>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa E: Belgia, Słowacja, Rumunia, Ukraina [17.06-26.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ranczo0123 495,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A jak oba mecze skończą się remisami ?
  • Liczba punktów zdobytych we wszystkich meczach grupowych.
  • Liczba punktów zdobytych w bezpośrednich meczach między zainteresowanymi drużynami.
  • Różnica bramek we wszystkich meczach grupowych.
  • Liczba strzelonych bramek we wszystkich meczach grupowych.
  • Różnica bramek w meczach bezpośrednich między zainteresowanymi drużynami.
  • Liczba strzelonych bramek w meczach bezpośrednich między zainteresowanymi drużynami.
  • Jeśli po zastosowaniu kryteriów 2-6 dwie drużyny nadal mają równą liczbę punktów, kryteria 2-6 są ponownie stosowane wyłącznie do meczów między tymi drużynami. Jeśli to nie rozstrzygnie sytuacji, stosuje się kryteria 8-10.
  • Zachowanie fair play w turnieju, czyli liczba otrzymanych żółtych i czerwonych kartek (czerwona karta = 3 punkty, żółta karta = 1 punkt, dwie żółte kartki w jednym meczu = 3 punkty).
  • Pozycja w rankingu drużyn narodowych UEFA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
R 743,5K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Słowacja - Rumunia 1:1
Typ: remis
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Ostatnie mecze w grupie E, w której dochodziło do dość zaskakujących rezultatów i która okazała się najbardziej wyrównana. Po dwóch kolejkach wszystkie drużyny zgromadziły po trzy punkty i układ jest taki, że w przypadku przewidywanego obie remisu drużyny miałyby po cztery punkty i pewny awans. W meczu Ukraina- Belgia wygrany awansuje a przy remisie odpada Ukraina. Bukmacherzy zatem mocno obniżyli kursy na remis w spotkaniu we Frankfurcie zakładając, że obydwie drużyny zagrają na tyle ostrożnie by tego meczu nie przegrać. Takie sytuacje na mistrzostwach już się zdarzały a mecze Słowacji z Rumunią wprawdzie już dość dawne ale trzy ostatnie kończyły się podziałem punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1146
paga 36,3K

paga

Użytkownik
Można fajnie pokombinować z tym zakładem na remis. Nie wierzę, że ekipy będą się zabijać za bramki. Uderzam w 0/-1.5 gola Słowaków po 3,2 na fortunie. U innych w okolicach 2,2-2,4.
 
scorpio82 260,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Belgia
Typ: wygrana Belgia
Kurs: 1,69
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Rywalizacja w grupie E bardzo wyrównana i po 2 meczach wszyscy mają po 3 punkty co oznacza że w ostatniej kolejce o odpuszczaniu nie ma mowy. Moim faworytem do zwycięstwa od początku rywalizacji była Belgia i to się nie zmienia ale aby ten wynik był możliwy dziś zwycięstwo obowiązkiem. Po fatalnym meczu ze Słowacją w starciu z Rumunią były już oznaki poprawy i dziś mam nadzieję na kolejny progres. Belgia dalej nieskuteczna co kiedyś musi się zmienić a patrząc na grę Ukrainy w dotychczasowych meczach dziś będą mieli kilka sytuacji aby poprawić swój dorobek bramkowy,
 
O 342,4K

ogon_w44

Typer
Też bym wszedł w remis Rumunów. Taki wynik ustawia obie ekipy . Umówmy się, że przed rozpoczęciem Euro obie drużyny nie były kandydatami do awansu, ale dzięki słabej postawie Ukrainy ten awans jest na wyciągnięcie ręki i dla mnie tu remis urządza obie strony
 
Chlopaknaopak 152,3K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Belgia
Typ: Obie drużyny strzelą gola TAK
Kurs: 1,77
Bukmacher :Fortuna

Grupa, w ktorej wszystkie 4 drużyny mają szansę na awans. Równolegle do tego spotkania Slowacja gra z Rumunia i remis w tym meczu premiuje awansem obie te drużyny. Dlatego mecz Ukrainy i Belgii zakończony remisem nie da nic nikomu więc obie drużyny muszą poszukać zwycięstwa co sprawi, że zobaczymy otwarty mecz z golami po obu stronach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
maarcin14 877,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Belgia
Typ: 1X
Kurs: 2.23
Bukmacher :Fortuna

Witam, w środę 26 czerwca ostatnie mecze w grupach E i F, o 18 zagrają między innymi Ukraina z Belgią i ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Tak się złożyło w tej grupie, że przed ostatnią kolejką wszystkie drużyny mają po 3 punkty, dlatego brany pod uwagę jest bilans bramkowy, a ten najgorszy ma Ukraina. Ukraina w pierwszym meczu zagrała słabo, uległa 0:3 z Rumunii, ale w drugim spotkaniu już pokazali charakter, mimo że przegrywali ze Słowacją to dali radę odwrócić losy meczu i wygrać to spotkanie 2:1. Liczę, że pójdą za ciosem, Belgia bardzo mocny zespół ale na tym turnieju nie pokazuje pełni swoich możliwości, grają naprawdę bardzo przeciętnie i myślę że Ukraina ze swoją ambicją może sprawić niespodziankę, typuję 1X.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1146
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023

Spotkanie: Słowacja - Rumunia
Bukmacher: Superbet
Typ: Liczba strzałow over 20.5
Kurs: 1.60


Obie ekipy pozytywnie zaskoczyły na tym EURO - Słowacy sensacyjnie wygrali z Belgią, ale potem dość niefortunnie przegrali z Ukrainą, a Rumunii rozbili Ukrainę 3-0, ale ostatecznie przegrali z faworyzowanymi Belgami 0-2. W tym meczu może się wydarzyć absolutnie wszystko, chociaż fakty są takie, że remis nie byłby najgorszy dla obu tych ekip, to mimo wszystko spodziewam się dość otwartego spotkania, w którym każda z ekip odda te minimum 10 strzałow na bramkę, a nie można wykluczyć że np. jedna zrobi ich dużo więcej, inna mniej, ale ostatecznie bedzie na liczniku 21.


Spotkanie: Ukraina - Belgia
Bukmacher: Superbet
Typ: Ukraina liczba strzalow over 9.5
Kurs: 1.50


Ukraina podłączona do tlenu po ostatniej wygranej ze Słowacją, co prawda rywal jest trudny, ale Belgowie nie zachwycają na tym turnieju - ofensywa bardzo jałowa, a na '9' wręcz irytujący Lukaku, ktory do złudzenia przypomina Higuaina w Argentynie, który był nieskuteczny i zawodził w kluczowych momentach. Ukraina nie ma czego bronić i musi spróbować urwać chociaż remis, a co do tego niezbędne będą strzały na bramkę. Myślę ,że Belgowie obejmą jakieś szybkie prowadzenie co tym bardziej zdeterminuje Ukrainę do ataku.
 
N 408,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Belgia
Typ: Obie drużyny strzelą gola TAK
Kurs: 1,77
Bukmacher :Fortuna

Grupa, w ktorej wszystkie 4 drużyny mają szansę na awans. Równolegle do tego spotkania Slowacja gra z Rumunia i remis w tym meczu premiuje awansem obie te drużyny. Dlatego mecz Ukrainy i Belgii zakończony remisem nie da nic nikomu więc obie drużyny muszą poszukać zwycięstwa co sprawi, że zobaczymy otwarty mecz z golami po obu stronach.
Remis w obu meczach nic nie zmienia w tabeli i daje awans Rumuni, Belgii i Słowacji. Więc wprowadzasz w błąd pisząc, że remis nie daje nic Ukrainie i Belgii. To Ukraina musi wygrać by awansować.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Słowacja - Rumunia

Typy:
Słowacja @3,20 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
w meczu będzie powyżej 3,5 goli @6,20 Fortuna
w meczu będzie powyżej 2,5 goli @3,00 Superbet ulewa zepsuła wszystkie typy
Słowacja powyżej 1,5 gola w meczu @3,40 Superbet

Wielu spodziewa się tutaj ustawionego remisu, bukmacherzy też dość mocno wierzą w takie rozwiązanie. Ja mam trochę wątpliwości, gdyż nie wiem czy remis to będzie taki wspaniały wynik dla obu reprezentacji. Owszem, remis daje awans obu zespołom, ale praktycznie gwarantuje też odpadnięcie w 1/8 finału, gdyż drugie miejsce w tej grupie zagra z Francją, a trzecie z Hiszpanią lub Anglią. Warto natomiast powalczyć o wygranie tej grupy, gdyż w takim przypadku rywal będzie znacznie łatwiejszy- Holandia lub Słowenia i tam śmiało można powalczyć o wejście do ćwierćfinału. Zwycięstwo Słowacji gwarantuje im pierwsze miejsce w grupie, a przecież Rumunia jak najbardziej jest w ich zasięgu, więc według mnie Słowacy powinni zagrać na wygraną.

W internecie już huczy od plotek, że dogadają się na remis. Jeśli rzeczywiście by tak miało być(ja w to nie wierzę), to w takiej sytuacji nie sądzę, że zobaczymy bezbramkowy remis czy nawet 1:1, a raczej obie reprezentacje stworzą jakąś dramaturgię, żeby krytyka była jak najmniejsza i zrobią np. 2:2.

I jeszcze bez analizy:

Ukraina - Belgia

Typy:
Ukraina lub remis @2,35 Superbet
Ukraina (z opcją, że jest zwrot w przypadku remisu) @3,95 Fortuna ZWROT
 
Ostatnia edycja:
C 5,3K

CrossType

Użytkownik
Spotkanie: Słowacja - Rumunia
Bukmacher: Superbet
Typ: Liczba strzałow over 20.5
Kurs: 1.60


Obie ekipy pozytywnie zaskoczyły na tym EURO - Słowacy sensacyjnie wygrali z Belgią, ale potem dość niefortunnie przegrali z Ukrainą, a Rumunii rozbili Ukrainę 3-0, ale ostatecznie przegrali z faworyzowanymi Belgami 0-2. W tym meczu może się wydarzyć absolutnie wszystko, chociaż fakty są takie, że remis nie byłby najgorszy dla obu tych ekip, to mimo wszystko spodziewam się dość otwartego spotkania, w którym każda z ekip odda te minimum 10 strzałow na bramkę, a nie można wykluczyć że np. jedna zrobi ich dużo więcej, inna mniej, ale ostatecznie bedzie na liczniku 21.


Spotkanie: Ukraina - Belgia
Bukmacher: Superbet
Typ: Ukraina liczba strzalow over 9.5
Kurs: 1.50


Ukraina podłączona do tlenu po ostatniej wygranej ze Słowacją, co prawda rywal jest trudny, ale Belgowie nie zachwycają na tym turnieju - ofensywa bardzo jałowa, a na '9' wręcz irytujący Lukaku, ktory do złudzenia przypomina Higuaina w Argentynie, który był nieskuteczny i zawodził w kluczowych momentach. Ukraina nie ma czego bronić i musi spróbować urwać chociaż remis, a co do tego niezbędne będą strzały na bramkę. Myślę ,że Belgowie obejmą jakieś szybkie prowadzenie co tym bardziej zdeterminuje Ukrainę do ataku.

Dziwią mnie te opinie Lukaku, okey niema żadnej bramki, ale 3 strzelił, to że akurat spalone i ręce były w akcjach no już trudno, ale kończył je. Tak samo dwóch sytuacji nie wykorzystał w pierwszym meczu takich klarownych. Gdyby czasami jego koledzy bardziej go poszukali to może tych okazji jego było by więcej, bo w 2-3 sytuacjach w obydwu meczach na prawdę koledzy trochę go olali i wybrali inne opcje. A co do spotkania Słowacja - Rumunia, no jedyna opcja chyba to granie remis z różnymi dodatkami typu dokładne wyniki 1:1 / 0:0 itp. Bo inne to jest mocne ryzyko. Drużyny mogą poprostu przez 90 minut klepać piłkę, coś tam strzelić żeby nie było ale też bez przesady i witamy ich w 1/8 bez żadnych komplikacji.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Wiele osób idzie w stronę niespodzianki i stawia na Ukrainę 1X, dla mnie jedyna opcja to gra na wygraną Belgii.
Czerwone Diabły naprawdę mają o co grać bo to nie jest tylko fakt wyjścia z grupy a być może autostrada do półfinału.
Czy patrzyliscie na drabinkę?
Lewa strona to niezła rzeżnia z Hiszpanią, Niemcami, Francją czy Portugalią a prawa dzięki naszej grupie i niewygraniu grupy przez Francję ??
Wygrana Belgii może dać naprawdę fajna drogę i moim zdaniem będą chcieli z tego skorzystać.
 
no PRO8L3M 13,5K

no PRO8L3M

Użytkownik
Chęci mają wszyscy, także Ukraińcy. Liczy się forma, dyspozycja dnia. W pierwszej kolejności patrzysz żeby w ogóle awansować, a dopiero potem jak Ci się ułoży drabinka. Belgowie oczywiście mogą wygrać jednak byłbym ostrożny typując ich do półfinału z grą jaką prezentują i myślę, że sami nie czują się na tyle silni by myśleć kategoriami drabinki w pierwszej kolejności.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Rozumiem, każdy ma prawo do własnej oceny, ja patrzę czasami może trochę przez inny pryzmat jako że "spory" kawałek życia sam gralem a także trenowałem innych...
Co do formy nie uważam żeby ten argument leżał po ukraińskiej stronie, Rumunia ich rozklepała jak chciała. Belgia oczywiście nie zachwyca póki co i gra poniżej swojego potencjału ale już w meczu z Rumunią wyglądało to o wiele lepiej niż ze Słowakami. Patrząc na obecną grę Francji czy Anglii typowanych jako głównych faworytów przez Euro to Belgia napewno prezentuje się o wiele lepiej więc byłbym ostrożny z krytyką.
Tak czy inaczej nawet nie mając w głowie drabinki muszą ten mecz chcieć wygrać, chyba nie będą z wyrachowaniem grać na remis w nadziei że nic sie złego nie stanie.

A jak będzie zobaczymy, to jest sport i każdy wynik jest możliwy.
 
paga 36,3K

paga

Użytkownik
Jeżeli remis w meczu Rumunów z Słowakami to widzę tam po bramce. W większości buków DW 1-1 po 3,9-4,5. Jeżeli ktoś próbuje jak ja to w fortunie macie BTS/-2.5 po 6,10.

Powodzenia 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +516
kubabrenner 118K

kubabrenner

Użytkownik
Słowacja - Rumunia
Typ: 1.połowa oficjalny doliczony czas - powyżej 1.5 minuty
Kurs: 1.6 (fortuna)


Miałem tu początkowo iść w podwójną szansę na remis, mając na uwadze lecące kursy oraz fakt, że remis da obu ekipom awans, ale co jeśli w Belgii też będzie remis pod koniec meczu? Czy któraś ekipa się nie wyłamie? Do przerwy też może któraś prowadzić 1-0, żeby potem zrobili 1-1 i trochę podkolorowali golami ten ustawiony remis. Na szczęście w oczy rzucił mi się inny bet. Aż 1.60 na tylko 2 min doliczonego czasu w 1 połowie? Bukmacher zakłada zapewne, że to będzie gierka na 0-0, bez wielu akcji bramkowych oraz z holowaniem piłki w obronach. Ja jednak uważam, że to ustawianie jeśli będzie to zacznie się od 70 minuty, a wcześniej będzie pozorowanie normalnego meczu. Jak będą klepać w obronie przez 90 minut to mógłby z tego ładny skandal się zrodzić. Do tego jakaś kontuzja, groźniejszy faul, cokolwiek, co wydłuży doliczony czas. Biorę też pod uwagę, że podobnie jak we wczorajszym meczu Polski może być konieczna przerwa na wodę, która z automatu pokryje zakład na zielono. Nie miało to miejsca często na tym Euro, ale przy upale powinni zrobić taką przerwę, a pogoda ma być podobna jak wczoraj. Sprawdziłem na szybko prognozy pogody na dziś, począwszy od iphonowej pogody aż po lepsze strony meteorologiczne, wszędzie zwiastują od 29 do 32 stopni, na jednej wręcz 33! Czyli upał. Statystycznie na tym turnieju w ok. 90% meczów mieliśmy chociaż 1 minutę doliczonego czasu, więc 2 minuty mając na uwadze pogodę po kursie 1.6 to spore value, które na pewno zagram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1750
typerskoki 473K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
1719400722613.png

Fajnie wygląda taki betbuilder po kursie 5 w Fortunie. Mecz o awans. Szczególnie Ukraina musi wygrać bo remis może im nic nie dać (ewidentnie pachnie ustawką na remis w meczu RUM-SLO) i wtedy Ukraina przegrywa bilansem. Zatem Ukraina jako że bronic się potrafi średnio, zaryzykuje i powinna zagrać ofensywnie. Szczególnie na fali dobrej 2 połowy ze Słowacja. Spodziewam się że podbudowani ruszą od początku i będziemy mieli otwarty mecz. Tym bardziej, że Belgia też w obronie wygląda słabo i przyjmuje taktykę, że najlepszą obroną jest atak i to jest ich broń. Gdyby Lukaku miał przyzwoitą skutexczność i więcej szcżęścia do Varu to na tym turnieju powinien mieć już 4-5 goli. Do 3 razy sztuka, tym razem sądzę że szczęście się do niego uśmiechnie i na otwartą grę Ukrainy - Belgia odpowie również strzałami i Golami i ostatecznie Belgia to wygra. Spodziewam się dużo strzałów, dużo goli, ofensywnej gry z obu stron i po wszystkim wygra lepszy, czyli na tą chwilę Belgia. Typuje wynik 1-3/2-4 i nieco nam rozkręci to Euro bo po fajnym starcie ostatnie mecze to katastrofalna gra faworytów, którzy nawet nie stwarzają sytuacji. Tutaj będzie inaczej.


Rumunia - Słowenia X @ 2,10 @ Fortuna
No a w drugim meczu tak jak pisałem pachnie ustawką na remis. Co tu dużo pisać. Remis daje pewny awans i Rumunii i Słowenii. Można oszcżędzać siły na rywali w 1/8 - dlaczego nie skorzystać? Do tego są to drużyny o wyrównanym potencjale, więc będzie można to uznać za remis sprawiedliwy, co innego gdyby remisowała np. Hiszpania z Albanią. Zresztą tak niski kurs nie jest codziennością i bukmacherzy już wiedzą co się święci. Będę bardzo zdziwiony jak któraś ambicja posłuży się ambicją i pokusi się o wygraną. W teorii jak już ktoś by miał się o to pokusić to raczej Słowacja, która przy remisie zajmie 3 miejsce, a wygrywając ma szanse na pierwsze i łatwiejszą drabinkę. No ale czy będzie ryzykować by przegrać i skończyć na 4 miejscu? Zobaczymy :)
 
B 129,1K

bukibuk

Użytkownik
Belgia - Ukraina

Belgia over 1,5 @1,67

Ukraina wygląda w turnieju słabo, słabo wyglądała w spotkaniach towarzyskich i dziś trafiają na ekipę, która miała być w grupie faworytem, ale okazalo się, że nie wszystko jest takie proste jakby się mogło wydawać. Uważam, że Belgowie nie zajdą w tym turnieju daleko, ale dziś dostają ekipę, która ze względu na bramkowy bilans musi zaatakować, dlatego trzeba sie liczyć z tym, że w pewnym momencie Ukraina musi się otworzyć, a to powinno stworzyć Belgom sytuacje, dlatego dziś tutaj widzę minimum ich 2 bramki.

Słowacja - Rumunia

BTS @2,19

Niby remis wydaje się tutaj oczywistym rozwiązaniem, ale sam tego unikam, ponieważ uważam, że wiele będzie zależało od tego co będzie się działo w drugim spotkaniu. Drabinka już w dużej mierze uksztaltowana więc tutaj będzie próba grania o 1 miejsce. Jeśli Belgia będzie prowadziła to Słowacja powinna pograć w stronę wygranej, by ewentualnie wyjść z 1 miejsca w grupie i liczyć na granie ze Słowenią, bo to na ta chwilę wydaje sie najbardziej prawdopodobne i wtedy jest szansa na ćwierćfinał. 2 miejsce to gra z Francją, czego będą chcieli uniknąć 3 miejsce to prawdopodobnie Anglia albo Hiszpania. Liczę na to, że nie będzie ordynarnej ustawki na 0:0, a przy ewentualnym prowadzeniu, jeśli w 2 meczu nie będzie wyniku, ktory zachęci do grania o 1 miejsce to wtedy może jednak ten remis i tym samym BTS a na ten mamy dobry kurs.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 317,2K

Emdojot

Użytkownik
Słowacja vs Rumunia
Under 3.5 gola + under 59.5 pkt za kartki + over 5.5 rożnego @1.54

under 23.5 faulu @1.60

Oba zespoly stronia od ostrych przewinień. Słowacy na tym Euro 0.5 Średnia kartek, a w eliminacjach 1.7. Z kolei ich rywale 1.5 na tym turnieju oraz 2.3 w eliminacjach.
Sama ilość fauli w przypadku tych zespołów to około 10 na spotkanie, co daje im 18 i 19 miejsce w tabeli najbardziej faulujacych drużyn. Ilość 6 kartek jest w mojej ocenie nieosiagalna. Dodatkowo oba zespoły w ostatnich spotkaniach nie przeraczaly sumarycznie 4.5 kartonika - Słowacy w 6/6 meczach, a Rumunia 4/5.
Statystyki rożnych rokuja nam dość wysoki over. Średnia dla Rumunii to 4.9 oraz 5.5 jeśli bierzemy znowu pod uwagę Euro oraz eliminacje. Formalni gospodarze wykonywali srednio 5.5 i 7.3 kornera na spotkanie. Linia tylko 6 stałych fragmentów gry jest śmiesznie niska i nie chce mi się wierzyć że nie zostanie przekroczona.
Jeśli wierzyć głównemu nurtowi fanów na te spotkanie to będziemy grali na remis i bukmacherzy wtoruja temu trendowi. Ja jednak wolę wybrać under bramkowy. Nawet w kwalifikacjach zespoły rzadko przekraczaly 3.5 gola. A co dopiero w ostatniej fazie grup na Euro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +457
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom