>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa E:Bayern Monachium, AS Roma, FC Basel, CFR Cluj

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grupa E
-Bayern Monachium

-AS Roma

-FC Basel

-CFR Cluj

Zapraszam do komentarzy oraz analizy grupy E.
Kursy od Bwin na pierwszą kolejkę:
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Jakkolwiek dwa pierwsze miejsca są raczej zarezerwowane dla Bayernu i Romy, tak walka o przepustkę do LE będzie bardzo zacięta. Basel i Cluj prezentują podobny poziom, i ciężko wskazać która drużyna będzie lepsza. Może zadecydować dyspozycja dnia w bezpośrednim meczu. Intuicyjnie na trzecie miejsce stawiam Basel, ale pieniędzy bym w to nie zainwestował.
1.Bayern
2.Roma
3.Basel
4.Cluj
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Ta grupa jest dla mnie szczegolnie wazna z punktu widzenia kibica Bayernu. Moim zdaniem to wlasnie Monachijczycy zakoncza faze grupowa na pierwszym miejscu. Wiadomo rywalizacja z Roma na pewno bedzie ciezka, ale w lepszej sytuacji sa Bawarczycy, ktorzy maja wieksze doswiadczenie na arenie miedzynarodowej. Co do drugiego miejsca widze tam Rome, ktora jest o klase lepsza druzyna niz Cluj i Basel.
Co do 3 i 4 miejsca to zgodze sie ze Szczurkiem ze walka bedzie zacieta i zadna z tych druzyn nie odpusci, przez co moze sie stac na prawde wszystko.
Jednak z czystej sympatii wolalbym zeby awansowal Basel ( bo rumunskich druzyn nie lubie).
1.Bayern
2.Roma
3.Basel
4.Cluj
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1.Bayern
2.Roma
3.Basel
4.Cluj


Grupa w której może pasc niespodzianka,zwłaszcza uwage radze zwrócic na Cluj zespół może ,nie zbyt silny ale solidny, który może napsuć krwi Romie i Bayernowi.
Koncowa tabela powinna wyglądac tak jak u góry ^^

Basel nie powinno zagrażac faworytom ,no może tylko u siebie.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Grupa w której może pasc niespodzianka,zwłaszcza uwage radze zwrócic na Cluj zespół może ,nie zbyt silny ale solidny, który może napsuć krwi Romie i Bayernowi.
Koncowa tabela powinna wyglądac tak jak u góry ^^

Basel nie powinno zagrażac faworytom ,no może tylko u siebie.
Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Najpierw piszesz ze trzeba uwazac na Cluj, a pozniej umieszczasz ta druzyne na czwartym miejscu w &quot;swojej&quot; tabeli??
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Jak dla mnie nie faworytem tej grupy jest zespół z Włoch . Roma i Bayern to zespoły które na 90 % wejdą do 1/8 ale kto wygra grupę nie wiadomo.
Roma na swoim boisku jest bardzo silną drużyna która dysponuje naprawdę ciekawym składem z bardzo silną linią ataku na czele z Tottim , Vucinicem czy pozyskanym tego lata Adriano . Co do Bayernu to ich siła tkwi przede wszystkim w Robbenie i Mullerze jednak ich obrona to kompletne nic , dwa kołki na środku w postaci Demichelisa i Van Buytena na pewno nie poradzą sobie tutaj z Tottim czy z Adriano.
Nie mówie już o tym że pewnie przez pół sezonu kontuzjowany będzie Robben i możliwe że zabraknie go też w meczach Lm.

Jak dla mnie to będzie to wyglądało tak:
1.Roma
2.Bayern
3.Basel
4.Cluj
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Najpierw piszesz ze trzeba uwazac na Cluj, a pozniej umieszczasz ta druzyne na czwartym miejscu w &quot;swojej&quot; tabeli??
napisałem że mogą ,napsuć krwi Bayernowi i Romie czyli Ewentułanie wygrac jedno spotkanie, u siebie czy na przykład zremisowac co, nie da awansu przy dwóch porażkach z Basel.
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
pamietam jak dwa lata temu cwaniaczki z rzymu podejmowali u siebie cluj i dostali 1:2, a panucci przed meczem gadal: Cluj? co to jest Cluj? i mial swoj cluj. dobra, to taka pierdola, pierwsze miejce dla bayernu, pozostale zespoly sa poza jego zasiegiem. drugie, znienawidzona przeze mnie roma, pewnie wygra na wyjezdzie z basel czy cluj, bo te druzyny beda tam liczyly na korzystny wynik i zagraja otwarcie, chociaz licze na powtorke z przed roku gdzie basel ogralo rome u siebie 2:0.
1. Bayern
2. Roma
3. Basel
4. Cluj
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
pamietam jak dwa lata temu cwaniaczki z rzymu podejmowali u siebie cluj i dostali 1:2, a panucci przed meczem gadal: Cluj? co to jest Cluj? i mial swoj cluj.
Skoro masz tak dobrą pamięć to powinieneś też pamiętać jak Roma w tej samej grupie ograła z łatwością Chelsea 3:1 i zakończyła ją na pierwszym miejscu.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Roma po tragicznych dwóch meczach w SerieA pojedzie do mniej więcej tak samo słabo spisującego sie Bayernu. Po przegranej z K&#39;lautern i remisie z Werdem nie sądze, aby powtórzył się któryś wynik w meczu z Romą. Ewidentnie bez formy przyjadą przybici po wysokiej porażce z Cagliari. Jak dla mnie jedno bramkowe zwycięstwo Bayernu przed własną publicznością nie bedzie czymś niesamowitym.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Bayern Monachium - AS Roma 1 @1,70
Stawka: 4/10
Buk: Pinnacle
Kontuzji w Romie od groma - przede wszystkim poważne braki w obronie. Oglądałem ich dotychczasowe mecze, Cesena mogła ich ograć, Cagliari zrobiło swoje, Interowi oddali zwycięstwo sami. Roma na razie bez koncepcji na grę, najgorsze jest jednak to że nie widać żadnych przesłanek aby cokolwiek w najbliższych tygodniach miało się zmienić.
Bayern nawet bez Robbena i Riberiego powinnien z nimi wygrać, nie straszny mi nawet dość mizerny kurs, choć tak sobie myślę że w normalnej sytuacji Romy było by ok. 1,95. Także to 1,70 do przyjęcia.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Ciezko powiedziec czy Bayern stac dzisiaj na zwyciestwo. Bez Robbena i Ribery ciezko bedzie o komplet punktow. Co prawda Roma tez nie zaczela tego sezonu zbyt imponujaco, ale watpie aby mlody Kroos byl w stanie wziac na siebie ciezar gry w ofensywie. Ja nie jestem takim optymista i wydaje mi sie ze bedzie remis. Moze i w ataku i pomocy mozna kims braki zastapic, ale za to bawarska obrona jest jak zwykle dziurawa i moze przez to Roma cos strzeli, a poza tym LM to calkiem co innego jak mecze ligowe, wiec moim zdaniem nie mozna tego do konca tak powornywac.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
CFR Cluj- FC Basel

Typ: powyzej 55 pkt w meczu( 10 pkt za zolta, 25 pkt za czerwona kartka)

Kurs: 3,6

Buk: Gamebookers

Bardzo ciekawy zaklad proponuje na to spotkanie Gamebookers. Rumuni to twarda, ostro grajaca druzyna. Czesto ich zawodnikom puszczaja nerwy, zwlaszcza, gdy gra sie nie uklada, czego efektem sa pojawiajace sie dosc czesto czerwone kartki. Oto 3 z 4 ostatnich spotkan CFR Cluj oraz ich ,,zdobycze&quot; kartkowe:

  1. Rapid Bukareszt- CFR Cluj 2-0

  • 7 X:zoltakartka ???? Cluj: 4 X :zoltakartka: w tym 2 X ????)

  1. Sportul Studentesc- CFR Cluj 3-0

  • 3 X:zoltakartka: + 2 X????( Cluj: 2 X :zoltakartka: + 2 X ????)

  1. CFR Cluj- Astra Ploiesti 2-2

  • 10 X :zoltakartka ???? Cluj: 6 X :zoltakartka ????

W spotkaniach FC Basel sedziowie rowniez czesto pokazuja kartki. Dowody: ostatni mecz ligowy:

  1. Young Boys Berno- FC Basel 2-2

  • 6 X :zoltakartka:

Dwumecz z Sheriffem Tiraspol( ostatnia runda kwalifikacji Ligi Mistrzow):

  1. FC Basel- Scheriff Tiraspol 1-0

  • 6 X :zoltakartka ???? w tym 1 X ????)

  1. Scheriff Tiraspol- FC Basel 0-3

  • 5 X :zoltakartka ???? w tym 1 X ????)

Tak wiec proponuje zagrac dzis na duza liczbe zoltych kartek w tym spotkaniu.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
om- Spartak Moskwa
Typ: Strzelec gola: Welliton
Kurs: 3,2
Gra marsylii w porownaniu do poczatku sezonu znacznie sie poprawila, jednak caly czas om fatalnie spisuje sie w obronie. W 5 meczach Ligue 1 stracili az 8 goli. Wiecej stracily tylko 2 druzyny. Defensywe marsylii rozmontowywaly z latwoscia takie druzyny jak: Caen( 2 gole), Valenciennes( 3 gole), Bordeaux( 1 gol), Monaco( 2 gole).
Spartak Moskwa w tym gronie nie wyglada gorzej. W ataku Rosjanie maja prawdziwego snajpera, znajdujacego sie w swietnej formie Wellitona. W 16 spotkaniach obecnego sezonu zdobyl 15 goli.
Sadze, ze przynajmniej raz wpisze sie on w dzisiejszym spotkaniu na liste strzelcow.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Spotkanie: Bayern Monachium - AS Roma
Typ: X
Kurs: 3.65
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Jeden ze szlagierow I kolejki Champions League. Niewatpliwie faworytem jest ekipa Bawarczykow bo po pierwsze nie jednokrotnie pokazali ze potrafia grac w pilke a po drugie graja u siebie.
Jednak z drugiej strony stanie druzyna wloskiej Romy. Moim zdaniem tej druzyny nie mozna lekcewazyc. Co prawda zaliczyli slaby start w Serie A i po kompromitacji w ostatniej kolejce nie beda w dobrych nastrojach, jednak wlasnie dlatego beda chcieli udowodnic sobie i kibicom ze potrafia grac na wysokim poziomie.
Co prawda Rzymianie wyjda w znacznie oslabionym skladzie, jednak Bayern tez zagra bez swoich dwoch czarodziejow na skrzydlach.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Bayern właściwie zrobił to, co miał zrobić.
Pierwsza połowa może trochę słaba w ich wykonaniu, ale bramkarz Bawarczyków podkreślił w wywiadzie, że całe spotkanie spokojnie kontrowali i miał rację.
Warto było czekać do 80 minuty na bramkę Thomasa Müllera, bo strzał naprawdę piękny. Ponadto Robben i Altintop w jedenastce kolejki i teraz Bayern jedzie po 3 punkty do Szwajcarii.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
W takim razie jeden z portali internetowych o LM puścił klapę, opierałem się właśnie na owym portalu ;), meczu nie oglądałem, gdyż wybrałem inny, ale widziałem skrót i wywiad z bramkarzem więc mniej więcej wszystko wyglądało tak, jak napisałem - kontrolowane spotkanie przez Bawarczyków... tym bardziej jeśli Robbena nie było to i tak można go często stawiać w roli &quot;najlepszego piłkarza&quot; spotkania, ale jeśli nie było go w kadrze to mój błąd i niedopatrzenie.

Wypowiedź Thomasa Müllera:
„W pierwszej połowie grało się nam bardzo źle, ponieważ rywale stali bardzo głęboko na swojej połowie. Ich jedynym celem było bronienie się. Tym samym musieli bardzo dużo biegać za piłką. Myśmy natomiast przenieśli założenia trenera na boisko i graliśmy dobrze piłką. Oczywiście na początku mieliśmy mało okazji. Jednak dobrze kontrolowaliśmy piłkę i z czasem rywale byli coraz bardziej zmęczeni. Teoretycznie właśnie tak chciałem zdobyć ta bramkę, ale że się to udało – to nie zdarza się zbyt często”.
Również potwierdził barykadowanie bramki przez Romę, choć i ona miała groźniejszą sytuację przy stanie 1:0 dla Monachijczyków ;).
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Roma nie miala w tym meczu nic do powiedzenia:grin:
Co prawda mieli bodajze 2 sytuacje, ale to i tak z przypadku. Oddali calkowicie srodek pola i nie mieli praktycznie zadnej przewagi w tym meczu.
Co do Bawarczykow to w pierwszej polowie nie pokazali tez nic specjalnego...
Dopiero w drugiej polowie zaczela sie gra:] Bayern zaczal grac szybciej, przez co Roma zaczela sie gubic. Do tego po przerwie Van Gaal zmienil pozycje skrzydlowym przez co Bayern gral ladniej szybciej a co najwazniejsze skuteczniej. Pierwsza bramka dla FCB to prawdziwy majstersztyk✅
Po utracie bramki przez Rome rzymianie juz calkiem stracili szanse na cokolwiek w tym meczu. Bayern zamknal przeciwnika na wlasnej polowie przez co druga bramka dla Bayernu byla tylko kwestia czasu..... i w koncu trafil Klose;)
Bayern zagral calkiem dobrze wiec trzeba czekac na kolejne mecze aby zobaczyc czy potwierdza swoja zwyżkę formy.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
1. Bayern
2 CFR Cluj
3. Roma
4. Basel
Typy jak zwykle po 1 kolejce. I tutaj niespodzianka mianowicie 3 miejsce Romy. Drużyny ostatnio niesamowicie dołująca i przegrywająca mecz za meczem 5-1 z Cagliari we włoskiej serie A to nie przypadek. Następnie przegrana z faworyzowanym Bayernem. Co do Bayernu to pod względem kadrowym są niezwykle mocni, myślę że wywalczą pierwsze miejsce jeszcze na jedną, dwie kolejki przed końcem. CFR Cluj dla którego gra w LM to już nie pierwszyzna ma w/g mnie szanse an wyjście z tej grupy. Basel zagadka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom