>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijów, BATE, Sheriff

Status
Zamknięty.
wesley 17

wesley

Użytkownik
Zdecydowanie najsłabsza grupa w całej stawce, wogole ze AZ znalazło sie w 1 koszyku co zszokowało mnie bardzo, dlatego było wiadomo ze jedna grupa bedzie troche odstawac od reszty (przynajmniej na papierze), czuje ze bedzie tutaj taka kolejnosc
1.Dynamo
2.Sheriff ;)
3.AZ
4.Bate
 
N 5

noskov

Użytkownik
Dla mnie to BATE powinno wygrać nawet ta grupe. W kwalifikacjach u siebie pokonali Maritimo Fungal 3-0 , na wyjezdzie 1-2. Żeby tylko nie nazwać ich drużyną ich wlasnego boiska. Jeżeli powalcza na wyjezdzie w Holandi powinno byc dobrze. Walka o 2 miejsce rozstrzygnie się między Az a Dynamem
1.BATE
2.AZ/Dynamo
3.AZ/Dynamo
4.Sheriff
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Mysle, ze walka o awans rostrzygnie sie pomiedzy klubami ze wschodu. mam tu na mysli BATE i Dynamo. Chociaż Sheriff to nieobliczalna, underowa druzyna, ktora mioze sporo namieszac (rok temu pokonali Twente u siebie 2:0). AZ kolejny sezon wyprzedaje zawodnikow, bedzie im cieżko tym bardziej ze czakaja ich 3 wyprawy na wschód, u siebie sa zawsze grozni, jak tu zawioda to poplyna, jak w lm rok temu.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z moich ostatnich obserwacji skreślam zagrożenie ze strony AZ, ich forma to totalny piach, Dynamo zagrało dobrą połówkę w Amsterdamie i mogli spokojnie po 30 minutach prowadzić 0-2 i ugrać tą LM, po straconej bramce byli zrezygnowani ale zapieprzali, Ajax ich dobrze podszedł ale Dynamo gra dosyć przyzwoicie
BATE nie obserwuje więc się nie wypowiem ale jak tak chwalicie to macie w Unibet 2.20 (miejsce 1-2)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom