>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F - Argentyna, Nigeria, Bośnia i Hercegowina, Iran

ajax 2K

ajax

Forum VIP
Zgadzam się z przedmówcami, że ten mecz nie powinien należeć do najciekawszych, ciekawe czy przebije mega nudne spotkanie Argentyny pod względem oddanych ziewów.
Kompletnie nie widzę jakichkolwiek argumentów w kierunku Iranu. Ta drużyna nie ma jakiś groźnych zawodników a większość z nich gra na krajowym podwórku. Warto dodać, że przygotowania tej drużyny do turnieju były mega nieudane. Dużo problemów finansowych, odwołany obóz treningowy etc.
Trener Nigerii, Stephen Keshi, ma drużynę, która potrafi wspólnymi siłami zdyscyplinowanie bronić się i zabić rywala szybkimi kontrami. Większość zawodników gra w klubach europejskich, są to doświadczeni gracze i pomimo tego, że zapewne będzie biciem głową w mur, myślę, że kurs 2.10 na Nigerię jest zadowalający.
Unibet:
Iran - Nigeria 2 @ 2.10 ⛔
Nigeria over 1,5 goals @ 2.18 ⛔
 
R 46

rozga

Użytkownik
Iran-Nigeria poniżej 4,5 żółtych kartek kurs 1,61 Betsson
Dotąd na MŚ tylko w jednym meczu było więcej niż 4 żółte kartki,a tych spotkań było już 11.Sędziowie dość łaskawym okiem patrzą na faule i na ten kartonik trzeba sobie zasłużyć.Poza tym w ostatnich 13 spotkaniach z udziałem Iranu ani razu nie przekroczona została ta linia.U Nigerii było to 5/13.
 
T 5

tomekwol

Użytkownik
Iran - Nigeria strzeli tylko Nigeria @ 2.87 (teraz 2.75) bet356

Według mnie Nigeria będzie prowadzić grę i w ciągu 90 minut na pewno przynajmniej jedną bramkę strzeli, a w tyłach powinno być spokojnie bo Iran w ataku powiedzmy sobie szczerze prezentuje się co najmniej słabo. Kurs też wysoki i spada, ale myślę, że warty postawienia.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Iran - Nigeria​

Dziś o 21 drugi mecz grupy F. W Kurytybie naprzeciw siebie staną zespoły Iranu i Nigerii. Wydaje mi się, że możemy spodziewać się mocno taktycznego meczu z małą ilością bramek.
Trener Queiroz podczas przygotowania narzekał, że federacja nie wspomaga finansowo swojego zespołu tak jakby spodziewał się trener. Pretensje były także o dobór rywali w meczach towarzyskich przed mundialem. Trener Iranu jak i media twierdziły, że zespół gra ze zbyt słabymi drużynami i piłkarze nie są w stanie należycie się przygotować do turnieju. Queiroz ustawia swój zespół dość defensywnie czyhając na kontrę.
Nigeryjczycy po zeszłorocznym zwycięstwie w Pucharze Narodów przyjechali do Brazylii z dużymi apetytami. Często się słyszy, że chcą być pierwszą drużyną z Afryki, która zagra w półfinale. Terminarz grupowy bardzo dobrze im się ułożył. Na początek Iran, który nie jest potęgą i moim zdaniem Nigeryjczycy z takim składem sobie z nimi poradzą. Przygotowania do Mundialu nie wyszły najlepiej spoglądając na wyniki jednak patrzyłbym na to z przymrużeniem oka tym bardziej, że jest to zespół afrykański.
Spodziewam się meczu, gdzie Nigeria będzie zmuszona do rozgrywania piłki za czym nie przepadają. Dlatego też nie spodziewam się wielu goli.
Moje typy:
Nigeria wygra 1,91 WilliamHill
poniżej 2.5 gola 1,615 Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Iran - Nigeria
typ - under 1.5 gola✅0-0
kurs - 3.15
Unibet
Polowanie na under 1.5 trwa i moim zdaniem dziś wielka szansa. Obie drużyny w przypadku wygranej mają duże szanse na wyjście z grupy jednak żadna nie będzie chciała przegrać. Iran raczej zagra schowany za podwójną gardą natomiast Nigeria może bić głową w mur. Nigeryjczycy z dużym potencjałem jeżeli jednak szybko nie zdobędą bramki będzie im coraz trudniej. Atak pozycyjny to nie domena Nigeryjczyków , lecz dzisiaj na kontry nastawi się Iran. Moim zdaniem to może być mecz o jedną bramkę. Tak na marginesie świetny mundial mecze bardzo ciekawe aż chce się oglądać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Iran vs Nigeria

Nigeria Total Corners 6.5 - Over 6.5 Corners ✅
@3.10 Betfair

Całkiem przyjemny kurs na to, że Nigeria wykona w tym meczu co najmniej 7 rzutów rożnych.
Dzisiaj w Kurytybie 22 stopnie, czyli dla Nigeryjczyków właściwie zimno, dlatego myślę, że będą chcieli się rozgrzać szybko strzeloną bramką, a ich napór oraz defensywa Iranu równa się duże prawdopodobieństwo rzutów rożnych.
Z drugiej strony, jeśli Iran coś strzeli, to trzeba będzie nacierać i również szanse na rzuty rożne dla Nigerii rosną. Delikatnie hazardowo, ale zobaczymy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Myślę, że pod względem ziewów na minutę ten mecz nie pobije Argentyny ze względu na porę dnia, aczkolwiek nie nastawiam się na ciekawe widowisko. Granie underów jak najbardziej na miejscu.
O ekipie Iranu zbyt wiele nie napisze, poza tym, że mają raczej defensywny styl i nie lubią się otwierać - tyle widać po statystykach, prawdę mówiąc ostatni raz mecz Iranu widziałem dokładnie w 2006 roku, na mundialu w Niemczech ;)
Co do Nigerii, to powiem dużo więcej, bo lubię piłkę Afrykańską. Super Orły to aktualny mistrz Czarnego Lądu, a wygrali Puchar Narodów Afryki nie dzięki indywidualnościom, lecz dobremu jak na warunki czarnej Afryki kolektywowi. Nigeryjczycy potrafią grać w defensywie, niezła obrona z doświadczonym, silnyn Josephem Yobo na czele, który fizycznie na pewno będzie dominował nad niewielkimi Persami. Awizowany do gry napastnik Iranu Reza Ghoochannejhad ma wymiary 180/77, więc średnio widzę jego fizyczne starcia z potężnym Yobo. Nigeria ma też najlepszego czarnoskórego bramkarza na świecie, Vincenta Enyeamę. Słabiutkie jak na bramkarza warunki (zaledwie 180 cm. wzrostu !!!) rekompensuje niesamowitym refleksem i gibkością. Jeden z najlepszych goalkeeperów na linii bramkowej, dobry w sytuacjach sam na sam - gorzej radzi sobie z grą na przedpolu, ale raczej dośrodkowania nie są najgroźniejszą bronią Persów. Środek pola prowadzi John Obi Mikel, pracując na mocną ofensywę, będącą główną bronią Nigerii. Szybcy Ahmed Musa/Victor Moses i Peter Odemwingie na bokach, i niezwykle bramkostrzelny, utalentowany Emmanuel Emenike w środku. To ten ostatni jest najlepszym strzelcem i targetmanem tej ekipy. Jeśli ktoś ma strzelać gole dla Super Orłów, to raczej on.
W tym meczu stawiam na niskie zwycięstwo Nigerii.
Nigeria @1,90
Nigeria/under 2,5 @3,70
Emmanuel Emenike to score @3,00
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Typ: Nigeria -0,5 rzutów rożnych 1.925 + poniżej 3,5 goli 1.231 @ 2.32 (bet365) ✅ ✅
Opis: Dzisiaj skupimy się na spotkaniu grupy F Nigeria – Iran. Kolejne mecze udowadniają nam , że ten mundial jest bramkostrzelny, jednak myślę że dzisiejszy pojedynek nie będzie porywającym widowiskiem i nie obejrzymy dużej ilości goli. Gra Iranu opiera się przede wszystkim na defensywnej, grają na „0” z tyłu. Iran swoją grą nie powala, uważam że drużyna nie przygotowała się do tego turnieju odpowiednio. Swoje sparingi rozgrywała z drużynami pokroju Angoli czy Białorusi. Brakowało pieniędzy na sparingi z mocniejszymi reprezentacjami. Drużyna jest nieprzewidywalna i ma paru „farbowanych lisów” , którzy grają w europejskich klubach. Iran gra w ustawieniu 4-4-1-1, największa gwiazdą drużyny jest skrzydłowy grający w Fulham Ashkan Dejagah. Teraz kilka słów o Nigerii. „Superorły” rozegrali przed mundialem 3 sparingi: z Grecją , Szkocją i USA. Z Grecją i Szkocją zremisowali, a przegrali z USA. W każdym z tych spotkań dominowali pod względem rzutów rożnych. Nigeria prawdopodobnie wyjdzie w ustawieniu 4-3-3 z szybkim Peterem Odemwingiem i Victorem Mosesem na skrzydłach. Uważam jednak, że Nigeria będzie „biła w głową w mur” , a raczej w irański autobus. Podsumowując Iran będzie skupiał się na defensywnie i na kontrataku, myślę że to Nigeria będzie prowadziła grę, jednak ciężko będzie się przebić przez irańska defensywę co może skutkować rzutami rożnymi dla graczy z Afryki. Nie spodziewam się również dużej ilości goli, myślę że po raz pierwszy na mistrzostwach padnie wynik remisowy, Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 40

kozas

Użytkownik
Nigeryjczycy potrafią grać w defensywie, niezła obrona z doświadczonym, silnyn Josephem Yobo na czele, który fizycznie na pewno będzie dominował nad niewielkimi Persami. Awizowany do gry napastnik Iranu Reza Ghoochannejhad ma wymiary 180/77, więc średnio widzę jego fizyczne starcia z potężnym Yobo.
[/b]
Serio nazywasz Persów &quot;niewielkimi&quot;? Nie wiem czy jakby nie policzyć średniej wzrostu to czy w Iranie by nie wyszła wyższa niż w Nigerii. Mają dobre warunki fizyczne i pewno szansy będą szukać w stałych fragmentach.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Argentyna - Iran 1 ✅
Bośnia - Iran 1

AKO @ 1,62 Stawka: 5/10
Iran gra dno. Mieli jedną sytuację tylko z Nigerią, z główki.
Argentyna zagrała średnio, ale Messi się obudził i może być lepiej w najbliższym meczu. Bośnia dłuższymi chwilami przeważała grając z Argentyną i mogą być groźni.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Nigeria - Bosnia 2
Kurs: 1.90 i spada
Dlamnie typ tygodnia, Bosnia wyglada bardzo dobrze natomast ekipy z afryki bardzo slabo moze oprocz WKS. Kurs to po prostu perelka ja jestem przekonany w 101% ze Bosnia przejedzie sie po Nigerii tak jak ich sasiedzi Chorwaci po Kamerunie. Gram to za all-in. Powodzenia
 
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Argentyna - Iran

Argentyna wygra do zera
Kur: 1.50
(bet365)
Iran wyraźnie nastawiony jest na obronę i zaskakująco nawet dobrze im to wychodzi. W meczu z Nigerią się udało ale Argentyna powinna sobie poradzić i strzelić chociaż dwie bramki. W ataku Iran jest do kitu i uważam, że strzelenie gola Argentynie będzie niemalże niemożliwe.
No i udało się mimo wszystko. Podziwiam Iran, bo grali naprawdę wspaniale i pod koniec już straciłem nadzieję na to, że ktoś strzeli.

Nigeria - Bosnia
Bosnia wygra
Kurs: 1.90
(bet365)
Bosnia pokazała jak bardzo potrafi walczyć i zmusić dobrą drużynę do walczenia o zwycięstwo przez całe spotkanie. Nigeria bombardowała Iran ale nic im z tego nie wyszło, teraz będą musieli uważać bo z Bosnią nie będzie happy hour i bardzo szybko mogą mieć dobrze wykończoną kontrę. Myślę, że Nigeria nastawi się troszeczkę bardziej na obronę przez co Bosnia rozwinie skrzydła i wkońcu dopnie swego zdobywając gola albo dwa.
Kurs na samą Bosnie jest wystarczająco dobry żeby nie kombinować jak koń pod górę i najzwyczajniej puścić singla albo doubla z Argentyną.
Sam ryzykuję doublem:
Argentyna wygra do zera 1.50

Bosnia to win 1.90
Ako: 2.86
(bet365)
Niestety, ale drugi mecz jak dla mnie to popelina. Nie bronię BiH bo nie potrafili się podnieść po tym jak nie uznano im zasłużonego gola. Co świadczy, że na ten turniej nie byli gotowi. Ich podania były straszne, czasem miałem wrażenie, że spośród wszystkich możliwych kolegów gotowych do odebrania ich podania, wybierali tego, który był zasłonięty przez przeciwników, tracili w ten sposób wiele piłek.
Dzisiejsza Bosnia nie umywała się do tej, która grała z Argentyną ...
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Argentyna - Iran
21.06.2014 18:00
Iran gra bardzo defensywnie. Nie chodzi mi tylko o ostatni mecz z Nigerią, ale również ich ostatnie mecze towarzyskie, gdzie w 5 meczach stracili ledwie jedną bramkę. Nie grali co prawda z przeciwnikiem tej klasy, ale gra Argentyny z Bośnią nie powaliła na kolana i była jednym z nudniejszych meczy na tym Mundialu. Podopieczni Alejandro Sabelli sprawiali wrażenie mało zmotywowanych do gry. Wydaję mi się, że podobnie będzie teraz, Argentyna będzie chciała minimalnym nakładem sił uzyskać 3 punkty. O bramki będzie ciężko bo Irańczycy niemal na pewno będą tylko się bronić, ale z takim przeciwnikiem w końcu gola stracą. Wysokiego pogromu jednak nie będzie.
Argentyna + Under 3.5 gola @ 2.050 Bwin (5/10) ✅ (1:0) ale z taką grą daleko nie zajdą.
Nigeria - Bośnia
22.06.2014 00:00
W drugim meczu tej grupy zauważyłem, że wszyscy wygraną Bośni traktują niemal jak &quot;lokatę&quot; z bardzo dużym oprocentowaniem. Jestem również zdania, że Bośnia to wygra, bo jakościowo jest drużyną lepszą, zagrała dobry mecz z Argentyną i jest w końcu zwycięzcą swojej grupy w eliminacjach. Nigeria, która nie dała rady strzelić bramki Iranowi, zawodzi jak większość drużyn afrykańskich i nie potrafi grać z dobrze przygotowanym taktycznie przeciwnikiem. Jako ciekawostkę dodam, że ostatni raz na Mundialu odnieśli zwycięstwo w 1998 roku (1:0 z Bułgarią oraz 3:2 z Hiszpanią), grając na niemal każdym turnieju, poza 2006 rokiem w Niemczech.
Patrząc jednak na niespodzianki ostatnich dni, nie zagram zwykłego zwycięstwa Bośniaków po kursie ok 1.9 a za mniejszą stawkę handicap -1 ze zwrotem przy jednobramkowej wygranej. Jeśli podopieczni Safet Sušića strzelą gola, Nigeryjczycy będą musieli zaatakować a wtedy Dzeko z Ibisevicem, po jakiejś szybkiej kontrze dołożą kolejnego.
Bośnia -1 (AH) @ 2.770 Pinnacle (3/10) ⛔ (1:0)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Może ta informacja komuś się przyda..
Przypuszczalne składy (grupa E, sobota, godz. 18:00 czasu polskiego, Belo Horizonte):
Argentyna: 1-Sergio Romero - 4-Pablo Zabaleta, 2-Ezequiel Garay, 16-Marcos Rojo, 17-Federico Fernandez - 5-Fernando Gago, 7-Angel Di Maria, 14-Javier Mascherano - 9-Gonzalo Higuain, 10-Lionel Messi, 20-Sergio Aguero.
Iran: 12-Alireza Haghighi - 15-Pejman Montazeri, 4-Jalal Hosseini, 5-Amir Sadeghi, 23-Mehrdad Pooladi - 3-Ehsan Hajsafi, 6-Javad Nekounam, 14-Andranik Teymourian, 21-Ashkan Dejagah - 16-Reza Ghoochannejhad, 2-Khosro Heydari.
źródło
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Argentyna - Irak

Zgadzam się z kolegą ksboss - w tym spotkaniu nie spodziewałbym się &quot;gromienia&quot; przez Argentynę. Poza tym kursy nie skłaniają w żaden sposób na granie w ich kierunku. Zwycięstwo - zapewne tak, ale po bardzo ciężkim dla oka meczu. Queiroz nie ma wyjścia i podobnie jak miało to miejsce w meczu z Nigerią postawi na twardą obronę. Argentyna będzie w przytłaczającej większości czasu przy piłce - zmuszona do konstruowania krok po kroku ataku pozycyjnego. Sądzę, że w wielu przypadkach może to się zakończyć przysłowiowym biciem &quot;głową w mur&quot;. O losach meczu mogą zadecydować jedna bądź dwie akcje indywidualne, którejś z gwiazd reprezentacji Argentyny.
W tym spotkaniu daje przewagę Iranowi +2,5 bramki. Uważam, że nie przegrają tego meczu większą różnicą bramkową niż 2. Kurs na podbicie AKO.
Iran +2,5 (AH) @1.60 ✅✅✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Typ: Argentyna wygra do zera ✅✅✅ w bólach i cierpieniu
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betclic
Analiza: Mistrzostwa nieprzewidywalne, dużo wtopionych pieniędzy, czas się odkuć. Myślę, że akurat drużyna Iranu jest jak najbardziej przewidywalna i niezdolna do sprawienia niespodzianki. W prawdzie nie lubię grać na Argentynę, bo nigdy mnie nie przekonywała, a szczególnie wtedy, gdy Messi jest w takiej formie a nie innej, ale Iran to inna półka. Może i w obronie zagrali nie najgorzej, za to w ataku zaprezentowali się mizernie. Argentyna wymęczyła zwycięstwo z Bośnią, również po słabym meczu, ale Argentyna posiada indywidualności (Messi, Di Maria, Aguero), które ze słabszymi przeciwnikami przesądzają o losach meczu. Nie spodziewam się dzisiaj spektakularnego widowiska, a raczej wymęczonego 2-0/3-0 dla Argentyny, które zapewni im awans do dalszej fazy i możliwość odpoczynku w ostatnim meczu. Nie wydaje mi się żeby Argentyna mając 2/3 bramki przewagi frontalnie atakowała, więc nie widzę zbytnio szans Iranu na bramkę z kontry. Kurs 1.65 zachęca.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Argentyna vs Iran
Argentyna (AH:-2) kurs: 1,875 buk:Bet365 ⛔ (gratuluję typerom, którzy dokładnie przewidzieli przebieg tego spotkania, o mało co by Argentyna zremisowała)
To moim zdaniem najlepszy zakład na to spotkanie. Każdy kto oglądał Iran te wie jacy są beznadziejni. To jedna z najgorszych drużyn tego mundialu. Meczu z Nigerią nie dało się oglądać bo jedna i druga drużyna raziła niedokładnością, błędami i 0:0 nie wynikało z dobrej gry Iranu, tylko beznadziei Nigerii, która mimo wszystko sprawiała trochę lepsze wrażenie. Argentyna czy słaba czy silna czy z Messim czy bez nie powinna mieć najmniejszych problemów z Iranem. Granie czegokolwiek w stronę Iranu mija się z celem. Oprócz argumentów czysto sportowych przemawiających za wysoką wygraną Argentyny mamy jeszcze fakt, że prawdopodobnie cały stadion będzie dzisiaj argentyński, a piłkarze będą grali jak u siebie. Co najmniej 2 gole przewagi wydają się jak najbardziej &quot;bezpieczną&quot; odległością dla tego meczu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Argentyna - Iran
Argentyna w pierwszym meczu mnie zadziwiła. Może dlatego, że już w trzeciej minucie wygrywali i oddali inicjatywę rywalom. W końcówce taka gra mogła odbić się czkawką, bo Bośniacy zauważyli realną szansę na urwanie choćby punktu faworytom z grupy. Ciężko przewidzieć czy piłkarzom Albicelestes będzie się chciało zagrać na porządnym poziomie czy mecz będzie po najmniejszej linii oporu, tak jak to było w pierwszym spotkaniu.
Iran, mimo postawienia autobusu i nudnej dla oka gry, spisał się przyzwoicie. Trudno się spodziewać otwartej gry z ich strony z lepszymi rywalami. W meczu z Nigerią obnażyli ich wady jaką była miedzy innymi gra pozycyjna. Dziś możemy się spodziewać podobnej taktyki. Jednak wątpię by to wystarczyło. Wśród piłkarzy Argentyny znajdziemy wielu zwinnych technicznie, którzy jednym zwodem potrafią otworzyć sobie drogę do bramki. Również parę podań z klepki może załatwić sprawę.
Gra na jakiekolwiek handicapy to spore ryzyko, bo ciężko powiedzieć jak do meczu podejdą piłkarze z Ameryki. Liczę jednak na sporą sumę goli, ponieważ w ostatnich dwóch mundialach Argentyna w drugim meczu grupowym gromiła. Dlatego typ na jednego z napastników.
Moje typy:
Aguero strzeli 1,80 Betsson ⛔
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Argentyna - Iran under 3 Marathonbet 2,00 ✅ 1 bramka
Miałem grać handi +2,5 na Iran, ale tu mamy znacznie lepszy kurs a to w zasadzie to samo, bo prawdopodobieństwo że Iran strzeli gola jest praktycznie znikome. Każdy kto widział poprzednie mecze pewnie wie skąd ten typ, skoro Iran z Nigerią rywalem będącym w jego zasięgu grał tak ultra-defensywnie, to co będzie z Argentyną z którą jest skazywany na pożarcie? A Albicelestes już z dobrze broniącą się Bośnią mieli problemy,mimo że Bośnia grała otwarty futbol i często kontratakowała. Widać, że Argentyna będzie wyznawać zasadę &quot;lepiej wygrać 3 mecze jedną bramką niż jeden trzema&quot;, może to i słusznie, z takimi rywalami nie ma co się zbytnio przemęczać, bo turniej tak naprawdę zaczyna się od 1/4 finału, sądzę że wyżej niż 2, 3:0 w tym meczu nie będzie, gdy Argentyna będzie prowadzić np. 2:0 sądzę że jak Francja z Hondurasem będą klepać i czekać na końcowy gwizdek
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
flpman 292

flpman

Użytkownik
Argentyna - Iran Typ: Argentyna wygra i poniżej 3.5 gola w meczu Kurs: 1.83 bet365
Wynik: 1:0 ✅ edit. zakład zakładem, ale tak po ludzku po takim meczu szkoda mi Iranu, przy odrobinie szczęścia mogli nawet ten mecz wygrać...
Jeżeli oba zespoły zagrają podobnie jak w swoich pierwszych meczach to jestem niemal pewien, że ten typ wejdzie. Argentyna leniwie przeszła przez mecz z Bośnią, ostatecznie mogli zostać skarceni i mecz skończyłby się remisem. Z kolei Iran pokazał dobrą grę w defensywie, nie dając sobie wbić bramki Nigeryjczykom, jednocześnie nie zagrażając w ataku, dzisiaj pewnie jeszcze bardziej skupią się na obronie, jeżeli uda im się nie stracić gola powiedzmy do 30 minuty to będę dosyć spokojny o mój typ, jeżeli szybko padnie bramka to może być różnie, ale sądzę, że są duże szanse, że typ wejdzie, gram za mniejszą stawkę zamiast grać dużo na wygraną Argentyny po małym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom