>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa E

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
AC Milan - VFL Wolfsburg (under/over 2.5) 2 1,80 (4/10) 1X 1,21 (7/10)
Milan bez Bonnery, Emersona, Nesty, Gattuso, Kaki, Borriello, Maldiniego i Abiattiego. W kadrze na tem mecz znajduja sie: Dida, Kalac, Antonini, Darmian, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Senderos, Zambrotta, Ambrosini, Pirlo, Pedrocchi, Fondrini, Ruggeri, Seedorf, Inzaghi, Pato, Shevchenko i Ronaldinho. Milan traci 50% wartosci bez Kaki i kolejne 25% bez Gattuso, nazwiska takie jak Pedrocchi, Fondrini, Ruggeri nic mi nie mowia, co przemawia na + dla Milanu? 7 zwyciestw w 8 spotkaniach na swoim stadionie w Serie A, w sumie nawet dobra gra w pucharze Uefa i fakt iz Wolfsburg w tym sezonie na wyjezdzie wygral bodaj raz... w Bradze. Absencja 6 podstawowych zawodnikow swoje jednak zrobi. Wolsfburg traci srednio w kazdym meczu wyjazdowym nieco ponad 2 bramki, Milan u siebie prezentuje dobra defensywe i skuteczna ofensywe wiec mysle ze goli w tym meczu nie zabraknie.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Milan - Wolsfburg

Nie rozpisuje sie na temat tego spotkania, bo wiele juz bylo powiedziane powyzej. Analizując wyniki spotkan Milanu rozgrywanych u siebie a Wolfsburga na wyjazach stawiam na 1. Kurs 1.80 więc sądze ze warto.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ostatecznie zagrałem w tym meczu over 2,5. Obrona Milanu na ten mecz wygląda średnio, ale w ofensywie Inzaghi, Pato czy też Ronaldinho powinni jakieś bramki zdobyć. Wolfsburg powinien zagrać tak jak w kazdym dotychczasowym meczu UEFA, czyli ofensywnie. Wolfsburg w 3 meczach strzelil az 11 bramek. Wilki zechcą zaprezentowac sie z jak najlepszej strony, bo co jak co ale wygrana nad Milanem to zawsze wynik, o którym gazety w Niemczech będą się rozpisywać. Oba teamy mają o co grać, o rozstawienie w losowaniu. Spodziewam sie otwartej gry z obu stron i kilku bramek.
Mój typ: over 2,5 - 1,80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom