>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo, Sparta Praga, Lossana

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo, Sparta Praga, Laussana
-CSKA Moskwa

- Palermo

- Sparta Praga

- Lausanne


Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Zapowiada się zacięta walka o 1 miejsce bo CSKA Moskwa i Palermo to najmocniejsze zespoły w tej grupie. Ja jednak jestem za Włochami. W Serie A 09/10 byli domową twierdzą - żadnej porażki. To na strart daje im od 3-9pkt. Na wyjeździe z Mariborem pokazali ducha walki, więc myślę, że im przypadnie pierwsza lokata. Mam taką nadzieję.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Tak patrzac na pierwszy rzut oka to Laussane zapewne zajmie ostatnie miejsce w grupie. Poza tym grupa wydaje sie byc wyrownana. Chociaz Sparta po ostatnich meczach z Lechem tez mnie nie przekonala, chyba ze dostana jakiegos olsnienia to moze cos osiagnal, ale na dzien dzisiejszym widze ich na 3 miejscu w grupie.
Co do pierwszych dwoch miejsc to walka bedzie wyrownana, ale mimo wszystko na pierwsze miejsce wsadzilbym CSKA Moskwa. Palermo tez ma calkiem ciekawa druzyne, ale ekipa z Moskwy wydaje sie byc nieco mocniejsza.
Tak wiec:
1. CSKA
2. Palermo
3. Sparta
4. Laussane
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Kolejna podroż lozanny do moskwy, tym razem starcie z CSKA, bo Lokomotiv juz odeslali z kwitkiem. jesli kolejni przeciwnicy beda traktowac ich jako &quot;2 lige szwajcarska&quot; i dlatego trzeba wygrac, to lozanna moze sporo namieszac w tej grupie, zwlaszcza ze wyeliminowali juz 3 druzyny europejskie a w lidze komplet punktow. 1. CSKA 2. Palermo, inny uklad bedzie niespodzianka,
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
AC Sparta Praha - Palermo

W tym meczu upatruję remisu. Próbuję grać na remis Sparty już od meczów z Lechem. Cały czas mamy undery bramkowe, ale ten X nie chciał do tej pory paść. Nawet w tak wyrównanych meczach z Ziliną. Palermo nie zagra w Pradze w najmocniejszym składzie. Sparta zapewne zadowoli się 1 punktem, a i dla gości z Włoch remis na boisku w Pradze na pewno nie będzie żadną tragedią. Do tej pory w ligach krajowych Palermo remis i porażka, natomiast Sparta na 8 meczów nie zanotowała jeszcze żadnego remisu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednoznacznie - X.


FC Lausanne Sport - CSKA Moscow

Szwajcarski drugoligowiec, rewelacja tej edycji LE zmierzy się w 1. meczu fazy grupowej z rosyjskim potentatem CSKA. Dla gospodarzy awans do tej fazy rozgrywek jest historycznym sukcesem. Każdy następny mecz piłkarze z Luzanny będą traktować jak święto i odskocznie od ligowej szarości. Możemy więc liczyć na pełne zaangażowanie z ich strony i walkę do ostatniej sekundy. Myślę jednak, że faza grupowa LE obnaży jednak ich braki kadrowe, braki w umiejętnościach i nie wywalczą w niej zbyt wielu punktów. CSKA Moskwa to rywal zdecydowanie mocniejszy od Lokomotivu, który Szwajcarzy sensacyjnie wyeliminowali w poprzedniej rundzie. Nie wyobrażam sobie, żeby zdecydowanie mocniejsi Rosjanie stracili punkty na inaugurację, na drugoligowym boisku w Szwajcarii.
 
E 0

ein4r

Użytkownik
CSKA wygra walke o pierwsze miejsce z Palermo bo ma wieksze doswiadczenie z regularnej gry w pucharach europejskich, gdzie stale odnosi mniejsze lub wieksze sukcesy.Wlosi i Rosjanie to najmocniejsze druzyny tej grupy, Sparta i Lausanne zdecydowanie od nich odstaja. wg mnie Lausanee skazane jest na zajecie ostatniego miejsca
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Co do tej grupy to CSKA nie zawiodlo gladko wygrywajac z Laussane.
Co do meczu Sparty z Palermo to pewnie malo kto przewidywal zwyciestwo Czechow.
Osobiscie przewidywalem ze Sparta moze co najwyzej urwac Wlochom punkt, ale na pewno nie zwyciezyc.
Jednak Czesi pokazali charakter, przez co sytuacja w grupie nabiera rumiencow.
Outsiderem bedzie niewatpliwie Laussane ale walka o awans na pewno bedzie zacieta.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Spotkanie: Sparta Praga - Lausanne-Sport
Typ: X2
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:


O godzinie 21:05 rozpocznie się 3 kolejka ligi europejskiem między Sarta Praga, a Lausanne-Sport będzie należał do ciekawego pojedynku. Obecna forma gospodarzy nie jest za ciekawa w lidze czeskiej. ostatni pojedynek przegrali u siebie z Teplice 0-2. W lidze europejskiej są na 3 miejscu w grupie z dorobkiem 3 pkt. Natomiast drużyna gości też nie za dobrze radzi sobie. Ostatnio przegrali w pucharze szwajcarskim 0-2 Bellinzona. W lidze europejskiej zanotowali jak dotąd 2 porażki. Moim zdaniem trudno tu wskazać faworyta. Tak więc stawiam na remis. Lecz przy odrobinie szczęścia mogą też wygrać goście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom