>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa E - Holandia, Dania, Japonia, Kamerun

Status
Zamknięty.
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No przeciętnie, nie zaprzeczę. Ale np. spodziewałem się Robbena na boisku a ten siedział na ławce. Po tym co widziałem Ronnen i Elja to dla mnie para nr 1 na przyszłe mecze. Następny mecz z tragiczną Japonią (Holendrów) może jak tam nastrzelają się porządnie rozkręcą ;).
Ogólnie wynik zadowala (2-0, postawiłem 100 euro na taki wynik, kurs 7,4 ;D) a sam mecz już mniej. Jak na mój gust gdyby nie ta samobójcza bramka to mecz wyglądał by zupełnie inaczej, ale wciąż na korzyść Holendrów.
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Po meczu to i ja moge napisac ze postawilem 5.000 zł na 2:0 ????
Skan kuponu zapodaj to ci uwierze
Co do meczu , strategia sie liczy , jakbys Wy grali tezbyscie chceili wygrac a nie cieszyc oko kibicom...ten murzynek z irokezem na lewej niezle sobie poczynał , ale dunczyncy mają jeszcze 2 mecze w których na 90% wygrają bo dobrze sie spisywali. Przy bramakch zawinili obroncy , samobója oraz &quot;odpuszczenie&quot; przez obronce przy bramce , jak to szaran mówił Kujta , co turniej inaczej go nazywa , poprzednio moiwli na niego Kałt dziś kujt ????
Powiedzcie mi , Słowacja wygra ? ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik

Kto dziś obejrzał oba spotkania Grupy E może czuć niedosyt. Najpierw Oranje po kiepskim meczu pokonali bardzo zdyscyplinowany i poukładany zespół Danii. Po ostatnich turniejach spodziewać się można było po nich na starcie więcej. Chociaż w sumie skoro zagrali dziś tak przeciętnie i wygrali z najtrudniejszym rywalem w grupie 2:0 to co będzie jeśli zagrają dobrze? Zobaczymy, ale po tym co widziałem w drugim meczu jestem skłonny napisać, że punktów w tej grupie nie stracą. Mimo, że to odważna opinia, bo widziałem tylko pierwsze mecze, ale z kim mają nie wygrać? Kamerun zagrał dziś tragicznie, nie potrafił wykończyć akcji, brakowało jakiegokolwiek pomysłu, brakowało kolektywu, a i tak byli na boisku lepsi od Japonii, która strzeliła w pierwszej połowie bramkę po błędzie defensywy rywali i później broniła się w 11. Kamerun widziałem na PNA i tam grali to samo, podobnie było w sparingu z Portugalią. Myślę, że Dania i Holandia powinny wygrać po dwa kolejne mecze i awansować z tej grupy. Natomiast mecz Japonia - Kamerun można spokojnie nazwać najgorszym jak do tej pory na tych mistrzostwach...​
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Natomiast mecz Japonia - Kamerun można spokojnie nazwać najgorszym jak do tej pory na tych mistrzostwach...​
Ja bym polemizował, meczu Holandia - Dania w ogóle nie dało się oglądać, a gdyby zabrakło Bendtnera czy potem Elia to śmiało można by już teraz ogłosić to najsłabszym meczem całych mistrzostw, mimo, że do ich zakończenia jeszcze daleko.
Kamerun zawiódł, nie wiem, dlaczego nie zagrał Pan z mojego avatara, ponieważ Makoun czy Matip mimo, iż mają sławne nazwiska, nie pokazali nic ciekawego. Eyong Enoh pod koniec dał troszkę drużynie, ale, jak można ustawić M&#39;bię na boku obrony i wymagać od niego dośrodkowań? Ten defensywny pomocnik, owszem, grywał trochę na stoperze, jednak z grą na boku nie ma nic wspólnego. Przeciwnie do Bassonga, który wyszedł jako środkowy obrońca. Eto&#39;o zupełnie nie miał z kim grać. Nie zgodzę się z twierdzeniem komentatora, że powinien dać zespołowi więcej. Jeżeli przez 90 minut jego koledzy stoją na boisku, zamiast biegać, niczym reprezentacja Grecji, więcej wymagać od Samuela nie można.
 
T 0

tamanamuss

Użytkownik
Mnie się gra Duńczyków nie podobała, nazwałbym ją awarią w fabryce młotków. Do takiego stylu gry trzeba mieć choć kogoś dobrego na przedzie więc nie wróżę im nic dobrego. Wyjście z grupy to max tego co będą mogli dokonać na tym mundialu.
 
fanabujaka 0

fanabujaka

Użytkownik
Holendrzy zaczęli swoją przygodę z MŚ. Na kolana może nie powalili, ale zagrali solidnie. Elia wszedł i rozruszał towarzystwo, kolejny wielki talent ;) Z Robbenem powinno być jeszcze lepiej, zwiódł Van Persi jak i jego kolega klubowy Duńczyk - Bendtner.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Kamerun - Dania
Data: 19.06.2010 20:30
Typ: połowa/koniec spotkania 2/2
Kurs: 4.45
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj w meczu dnia, który zostanie rozegrany o godzinie 20:30 zmierzą się dwa zespoły, które walczą bezpośrednio o awans do kolejnej fazy rozgrywek o Puchar Świata, który w tym roku rozgrywany jest na boiskach Republiki Południowej Afryki. W starciu Danii z Kamerunem, stawiam zdecydowanie na Duńczyków, którzy w swoim pierwszym meczu na mundialu, mimo, że grali z faworyzowaną Holandią, pokazali sięz bardzo dobrej strony. Dzisiaj naprzeciwko nim stanie reprezentacja kamerunu, która nie pokazała zupełnie nic w swoim pierwszym meczu na mundialu. Jedyną gwiazdą, która miała świecić jest Samuel Eto jednak on zupełnie nic nie wnosi do gry swojej drużyny. Dania w pierwszym meczu przeciwko Holandii grała bardzo dobrze, ambitnie, a wynik 2:0 nie jest według mnie sprawiedliwy, jednak dzisiaj jest szansa na rewanż z ich strony. Kamerun przegrał rywalizację z Japonią 0:1 i po dzisiejszym meczu może się już pakować do domu.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jak już pisałem, miałem możliwość obejrzenia dwóch pierwszych spotkań tej grupy, które nie zachwyciły. Holandia pokonała 2:0 Danię mimo że zagrała bardzo przeciętnie. No właśnie, przed turniejem Oranje spisywali się znakomicie i byli stawiani w roli jednego z głównych faworytów turnieju. Są nimi nadal, a ja uważam że dziś wreszcie pokażą kawałek dobrej piłki i wbiją kilka bramek Japonii. No właśnie Japonia z Kamerunem wygrała, ale zagrała bardzo, bardzo przeciętnie. Mecz to niezwykle istotny i na pewno Holendrzy (jeszcze bez Robbena) wyjdą na niego w 100% skoncentrowani i po przeciętnym pierwszym meczu na pewno nie zbyt pewni siebie. Robben wrócił do treningów i jest szansa że wejdzie na mecz z ławki. Kolejna istotna sprawa. Nie wierzę w kolejny tak słaby mecz Van Persiego, Kuyta, Sneijdera, czy Van Der Vaarta. I ostatni aspekt przemawiający za ofensywną drużyną Berta Van Marwijka. Spotkanie z Danią grane było w Johannesburgu położonym ponad 1700 m n.p.m. zaś dziś zagrają w portowym mieście - Durbanie. To niezwykle istotne, tym bardziej dla drużyn Europejskich, które swoje mecze na takich wysokościach rozgrywają niezwykle rzadko. Dziś w &quot;normalnych&quot; warunkach spodziewam się popisu Pomarańczowych ;)
Holandia - Japonia (+2) 1 @ 4.50
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Kamerun-Dania ✅✅✅
kurs 2,55
Typ; Dania

Duńczycy po pierwszym przegranym meczu muszą wygrać jak chcą coś osiągnąć na tym mundialu . Remis im nie wystarczy :cool: dlatego stawiam czystą Danie. Jak dla mnie ten kurs jest trochę wysoki no ale co trzeba korzystać ???? . Pierwszy mecz zagrali dobrze jak dla mnie pechowy samobójczy gol zdecydował o wszystkim. Kamerun nie zagrał nic , nie potrafią się zorganizować a sam Eto grac nie będzie. Uważam, że będzie podobnie jak RPA-Urugwaj skończy się z 0:3 i po jabkach .
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Holendrzy po zdobyciu bramki najwidoczniej oszczędzali siły, aby pokazać jak najlepszą grę w 1/8 finału. Mogli na tym stracić, gdyby Japończycy stwarzali więcej okazji do zdobycia bramki. Do tego Affelay miał dwie znakomite okazje do podwyższenia wyniku, których nie wykorzystał, a jak wiadomo niewykorzystane okazje lubią się mścić
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Spotkanie: Kamerun - Dania
Godzina: 20:30
Typ: poniżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,85
Bukmacher: Tobet
W grupie E piłkarskich mistrzostw świata sytuacja nie jest nazbyt skomplikowana. W tabeli przoduje Holandia, która ma na koncie dwa zwycięstwa. Z drużyną Dani ekipa Oranje wygrała 2:0. Natomiast Kamerun spotkał się w pierwszej kolejce z Japonią i odniósł jednobramkową porażkę. Zatem zarówno drużynia Danii, jak i Kamerunu przystępują do tego spotkania z zerowym dorobkiem punktowym. Dla obu ekip będzie to mecz &quot;o życie&quot; na tym mundialu. Dlatego można przypuszczać, że w tym meczu będziemy świadkami ofensywnej gry. W spotkaniu Japonia - Kamerun odnotowano jedynie 3 rzuty rożne, wszystkie dla zespołu z Afryki. Mecz Holandia - Dania przynisół natomiast 8 kornerów i tylko dwa z nich wykonywała ekipa Danii. Ten mundial uczy, że wszelkie spekulacje opierane na statystykach mogą być bardzo mylące. Niemniej jednak w poprzednich meczach drugiej kolejki fazy grupowej tylko dwukrotnie padło więcej niż 9 kornerów i to w spotkaniu Francuzów i Anglików, gdzie taka sytuacja była spowodowana sytuacją na boisku. Liczę na powodzenie tego typu.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Kamerun - Dania
Typ: X/1 7.25
Pierwsza połowa - badanie się dwóch zespołów które grają pierwszy raz ze sobą, a w drugiej połowie będzie trzeba postawić wszystko na jedną kartę i moim zdaniem wyjdzie z tego starcia zwycięsko Kamerun. Coś w nich się dziś przełamie i ten młody zespół z Afryki pokaże na co ich stać. Pisałem już wcześniej, że Dania zajmie ostatnie miejsce w grupie i dzisiejsza porażka im to zapewni.
 
C 0

carvallho

Użytkownik
Obserwując mecze na mistrzostwach muszę stwierdzić że cała Afryka spisuje się na nich beznadziejnie, no może z kilkoma przebłyskami. Juz na PNA widać było że poziom futbolu na tym kontynencie zdecydowanie się obniżył. Dlatego stawianie teraz na na ktorąkolwiek z tych drużyn to loteria. Wątpię aby jakaś wyszła z grupy. Dania to solidny europejski średniak i mając nóż na gardle powinna i zainkasować 3 pkt. Warto również wykorzystać ogólną słabość Afryki i spróbować handi na Danię - kurs ok. 5,25
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
No i Kamerun już chyba musi pakować walizki. Zagrali dobry mecz z Danią, ale niestety przegrali. Co do słabych reprezentacji z Afryki, dla mnie jedyną szansą jest Wybrzeże Kości Słoniowej, ale musi wyjść z trudnej grupy co nie będzie proste.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Kamerun - Holandia: obie drużyny nie mają już o co grać, bo &quot;Oranje&quot; już awansowali do 1/8 turnieju, z kolei &quot;Nieposkromione Lwy&quot; po dwóch porażkach są skazani na odpadnięcie w fazie grupowej. Holandia jest jednak klasowym zespołem i stać ją na wygraną lub choćby remis, nawet grając z kilkoma zawodnikami rezerwowymi. Typuję, że Kamerun nie wygra tego meczu do zera.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
DANIA vs JAPONIA
Typ: DANIA 2,15⛔⛔⛔
Po &quot;dobrym&quot; meczu Duńczycy z Kamerunem (2:1) przystąpią do ostatniego arcyważnego meczu , który zadecyduję o wyjściu z grupy E. Jak dla mnie faworytem są jak poprzednio Duńczycy. Mają oni w ekipie doświadczonych graczy, zgranych co mogliśmy zobaczyć w meczu z Kamerunem. W ostatnim meczu na własne życzenie stracili bramkę, jak chcą wygrać z &quot;Samurajami&quot; muszą poprawić grę w obronie w co wierzę :razz: Doświadczenie , zgranie, pewność, dobra atmosfera to według mnie jutro przesądzi o zwycięstwie Duńczyków.
Japonii remis wystarczy ale wiadomo jak taka gra może się skończyć i jutro nie będą kalkulować tylko ostro grać, atakować jak (zapowiedział) to trener &quot;Samurajów&quot;. Obrony też rewelacyjnej nie mają...​
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
spotkanie: Dania - Japonia [1.Połowa], 24-06-10, 20:30
typ: X [remis]
kurs: 2.00
bukmacher: bet-at-home

Sytuacja w grupie E jest znana każdemu kibicowi. Przypomnę, że Holandii raczej nikt i nic nie odbierze pierwszego miejsca. O drugie premiowane awansem biją się w bezpośrednim meczu obydwaj zainteresowani. Minimalną przewagę posiada Japonia, ją też urządza końcowy remis. Sądzę, że zachowawcza gra Japończyków do przerwy przyniesie pożądany przez nich [i przeze mnie] skutek.

Duńczycy pomni faktu, że Japonia z kontry jest niesłychanie groźna, raczej od początku nie ruszą do decydującego szturmu. Owszem zaatakują, zabezpieczając jednak przede wszystkim tyły, bowiem stracona wcześnie stracona bramka mocno skomplikowałaby im plany awansu.

Liczę, że mecz zachowawczy do przerwy, otworzy się szerzej dopiero około 60 minuty, gdy Duńczycy zostaną zmuszeni do ryzyka, a piłkarze japońscy, odczuwszy trudy meczu, mniej precyzyjnie będą realizowali taktyczne założenia defensywne.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kamerun - Holandia: obie drużyny nie mają już o co grać, bo &quot;Oranje&quot; już awansowali do 1/8 turnieju, z kolei &quot;Nieposkromione Lwy&quot; po dwóch porażkach są skazani na odpadnięcie w fazie grupowej. Holandia jest jednak klasowym zespołem i stać ją na wygraną lub choćby remis, nawet grając z kilkoma zawodnikami rezerwowymi. Typuję, że Kamerun nie wygra tego meczu do zera.
Holandia gra do tej pory słabo i dziś mają w końcu złapać swój rytm. Nie chcą popełnić błędu z Euro 2008 gdy w trzecim meczu wpuścili rezerwowych. Dziś będą max. 2-3 zmiany w składzie. Przynajmniej na to się zanosi tj. wpuszczenie De Zeuuwa i Bouhlarouza. Pół godziny ma zagrać Robben i w drugiej połowie szanse dostanie też pewnie Huntelaar.
Uważam że dziś padnie ładny overek, i dodatkowo Holandia z handicapem.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
(2010.06.24 20:30) Dania - Japonia over 2
Kurs: @1,85
Stawka: 2j.
Buk: Bet365
Za drobne moim zdaniem warto pobrać.
Mecz o awans tak więc nie zapowiada się na otwartą grę ale jak pokazały inne spotkania jedna bramka w takiej sytuacji może otworzyć worek z bramkami. Tym bardziej że to Duńczykom nie wystarcza remis a są dla mnie zespołem troszkę lepszym od Japonii.
U innych bukmacherów kursy o wiele niższe w okolicach 1,65. I Ja się właśnie z nimi jak najbardziej zgadzam.
 
shrek 0

shrek

Użytkownik
Kamerun[/b] - Holandia Odmienione &quot;Nieposkromione Lwy&quot; po pięknej walce uległy Danii i jako pierwsze mogą pakować manatki. Jednak zanim wyjadą z RPA, czeka ich jeszcze pożegnalny &quot;mecz o honor&quot; z pewnymi awansu Holendrami. Co zwycięży? Lenistwo gwiazd czy chęć stworzenia efektownego widowiska? Zapewne Paul Le Guen (trener Kamerunu) da szansę rezerwowym, podobnie jak selekcjoner Holendrów. A już podczas Euro 2008 przekonaliśmy się, że piłkarze z ławki rezerwowych wykazują większy apetyt do gry. Dlatego stawiamy na dużą ilość bramek, zjawisko charakterystyczne dla ostatnich spotkań fazy grupowej.
Dania - Japonia Mecz o wyjście z grupy, w którym remis daje promocję Azjatom. Trudno odgadnąć końcowy wynik, ale bez wątpienia przed nami zażarta walka, momentami z pewnością bezpardonowa. Zdziwimy się, jeśli będzie to czysty mecz z małą liczbą żółtych kartek. Bukmacherzy nieźle wyceniają opcję powyżej 4.5 żółtych kartek i wobec trudności odgadnięcia końcowego wyniku, ten typ wydaje nam się najbezpieczniejszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom