liczę, że spróbuje kilka razy zagrozić bramce rywala. Może jak będzie karny to będzie go egzekwował.
Co prawda jak oglądałem poprzedni mecz to więcej podawał do kolegów niz sam strzelał, ale można spróbować to lub liczba celnych strzałów 2 lub więcej za 1,72. Z Turcją na pewno miał 3 strzały na bramkę.
 
Ostatnia edycja:
M 176,2K

mexes200

Użytkownik
21:00 Gruzja : Portugalia
Typ: Gruzja powyżej 2.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.55
Fortuna
Mecz za chwilkę ostatnia kolejką Gruzja odziwo jeszcze ma szansę na awans.. i jestem przekonany że dziś powalczą.. i będzie się dało oglądać ten mecz w przeciwieństwie do właśnie zakończonego Ukraina : Belgia. Idę w rogi Gruzji nabili oni 5 Czechom oraz 5 Turcji.. Portugalia dała sobie nabić 9 rogali Turcji i ani jednego Czesi ale mam nadzieję że to wypadek przy pracy. Linia nie jest jakaś wysoka a kurs do dubla spoko. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +489
demarcel 116,3K

demarcel

Użytkownik
Gruzja - Portugalia
Strzał celny na bramkę Georges Mikautadze +0,5 (wg OPTA)
Betclic 2,05

Portugalia wychodzi jako lider w zmienionym składzie ale nadal z CR7 w wyjściowym. Zależy mu na strzeleniu gola ale dzisiaj nie o tym zawodniku. Gruzin Mikautadze strzelił w ostatnich 12 meczach 10 bramek. Świetne statystyki jak na napastnika. Gruzja potrafi się stawiać mocnym drużynom i dzisiaj pewnie będzie podobnie dlatego polecam ten typ na dzisiejszy wieczór.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2646
elalma 162,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Gruzja - Portugalia
Cristiano Ronaldo liczba strzałów 5+
betfan 2.17

Portugalia mająca zapewniony awans do fazy pucharowej w swoim ostatnim meczu w grupie zagra z Gruzją. Gruzini pokazali się z całkiem niezłej strony na tym turnieju, ale raczej nikt nie spodziewa się tutaj ogromnej sensacji i Portugalczycy są faworytami nawet mając pewność promocji dalej. Już wiadomo, że Ronaldo zagra również w tym ostatnim meczu. Liczę na minimum 5 strzałów Cristiano. Jak wiadomo, praktycznie co mecz oddaje sporo strzałów i liczę na to, że mając już luz i pewność awansu tym bardziej będzie częściej próbował wpisać się na listę strzelców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom