>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa F: Turcja, Gruzja, Portugalia, Czechy [18.06-26.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Turcja- Gruzja

Gruzja powyżej 0,5 gola + Gruzja powyżej 2,5 celnych strzałów + Gruzja powyżej 2,5 rzutów różnych

@3.10


supebet

Uważam, że kursy trochę niesprawiedliwe. Gruzja ma niewątpliwie dużo mniejszy potencjał kadrowy, ale wczorajsze mecze Rumunii czy Słowacji pokazały że to jest turniej. Na 10 meczów Słowacy ograliby Belgów pewnie raz i to był właśnie ten dzień.
Dlatego idę w kierunku doga, uważam że aż tak mocnej dysproporcji pomiędzy tymi ekipami nie ma, żeby Gruzini nie mogli tu zdobyć bramki czy trzykrotnie zagrozić bramkarzowi rywala. Zwłaszcza, że Turcy są trochę dziurawi w obronie co pokazał nam ostatni ich sprawdzian przed Euro. Sam Kvara przy dobrym dniu może tutaj sprawić sporo problemów i w efekcie te ofensywne statystycznie overy pokryć swoimi odważnymi wejściami w pole karne Turków.

Portugalia - Czechy

Powyżej 1,5 gola w meczu + powyzej 9,5 rzutów różnych.

@2.75


superbet

Faworyci do wygrania Euro póki co w bardzo różnych nastrojach. Bardzo dobrze zagrali Niemcy, niezle Holendrzy, przeciętnie Francuzi i słabo Anglicy. Myślę, że dzisiaj Portugalia też może mieć mały problem. Czesi to niewygodny rywal, bo chociaż wielkich nazwisk tam nie ma to grają bardzo odważnym pressingiem już od początku meczu. Sporo jest w ich meczach gry w kontakcie, duża ilość fauli. Jeśli dziś nie pękną i w podobnym nastawieniu wyjdą na Portugalię to ten wprowadzający mecz dla Portugalczyków może okazać się niezwykle intensywny.
Stąd nie idę w kierunku faworyta, a w dwa wyżej wspomniane overy. Sądzę, że przy dużej intensywności jaka może dziś nas czekać zobaczymy sporo akcji ofensywnych obfitujących w kornery i man nadzieję - minimum dwa gole jakie dziś ujrzymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1507
Emdojot 320,2K

Emdojot

Użytkownik
Turcja vs Gruzja

Over 0.5 gola + under 12.5 rr + over 29.5 pkt za kartki @1.54

Myślę, że pierwsze z dzisiejszych spotkań nie będzie wielkim widowiskiem. Turcy słabo spisali się przedturniejowych testach. Porażka z Polska po słabym występie i dużej ilości zwariowanych sytuacji oraz remis z Włochami gdzie tak naprawdę oba zespoły raczej się testowaly niż chciały wygrać. Gruzja z kolei zagrała tylko jedno spotkanie kontrolne, które wygrała pewnie z reprezentacją Czarnogóry.
Droga na turniej dla obu zespołów była zgoła odmienna. Turcja pewnie wygrała grupę wyprzedzając Chorwatów i zaliczyła tylko jedna porażkę.
Gruzini musieli walczyć w barażach bo zajęli odległe 4 miejsce w grupie. Tam mjerzyli sie z Luksemburgiem oraz Grecja, gdzie tych drugich pokonali dopiero po karnych.
Czysto piłkarsko lepsi wydają się być Turcy i myślę, że ta bramka potrzebna do kuponu zostanie strzelona właśnie przez nich.
Kartki same nasuwają się na myśl gdy gra drużyna pokroju Gruzji. W kwalifikacjach średnia dla nich to 2.5 Kartki na spotkanie, a gracze Montelli aż 3.5.
Linia wydaje się łatwa do pokrycia i myślę, że sędzia pomoże pokryć linię, bo nie wacha się przed pokazywaniem napomnien.
Linia różnych bardzo wysoka. Dzisiejsi teoretyczni goście notowali niecałe 3 rogi na spotkanie, a gospodarze 5.3. Suma około 8 kornerow to niski wynik i myślę że dziś nie zobaczymy anomalii w tej statystyce.
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Portugalia - Czechy 2:1

Dla mnie osobiście Portugalia to jeden z 2-3 faworytów do zagrania w wielkim Finale. Mają naprawdę kadrę, której może pozazdrościć wiele drużyn.
Najlepiej rozpocząć turniej od zwycięstwa a ich przeciwnikiem będą Czechy - na pewno drużyna solidna ale powiedzmy sobie szczerze, Portugalia powinna ten mecz wygrać spokojnie.
Z takimi zawodnikami jak C. Ronaldo, Leao, B. Silva, Bruno, Felix, Vitinha, G. Ramos czy D. Jota naprawdę nie ma się czego bać.
Oczywiście to są tylko nazwiska i często jest tak, że drużyna z samymi gwiazdami nie potrafi zagrać drużynowo jednak trener R. Martinez fajnie to poukładał i Portugalia zaczęła grać bardzo ofensywnie. W samych kwalifikacjach strzelili aż 36 bramek!

Portugalia 1,51 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1507
stanley-63 906,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turcja - Gruzja
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.85
Bukmacher: Betfan


Też uważam , że w tym meczu fauli nie powinno zabraknąć a że typ na żółtka zajęty zaryzykuję czerwień , obie druzyny z bardzo ostrym temperamentem , Turcja wiadom tam czerwień można powiedzieć na porzątku dziennym , w poprzednim EURO zajęli ostatnie miejsce w grupie grając z Szwajcarią Walią i Włochami , w każdym meczu co najmniej dwie karteczki a z Szwajcarami 3 , Gruzini natomiast w eliminacjach 14 żółtek w/g mnie sporo , dla obu drużyn to bardzo ważny mecz w kontekcie zajęcia 3 miejsca w grupie bo oprócz nich są Portugalczycy i Czesi i to oni są wymieniani w rolach drużyn w walce o wyjście chociaż wiadomo każy mądry przed spotkaniem a życie pisze swój scenariusz choćby dla przykładu wczorajsze mecze i porażka Ukraińców a już porażka Belgów urasta do miana sensacji , ale wracając to to spotkanie też ma swój smaczek na dodatek sędzią jest debiutujący pan z Argentyny i tam w Liga Profesional czerwień goni czerwień jeszcze lepiej niż w Tureckiej Super Lig , na tym Euro jak wiemy już jedna czerwień i to bezpośrednia była pokazana już w pierwszym spotkaniu to może na zakończenie 1 rundy w grupach też ją zobaczymy , ja mam przynajmniej takie życzenie i nadzieję !
 
ziroxxx 826,1K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Portugalia - Czechy, Portugalia over 1,5 gola + Bruno Ferndandes over 0,5 celne strzały @ 2.45 Betfan

Analiza:
Uważam, że Portugalia posiada na tyle doświadczony zespół, że powinno sobie poradzić z Czechami. Wielu zawodników gra w czołowych klubach i odgrywają bardzo ważną rolę. Liczę na minimum dwie bramki Portugalii, posiadając tak dobrze grających ofensywnych zawodników nie powinno zabraknąć bramek. Leao, Bruno czy C.Ronaldo stanowią o sile Portugalii. Bruno może się pochwalić dobrymi liczbami w eliminacjach do euro: 6 bramek i 8 asyst w 10 meczach. Wiadomo, że grali z znacznie słabszymi drużynami, ale Czechy są jak najbardziej w zasięgu.
 
kubabrenner 118,3K

kubabrenner

Użytkownik
Turcja - Gruzja
Typ: Wynik dowolnej połowy meczu: Remis
Kurs: 1.49 (superbet)


Ciekawy typ rzucił mi się w oczy na dzisiejszy mecz. Po tym co Turcja pokazała na PGE oraz w poprzednich meczach, gdzie tydzień wcześniej wymęczyli 0-0 z Włochami, a w marcowej edycji meczów blamaż 6-1 z Austrią oraz 1-0 z Węgrami, wątpię w jakiś festiwal bramek z Gruzinami. Oczywiście dla Turcji jest to mecz za 6 punktów w kontekście wyjścia z grupy, bo nie wierzę, że urwą punkty Portugalii, a z Czechami też nie będzie łatwo. Gruzja jednak nie czuje się na pewno gorsza, skazywana przez wszystkich na porażkę w barażach znalazła się na Euro wyrzucając z gry Luksemburg, a następnie po karnych Grecję. Tym sposobem debiutują na ME i kompletnie nic nie muszą, są skazywani na porażkę, zostali ocenieni najgorszym zespołem turnieju, mogą jedynie zaskoczyć. Przed Euro tylko jeden towarzyski z Czarnogórą, gdzie wygrali 3-1. Kwalifikacje zaliczyli w komiczny sposób, bo do baraży dostali się z 4 miejsca, a taka Norwegia zajmująca 3 miejsce odpadła, jednak Gruzinom podobnie jak Polsce pomogły punkty bodajże z jakiejś Ligi Narodów czy tam innego oddawania na czas butelek do sklepu. W efekcie są na imprezie i mogą sobie bez ciśnienia zagrać 3 mecze, a dziś chyba jednak ten mecz dla nich najłatwiejszy. Jeśli robić historyczny punkt na ME, to najlepiej dziś. Ja nawet nie idę w punkt, a w to, że uda im się zremisować dowolną połowę. Nie zdziwi mnie nawet jak którąś z nich wygrają, jednak kurs na X2 dowolnej połowy wynosi 1.16, zatem szkoda zachodu, ryzykuję dokładnie remisem w dowolnej połowie. Bilansu h2h chyba nie ma co przytaczać, historycznie 5 meczów, 3 wygrane Turcji, jedna Gruzji i jeden remis, ale były to lata 2002-2012. Spodziewam się podobnego meczu od Gruzji jak tego, który rozegrali z Grekami. Holowanie piłki, mocna gra na czas, czasem jakaś akcja, ale raczej obrona Częstochowy, z tym, że tu karnych nie będzie. Nie zagrałbym na pewno, że Turcja wygra obie połowy, nie po tym co ostatnio prezentowali, oby tylko Gruzja którejś nie wygrała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2406
A 38,9K

arekzk

Użytkownik
Piłka Nożna ⚽ EURO 🇪🇺 Start ⏰ 18:00
Spotkanie : Turcja 🇹🇷 - Gruzja 🇬🇪
Typ: Gruzja 🇬🇪 lub remis ⛔
Kurs :2.25 @ Superbet 🦸‍♀️
Witam . Dziś w 1 meczu grupy F próbuje zagrać przeciwko Faworytowi. Turcy nie byli w dobrej dyspozycji prze turniejem i tak jak wspominałem to się tutaj sprawdza . Gruzja fajnie zaczęła grać , stworzyła spoko ekipę która potrafiła wyeliminować Greków w drodze do Turnieju . Na papierze są teoretycznie słabsi ale nie zawsze to oddaje w rzeczywistości. Gruzini są na fali wznoszącej , pewnie pokonali przed odjazdem na Euro Solidna Czarnogórę 3-1 , dziś mogą pokusić się przynajmniej o 1 pkt . Troszkę ten mecz mi przypomina starcie Rumuni z Ukrainą , nawet kursy podobne , nie widzę tutaj Turcji w roli wyraźnego faworyta , taką ciekawostką jest fakt Że Turcja słabo rozpoczyna turnieje Euro . W 5 z nich wszystkie przegrała a 4 razy nie strzeliła bramki ⚽
 
Ostatnia edycja:
Chlopaknaopak 152,3K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Czechy
Typ: Portugalia over 1.5 gola
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna

Widze, że koledzy już wyżej powielali ten typ ale nikt go nie podał w typach dnia. Dziś Portugalia rozpoczyna swoją drogę po mistrzostwo Europy. Napewno są to ostatnie Mistrzostwa dla Ronaldo jako piłkarza. Według mnie będzie chciał pokazać, że mimo wieku nadal jest w formie i, że może pomóc swoim kolegom z reprezentacji. Ogólnie skład Portugalii wygląda bardzo dobrze i już w kwalifikacjach pokazali, że są kolektywem gotowym do walki o ME. Czesi źle nie wyglądają potrafili Polsce strzelić szybko kilka bramek i wyszli z drugiego miejsca w grupie. Jestem zdania, że Portugalia rozpocznie tą grę z wysokiego Ce i strzelą dziś dwie bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3063
maarcin14 881,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turcja - Gruzja
Typ: Gruzja lub remis & powyżej 0,5 gola w meczu
Kurs: 2.70
Bukmacher: Superbet

Bardzo ciekawi mnie to jak zaprezentuje się Gruzja na tle Turcji. Według mnie ten mecz będzie zdecydowanie bardziej wyrównany aniżeli wskazują na to kursy. Turcja ma za sobą udane eliminacje, wygrali swoją grupę D, gdzie odnieśli 5 wygranych, 2 remisy i tylko jedną porażkę, za swoimi plecami pozostawili Chorwację czy Walię, ale mecze towarzyskie które rozegrali w marcu i teraz w czerwcu już mogą wprawić tureckich kibiców w lekki niepokój. Porażki 0:1 z Węgrami, aż 1:6 z Austrią, 1:2 z Polską czy bezbramkowy remis z Włochami nie można nazwać dobrymi wynikami. Gruzja dostała się na EURO przez baraże, pokonali w nich Luksemburg i faworyzowaną Grecję, a w jedynym meczu towarzyskim przed Mistrzostwami Europy pokonali 3:1 Czarnogórę. Oglądałem mecz Polski z Turcją, i Turcja niczym mi nie zaimponowała. Typuję X2 i że w meczu zobaczymy co najmniej jedną bramkę.
 
demarcel 111,9K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Czechy
Typ: Cristiano Ronaldo over 1,5 strzałów celnych na bramkę (OPTA)
Kurs 2.00 Betclick

Cristiano Ronaldo zapewne wyjdzie w wyjściowym składzie i zapisze się w histori EURO gdzie ten turniej będzie już jego szóstym turniejem Mistrzostw Europy w karierze. Będzie samodzielnym liderem tej klasyfikacji. Przydałoby się żeby uwiecznił ten historyczny wyczyn golem. Zespół Czeski będzie idealnym przeciwnikiem aby to zrobić. Portugalia jest faworytem do top 4. Z CR7 będzie łatwiej to osiągnąć. Portugalia powinna mieć sporo okazji do strzałów i Cristiano będzie miał ciąg na bramkę zresztą jak zawsze i myślę że spokojnie odda 2 celne strzały na bramkę w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2406
maarcin14 881,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Czechy
Typ: Portugalia powyżej 4,5 celnych strzałów, Portugalia strzeli gola, Portugalia wykona powyżej 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.20
Bukmacher: Superbet


Na koniec dnia o godzinie 21 mecz w grupie F, zagrają Portugalia oraz Czechy. Portugalia jest brana pod uwagę jako jeden z kandydatów do zdobycia Mistrzostwa Europy, i wcale to nie jest dziwne, w eliminacjach spisali się rewelacyjnie, w grupie J odnieśli komplet 10 zwycięstw, notując przy tym bilans bramkowy 36:2. Portugalia gra bardzo ofensywny futbol, czego efektem muszą być strzały, gole i rzuty różne. W ostatnim meczu przed turniejem Portugalia pokonała 3:0 Irlandię, oddała 20 strzałów z czego aż 9 było celnych, i miała w tym meczu 7 rożnych. Myślę, że będzie to ciekawy i widowiskowy meczu, typuję gola Portugalii, ponad 4,5 celnych strzałów Portugalii i ponad 4,5 rzutów rożnych Portugalii. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2406
N 408,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Portugalia - Czechy
Ronaldo powyżej 1,5 celnych strzałów, Portugalia powyżej 1,5 gola i Portugalia powyżej 4,5 rzutów rożnych @3,60
Superbet


Portugalia przyjechała na Euro z ciekawą ekipą piłkarzy ofensywnych oraz z trenerem, który potrafi ten potencjał wykorzystać. Wielu stawia Portugalię w gronie faworytów do końcowego tryumfu. Dziś pierwszy mecz i trzeba zainkasować 3 pkt by nie komplikować sobie sytuacji już na starcie. Znamy już składy i wiemy, że wiecznie młody Ronaldo zagra od pierwszej minuty. Pewnie będzie bardzo zmotywowany by odcisnąć swoje piętno na tym meczu i pomóc drużynie wygrać mecz. Dlatego powinien szukać swoich szans do strzałów i zdobycia bramki, mnie zadowolą 2 celne strzały w jego wykonaniu. Po drugiej stronie mamy Czechów, którzy w meczach towarzyskich przed Euro odnieśli komplet 4 zwycięstw. Jednak rywale byli zdecydowanie słabsi od dzisiejszego a i tak stracili po 1 golu w każdym spotkaniu. Stracony gol z Armenią, Maltą czy Macedonią Płn. słabo świadczy o obronie Czechów. Dziś zagrają przeciwko mega ofensywnej drużynie, więc szanse na 2 gole Portugali są całkiem spore. Ponadto należy się spodziewać, że ekipa z półwyspu iberyjskiego będzie kontrolować przebieg gry i częściej posiadać piłkę. Ustawienie z wahadłowymi w postaci Cancelo i Mendesa świadczą o chęci gry skrzydłami, zatem po stronie Portugali powinny pojawić się okazje do wykonywania stałych fragmentów gry w postaci rzutów rożnych. Liczę na przynajmniej 5 takich sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2682
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
PORTUGALIA - CZECHY PONAD 14.5 suma wybić od bramki 1,72 Totalbet

Taki mało popularny becik ale myślę ze z szansami na powodzenie. Faworyt znany wszyscy zapatrzeni w Ronaldo i myślę ze taka przewaga Portugalczyków powinna byc -na papierze sa bardzo mocni maja jak zawsze zbilansowany skład myślę ze Czesi tutaj nastawia sie na murowanie własnej bramki, szukanie kontr może pod stały fragmenty gry rzut różny, cos w stylu Słowaków ale czy to sie uda czy jakościowo będzie podobnie... nie wydaje mi sie żeby Ronaldo i spółka az tyle szans marnowali co Lukaku ważny mecz początek otwarcie wiec....Portugalia poszuka gry takiej spokojnie wyrafinowanej dokładnej bo myślę ze Czesi nie otworzą sie za bardzo z biegiem minut powinno byc więcej miejsca- strzałów to oczywiście będzie obligował wynik. Gdzieś może gra na czas i wynik i te długie piłki ze strony naszych sąsiadów powinny byc grane z 5 metra bo od bramki w stylu Hiszpańskim raczej nie będą chcieli grać z takim rywalem .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1139
elalma 161K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Portugalia - Czechy
Liczba strzałów zawodnika (z dogrywką; rozliczenie za soccerstats.info) Ronaldo, Cristiano 4+ (EE)
betfan 1.69

Ostatni mecz 1 kolejki fazy grupowej, Portugalia zagra z Czechami. Stawiam w tym spotkaniu na minimum 4 strzały ze strony Cristiano Ronaldo. Składy są już potwierdzone i wiadomo, że Portugalczycy zagrają w optymalnym zestawieniu. Obok Leao w ataku zobaczymy Cristiano Ronaldo, który powinien chcieć wyraźnie zaznaczyć swój występ na kolejnym Euro. Moim zdaniem 4 strzały to nie jest wygórowana liczba znając jak sporo uderzeń potrafi oddawać ten gracz. Portugalia to jeden z faworytów tego turnieju a sam Ronaldo chciałby na pewno powalczyć o kolejne trofeum z drużyną oraz być może o koronę króla strzelców turnieju. Liczę na spokojne pokrycie linii przez Cristiano.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1139
F 724,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Czechy
Typ: over 4.0 bramek w meczu
Kurs: 4.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotykają się na przeciw siebie dwie całkiem bramkostrzelne ekipy, a przynajmniej takie były w ostatnich spotkaniach. Czesi to nie są chłopcy do bicia, wyjdą na pewno z dużą motywacja na ten mecz i nie zamkną się na własnej połowie. A Portugalia słynie z gry ofensywnej. Spodziewam się wyrównanego spotkania i mam nadzieję że z wieloma bramkami.
 
R 744,3K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gruzja - Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Obydwie drużyny przegrały swoje pierwsze spotkania i chociaż pozostawiły korzystne wrażenie, to za to punktów nie ma. Gruzja stawiała mocny opór faworyzowanej Turcji i straciła trzeciego gola w hokejowym stylu do pustej bramki mając wcześniej kilka szans na wyrównanie. Czechy dość niespodziewanie prowadziły z Portugalią jednak w końcówce mocno opadli z sił i ostatecznie przegrali tracąc bramkę w przedłużonym czasie gry. Od wtorku do soboty będzie kilka dni na regenerację zatem do meczu z technicznie grającymi Gruzinami Czesi powinni wrócić do pełnej formy fizycznej. Ciekawa konfrontacja dość siłowo grających czeskich piłkarzy z potrafiącymi finezyjnie zakręcić Gruzinami. Mecz wyrównany ze wskazaniem jednak na naszych niedawnych rywali.
 
O 342,4K

ogon_w44

Typer
Gruzini mogą powalczyć z Czechami i ugrać remis. Oglądałem całe spotkanie z Turcja i naprawdę dużo jest ambicji w tych chłopakach. Mnie nie dziwi nawet ich wygrana. Mnóstwo sytuacji mieli i to naprawdę ta gra wyglądała bardzo widowiskowo.
 
kubabrenner 118,3K

kubabrenner

Użytkownik
Turcja - Portugalia
Typ: Portugalia
Kurs: 1.57 (forbet)


Wszyscy narzekają na wczorajszy mecz Portugalczyków, a mi nawet się podobała ich postawa. Strzelecko może wyglądało to średnio, ale cały mecz atakowali, panowali nad środkiem, Czechy w 1 połowie nie powąchały praktycznie piłki, bodajże około 25% posiadania. Wygrana troche fartowna w końcówce, choć wpadł gol też wcześniej, ale Ronaldo minimalnie spalił. Mimo to, 19 sytuacji bramkowych, 8 strzałów celnych 3 razy piłka w siatce (2 razy uznana) i 3 punkty zanotowane. Turcja z kolei o mały włos nie zremisowała z Gruzją, bo tam te słupki w końcówce i akcje w doliczonym mogły spokojnie dać Gruzinom punkt, a trzeci gol Turcji to już oczywiście wypadkowa wyjścia bramkarza na rożny. Gole Turcji piękne, szczególnie młodziaka z Realu, ale poza tym to nie widać było, że są lepszą drużyną od Gruzji. Momentami to wręcz Gruzini przeważali, posiadanie piłki 52/48, także minimalnie na korzyść Turcji. Po takich męczarniach z Gruzją trudno mi wierzyć, że wygrają z Portugalią. Focus raczej jest na ugranie punktu z Czechami co powinno dać awans choćby z 3 miejsca. Do tego aspekt, że Portugalia na pewno chce mieć po 2 kolejce 6 punktów, aby w 3 kolejce ewentualnie szachować sobie rywala w 1/8, więc nie zdziwi mnie nawet oddanie punktów Gruzji. W tamtym meczu cały zespół będzie raczej grał pod Ronaldo, aby ten wyśrubował rekordy, jeśli oczywiście będą 3 punkty z Turcją. Spodziewam się pewnej wygranej Portugalii, nawet w handicapie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1143
typerskoki 477,4K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Gruzja - Czechy
1718828780527.png

Bardzo atrakcyjny kurs na takiego Superbeta. Zarówno Czesi jak i Gruzini przegrali swoje pierwsze mecze i są na musiku. ALe jedni i drudzy pokazali się dobrze i strzelali gola z mocniejszymi rywalami. Pozwala mi to sądzić, że to będzie otwarty dynamiczny mecz, gdzie każdy będzie chciał wygrać i to powinno dać gole obu drużynom. Jak i jedni i drudzy będą atakować to też jedni i drudzy powinni chociaż po te 3 rogi mieć. Kurs 2,90 bardzo zachęca. Jedyny warunek to otwarty mecz, ale nie powinien być zamknięty. Czesi są faworytami tego meczu i powinni atakować. Ale Gruzini też nie byli faworytami z Turkami i pokazali wiele ofensywnych rozwiązań. A w perspektywie mecz z Portugalią więc 1 pkt tutaj ich nie urządza. Zatem nie zdziwi mnie jakiś mega emocjonujący mecz z wynikiem 2-3/3-2.


Turcja - Portugalia 2 @ 1,57 @ Fortuna

Myślę, że to będzie podobny mecz Portugalii jak z Czechami. Będą cierpliwie klepać licząc, że w końcu strzelą zwycięskiego gola. Czesi całkiem skutecznie się bronili i Turcy mogą przybrać podobną postawę, którą zresztą przećwiczyli w towarzyskim meczu z Włochami 0-0. Zatem nie podbijam tu kursu żadnymi overami, handicapami bo może być 1-0 w końcówce, może być po ew. wcześniejszej bramce dla Portugalczyków spokojne granie, a w sumie a i remis mnie nie zdziwi bo urządza obie drużyny. Chociaż Portugalczyków mniej bo będą musieli walczyć w 3 kolejce o 1 miejsce by miec lepszą drabinkę a będą mieli gorszy bilans od Turków. Dlatego zakładam, że chociaż jedną bramką Portugalczycy dadzą radę wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1355
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Gruzja - Czechy
Typ: Czechy
@1.72 Superbet

W tym spotkaniu nie będę upatrywał niespodzianki. Czesi rozegrali całkiem niezłe spotkanie przeciwko Portugalii i bardzo niewiele brakowało, a urwaliby im punkty. Portugalia - co zrozumiałe - przeważała w tym spotkaniu sytuacjami, posiadaniem piłki, zgraniem, ale nie można powiedzieć, że Czesi się im podłożyli. Myślę, że w meczu o wszystko z relatywnie najsłabszym zespołem w grupie staną na wysokości zadania i po prostu wygrają. Minimum przyzwoitości dla Czechów to trzy punkty w swojej grupie. Okazja do tego jest dziś najlepsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom