>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa E: Belgia, Słowacja, Rumunia, Ukraina [17.06-26.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 135,6K

bukibuk

Użytkownik
Belgia - Słowacja

Słowacja over 1,5 kartki @1,52

Spróbuję dziś zagrać w kierunku kartek Słowacji, linia 1,5 kartki za @1,52, do dubla wygląda to solidnie. Belgia faworytem, będą prowadzili grę, Słowacja pewnie będzie chciala się skupić na obronie i kontratakach. W tym przypadku o kartkę nie będzie trudno. Druga opcja to wygrana Belgów za podobny kurs, również dobra opcja, by dorzucić do dubelka. Wydaje się, że Belgowie mają już za sobą swój prime i obecnie o sukcesy będzie trudno, jest kilka ekip z wiekszym potencjałem. Natomiast wyjście z grupy z 1 miejsca na pewno da im dobry start w kolejnej rundzie i na pewno na tym będzie im zależało, więc dziś powinni zacząć od wygranej.
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Słowacja

Ja dziś pójdę w dość wysoki typ i troszkę zaryzykuję.
Belgowie zdecydowany faworyt i to nie podlega żadnej dyskusji. Słowacja to solidny zespół ale na pewno Belgia jest zdecydowanie lepsza więc powinni wygrać.
Pójdę również w gole. Belgowie mają najsłabszą obronę oraz bramkę od kilku lat i nie zdziwię się jeżeli Słowacja gola strzeli w tym meczu a Belgia z przodu wygląda imponująco więc również i Oni sami mogą strzelić te 3 gole - Lukaku, Doku, Trossard, De Bruyne, Openda, De Ketelaere.
Dokładam również co najmniej 8 rożnych. Belgia ma świetne boki, którymi powinna większość akcji grać Doku i Trossard. Carassco postawiony na boku obrony ale i On również jest zawodnikiem ofensywnym więc myślę, że będziemy go często widzieć z Doku z przodu. Słowacja również powinna dorzucić te 2-3 rożne a może i więcej.

Belgia + powyżej 2,5 + powyżej 7,5 rzutów rożnych 3,1 Fortuna
 
kubabrenner 118,3K

kubabrenner

Użytkownik
Belgia - Słowacja
Typ: Belgia i poniżej 6.5 gola w meczu
Kurs: 1.52
Bukmacher: lvbet

Na szybko, bo za chwilę pierwszy gwizdek. Patrząc na składy nie widzę innej opcji niż pewna wygrana Belgów. De Bruyne, Lukaku, Trossard, Doku - to są indywidualności, które pociągną cały ten mecz, nacierając na bramkę Słowaków przez 90 minut. W Słowacji ciężko wskazać jakiegoś wyróżniającego się zawodnika, Haraslin? Duda? Lobotka? Na szpicy zawodnik portugalskiej Boavisty. Tam nie ma kto zagrozić, nie wiem jak oni wygrali 4-0 z Walią, ale tamci musieli potraktować ten mecz bardzo towarzysko. Jak dla mnie Słowacja najgorsza drużyna tej grupy, liczyli pewnie, że powalczą z Rumunią o 3 miejsce w grupie, a tu walka może być jednak z Ukraińcami. Ostatni mecz tych ekip, choć było to 11 lat temu, skończył się 2-1 dla Belgów. Dziś nie sądzę, że Słowacy strzelą choćby gola. Pamiętam jak ich grałem z Azerbejdżanem w 2022 roku i przegrali 2-1, a był to mecz LN, zapadli mi w pamięci przez to fatalnie, a od tamtej pory poza wybiórczymi wygranymi nie pokazali ze słabszymi od siebie nie pokazali nic ciekawego. Belgia za to od pamiętnego 0-2 od Maroka na Mundialu nie przegrała ani razu! 10 wygranych i 5 remisów, choć w większości były to słabe ekipy, to świadczy to o pewnym odbudowaniu się i poprawie formy. Belgia nie przyjechała tu wyjść jedynie z grupy, co powinni zrobić z 1 miejsca, głośno mówią, że celują w finał i osobiście nie wykluczam takiego scenariusza, mam wrażenie, że trochę zostali zapomniani przez kibiców, a to wciąż bardzo mocna drużyna. Typuję tu 2/3-0 dla Belgów, under dorzucam pod konkurs żeby nie dublować typu, jednocześnie nie wierzę, że padnie tutaj aż 7 bramek, bo ostatnio Belgia nie słynie z wysokich i efektownych wygranych.
 
Ostatnia edycja:
W 0

wlodeknh

Użytkownik
Belgia vs Rumunia
Typ: Belgia wygra
Kurs:1.50
Bukmacher: betfan

Belgia po porażce w pierwszym meczu musi w następnym meczu za wszelką cenę wygrać.Zadanie wydaje bardzo możliwe.W swoim pierwszym meczu brakło szczęścia oraz wykończenia akcji.Mieli kilka dogodnych sytuacji by strzelić bramkę.
Ten mecz muszą wygrać jeśli chcą awansować z grupy.
To była ich pierwsza porażka od 15 spotkań.Nie wyobrażam sobie żeby ponieśli kolejna porażkę.
Sytuacja kadrowa - bez kontuzji

Rumunia niespodziewanie wygrała z Ukraina aż 3:0 lecz z Belgia nie będzie tak łatwo.Belgia musi wygrać, innego scenariusza nie biorą pod uwagę.
Na papierze Beglia wygląda zdecydowanie lepiej.
Nie widzę zbytnio argumentów zeby iść w stronę Rumuni.
Powodzenia !
 
P 8,2K

poop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Spotkanie: Belgia - Rumunia
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betfan


Analiza:
W tej grupie były dwie niespodzianki w pierwszej kolejce. Belgowie przegrali z Słowacją, a Rumunia wygrała z Ukrainą. Dla Belgii to bardzo ważny mecz. Celuję tutaj w przynajmniej 3 bramki w meczu. Belgowie w swoim pierwszym meczu trafili do siatki dwa razy, jednak oba gole były anulowane. Rumunia strzeliła do siatki aż 3 razy, więc strzelać potrafi. Myślę, że Belgii będzie zależało na strzeleniu bramki już od pierwszej minuty, a gdy tak się stanie, Rumunia nie podda się i będzie walczyła chociaż o remis, a może nawet i o wygraną.
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
Po blamażu Ukrainy z Rumunią , gram po 3,8@ wygrana Słowacji . Słowacja - Ukraina - Typ 1 - kurs 3,8@.

Ktoś nie chcę ryzykować to 1x , lub 1 DNB . warto zagrać, value ten kurs. Jakby grali dobrze to mógłbym zrozumieć

ps: pograłem już , bo pewnie kurs będzie spadał gdzieś do 3@
 
Ostatnia edycja:
O 342,4K

ogon_w44

Typer
Belgia jest na ostrym musiku. Tu powinna być duża liczba ich rogów. Może być tak jak wczoraj w meczu Portugali gdzie zrobili ich dwucyfrową liczbę. Jak najbardziej do gry
 
typerskoki 477,4K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Słowacja - Ukraina 1 @ 3,90 @ LVBET

Złoty kursik na Słowaków. Pewnie jeszcze tydzień temu szukałbym czegoś w kierunku Ukrainy, która miała zadatki na czarnego konia. Ale Słowacja też wyglądała mi na dobrego kandydata na niespodziankę i udowodniła to z Belgią. Za to Ukraina dostała potężne lanie od wydawałoby się najsłabszej w grupie Rumunii. No i sytuacja Ukrainy jest fatalna. Morale są na dnie, nie pokazali ani walki, ani zgrania, a i indywidualności poza jakimiś przebłyskami Mudryka nie było widać. Wątpię, że nagle się zepną i zagrają znacznie lepiej za parę dni. No ale nie mogą z pewnością powiedzieć że jeszcze nic nie stracone bo nawet jakby tutaj wygrali ze Słowacją to ostatni mecz jest z Belgią, która też będzie na musiku i też będzie cisnąć. 3 punkty ze słabym bilansem bramkowym po 0-3 z RUM nie dają dużych szans na awans, wiec Ukraińcy już nie mają podstaw by się jakoś specjalnie przebudzić. Słowacy za to na fali, jakby wygrali ze zdemolowaną Ukrainą to duża szansa, że prawie zapewnią sobie 1 miejsce w grupie, co będzie nie bez znaczenia przy układzie dalszej drabinki i dzięki temu nawet półfinał wydaje się możliwy co by było nieprawdopodobnym sukcesem. Sądzę, że ich stać tutaj na wygraną a kurs na to wydarzenie jest fenomenalny!

Belgia - Ruminia 1 @ 1,47 @ Fortuna
Chyba największy "pewniaczek" 2 kolejki. Belgia musi ten mecz wygrać by nie zawalić 2 turnieju pod rząd i 2 raz nie wyjść z grupy. Przy remisie będzie do końca nerwówka i obawa że na 3 mecz się Ukraińcy odbudują. A rywal w teorii na papierze najłatwiejszy więc z kim wygrywać jak nie z Rumunami. Wiem, że Rumunii pokazali super organizacje, ale tak samo Słowacy, a jednak mimo wszystko Belgowie mieli tyle setek że powinni ten mecz ze Słowakami wygrać 3-1. Jak tutaj będą mieli ciut więcej szczęścia i wykorzystają swoje dobre sytuacje, które potrafią stwarzać to powinno udać się wygrać. Bliżej spotkania pomyśle czy tu nie pójść w jakieś handi, ale na tą chwilę kurs dobry na czystą jedynkę do jakiegoś dubla
 
Ostatnia edycja:
kubabrenner 118,3K

kubabrenner

Użytkownik
Słowacja - Ukraina
Typ: Wynik dowolnej połowy meczu - Remis
Kurs: 1.45 (superbet)


Ja osobiście uważałbym z tą Słowacją, sensacyjnie udało im się wygrać z Belgią, ale pamiętajmy że Belgia strzeliła 2 gole, które zostały cofnięte o minimalne wykroczenia. Do tego Belgia zagrał bardzo niemrawo, na tle czego Słowacja wypadła dużo lepiej. Optymizmy byłyby na pewno słabsze gdyby Belgia ten mecz wygrała czy nawet zremisowała. Nie mówię, że Słowacja nie zagra dobrego meczu, są przed wielką szansą wyjścia z grupy, a wiedzą jak fatalnie zagrała Ukraina w pierwszym meczu. Jednak jak widzę masówki na 1X to trochę zapala mi się lampka. Nie mam pojęcia kto ten mecz wygra, równie dobrze może być remis, idę za to w remis dowolnej połowy meczu. Spodziewam się wyrównanego boju, z jednej strony Słowacja zmotywowana o 3 punkty dające awans, z drugiej strony Ukraińcy z nożem na gardle grający mecz o wszystko, bo z Belgią która też jest pod ścianą raczej na punkt nie liczą. Ostatnie 5 pojedynków bezpośrednich to jeden wielki remis: 2 wygrane Słowacji, 2 wygrane Ukrainy i 1 remis. Szanse uważam tutaj 50/50, więc na pewno większą wartością jest pójście w stronę Słowacji, ale najpewniejszy jest dla mnie ten właśnie typ, który może wejść nawet przy wygranej 2-0 dla którejkolwiek z ekip. Ukraina zagrała słabo, ale to dalej drużyna z solidnymi nazwiskami, która jak dobrze wejdzie w mecz, może odciąć Słowaków zupełnie. Po wylaniu hektolitrów pomyj na Ukraińców w mediach wraz z milionem memów o wysyłce piłkarzy na front w nagrodę za mecz z Rumunią czuję, że weszło im to do głowy i zadziała motywująco i będą chcieli obronić swój honor nie przegrywając tego meczu. Z resztą wynik końcowy mnie nie obchodzi, liczę na wyrównane którekolwiek 45 minut.
 
scorpio82 260,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Belgia - Rumunia
Typ: Belgia
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Przegrywając w 1 meczu Belgia mocno skomplikowała swoją sytuację w grupie i dziś zagra mecz o swoje być albo nie być na turnieju. W meczu ze Słowacją po przespanej 1 połowie w 2 zaczęli tworzyć kilka sytuacji bramkowych jednak 2-krotnie bramki były anulowane. Dziś miejsca na błąd już nie ma dlatego liczę na rehabilitację i pewne zwycięstwo. Rumunia po słabym początku w meczu z Ukrainą zdobyła cenne 3 punkty i dziś mogą grać na remis. Personalnie Belgia zespołem mocniejszym i mam nadzieję że dziś to potwierdzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1143
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Słowacja - Ukraina
Typ: 1X
@1.72 Fortuna

Przyznam szczerze, że nieco zastanawiające jest dla mnie faworyzowanie Ukrainy. Owszem - mieli kilka dobrych występów jak remisy z Anglią, Włochami i Niemcami w ciągu ostatniego roku, jednak zdaje się, że para nieco uszła i miało to swoje odzwierciedlenie w postaci przegranej z Polską 3:1 czy Rumunią 3:0. Słowacja z kolei strzeliła bramkę na miarę zwycięstwa nad Belgią i bardzo mocno przybliżyła się do awansu, gdyż pokonała na samym starcie swojego najgroźniejszego rywala w grupie. Byli jedynym zespołem, który w kwalifikacjach strzelił gola Portugalii (mimo że Ronaldo i spółka przeszli przez eliminacje zdobywając komplet punktów), a w właściwie nawet dwa gole. W ostatnim meczu towarzyskim przed Euro wygrali 4:0 z Walią. Pokonali Belgów, którzy z kolei od meczu na mundialu przeciwko Maroko nie ponieśli żadnej porażki. Dlatego Słowacja niesiona sukcesem z pewnością jest w stanie powalczyć o kolejne punkty i ma na to w moim odczuciu bardzo duże szanse.
 
maarcin14 881,8K

maarcin14

Użytkownik
Słowacja - Ukraina
Typ: 1X
@1.72 Fortuna

Witam, w piątek na boisko jako pierwsze wyjdą reprezentacje Słowacji i Ukrainy, początek tego spotkania o 15, zgadzam się z przedmówcą i typuję w nim wygraną Słowacji bądź remis. Ukraina pokazała się w pierwszym meczu ze złej strony, ulegli aż 0:3 Rumunii, mocno utrudnili sobie sytuację w grupie, a co najgorsze naprawdę grali słabo i wątpię by w kilka dni mogli to odmienić. Sporo błędów, złych decyzji, słaba skuteczność. Ukraina już w meczu towarzyskim z reprezentacją Polski niczego nadzwyczajnego nie zrobiła. A Słowacja wręcz przeciwnie, pokonali faworyzowaną Belgię, świetnie się organizowali w defensywie, byli cierpliwi, bardzo dobrze zagrał Lobotka który dosłownie był wszędzie. Jeżeli powtórzą to w meczu z Ukrainą, to na pewno zdobędą jakieś punkty. Typuję 1X.
 
elalma 161K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Słowacja - Ukraina
Ukraina rzuty rożne powyżej 4.5
fortuna 1.71
Mecz 2 kolejki fazy grupowej w grupie E, Słowacja zagra z Ukrainą. Dość niespodziewanie to Słowacy są w lepszej sytuacji, bo sprawili sporą niespodziankę w 1 kolejce ogrywając Belgię 1:0. Tym meczem z Ukrainą mogą sobie zapewnić awans do fazy grupowej, choć chyba mało kto na nich stawiał jako na tych, którzy mogą wyjść jako pierwsi z grupy E. Ukraina niespodziewanie przegrała aż 0:3 z Rumunią, czym bardzo mocno skomplikowała sobie sytuację w grupie. Aby przedłużyć swoje szanse na awans, musi wygrać ze Słowacją. Z tego powodu spodziewam się ofensywnej, odważnej gry Ukraińców i moim zdaniem są w stanie przekroczyć linię 4.5 rzutów rożnych.
 
K 27,4K

katherinna

Użytkownik
Slowacja - Ukraina, Ukraina wygra, Buk - Fortuna, @2.15

Mecze na EURO są bardzo nieoczywiste i nieprzewidywalne i tak jak np. Ukraina przegrała ostatnio po słabym meczu z Rumunią, tak nie można wykluczyć teraz ich zwycięstwa ze Słowacją, która znowu sensacyjnie zatrzymała Belgów. Ukraińcy walczą o swoje być albo nie być na tych mistrzostwach i jestem przekonana, że tym razem poradzą sobie zdecydowanie lepiej. Kadrowo obie ekipy dysponują zbliżonym potencjałem.
 
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Słowacja - Ukraina
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Słowacji
Kurs: 1.50


Przyznam szczerze, że sam uwierzyłem w to, że Ukraińcy są naprawdę mocni, a Rumunia wręcz przeciwnie, ale pierwsza kolejka mocno zweryfikowała potencjał Ukrainy, a wcześniej w zasadzie zrobiła to już sama Polska, tyle że wtedy nie podchodziłem do tego zbyt powaznie z racji meczu towarzyskiego. Słowacy zaskoczyli Belgów i mogli sami strzelić więcej goli z tym rywalem, a to juz jest wymowne. Spodziewam się podobnie dobrego meczu Słowaków tym razem z Ukraina, która po tym meczu może powoli się pakować do domu, no chyba ze zakładamy że w przypadku drugiej porazki byliby w stanie nawiązać walkę z podraznioną Belgia.
 
R 874,2K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Słowacja - Ukraina
powyżej 8,5 rożnych
Kurs 1,57
Fortuna

W oparciu o statystyki z pierwszych spotkań można pokusić się o over rogów w ich bezpośredni spotkaniu. Słowacja razem z Belgami nabili 12 rogów (7 Słowacja ,5 Belgia), Ukraina z Rumunią też 12 (8 Ukraina, 4 Rumunia.) Typ statystyczny, ale wydaje mi się że przy tej linii warto spróbować. Ukraina będzie cisnąc żeby zdobyć 3 punkty po porażce w pierwszym meczum, więc powinni tworzyć sporo sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Belgia - Rumunia
Typ: Rumunia strzeli @1.70 Betters
X2 @2.80 Superbet

Belgowie są faworytem tego spotkania i jeszcze przed turniejem wszystko wskazywało na to, że nie powinni mieć problemów z awansem w swojej grupie. Tymczasem porażka 0-1 ze Słowacją nieco komplikuje ich sytuację, a biorąc pod uwagę świetny mecz w wykonaniu Rumunii przeciwko Ukrainie, można by twierdzić, że dziś również łatwej przeprawy Lukaku i spółka mieć nie będą. Dla Belgii jest to mecz o wszystko, dlatego na pewno zagrają ofensywnie, tworząc wiele sytuacji bramkowych. Trochę serca będą musieli na tym boisku zostawić. Rumunia zaś będzie mogła to wykorzystać kontrami i liczyć na błąd przeciwnika. I sądzę, że co najmniej jedną taką akcję wykorzystają, a kto wie, czy nie pokuszą o niespodziankę w postaci urwania punktów Czerwonym Diabłom. Rumunia przegrała tylko jeden mecz od listopada 2022. Typuję, że uda im się utrzymać tę passę.
 
Ostatnia edycja:
K 64,3K

kossma

Użytkownik
Słowacja - Ukraina
typ: Artem Dovbyk 1+ strzały w światło bramki
1.50 Fortuna
Tak sobie zaglądam na ofertę Fortuny, a tu widzę całkiem interesujące i wysoce prawdopodobne zdarzenie z udziałem Artema Dovbyka. Przecież to czołowy napastnik jakże świetnie grającej w zakończonym już sezonie La Liga, Girony. Jakoś ciężko byłoby mi przyjąć do wiadomości fakt, że w tak kluczowym starciu jak ten, topowy strzelec hiszpańskiej pierwszej ligi, nie odda min. jednego celnego strzału między słupki słowackiej bramki. Przecież Słowacja bądz co bądz, pomimo zdobycia kompletu punktów z Belgią, nadal pozostaje jedynie europejskim przeciętniakiem. A Ukraińcy nie mający już opcji przegrania meczu muszą przejąć inicjatywę. I uważam że to zrobią. Mają jakościowo silniejszy skład i jedyne czego im teraz potrzeba to poukładać ten zespól. A kiedy jeśli nie teraz? Na chwilę obecną, kurs na wybrany przeze mnie typ jest wyborny.
 
Ostatnia edycja:
A 38,9K

arekzk

Użytkownik
Piłka Nożna ⚽ EURO 🇪🇺 Godzina ⏰ 15:00
Spotkanie : Słowacja 🇸🇰 - Ukraina 🇺🇦
Typ: Słowacja 🇸🇰 lub Remis ⛔
Kurs : 1.65 Superbet 🦸‍♀️

Mecz 2 kolejki Grupy E . Słowacja w dużo lepszej sytuacji ,niespodziewanie pokonali Belgię 1-0 po dobrej grze. Nie ma tu żadnego zaskoczenia , dobrze spisywali się w całym okresie Eliminacyjno - Przed Turniejowym i teraz tylko to podtrzymują . Ukraina zaś po słabym meczu z Rumunia 0-3 stoją pod ścianą. Przed samym euro również grali słabo ,chyba że bierzemy na 100% pod uwagę mecz z Mołdawia. Moim zdaniem ten zespół jest Przereklamowany . Dużo zawodników przez Wojnę wyjechało z Ukrainy na Zachód i są wyceniani jak dla mnie z byt wysoko ,i to nie jeden piłkarz jak np Mudryk ale kilku jedynie po za Dovbyk ktory zasłużenie został królem Strzelców La Ligi ale tutaj nie wszedł dobrze w turniej. Kursy zleciały ostro w dół ale do dubelka 1x jak najbardziej do gry . Dla Mnie Słowacja może to wygrać i nie będzie żadnego zaskoczenia ,ale pewnie większąść pseudo dziennikarzy powie że jest to niespodzianka 😀
 
Ostatnia edycja:
B 135,6K

bukibuk

Użytkownik
Słowacja - Ukraina

BTS @1,86 Betclic

Próbuję ponownie grać BTS, wydaje się, że jest wysoce prawdopodobny w tym spotkaniu. Ukraińcy muszą zaatakować, jeśli chcą jeszcze o czymś myśleć. Potencjału na bramki im nie brakuje, a jednocześnie ta ich defensywa wygląda marnie w ostatnich tygodniach, zarówno w sparingu z nami, jak w ostatnim meczu z Rumunią. Słowacja zaś zagrała naprawdę dobre spotkanie z gasnącym pokoleniem Belgów, zgarnęła 3 punkty i są w dobrej sytuacji przed kolejnymi spotkaniami. Na pewno są w stanie ukłuć Ukraińców, którzy powinni prowadzić tutaj grę, Słowacja zaś liczyć na kontry. Dobry kurs na BTS, warto zagrać
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1066
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom